Jak získat peníze zdarma v roce 2024? – Bonusy za registraci

TOP 16 nejlepších bonusů za založení účtu - peníze zdarma.

Jak říká klasik, opravdu se válejí na ulici, jen je sebrat. Vydělávat online, mít radost z úspěchu, vědět, na co se zaměřit příště. U řady společností, ať už to jsou banky nebo jiné společnosti, se dočkáte zajímavých bonusů za registraci nebo dodržení podmínek určitého programu. Samozřejmě, může jít na první pohled o drobné. Ale kdo vám je dá dnes zadarmo, že? Když využijete několik akcí za sebou, výdělek už může být zajímavý. Pojďme se proto podívat na zajímavé tipy, kde získat peníze zdarma.

 

Tento článek doporučuji sledovat často, protože ho budu pravidelně aktualizovat o nové příležitosti.

 

Registrační bonus má obvykle podmínky

Otevřete si bankovní účet, zaregistrujete se v aplikaci, vyplníte krátký formulář a vždy za to dostanete nějakou odměnu, nejčastěji v podobě finančního přilepšení. Tuzemské banky bojují o klienty různými způsoby a podobné bonusy jsou něčím, na co potenciální klient slyší. Podívat se ale můžeme i do světa investic, kde na vás také čekají zajímavé odměny za vyplnění registračního formuláře a aktivní účast. Podmínky však nejsou obvykle nijak přísné nebo „nesplnitelné“, jde spíše o drobnosti. Firmě jde o to, aby byl účet skutečně využíván a tak podobně.

 

Raiffeisen bank – 1 000 Kč bonus za založení účtu

Klasika českého trhu, banka, kterou všichni velmi dobře znají. V ČR je od první poloviny devadesátých let, jde o pátý největší subjekt na trhu, jenž má více než sto poboček – sečteno a podtrženo, jde o velmi zajímavou značku, se kterou chtějí být spojováni všichni úspěšní.

Nyní můžete získat 1 000 korun za registraci a aktivní využívání účtu, stačí k tomu opravdu jen málo.

  1. Založte si CHYTRÝ účet na Raiffeisenbank bez poplatků.
  2. Účet aktivně využívejte (tzn. proveďte minimálně 3 platby kartou) první měsíc následující po tom, kdy jste si jej založili.
  3. Akce platí od 01.04.2024 do odvolání.

Kliknutím na tento odkaz si můžete vytvořit účet a získat bonus.

 

Twisto

O této službě jste určitě slyšeli. Nabízí možnost úhrady zboží v internetových obchodech, ale i placení faktur a dalších účtenek, a to jednoduše a bez starostí. Jde o populární tuzemskou službu, která je na trhu už několik let a nyní v rámci promo akce na vás čekají zajímavé nabídky jen za to, že si založíte účet. Pojďme si říct více…

Dostat můžete až 300 Kč na nákupy + další zajímavé bonusy. Objednávejte s radostí – utratit je můžete naprosto za cokoliv, stačí, aby konkrétní e-shopy podporovaly Twisto platby.

Bonus získáte POUZE při založení účtu přes tento link.

 

Revolut – 250 Kč za registraci

Služba, kterou asi není třeba dlouze představovat. Je výhodná pro přeshraniční platby, ale i nadšené cestovatele. Výhodné směnné kurzy, zajímavější podmínky pro výběr z bankomatů, ale například i vedení účtu ve více než třicítce světových měn. Revolut má mobilní aplikaci a prezentuje se přehlednými statistikami, díky nimž si velmi dobře zpětně prohlédnete, za co jste vlastně během kalendářního měsíce utráceli.

Jak získat výhody za registraci konta? Jednoduše, založíte si Revolut (stačí vám účet STANDARD, který je zdarma), vložíte na něj peníze podle uvážení a objednáte si fyzickou platební kartu. Pak už je podmínka jen jedna jediná, a sice, aby vaše konto bylo opravdu aktivní – 3x nakoupíte, ať už v kamenných obchodech nebo na internetu (například uděláte běžné nákupy potravin, zaplatíte za kávu atd.). Pak už jen vyplníte krátký formulář s údaji, kam mají být peníze zaslané. 250 Kč (10 eur) bude brzy vašich!

Kliknutím na tento odkaz si můžete vytvořit účet a získat bonus.

