Diskuse o online výdělcích, práci na PC, byznysu…

Upozorňuji čtenáře na zveřejnění e-mailové adresy. Pokud svůj kontakt zveřejníte buď v této diskusi nebo v kterémkoliv jiném článku, je to na vaši vlastní zodpovědnost. Mou stránku mohou sledovat různí lidé, a to ne jen ti s čistými úmysly!

Sdílejte:

120 Responses to “Diskuse o online výdělcích, práci na PC, byznysu…”

 1. Daniel Fojtik napsal:

  Dobrý den, nabízím překreslení různých výkresů, schémat, náčrtů, starých výkresů do elektronické podoby. Výstup možný v .pdf, .dwg či jiném formátu. Kreslení v Autocadu.

 2. Petra napsal:

  Dobrý den,

  jsem na rodičovské dovolené a ráda bych si přivydělala formou flexibilní práce z domu. Mám vystudovanou VŠ, zaměření na marketing a obchod. Momentálně si dodělávám kurz na kódování webových stránek (HTML a CSS). Umím dobře psát všemi deseti, mám také základy účetnictví a práce v Canvě.

  Děkuji za případné nabídky.

  P.

 3. Marek napsal:

  Dobrý den.

  Poptávám přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání. Práci mohu vykonávat několik hodin denně.

  Nemám žádné IT zkušenosti takže něco, co se dá naučit. Ovládám dobrou práci z Word apod., rychle píšu všemi deseti, zvládám aktivně vyhledávat informace na webu, mám zkušenosti z FB reklamou a marketingem, zvládám úpravu fotek a tvoření koláží.

  Budu rád za nabídku, děkuji a přeji pěkný den.

  M.

 4. L. J. napsal:

  Dobrý den, možná jsem nedohledal, ale chybí mi zde možnost vložit moji poptávku práce.

 5. Hana napsal:

  Ahoj,
  chci se zeptat. Nejde mi se zaregistrovat na Swagbucks. Píše mi to, že již účet s danou emailovou adresou existuje ….. To ale není možné, nebot se registruji poprvé vůbec na nějaký takový portál ….
  V čem muže být chyba?
  Děkuji

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den,

   hmm to nevím. Zkuste se registrovat přes Facebook, případně Gmail. Pokud tam dáváte centrum.cz email, nemusí ho přijmout.

 6. Karolína napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s manuální prací z domova- kompletace propisek a podobně. Je nějaká firma, která by byla opravdu poctivá a dají se s tím vydělat peníze?
  Děkuji

 7. Silva napsal:

  Dobrý den, mohu se zeptat jakjste dopadl s webem brigado.cz? 🙂

 8. ribenka napsal:

  Prosím o prominutí, nevím proč, ale nějakým technickým nedopatřením se sem skoro tentýž můj koment poslal dvakrát… Kdyby to šlo, smažte ho (i tenhle) – nechci, aby to vypadalo jako spam. Díky!

 9. ribenka napsal:

  Dobrý den, díky za tyhle stránky!
  Chtěla bych se zeptat, zda máte (někdo) zkušenost s touto firmou: „https://www.textykorekce.cz/“
  Z mé vlastní zkušenosti je to poněkud nedůvěryhodná společnost: při první příležitosti jsem prošla výběrovými koly a byla přijata (na brigádu), po kontrole smlouvy a po požadavku na její úpravu (byla např. patrně převzata z cizího zdroje a některé definice se netýkaly dotyčné práce) už se mi však firma neozvala. Po dvou letech, na začátku letošního roku, jsem se, i přes tyto zkušenosti, zkusila o tuto práci ucházet znovu, tentokrát na plný úvazek. Po vyhotovení přijímacího testu mi přišla pozitivně znějící zpráva s tím, že po vyhodnocení budu okamžitě kontaktována a domluví se další detaily. Bohužel, dosud se nikdo neozval, ani po opětovném kontaktování. Jaké bylo moje překvapení, když jsem si před několika dny všimla, že tatáž firma na začátku března vypsala další výběrové řízení, aniž by reflektovala ta stávající. Poněkud zvláštní chování.

 10. ribenka napsal:

  Dobrý den, ráda bych poděkovala za tyhle skvělé stránky, které opravdu mají za cíl lidem pomoct. Díky.
  A poté bych se chtěla zeptat, zda máte zkušenost s tímto (https://www.textykorekce.cz/) webem. Z mé vlastní zkušenosti bych chtěla poukázat na podivné chování téhle firmy – před dvěma roky jsem se tam ucházela o post korektora textu formou brigády, prošla několikakolovým výběrovým řízením a byla vybrána. Byla mi poslána smlouva kvůli konzultaci, zda vyhovuje, ale ve chvíli, kdy jsem odeslala žádost o změnu několika detailů (smlouva byla evidentně převzatá odjinud a některé termíny nebyly dostatečně jasné), firma přestala komunikovat. Tím naše spolupráce skončila.
  Na začátku tohoto roku, i přes tuto zkušenost, jsem se do výběrového řízení (tentokrát na plný úvazek) téže firmy přihlásila znovu. Prvotní reakce z jejich strany zněla velice optimisticky, čekala jsem tedy na slíbenou odezvu, ale ani po dvou měsících žádná nepřišla. Na dotaz opět nikdo nereaguje. A se skutečným překvapením jsem si před týdnem na stránkách inzerce všimla, že tatáž firma opět vypisuje další výběrové řízení. Jde o skutečně podivné jednání…

 11. Jarda napsal:

  Dobrý den, prosím Vás nenaleťte této firmě – celé je to krásné letadlo…..

