NABÍDKY PRÁCE Z DOMU

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

 

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

24.11.2020

Administrativně technická podpora – 40 000 Kč / měsíc

Brigáda na dohodu, živnost

Zavedená personální agentura Axial Personnel Agency, s.r.o. hledá pro svého významného klienta krátkodobou (3 měsíce) administrativně technickou podporu. Práce není složitá, ale vyžaduje pečlivost, samostatnost a zájem učit se novým věcem. Pozice je na hlavní pracovní poměr, ohodnocení atraktivní a místo výkonu – DOMA! Takže neváhejte a pokud máte angličtinu na výborné komunikativní úrovni, rozklikněte níže uvedený odkaz.

Více informací o nabídce zde.

 

24.11.2020

Vkládání článků a obrázků na webové stránky – nenáročná práce

Živnost

Hledá se spolehlivý člověk na vkládání článků a obrázků do administrace webové stránky / e-shopu. Jde o práci na 2-3 hodiny denně. Dále bude nutné vyhledat a stáhnout vhodné obrázky a vložit je do článků. Jedná se o jednoduchou administrativní práci s možností dlouhodobé spolupráce. Nutnost vlastnit ŽL.

Více informací o nabídce zde.

 

23.11.2020

Editor/ka nových mockupů

Plný úvazek, brigáda na dohodu

Jsi zodpovědný, spolehlivý, s citem pro detail a chceš se podílet na úspěšném globálním start-upu? Pak se proklikni přes níže uvedený odkaz na inzerát, ve kterém liberecká kancelář zaměřená na tvorbu mock-upů hledá do svého mladého dynamického týmu novou tvář/ruce/mysl. Pokud máš po střední škole a domluvíš se bez problémů anglicky, oceníš možnost práce z domova a navíc i třeba ovládáš Photoshop, pak jsi jejich člověk. Vhodné i pro absolventy nebo studenty VŠ.

Více informací o nabídce zde.

 

23.11.2020

Marketing / Business Analytika / Design – 300 Kč/hod

Živnost

Internetová agentura hledá samostatného studenta / studentku VŠ s výbornými organizačními schopnostmi na pozici online marketér a designér. Chcete-li se ucházet o tuto práci, měli byste znát tyto pojmy – Google Analytics, Google Ads, Sklik, FB Ads, Google Sheets a podobně. Agentura nabízí zajímavou odměnu, za hodinu práce si můžete vydělat až 300 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

22.11.2020

Korektor/ka textů do PL, NJ

Brigáda na dohodu

Společnost Léčebné konopí s.r.o. hledá pro svůj internetový obchod nové kolegy se znalostí polského nebo německého jazyka. Na starosti budete mít korektury textů webových stránek, kontrolu gramatiky a stylistiky. Práce je vhodná pro studenty. Celá ČR.

Více informací o nabídce zde.

 

22.11.2020

Grafik na editování fotek

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Hledá se šikovný grafik, který ovládá grafické programy Adobe CC – InDesign, Photoshop, Illustrator. Hledají vhodného kandidáta na částečný úvazek, který se bude zabývat úpravou fotek pro e-shop firmy. Práce může být vykonávána po zaškolení zcela externě z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

22.11.2020

Překladatel/copywriter se znalostí anglického jazyka

Brigáda na dohodu, živnost

HR společnost PrimeHammer s.r.o. nabírá do svého kolektivu nové posily na pozici překladatel/copywriter. Vaším úkolem bude na základě podkladů o vývojáři sestavit a vylepšit jeho stávající životopis a cover letter do působivé podoby. Nejedná se tedy o klasické překlady, hledají někoho s citem pro copywriting / psaní textů.

Více informací o nabídce zde.

 

22.11.2020

Administrativa s němčinou – vhodné pro absolventy, až 40 000 Kč za měsíc

Plný úvazek

Nevíte, jakým směrem se vydat po škole? Máte už alespoň drobnou zkušenost v zákaznickém servisu, logistice, HR nebo administrativě? Pokud říkáte ano, reagujte na nabídku od personální agentury Grafton Recruitment, která hledá administrativního pracovníka.

Více informací o nabídce zde.

 

21.11.2020

Zkušená a samostatná účetní – plat: 30 000 až 50 000 Kč / měsíc

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Zajímavá pracovní nabídka pro zkušenou a samostatnou účetní. Na starosti budete mít kompletní účetní agendu klientů společnosti. Nutná je znalost účetního programu Abra Flexibee. Místo výkonu práce je v Praze s tím, že máte možnost využívat home office v libovolném rozsahu.

Více informací o nabídce zde.

 

20.11.2020

Telefonista (výzkum veřejného mínění) – plat 120 Kč/hod.

Zkrácený úvazek,  živnost

Jste komunikativní osoba s výbornou znalostí českého jazyka? Máte zájem pracovat z pohodlí domova / vlastní kanceláře? Pokud říkáte ano, pojďte pracovat k nám. Jsme Institut statistického výzkumu a hledáme šikovné telefonní operátory pro výzkum veřejného mínění. Práce je vhodná pro studenty, absolventy, důchodce, maminky na MD, a také pro OZP.  Za hodinu práce si můžete vydělat 120 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

19.11.2020

Psaní článků pro lifestyle magazín

Brigáda na dohodu, živnost

Zajímavá brigáda pro šikovné copywritery. Psaní krátkých článků pro lifestyle magazín. Výše výdělku závisí jen na vás, kolik článků napíšete, tolik vyděláte. Firma požaduje výbornou znalost českého jazyka (gramatika a stylistika). Práce je vhodná pro absolventy, OZP, maminky na MD i důchodce.