 

Mintos – bonus 50 eur + 1% z investované částky

Zajímavou možnost získat nějaký bonus nabízí také společnost Mintos. Mintos je investiční platforma, která nabízí možnost vydělávat a vytvořit si pasivní příjem investováním do tisíců úvěrů z celého světa. V evropském prostoru je jednou z těch vůbec nejpopulárnějších. Dokazuje to i více než půl milionu registrovaných uživatelů a přes osm miliard eur, které byly proinvestovány už od roku 2015.

O co přesně jde? Hlavním bodem portálu Mintos je investice do klasických spotřebitelských úvěrů a také půjček pro menší firmy. Zjednodušeně řečeno, jeden člověk (třeba vy) půjčí druhému, samozřejmě za přímé asistence P2P společnosti jako je Mintos. Žadatel o půjčku je pečlivě prověřen, jeho ekonomická situace bude zhodnocena pod drobnohledem. Poté na základě své bonity obdrží určitý rating. A podle něj je pak vypočítán úrok jeho půjčky.

Velkou výhodou je, že investoři jsou chráněni do výše 20 000 € v rámci systému pro odškodnění investorů. Další výhodou je možnost i velmi malých investic (investovat můžete i s kapitálem v hodnotě 50 euro), stejně jako dlouholeté působení na trhu, což značí velkou důvěryhodnost.

Mintos aktuálně nabízí pro nové investory zajímavý bonus. Pokud investujete alespoň 1000 eur, získáte zdarma bonus 50 eur + 1% z investované částky. Registrace je zdarma, neplatíte ani žádné poplatky.

Kliknutím na tento odkaz si můžete vytvořit účet a získat bonus.

 

Bondster – bonus 1% z investované částky

Investovat do zajištěných půjček, to je v dnešní době populární šance na zhodnocení vlastních volných prostředků. Jde o českou FinTech firmu BONDSTER Marketplace, s.r.o., která se proslavila mj. v začátcích společnosti Leo Expres. Nabízí investice od 5 eur, resp. 100 Kč výše, takže je určena skutečně všem zájemcům – nikoliv pouze těm, kteří chtějí investovat desetitisíce nebo i celé miliony. Bonus je k dispozici všem, kteří se registrují a budou investovat minimálně po dobu 90 dnů. Přesně po tuto dobu totiž dostanou navíc na účet 1 % z uskutečněných investic.

Bondster nabízí investorům 15% roční výnos.

Bonus získáte při založení účtu přes tento link.

 

EstateGuru – 0,5 % bonus z uskutečněných investic

Další web, který se zabývá investicemi – tentokrát je řeč o zahraničních nemovitostech. Desítky tisíc investorů a velký boom od roku 2015, takový je ve zkratce příběh společnosti, jako je právě EstateGuru. Neinvestuje se přímo do bytů nebo provozoven, ale do půjček – jinak řečeno, budete mít čest s tzv. P2P (peer-to-peer) investicemi, v nichž je nejznámější český hráč firma Zonky. Úvěry, do nichž investujete, jsou však jištěné nemovitostmi, což budí u řady investorů mnohem důvěryhodnější pocit. A jaký zde čeká na nováčky registrační bonus? Během prvních tří měsíců, kdy budou aktivní, dostanou navíc 0,5 % z uskutečněných investic. Při velkém objemu vkladu to pak může být velmi slušná částka, že?

Bonus získáte při založení účtu přes tento link.

 

Curve – 10 liber bonus zdarma

Proč mít v peněžence několik platebních karet, když stačí jedna jediná? Curve je mobilní aplikací, která se vyplatí nejen v zahraničí, a ještě ušetří místo ve vaší kapse, respektive v peněžence. Je s ní přímo propojená platební karta s emblémem MasterCard. Všechny karty v jednom, přehledně a výhodně, hlavně pokud jde o směnné kurzy. Určitě se hodí i možnost vybírat z bankomatů bez dalších poplatků, a to bez ohledu na kontinent. V neposlední řadě je Curve spojená se zajímavým cashbackem pro opravdu aktivní klientelu. Takže, sečteno a podtrženo, jak velký bonus na vás může čekat?

Registrujete si účet a zaplatíte kartou Curve – alespoň jednou a symbolicky – a zkusíte si, jak to vlastně celé funguje. Odměnou vám pak bude deset liber navíc k vašemu kontu, tedy asi 300 Kč. Je to milá pozornost, za kterou si dopřejete třeba dobrý oběd v menším městě. Utratit ji smíte samozřejmě za cokoliv, bez limitů a omezení. Je to tedy milý registrační bonus!