  Napsal jsem negativní komentář a vše bylo ihned smazáno… Proč asi..

 12. Sasek napsal:

  Ahojte, co říkáte na projekt Krypto Šlechta z paneláku. Za projektem stojí Krypto šlechtic 😀 Jiří Vokiel Čmolik a nějaký prý Krypto baron Ján Masnica.
  Čmolíka znám z Neurorestartu, přijde mi jako takový klasický americký podvodníček, který vymývá lidem mozky a bohatne na tom. Tato Krypto Šlechta z paneláku bude podle mě něco podobného, ale pro jistotu se ptám.
  Má s tím někdo zkušenosti? Absolvoval někdo ten kurz? Co to stojí? Investovali jste tam?

 13. Pavlína napsal:

  Skvělá stránka, děkuji za ni

 14. Silva napsal:

  Proč jste smazal můj příspěvek?

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den, příspěvky nemažu. Tedy, pokud to nebyl urážlivý komentář nebo reklama.

   Možná nastala chyba v diskusním fóru. O čem byl ten příspěvek?

 15. xara napsal:

  Zdravím, jsem fyzická osoba a sháním osobního asistenta/manažera který by pro mě krátkodobě pracoval na dohodu. Jde o zajišťování různých věcí jako výběr vhodných ubytování, přepravy, osobní korespondenci aj. Dokázal by někdo poradit kde se mám poohlédnout? Nechce se mi více vystavovat podobné inzeráty na inzertní domény protože se mi ozívali samí “divní“lidé kteří by mě mohli dokonce okrást a agentury které zprostředkovávají vše možné si berou odměny v řádech tisíců kč..

  • David napsal:

   Zdravím,

   pokud stále někoho hledáte, ozvěte se mi nejlépe na e-mail: deivkrejcik@icloud.com

   jsem mladý, učenlivý člověk, který má spousty procestováno, takže hledání přepravy, cesty, ubytování pro mě není žádný problém. Stejně tak korespondence apod.

   Více na domluvě, budu rád, když se ozvete

 16. Lukáš L. napsal:

  Zdravím,

  do mailu mi přišel odkaz na montování kuličkových per (konkrétně odkaz https://www.domprace.cz/, kde je i celá řada dalších nabídek), pro objednávku chtějí ale jednorázový poplatek 490 Kč, což mi samo o sobě přijde podezřelé… máte s tím nějakou zkušenost?

  Díky moc za odpověď

  S pozdravem

  L.

 17. tormen napsal:

  Paráda, už to funguje 🙂

  Ještě jsem se chtěl zeptat, na Váš názor ohledně webtrh.cz a webdeal.cz, znáte to, myslíte, že je tam nějaká reálná poptávka? Nejčastěji se pohybuju v oblasti sociálních sítí (like, komenty…), ale taky i přepis textů nebo klasický office. Na webtrhu je ještě ten problém, že pro založení vlastní nabídky je nutné dobít kredit (minimálně 300 Kč), tak nevím, aby to nebyli jen zbytečně vyhozené peníze.

 18. tormen napsal:

  Zdravím, na stránce o aktuálních nabídkách práce z domů se zobrazuje nějaká chyba:

  AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA
  [display-posts category=”nabidky-na-praci-z-domu” posts_per_page=”-1″ include_date=”true” order=”DESC” orderby=”date” include_excerpt=”true” ]

  Šlo by s tím něco udělat :)? Nebo se to zobrazuje jen mě?

 19. Libor napsal:

  Dobrý den, máte nějakou zkušenost s Reklamní Mail CZ

 20. Silva napsal:

  Dobrý den, máte nějakou zkušenost s reklamniauditor.cz ? Nebo někdo kdokoliv jiný? Zajímala by mě recenze na tento projekt.

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den, zkušenosti s tím nemám. Na první pohled to vypadá jako klikačka spojená s online průzkumem. Na stránce je málo informací.

 21. cvaky napsal:

  Dobrý den, máte zkušenost s Cloudworkers? Pokud ano, ráda je přivítám. Přemýšlím nad spoluprací. Děkuji Hana

 22. Trubku vem a dem :D napsal:

  Podvod AEST / AEST podvod, pyramida, zlodějna, kryptoměny, AESTi, systém AEST

  Zdravím, chci Vás upozornit na podvod AEST. Jedná se o tzv. pyramidu. Podvodník si od Vás vyžádá vklad v kryptoměně Ehtereum a dá vám tzv AESTi. Podvodník Vás verbuje např. přes známé pomocí videoprezentace (dosti neprofesionální, nekvalitní prezentace na podvodníka)… slibuje ohromné výdělky skrze síť s „kredity“ AEST, která se podílí (nějak) na trhu… což není schopen vysvětlit. Nainstalují vám program do telefonu/počítače, který nedělá nic jiného než že generuje čísla, která vám navozují pocit že bohatnete. Důležité je množství lidí co dělají vklady, podle toho může podvodník vydávat peníze. Pokud si pár lidí z nutnosti vybere, často před nějakou nesmyslnou dobou zúročení vkladu, předtím než má nastat nějaký časový zlom co jim hodně vydělá nebo kdy se jim otevře možnost si vklady a zisk vybrat, tak to nevadí. Pár lidí si vybere a potvrdí že vše jen funguje, ale až si budou chtít vybrat všichni, většina, tak podvodník už je za humny. Dokud lidé dávají peníze, on pár jednotlivců co „odpadnou“ může vyplatit, ale když už se mu peníze nehrnou a nevyplatilo by se mu vyplatit více lidí nebo když uplyne pomyslný bod zlomu, už jej nikdy neuvidíte. Peníze také nikdy už neuvidíte. Systém má navíc fungovat na principu Teslovi cívky/transformátoru (Tesla, ten vynálezce umřel roku 1943, dávno před internetem!), na programovacím jazyku Malbolge, který se vůbec nepoužívá… Lidi prosím, zjišťujte si informace než do něčeho zainvestujete. Další věci jako že xy procent ze zisku půjde na charitu, projekty jež neexistují ale vydělali mu jako podnikateli miliony… (i o tom tam ten člověk/podvodník mluvil)

