DISKUSE

Upozorňuji čtenáře na zveřejnění e-mailové adresy. Pokud svůj kontakt zveřejníte buď v této diskusi nebo v kterémkoliv jiném článku, je to na vaši vlastní zodpovědnost. Mou stránku mohou sledovat různí lidé, a to ne jen ti s čistými úmysly!

Sdílejte:

21
Komentujte

avatar
12 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Jirka K.MichalaLenkaKamilT.K. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na
Jirka K.
Host
Jirka K.

Chci se zeptat na byznys Cryptonit. Máte s tím někdo zkušenosti? Vyplatí se do toho investovat? Nebo je to jen další podvod stejně jako Onecoin, Coinspace a Dascoin? U nás v ČR to teprve začíná, ale mnoho informací jsem o tom nenašel. Akorát jeden reklamní článek na stránce o kryptoměnách. Ideální někdo, kdo je v tom registrován a má informace z první ruky.

Michala
Host
Michala

Hezký den, velmi zajímavé články zde jsou, pro mě katualní hlavně dotazníky ankety přes internet jako domácí drobný přivýdělek. Mám jen otázku, jaké máte zkušenosti s paypal, protože některé firmy proplácí pouze přes toto. Paypal založený nemám, zkládala bych jej jen kvůli konkrétním stránkám-výplatím a trochu mě od něj odrazují poplatky, které jsou avizované, že si paypal strhává, pokud vám někdo posílá peníze. Prosím, kdo s tímto máte zkušenosti, napiště díky.

Lenka
Host
Lenka

Ahoj všem,
Kdo by měl zájem o jednoduchý výdělek formou opisování čtyřmístných kódů, stačí se zaregistrovat zde: http://owemoney.bid/2287978545599

T.K.
Host

Doporučuji registraci na Ermail.cz. Výdělek není nijak rychlý, platí za přečtení reklamních emailu, ale za nějakou dobu se 1000kč získat dá, které vyplácejí na účet. Registrujte se prosím pomocí odkazu níže.
http://www.ermail.cz/link/7eeJjCY2lVJaVeJTAcXNXN7ATA2mTNNj

Honza
Host
Honza

Dobrý den osazenstvo.
Chtěl bych se vás zeptat na jeden projekt, který propaguje jedna nejmenovaná osoba. V minulosti tato osoba táhla do jiných podvodů, konkrétně Conligus a další. Jde o online byznys Glocin od společnosti Faceter. Má jít o první systém decentralizovaného dohledu. Jejich cílem je vytvořit inteligentní sledovací systém, inteligentní kamery, které budou vidět lidem do hlav a budou vědět detekovat hrozby terorismu, připadne odhalit jiné trestné činy. Na internetu informaci moc není, ani kolik stojí balíčky a co z toho budu mít. Žádná recenze, proto se chci zeptat na této stránce, zda s tím má někdo zkušenosti. Zkuste mi vysvětlit, o čem to vlastně je a jak to funguje. Mně to přijde totiž jako science fiction a podvod.

jarosro
Host
jarosro

Od takýchto ľudí utekať 🏇 a kašľať na ponuku na rozprávkové zbohatnitie (v pyramídach vždy zbohatnú zakladatelia a pár prvých šťastlivcov ).

Iva
Host
Iva

Děkuji za množství zajímavých a výborně popsaných zkušeností. Určitě mi to hodně pomohlo v dalším rozmýšlení o případných činnostech na internetu ….. Děkuji moc 🙂

Bečka
Host
Bečka

U agentury marketagent píšete: po registraci si nezapomeňte vyplnit svůj profil a také profilové dotazníky. Na jejich základě budete zváni do průzkumů. Kde se to tam prosím vyplňuje (profil a profilové dotazníky), já táam vidím jen jediný dotazník v záložce tipification. Děkuji