Bonus můžete získat zdarma zde.

 

Cashback od Mall Pay

Stále známější služba, která usnadňuje nákupy. Díky Mall Pay můžete zboží nejprve otestovat a až poté zaplatit, stačí se krátce registrovat. Jde o službu, která funguje velmi jednoduše a šetří čas zákazníků. Ti pracují s přiděleným finančním limitem a mohou nakupovat zboží, jak uznají za vhodné. Zaplatí je pak v dalším měsíčním vyúčtování (nejzazší termín je potom vždy do 50 dnů od koupě).

Pokud si otevřete konto na Mall Pay, dostanete tzv. skipovací kartu. Poté, co bude tato karta aktivní, nakoupíte s ní – a první nákup zde můžete uskutečnit s dvacetiprocentní slevou (limit činí 1 000 Kč, abyste plně využili nabídku, vyplatí se tedy naplnit košík za pět tisíc korun). Obchodů, které podporují Mall Pay, je v ČR poměrně dost – jejich výčet si zkontrolujete snadno na oficiálním webu. Otázku, jak získat peníze zdarma, tedy máte už zodpovězenou.

Kliknutím na tento odkaz si vytvoříte účet a získáte bonus.

 

Upvest – 500 Kč bonus za registraci

Máte rádi svět investic? To vám potom online platforma Upvest jistě něco podle názvu řekne. Pokud se chcete registrovat a svěřit jí své peníze, nic vám nebrání – je to svobodné rozhodnutí, které navíc určitě podpoří i zajímavý bonus za každou uskutečněnou registraci. Upvest se zaměřuje především na investice do nemovitostí a spolupracuje oficiálně i s velkým hráčem na bankovním trhu – konkrétně jde o Komerční banku.

Investovat můžete už od pěti tisíc korun výše. Jde o přehlednou online platformu, která se zabývá tuzemskými developerskými projekty. K vaší první investici se pak připočte odměna, jenž činí sympatických 500 Kč. Pravda, v kontextu investování do nemovitostí je to poměrně malá částka, ale najdete ji snad na zemi při procházce parkem? Jistě, každý den ne…

 

Expobank – 500 Kč za vytvoření účtu

Jde o banku, která byla založena už v prosinci 1991, na našem trhu je ale spíše hráčem druhé ligy, který se dívá na záda hlavním hvězdám. Expobank CZ byla původně známá pod jménem InterBank. Dnes má přibližně 200 zaměstnanců a celková aktiva činí 21 miliard korun. I to jsou na český trh zajímavá čísla. A jaké jsou podmínky akce, při které si otevřete účet a můžete se těšit na zajímavý odměny pro nováčky?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, registrovat konto a provést přinejmenším jednu karetní transakci (bez ohledu na to, zda v kamenném obchodě či online). Odměnou vám potom bude hned 500 Kč. A pozor, to není vše, bonus dostanete i tehdy, když najdete pro banku nového klienta. NEO účet tedy můžete doporučit i ve svém okolí a těšit se na velmi zajímavé odměny.

 

Ronda Invest – 500 Kč za registraci

Ronda Invest je investiční platforma, která umožňuje vydělávat na nemovitostech až 6,5 % ročně investováním do úvěrů zajištěných nemovitostmi. Malé riziko a investování už od tisícikoruny výše – takové jsou podmínky této firmy, která sídlí na Praze 1 a poskytuje online služby už od roku 2019. V čem spočívá nabídka pro nováčky oslovené právě světem podobných investic?

Žádné nejasnosti a složité podmínky. Investovat musíte minimálně deset tisícikorun a poté získáte bonus ve výši 500 Kč. Stačí se krátce zaregistrovat a poté se už zabývat tím, jak rozmnožit své volné prostředky pomocí investování. Spolehnout se na odborníky je v této sféře hodně klíčové. Přidáte se také?

 

PlnaPenezenka – 60 Kč za založení účtu

Registrujete se a získáte za to hned 60 Kč bonus. Že je to málo? Samozřejmě, jde jen o první z mnoha výhod, které vás na portálu PlnaPenezenka mohou potkat. Pokud budete nakupovat pravidelně přes odkaz (tzv. cashback), můžete se těšit na zajímavé odměny – až čtvrtinu hodnoty každého nákupu – a dokonce i z velkých elektro obchodů nebo obchodů s oblečením dostanete nazpět několik procent.