 23. Trubku vem a dem :D napsal:

  Podvod AEST (AESTI)
  Chci upozornit na pyramidový podvod AEST. Podvodníkovi musíte koupit kryptoměnu Ethereum, kterou on pak (ukradne) dá do jeho „tzv sítě“ Aest, která má sloužit na trhu k něčemu co nedokáže ani pořádně vysvětlit! Vám nainstalují program, který vám generuje číslíčka, a vy můžete slintat jak jste bohatí. Některým jedincům i vyplatí nějaké drobné, aby to vypadalo že vše funguje. Důležité však je, aby vklady lidí byly větší než to co si několik málo jedinců kvůli třeba krizi vybere. Pokud chce hodně lidí vybrat nebo uplyne hodně času či nějaký bod na něž všichni kvůli zisku, zhodnocení, čekali… Zjistí že podvodník utekl a program v počítači slouží jen k tomu, aby jim psal bezvýznamná číslíčka! A protože platíte podvodníkovi převodem v Ethereách, těžko říct jak ho pak chytí. (Navíc ještě vypráví jak to funguje na principu teslovi cívky a je to v programovacím jazyku Malbolge který je nepoužitelný, mimo jiné… Teslova cívka je fakt základ všech programů na vydělávání prachů 😀 😀 :D)

 24. Rasto92 napsal:

  Ahojte chci se vás zeptat na váš názor na projekt Laundries.eu. Máte s tím někdo zkušenosti? Na internetu jsem nenašel žádnou recenzi, tak se ptám v této diskusi. Mně to přijde spíš jako pyramidová hra než MLM. Způsob, jakým se to propaguje …
  Na stránce nejsou žádné údaje o firmě, kdo za tím stojí, hmm proč asi? Mně se podařilo zjistit, že za tím stojí firma bestseries.cz resp. Bestseries Group s.r.o., konkrétně CEO Jan Holý. Tuto osobu si pamatuji z projektů Conligus, Give Back Network a nejsem si jist, zda i Onecoin, protože ten se sloučil později s Conligusem. Vše byly pyramidové hry / letadla, tak nevím, jestli je tato osoba důvěryhodná. Hlavně když si prohlédnete jeho prezentace a výrazy buď mezi prvníma, zaber si místo na vrcholu – výrazy, které pasují spíše na pyramidový podvod než na MLM:
  Co se týče jejich služby, na Facebooku to propagují, jak revoluční projekt, ale nevím, co je na tom pradlomatkiosku takové revoluční. Vysvětlí mi to někdo? Momentálně jsou jen dva postaveny pradlomatkiosky, ale registrovat se mohou uživatelé z celého Česka a dokonce i Slovenska. To si půjdou všichni vyprat prádlo do těch dvou míst? Nebo se tam registrují jen proto, aby si zachytili místo, jak jim bylo řečeno v prezentačních videích a produkt jich vlastně ani nezajímá?
  Co si o tom myslíte?

  • Zdravím, Ano tvořil jsem dříve Conligus a některé další projekty, ale nebyly v mé režii a to že nějakým způsobem přestaly fungovat za to nemohu tvořil jsem to v dobré víře protože jsem chtěl něco budovat. Na základě toho jsme postavili vlastni firmu Legitimní a budujeme jí už třetím rokem poctivě se vším všudy. Conligus apod. To už je snad 7 let a na jednu stranu jsem rád za zkušenosti, které jsem pochytal protože jsme postavili systém, kde všechny ty věci co se mě vždy nelíbily nejsou a mohu to přímo ovlivňovat. Vše dodržujeme, tak jak máme nikde se neschováváme a budujeme dál a makáme rád se s kýmkoli pobavím osobně. A pomohu každému pochopit celý nás byznis. To že to děláme systémem MLM na tom není nic špatného. Děkuji za pochopení a těším se že i Vy na naše služby brzy narazíte a sám uznáte, že tvoříme věci a služby pro lidi. S pozdravem Holý Jan

 25. Lada napsal:

  eRmail
  Jde o dobře vymyšlený podvod. Zpočátku posílají maily, ale postupně je jich stále méně a méně. Od roku 2011 mám na kontě 953,79 Kč, vše přečteno. Někdy nepřijde ani jeden mail za týden. Peníze nevyplatí, dokud nemáte na kontě tisíc korun, ale k tomu nikoho nepustí. Od léta jsem vydělala těch 79 haléřů. Bylo by nejlepší, aby všichni podvedení tuto podvodnou společnost opustili. Nedoufejte, že za práci zaplatí. Nedají šanci dostat se na sumu, kterou se zavázali vyplatit. Na stížnosti neodpovídají. Klasičtí šmejdi.