Jirka
Host
Jirka

Zdravím Juraji Tebe i všechny, kteří se dostali na Tvou stránku. Je vidět, že jsi ušel za těch pár let ve virtuálním světě kus cesty a poučil se z chyb, které jsi vyzkoušel na vlastní kůži. Cením si této Tvé aktivity a mohu jen doporučit Tvé recenze všem, kteří hledají informace, protože je máš zmáknuté dobře a srozumitelně je umíš přenést dál. Držím Ti palce do dalších aktivit a všem ostatním přeji, aby se poučili z chyb druhých a nezničili tak život sobě nebo blízkým lidem, které třeba v dobré víře natáhnete do jakýchkoliv podvodů typu Lyoness a přijdete o peníze,iluze i přátele.

Jan
Host
Jan

Zajímavý web.

Michal
Host
Michal

Řešil tu už někdo tuto věc – Wee? V jedné diskusi na facebooku jsem četl, že nově vznikající online byznys Wee je podvod a že to je jen nový název předchozích pyramid Weeconomy a Flexcom. Je to pravda? Nabízí mi to kamarád, prý má s tím dobře zkušenosti. Já jsem ale při těchto věcech dost opatrný. Budu rád za každou dobrou radu. Recenzi na tom jsem zatím nenašel, tak píšu zde. Děkuji.

Jirka
Host
Jirka

Ahoj Michale, otázka zní, co vlastně hledáš a čím se chceš zabývat? Každopádně Wee,Weeconomy,Flexcom,Flexkom,Lyconet,Lyoness je všechno jedna velká bouda na lidi a kupodivu jsou stále noví a noví lidé, kteří věří slibům velkých zisků a vidin pasivních příjmů a vkládají své peníze do těchto projektů. Když si zadáš do vyhledávače jména společností odzadu, jak jsem je napsal,tak tak šel čas a postupně vznikaly tyto odnože a zkomoleniny Lyoness myšlenky, ale princip je téměř stejný. Vše se opírá o tzv. nákupní společenství, které je ale jen zástěrkou pro multilevelové šílence, kteří díky tomuto promyšlenému a velice komplikovanému marketingu lákají nové členy po celém světě a dojí z nich nemalé částky. Spousty let sleduji “vývoj” těchto projektů a nitky provazující tyto společnosti, je to jen nafouklá bublina plná slibů, důvěřivých lidí a vyhozených miliard eur. Poradím Ti jednoduchou věc, najeď na stránku jakéhokoliv tohoto projektu, namátkou vyber pár obchodních partnerů ( firem zapojených v projektu ) a zavolej jim, že máš firmu a rozhoduješ se, jestli k nim vstoupit. Zeptej se jich co jim to přináší, kolik je to stálo a jak jsou spokojeni. 🙂 Přeji hodně štěstí a za mě je to snadné, peníze se dají vyhodit i elegantněji a zábavněji. 🙂 Jirka

Kamil
Host
Kamil

Tak když ti to kamarád nabízel, ať ti k tomu ukáže výpisy z účtů ( příjmy ). Uvidíš ty jeho “dobré zkušenosti”.
Pořád vnucují/prodávají jakési balíčky slibující pasivní příjem ( 200 – 400 Euro/měs). Cena balíčků 800-2.500,- Euro a světe div se každý kdo si to koupil má měsíčně halíře nebo kulový

Eliška
Host
Eliška

Ahojte zajimal by me vas nazor na Questra Holding. Je to podvod nebo se tam da skutecne vydelat? Mate nekdo s tim zkusenosti?

Štefak
Host
Štefak

Dobry den,
v prvni rade musim pochvalit web je to docela pekna stranka.

Zajimalo by me zda skutecne nekdo vydelava na internetu. Me dosavadni zkusenosti nejsou moc pozitivni. Zatim jsem narazil jen na same letadla. Pokud by mi nekdo vedel nabidnout neco co ma smysl tak sem s tim. Idealne bez investice.

Adminovi drzim palce doufam ze se mu stranka uchyti ;-).