Web byl založen v roce 2012. Nyní sdružuje 780 tisíc uživatelů a téměř 900 obchodů. Nezáleží na tom, jestli budete kupovat něco pro děti, domácí mazlíčky nebo oblečení, elektro a zábavu pro sebe, PlnaPenezenka přináší návod, jak získat peníze zdarma – jednoduše a bez dlouhého čekání. Jen kliknutím na příslušný odkaz…

Bonus získáte při založení účtu přes tento link.

 

AirBnb – slevy až 1000 Kč

Světově proslulý portál, jenž se stará o ubytování pro cestovatele, kteří nepotřebují hotelový komfort a chtějí jen přespat s minimem formalit a papírování. Pokud rádi cestujete a vydáváte se do míst, kde jste dosud nikdy předtím nebyli, je právě AirBnb dobrou variantou, na níž bude maximální spolehnutí. První pobyt můžete mít se slevou až 1 250 Kč, záleží na finální ceně vašeho pobytu. 250 Kč na AirBnb zážitek v hodnotě alespoň 1000 Kč – to je sleva, která platí vždy a pro všechny.

Pokud si zamluvíte ubytování přinejmenším za šest tisíc korun, dostanete slevu 300 Kč, a pokud za nejméně deset tisíc, sleva bude činit 500 Kč. Maximální slevu získáte, když si rezervujete dočasné bydlení alespoň za 20 tisíc korun, tehdy je sleva rovná 1000 Kč. AirBnb funguje po celém světě, takže stačí jen sbalit batoh nebo kufr a co nejdříve vyrazit!

 

AXA – 50% sleva 

Pokud s oblibou cestujete, jistě vás bude zajímat další registrační bonus. AXA je pojišťovnou, která je známá doslova po celém světě. Všechno to začalo ve Francii v osmdesátých letech minulého století, v ČR je pak AXA od roku 1995. 700 tisíc klientů, to už je číslo, se kterým je nutné počítat. Pokud jde o krátkodobou formu cestovního pojištění – například týden v Benátkách či dva týdny v Paříži – má AXA atraktivní nabídku. Registrace přes odkaz znamená 50% slevu, což jsou ve výsledku také zajímavé peníze, nebo snad ne?

 

Wise 

Wise je službou, která šetří čas všem, kdo potřebují co nejdříve uskutečnit nějakou mezinárodní platební transakci. A nejde jen o čas, ale také o peníze – běžný bankovní převod by byl drahý, ale s Wise vyjde podstatně levněji. V minulosti se Wise jmenoval trochu jinak – TransferWise – to ale neznamená, že se nějak podstatně změnila jejich nabídka. Jde o online směnárnu, která bohužel není v češtině, ale nabídne řadu zajímavých funkcí, takže se vyplatí kvůli ní se naučit cizí jazyk. A kýžený bonus? Ten tkví právě v prvním převodu, který uskutečníte (limit je 13 tisíc korun). Napoprvé to bude jednoduše bez poplatků!

 

Pár slov na závěr

V této recenzi jste si mohli přečíst seznam TOP 16 nejlepších bonusů za registraci (bonus za založení účtu a podobně). Všechno je bez závazků a bez rizika. Máte zájem vyzkoušet si zajímavé služby a přitom získat peníze zdarma jako bonus za registraci? Směle do toho. Dohromady si můžete přilepšit až o 4 000 Kč + na vás čekají i zajímavé slevy.

 

Že jste nenašli informace, které jste hledali? V tom případě si přečtěte diskusní fórum, možná je najdete právě tam.

Pokud máte nějaké otázky, postřehy nebo připomínky, neváhejte napsat do diskuse. Taktéž se nebojte podělit o své zkušenosti, můžete tím inspirovat nebo motivovat ostatní čtenáře.

 

Pokud znáte nějakou firmu, která nabízí zajímavé bonusy za registraci či různé slevy, napište do diskuse, případně mě kontaktujte na e-mail.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

One Response to “Jak získat peníze zdarma v roce 2024? – Bonusy za registraci”

  1. Kristýna napsal:

    Mintos neznám, ale investice do P2P je skvělá volba, jak přijít rychle a snadno k penězům. Je to i dobře ošetřené, takže se nebojím, že bych o peníze přišla. U bitcoinů, o kterých jsem taky přemýšlela, je ziskovost vyšší, ale je tam i vyšší riziko, že bych o peníze přišla. Proto jsem šla radši na jistotu.

Leave a Reply