 26. Eva napsal:

  Ahoj Jiří (autore tohoto webu), snažila jsem se s tebou zkontaktovat, ale kontaktní formulář nefunguje. Je prosím nějaká možnost, jak si napsat? Moc bych o to stála. Předem děkuji. Eva

 27. Michaela napsal:

  Dobrý den, zajímalo by mě něco o stránce modernonlinestores.cz… Nemáte někdo zkušenost, nebo jakékoli info? Očividně se to vydává za něco jako je amazon, ale lepší a poctivější samozřejmě.Nicméně nikde žádné recenze, nikde žádné spojení na konkrétní lidi, vůbec nic… Díky

 28. Martina napsal:

  Dobrý den zajímal by mě váš názor na stránku Yeahcoach zkušenosti případně zda by nebyla možná napsat nějaká recenze

 29. Štefak napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zde zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se stránkou triaba.cz. Tento web slibuje vydělávání peněz prostřednictvím vyplňování dotazníků. Údajně s hledá vydělat měsíčně až 5000 Kč, ale moc tomu nevěřím. Spíš mi to přijde jako podvod. Co si o tom myslíte?

 30. Tomáš napsal:

  Dobrý den, až budete psát hlouposti, nepravdy a dezinformace, tak si nejdříve ověřte fakta. Platí pro stránku NeoBux.

 31. Jiří napsal:

  Dobry den,
  Mohl byste pomoc ve vyhledávaní přivýdělku? Zaplatím za Vaše práce.
  Jsem konstruktér ve strojnictví, pracuju v programu SolidWorks 3D a2D. Mam praxe víc než 10 let. Bydlím v Pečkách u Kolína.
  Ted pracuju jako konstruktér přípravku. Mam volny čas.
  Když můžete pomoc, ozvete se.
  S pozdravem,
  Jiří Pokatilov.

  3d2d@email.cz

 32. Halli napsal:

  Dobrý den, mám nabídku od firmy Glocin na pronájem technologií. Máte nějaké zkušenosti, jde také o podvod? Chci zainvestovat své dlouholeté úspory a nevím kam. Děkuji za informace.

 33. Všehomír napsal:

  Ahojte má někdo z vás zkušenosti se stránkou http://www.prijemextra.cz? Tato stránka nabízí práci z domova a plat údajně až 25 000 Kč. Nebude to zase nějaký podvod?

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den.
   Pokud se nemýlím, jde o MLM společnost Herbalife. Mají to napsané i na své stránce. Podvod to podle mého názoru není, i když mám na Herbalife svůj vlastní názor, který by se distributorům této společnosti nelíbil. 🙂 Každopádně prijemextra.cz není podvod.

  • dada napsal:

   Zdravím mám taky práci z domu v oblasti zdraví, krásy a wellness, jde o německou firmu na trhu již 34 let, osobní zkušenost z oblasti zdraví,můžu jen doporučit, at už řešíte zdraví, prevenci nebo taky finance. Klidně napište více vysvětlím email- dada310@seznam.cz.

 34. Creatores napsal:

  Dobrý den, rád bych zde představil možnost, jak si zajistit dlouhodobý pasivní příjem. Jedná se o oficiální Českou společnost BestSeries, registrovanou v obchodním rejstříku.

  #Prádlomatkiosky – Nyní v ČR ! ?? Příležitost pro každého. Využij sílu sdílené ekonomiky ve svůj prospěch. ✌️ Reálný produkt, reálná firma. V plánu je minimálně 100 takových kiosků + otevřít zahraniční trh. Pereme a těšíme se nejen z pozitivních ohlasů, ale i z prvních výplat. A i Vy z toho můžete profitovat formou měsíční renty. Být u zrodu něčeho, co nemá konkurenci je zkrátka k nezaplacení ?✌️

  Více na http://www.pradlomatkiosky.online

 35. Jana Zaborská napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na investování a podnikání s bitcoinem. Četla jsem nějaké články o tom např. na https://jaknakrypto.cz . Ráda bych věděla, zda s tím má někdo nějaké zkušenosti a jestli se s tím dá opravdu platit v různých obchodech na internetu. Můžete někdo poradit? A kolik je nejnižší investice – moc peněz nemám, nevíte, zda můžu do toho investovat třeba 500,- měsíčně a kde to lze? Díky Jana

 36. Miluše Gábová napsal:

  Dobrý den.
  Děkuji panu Jiřímu H. za podrobný přehled této nekalé nabídky práce z domova.
  Rovněž já jsem naletěla na tento inzerát, uhradila 990,- Kč a dostala instrukce na podvod, zvaný Pyramida!!
  Pan Tomáš Velcl si asi neuvědomuje, že rýžuje peníze na ženách na mateřské, popř. invalidních nebo starobních důchodcích, shrnuto na soc. slabších skupinách, které si chtějí přivydělat!
  Tito lidé by chtěli z domu opravdu pracovat a ne pokračovat v nabízení jeho nekalých služeb s údajně nulovými náklady!!!
  Můžete se pane Velcl stydět a já obdivuji, že máte na něco takového žaludek! Styďte se!
  A Vy, kteří myslíte na to, že si přivyděláte k lepší finanční situaci touto nabídkou p. Velcla,
  nenechte se nachytat, jako já a jistě mnoho dalších. Miluše G., regist. č. jeho nachytaného zájemce
  2504955.

 37. Je super, že čím dál tím víc a víc stránek se věnuje podvodům na internetu – například http://www.iprivydelek.cz. Je to potřeba, lidé jsou naivní. Tycoon69 je například také dost známí podvod, viz https://www.iprivydelek.cz/index.php/tycoon-69-podvod/

  • Miloslav Havlík napsal:

   O tomto projektu si zjisti fakta a nečti příspěvky od zmrdů napojených na bankovní sektor.Zajeď do Vilachu a promluv si z majiteli.Pak budeš soudit jinak.Jsi hlupák.

   • Peter Hricišák napsal:

    Tycoon69 je ukazkovy podvod na hlupakov, ktoreho strojcom je podvodnik a manipulator zo Svajciarska Stefan Hostettler…

    Tycoon69 dostal 28.5.2019 zakaz cinnosti od FINMA (svajciarsky urad pre dohlad nad financnym trhom) kvoli zavaznym podozreniam z podvodu – momentalne je vsetko v stadiu vysetrovania…

    Cely projekt bol zavisly od ziskania bankovej licencie o ktorej podvodnik Stefan Hostettler dopredu vedel, ze ju nikdy neziska aby sa potom mohol vyhovorit na konspiracie o zlom bankovom sektore a financnych regulatoroch…

    6.6.2019 Pavel Zítko z CR zaklada na pokyn Stefana Hostettlera spolocnost Tycoon69 s.r.o. – https://rejstrik-firem.kurzy.cz/08232881/tycoon69-sro/ aby mohli v tichosti odlievat financne prostriedky investorov…

    Toto su fakty a jediny hlupak si tu ty Miloslav Havlík!!!

 38. hanina.hh napsal:

  Ahoj, chci se zeptat, zda nevíte o nějaké jednoduché práci na počítači, která by se dala dělat i z domu? Aby to bylo tak na 4 hodiny denně a vydělali si aspoň 8-10 tisíc korun? Mám na mysli třeba přepisování textů, kde bych nemusela umět na výbornou pravopis či tak něco? Moc děkuji.

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den, vždyť na této stránce najdete spoustu nabídek na práci z domova. Pokud to nestačí, připojte se i k facebookové skupině:
   https://www.facebook.com/prace/

  • Veronika Klimešová napsal:

   Pokud hledáte práci na doma, kde můžete finančně růst a pracujete v týmu se skvělými lidmi, kteří Vám vždy rádi poradí, tak bych doporučila práci s českou firmou Global 3000. Také jsem hledala nějaký přivýdělek a jsem spokojená. Pokud byste měla zájem můžete mi napsat a napíšu Vám podrobnější informace a vše Vám ráda vysvětlím 🙂 veronika.klim@seznam.cz

 39. SamGor napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti z OwMoney.pw . Jedná se o webovou adresu, která se zabývá reklamou na netu. Na tomto webu to funguje takto: 1.krok: registrace (stačí emailová adresa a zvolit si libovolné heslo a samozřejmě jméno) 2.krok: na main page (hlavní stránka) se vám objeví nápis START WATCHING PAYED ADS, pouze klikněte na START, následně se vám objeví 4 číslice, které opíšete do řádku níže, potvrdíte a za každý opsaný kód Vám bude v levém sloupci účtováno 10 centů, za opsání 10 kódů je to tedy 1 dolar (nyní cca 22 Kč/dolar). 10 kódů zabere cca půl minuty, poté už je jen na Vás, kolik času věnujete této činnosti. Výběr peněz jde realizovat již při 150 dolarech, které máte vydělané. Platba jde poslat buď na kreditní kartu, účet PayPal a v další podobě. Odkaz na web přikládám k inzerátu: redr6931.xyz/3880501597931/

 40. dada napsal:

  Zdravím hledám 5 lidí do týmu , kteří by si našli taky 5 lidí-kámoše-rodinu, jde o výdělek od firmy z USA . VÍCE info na email dada310@seznam.cz

 41. Jitka Svárovská napsal:

  Dobrý den, narazila jsem na tuto nabídku. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji. Přivýdělek z domova
  7-10 hodin týdně
  5-8000 Kč měsíčně
  Informace v komentáři

  Mirka Kličková
  Mirka Kličková Hledáte přivýdělek k mateřské, k zaměstnání? Máte telefon, PC a hodinu denně volného času? Pokud ano, jděte na privydelekzdomova.cz a my se s Vámi spojíme ohledně detailů.Mám ověřeno, vlastní zkušenost.

 42. Koudelka napsal:

  Dobry vecer, ja zatim muzu doporucit Futurenet. Jsem u nich registrovana kratce, tak bych se chtela zeptat, zda ma nekdo u nich vetsi zkusenosti.
  Nebo kdyby se chtel nekdo zaregistrovat , napiste na koudelka106@ seznam.cz.

  Dekuji Jirko H. za skvele stranky.

 43. Petra2020 napsal:

  Dobrý den, mám dotaz kdo má zkušenosti s les money? Je to odklikávání čtyřmístných kodů, ale nechápu kam se to potom uloží, když vždycky nový den začínám nulou.

 44. Vojta napsal:

  Je dobře, že se mohu i já podělit se svými zkušenostmi s klikačkami……Takže vážení již šestý rok klikám u Rmailu a ještě jsem nedosáhl na 2000 Kč!!! To jeněco! Z poátku jsem si myslel, že, ale je toopravdu podvod. Když jsem překročil hranici 1500, ta najednou cena jednoho emailu 0, 01 Kč. Není opravdu co dodat, jen je to PODVOD !!! něcopodobného tzv.Prokliky -dáejte si pozor, opravdu. Peníze vám to sice ebere, ale hlavně čas a jakousi naději. Možná byto stálo za hromadnou žalobu, ale na druhou stranu……stoj mi to za to špnit se s takovými šmejdy ???

  • dada napsal:

   Zdravím, no u toho Rmailu jsem taky tak cca 8 let a nic …. chodí málo emailů.
   Už mě nabyví klikat, našla jsem něco lepšího. info napíšu na email.

  • Hanka napsal:

   Taky jsem to měla a neměla jsem z toho nic a klikala jsem asi tři roky..Jediný,co jsem z toho měla,byly pěkné dovolené,které jsem si objednala a o to jim asi jde..o reklamu,aby něco prodali,jinak si myslím,že z toho asi peníze nejsou..navíc jsem se tam po nějaké době podívala a zjistila jsem,že mám na úctě 0kc.

 45. Michal napsal:

  Ahoj, za mě vám můžu doporučit klikačku neobux. Někteří tady možná budou říkat, že to je podvod (i já jsem si to myslel), ale není tomu tak. Vydělané peníze opravdu vyplácejí, což si můžete sami vyzkoušet. Minimálně částka k výplatě jsou $2, které dosáhnete při pravidelné aktivitě během týdne. Pro rychlejší zisky je nutné zvolit správnou strategii, najímat referraly a hlavně ze začátku určitou dávku trpělivosti. Určitě vám doporučuji neobux zkusit, není co ztratit (max. 20 min denně). Pokud se rozhodnete zaregistrovat se, učiňte tak prosím přes můj link.
  neobux.com/?rh=4D6976656E313131435A
  Všechny vaše dotazy zodpovím přes mail neo.prace@seznam.cz

 46. Anonym napsal:

  Ahojte, co rikate na online byznys Dascoin? Je tu nekdo, kdo ma s touto kryptomenou realnou zkusenost? Kamarad se me do toho snazi zatahnout, ale mne to prijde jako podvod … letadlo. A ja se velmi casto nemylim.
  Tak jaky je vas nazor? Co si o tom myslíte?
  Muzete me pripadne odkazat na nejakou recenzi nebo zajimavou diskusi. Dekuji

  • Petra napsal:

   Ahoj, určite si zistite viac o projekte, na čo sa daná mena bude používať atď. Je to len o informáciách, nie hneď na začiatku to odhodiť, že je to hlúposť. Tiež nevravím, že práve Dascoin alebo Dashcoin?!! je cesta. Je to na Vás. Sama ale vydělávam v úžasnom česko – slovenskom projekte a verím, že stačí otvoriť myseľ a využiť dnešné technológie a ich možnosti, ktoré dávajú predovšetkým obyčejným ľuďom. Doteraz na to neboli zvyknutí, preto neveria 🙂 Ale fakt je důležité zvoliť správnu firmu a potom to už ide 😀 Za mňa top je Glocin. Bez poplatkov, rovno úročíte 🙂 Obchodníci sa u nich majú krásne oproti bežným MLM (mala som tú možnosť pár si ich skúsiť) 🙂 Tak držím palce, ak ste sa už nerozhodli 🙂

 47. Adriana napsal:

  Dobrý den,
  omlouvám se, pokud se to až tak úplně netýká konkrétnímu záměru diskuse. Mám také dotaz ohledně podnikání z domu. Mám již firmu, ale přemýšlím nad pronájmem virtuálního sídla. Prý to zajistí prestižnější a důvěryhodnější adresu. Navíc to ušetří náklady oproti běžné kanceláře a co nejvíc, ochrání mi to soukromí – teda nemusí vědět každý, kde bydlím. Koukala jsem a zaujala mne tato společnost comeflexoffice.cz/sidla-firem-praha Nemáte, prosím, někdo zkušenost?
  Děkuji Adriana.

 48. tormen napsal:

  Zdravím,

  Chtěl jsem se jako první zeptat, jaká je u nás v současnosti situace ohledně mikroslužeb? Jsem už poměrně dlouho aktivní na stovkomatu a vcelku se mi i daří. Někdy vybírám i několikrát do měsíce. Jak jsou na tom ale naše další servery? Zkoušel jsem registraci na jaudelam, ale za několik měsíců ani jedna objednávka…

  Prodávám joby v oblasti sociálníchí sítí (like, sdílení, koment) a úprava či přepis textu.
  A jak jsou na tom zahraniční servery, má cenu se registrovat, nebo je konkurence příliš velká?

  Dále jsem se chtěl zeptat, jestli u nás jsou nějaká kvalitní fóra, kde lidí sdílí své poznatky z prací přes internet. Na FB jsem našel několik skupin, ale většina z nich slouží jen k tomu, že tam lidi dávají různé podvodné nabídky…

  • Admin napsal:

   U nás je na tom nejlépe Stovkomat, pak nic. Ze Slovenska doporučuji jaspravim.sk
   Konkurence na zahraničních serverech mikro-práce je velká, ale určitě se vyplatí registrovat. Registrace vám zabere jen pár minut a je to zdarma. Těch pár minut se vyplatí tomu věnovat a možná se někdo ozve.
   Znám pouze diskusní fóra, kde lidé spamují svými nabídkami.

 49. Juraj napsal:

  Existují i nějaká fóra kde bych se s copywriteri dohodl ohledně překladu a psaní textu? Jde o texty s online kasinovou tematikou a hledám i víc copywriteru na různé jazykové variace.

 50. Milan napsal:

  Dobrý den, zkoušel jsem nějaké dotazníky v Mobrogu, který je zde sice vychvalován a označen jako spolehlivá společnost. Po dokončení dotazníku za cca 50 kč který mi zabral asi 20 minut vyskočila stránka, kde bylo napsáno že jsem úspěšně průzkum dokončil a že mi peníze budou připsány na účet na Mobrogu. Jenže účet na Mobrogu stále čítá 0,00 CZK… Skutečně se tedy jedná o spolehlivou společnost? Děkuji za odpověď

  • Admin napsal:

   Dobrý den,

   neumím vám říct, v čem může být problém. Zkuste pár dní počkat, a pokud se nic nezmění, napište na support společnosti, že vám nepřipsali odměny. Já jsem dosud s nimi problémy neměl, a to pro ně vyplňuji dotazníky již asi 2 roky.
   Jste v podstatě první člověk, který píše, že má problém.
   V minulosti mi psala jedna paní, že neuměla vybrat vydělané peníze, ale nakonec se ukázalo, že chyba byla na její straně, a vše dobře dopadlo.

   Společnost „vychvaluji“ proto, že mám s nimi jen pozitivní zkušenosti.

   Dejte vědět, jak to dopadlo.

  • Petr napsal:

   Dobrý den, jak to dopadlo prosím? Řeším stejný problém. Děkuji

  • dagmar napsal:

   Dobrý den já na Mobrogu vybírala asi 4x a vše ok

 51. Albert napsal:

  Existuje možnost vydělat si investováním prostřednictvím bitcoinové peněženky a portálu Arbolet. ( ) Nyní je navíc více možností pro všechny Poláky, kteří chtějí vyzkoušet a začít používat Arbolet. Při vkladu až do 50 PLN získají jednorázově tu samou částku do své peneženky navíc. Další odměny mohou získat přispěvkami o Arboletu do polských diskuzí a fór týkajících se kryptoměn. Další příležitosti pro zájemce ovládající polštinu jsou: napsání recenze nebo článku o Arboletu za 165 – 500 PLN (výše odměny se odvíjí od kvality článku a navštěvovanosti média, kde je zveřejněn), vytvoření blogu o Arboletu (až za 500 PLN) a vytvoření webové stránky o Arboletu, která bude při vyhledávání slova Arbolet přes polský Google umístěna na jeho první stránce (za 835 PLN).
  K připsání odměn je třeba pouze registrace a zaslání zprávy na podporu Arboletu s odkazem na svoji práci.

 52. Investor napsal:

  Zdar.
  Rozebíral tu někdo Dascoin? Nemyslím Dashcoin, to je seriózní kryptoměna, ale Dascoin. Ten slibuje lidem krásné výdělky. Slyšel jsem, že nedávno vstoupily na nějaké burzy, ale v zápětí jsem se dozvěděl, že ty burzy jsou spíše pochybné.
  Má tu s tím někdo reálné zkušenosti? Nerad bych investoval hodně peněz a později zjistil, že šlo jen o další podvod.
  Jaký je váš názor na tento online byznys?

 53. Jirka K. napsal:

  Chci se zeptat na byznys Cryptonit. Máte s tím někdo zkušenosti? Vyplatí se do toho investovat? Nebo je to jen další podvod stejně jako Onecoin, Coinspace a Dascoin? U nás v ČR to teprve začíná, ale mnoho informací jsem o tom nenašel. Akorát jeden reklamní článek na stránce o kryptoměnách. Ideální někdo, kdo je v tom registrován a má informace z první ruky.

 54. Michala napsal:

  Hezký den, velmi zajímavé články zde jsou, pro mě katualní hlavně dotazníky ankety přes internet jako domácí drobný přivýdělek. Mám jen otázku, jaké máte zkušenosti s paypal, protože některé firmy proplácí pouze přes toto. Paypal založený nemám, zkládala bych jej jen kvůli konkrétním stránkám-výplatím a trochu mě od něj odrazují poplatky, které jsou avizované, že si paypal strhává, pokud vám někdo posílá peníze. Prosím, kdo s tímto máte zkušenosti, napiště díky.

 55. Lenka napsal:

  Ahoj všem,
  Kdo by měl zájem o jednoduchý výdělek formou opisování čtyřmístných kódů, stačí se zaregistrovat zde: owemoney.bid/2287978545599

 56. T.K. napsal:

  Doporučuji registraci na Ermail.cz. Výdělek není nijak rychlý, platí za přečtení reklamních emailu, ale za nějakou dobu se 1000kč získat dá, které vyplácejí na účet. Registrujte se prosím pomocí odkazu níže.
  xxxxxx

 57. Honza napsal:

  Dobrý den osazenstvo.
  Chtěl bych se vás zeptat na jeden projekt, který propaguje jedna nejmenovaná osoba. V minulosti tato osoba táhla do jiných podvodů, konkrétně Conligus a další. Jde o online byznys Glocin od společnosti Faceter. Má jít o první systém decentralizovaného dohledu. Jejich cílem je vytvořit inteligentní sledovací systém, inteligentní kamery, které budou vidět lidem do hlav a budou vědět detekovat hrozby terorismu, připadne odhalit jiné trestné činy. Na internetu informaci moc není, ani kolik stojí balíčky a co z toho budu mít. Žádná recenze, proto se chci zeptat na této stránce, zda s tím má někdo zkušenosti. Zkuste mi vysvětlit, o čem to vlastně je a jak to funguje. Mně to přijde totiž jako science fiction a podvod.

  • jarosro napsal:

   Od takýchto ľudí utekať ? a kašľať na ponuku na rozprávkové zbohatnitie (v pyramídach vždy zbohatnú zakladatelia a pár prvých šťastlivcov ).

 58. Iva napsal:

  Děkuji za množství zajímavých a výborně popsaných zkušeností. Určitě mi to hodně pomohlo v dalším rozmýšlení o případných činnostech na internetu ….. Děkuji moc 🙂

 59. Bečka napsal:

  U agentury marketagent píšete: po registraci si nezapomeňte vyplnit svůj profil a také profilové dotazníky. Na jejich základě budete zváni do průzkumů. Kde se to tam prosím vyplňuje (profil a profilové dotazníky), já táam vidím jen jediný dotazník v záložce tipification. Děkuji

  • Admin napsal:

   Dobrý den,

   Ano, postupně by vám tam měli posílat mini dotazníky na rozšíření profilu. Některé jsou honorovány, jiné ne.

   Já mám momentálně v sekci „Typification“ čtyři mini dotazníky na rozšíření profilu.

 60. Jirka napsal:

  Zdravím Juraji Tebe i všechny, kteří se dostali na Tvou stránku. Je vidět, že jsi ušel za těch pár let ve virtuálním světě kus cesty a poučil se z chyb, které jsi vyzkoušel na vlastní kůži. Cením si této Tvé aktivity a mohu jen doporučit Tvé recenze všem, kteří hledají informace, protože je máš zmáknuté dobře a srozumitelně je umíš přenést dál. Držím Ti palce do dalších aktivit a všem ostatním přeji, aby se poučili z chyb druhých a nezničili tak život sobě nebo blízkým lidem, které třeba v dobré víře natáhnete do jakýchkoliv podvodů typu Lyoness a přijdete o peníze,iluze i přátele.

 61. Jan napsal:

  Zajímavý web.

 62. Michal napsal:

  Řešil tu už někdo tuto věc – Wee? V jedné diskusi na facebooku jsem četl, že nově vznikající online byznys Wee je podvod a že to je jen nový název předchozích pyramid Weeconomy a Flexcom. Je to pravda? Nabízí mi to kamarád, prý má s tím dobře zkušenosti. Já jsem ale při těchto věcech dost opatrný. Budu rád za každou dobrou radu. Recenzi na tom jsem zatím nenašel, tak píšu zde. Děkuji.

  • Jirka napsal:

   Ahoj Michale, otázka zní, co vlastně hledáš a čím se chceš zabývat? Každopádně Wee,Weeconomy,Flexcom,Flexkom,Lyconet,Lyoness je všechno jedna velká bouda na lidi a kupodivu jsou stále noví a noví lidé, kteří věří slibům velkých zisků a vidin pasivních příjmů a vkládají své peníze do těchto projektů. Když si zadáš do vyhledávače jména společností odzadu, jak jsem je napsal,tak tak šel čas a postupně vznikaly tyto odnože a zkomoleniny Lyoness myšlenky, ale princip je téměř stejný. Vše se opírá o tzv. nákupní společenství, které je ale jen zástěrkou pro multilevelové šílence, kteří díky tomuto promyšlenému a velice komplikovanému marketingu lákají nové členy po celém světě a dojí z nich nemalé částky. Spousty let sleduji „vývoj“ těchto projektů a nitky provazující tyto společnosti, je to jen nafouklá bublina plná slibů, důvěřivých lidí a vyhozených miliard eur. Poradím Ti jednoduchou věc, najeď na stránku jakéhokoliv tohoto projektu, namátkou vyber pár obchodních partnerů ( firem zapojených v projektu ) a zavolej jim, že máš firmu a rozhoduješ se, jestli k nim vstoupit. Zeptej se jich co jim to přináší, kolik je to stálo a jak jsou spokojeni. 🙂 Přeji hodně štěstí a za mě je to snadné, peníze se dají vyhodit i elegantněji a zábavněji. 🙂 Jirka

  • Kamil napsal:

   Tak když ti to kamarád nabízel, ať ti k tomu ukáže výpisy z účtů ( příjmy ). Uvidíš ty jeho „dobré zkušenosti“.
   Pořád vnucují/prodávají jakési balíčky slibující pasivní příjem ( 200 – 400 Euro/měs). Cena balíčků 800-2.500,- Euro a světe div se každý kdo si to koupil má měsíčně halíře nebo kulový

 63. Eliška napsal:

  Ahojte zajimal by me vas nazor na Questra Holding. Je to podvod nebo se tam da skutecne vydelat? Mate nekdo s tim zkusenosti?

 64. Štefak napsal:

  Dobry den,
  v prvni rade musim pochvalit web je to docela pekna stranka.

  Zajimalo by me zda skutecne nekdo vydelava na internetu. Me dosavadni zkusenosti nejsou moc pozitivni. Zatim jsem narazil jen na same letadla. Pokud by mi nekdo vedel nabidnout neco co ma smysl tak sem s tim. Idealne bez investice.

  Adminovi drzim palce doufam ze se mu stranka uchyti ;-).

  • Mikejla napsal:

   Dobrý den, taky chci moc poděkovat za tento web a pochválit ho. Přeji co nejvíce návštěvníků, ať se udrží co nejdéle. Aktuální nabídky zde sleduji. Průzkumy už vyplňuji a první odměny přicházejí, ač to trvá. Děkuji Jiřímu za všechny informace, které zde dává. Velmi mi to rozšiřuje obzory a mění život. Ať se daří!!!

Leave a Reply