Více informací o nabídce zde.

 

19.11.2020

PPC správce reklamních kampaní

Plný úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Pohybuješ se v online marketingu a baví Tě správa PPC kampaní? Chceš se podílet na vedení a rozvoji nové společnosti a využít veškerý svůj potenciál? Není potřeba být denně v kanclu, pracovat můžeš klidně z domova. Ideální uchazeč by měl být z Rakovníka nebo blízkého okolí.

Více informací o nabídce zde.

 

18.11.2020

Komunikace se zákazníky po telefonu

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Jste komunikativní osoba s příjemným vystupováním a „umíte to s lidmi“? Pokud ano a máte zájem o práci na hlavní poměr nebo zkrácený úvazek z domova, pak neváhejte reagovat, protože taková nabídka práce se jen tak někde nenabízí. Českobudějovická Atoda telemarketing, s. r. o. právě obsazuje pozici telefonního specialisty, kterým se klidně můžete stát právě vy! Firma nabízí také náborový příspěvek 10 000 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

17.11.2020

Operátorka pro profesionální call centrum

Zkrácený úvazek

Axxel Investments s. r. o. působící na trhu jako profesionální call centrum již od roku 2007, rozšiřuje svoje řady a přijme do týmu nového kolegu na pozici operátora. Pozice je vhodná pro OZP. Pokud se cítíte v komunikaci po telefonu jako ryba ve vodě, jste spolehlivý, potom je tato pozice pro vás jako dělaná. Pouze ranní směna, možnost práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

16.11.2020

Správce kamerového systému – 7800 až 15500 Kč/měsíc

Zkrácený úvazek

Jste osoba zdravotně postižená a hledáte nenáročnou brigádu, kterou budete moci vykonávat z domova? Oceníte příspěvek na stravování a dopravu plus pružnou pracovní dobu? Pak se určitě přihlaste na zajímavou pozici nabízenou společností Lukov Plast, která se zabývá výrobou plastových komponentů a podsestav. Firma hledá do svého týmu správce kamerového systému. Jedná se o sledování a vyhodnocování kamerového systému za účelem dodržování čistoty a pořádku, požární ochrany atd.

Více informací o nabídce zde.

 

16.11.2020

Obchodní zástupce pro komunikaci se zákazníky

Živnost

Firma Nisen s.r.o. nabírá do svého týmu nové kolegy na pozici obchodní zástupce. Pokud vás láká flexibilní pracovní doba a možnost práce z domu, pak neváhejte reagovat na nabídku firmy. Náplň práce: hledání nových zákazníků a obchodních příležitostí, péče o zákazníky, marketing produktů na trhu termosek a termohrnků atd. Vhodné i pro absolventy.

Více informací o nabídce zde.

 

15.11.2020

Překlad webu z CZ do AJ – 110 Kč až 130 Kč hodina

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se spolehlivý překladatel se znalostí anglického jazyka. Náplní vaší práce bude překlad celé webové stránky z češtiny do angličtiny – popisky, články v blogu atd. Firma od vás očekává perfektní znalost AJ slovem i písmem. Práce probíhá z pohodlí vašeho domova.

Více informací o nabídce zde.

 

13.11.2020

Product / UX Designér s možností home office

Zkrácený úvazek, živnost

Máte chuť a prostor vymazlit úplně novou webovou webovou aplikaci, aby elegantně řešila problém a uživatelé se k ní rádi vraceli? Pak zkuste navázat spolupráci se společností PrimeHammer, která právě hledá do svého týmu vývojářů produkt / UX designéra. Vaším úkolem bude navrhnout aplikaci na míru a dále ji rozvíjet.

Více informací o nabídce zde.

 

13.11.2020

Obchodník online prodeje

Zkrácený úvazek, živnost

Hledáte flexibilní job s možností pracovat z domova? Jste komunikativní, přátelský typ člověka a máte zkušenosti s online marketingem? Pokud jste odpověděli ano, staňte se obchodníkem společnosti Mediatel.cz s.r.o. Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné vás naučí. Vhodné především pro maminky na mateřské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

12.11.2020

Asistentka/asistent ředitele

Plný úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Hledáme samostatnou a spolehlivou asistentku / asistenta na administrativní podporu. Náplní vaší práce bude práce s fakturami, komunikace s dodavateli a podobně. Pokud ovládáte anglický či německý jazyk, máte velkou výhodu. Možnost home office je samozřejmostí. Zabýváme se vývojem a výrobou automatických strojů a robotizovaných pracovišť.

Více informací o nabídce zde.

 

12.11.2020

Přepis a kopírování českého textu a úkolů pro výuku češtiny pro cizince

Zkrácený úvazek

Společnost Active Colour s.r.o neustále přijímá do své firmy nové zaměstnance z celé ČR. Aktuálně hledají nové zaměstnance na pozici administrativní pracovník na přepisování a kopírování textu. Znalost cizího jazyka není nutná, vše vás naučí. Upřednostňují uchazeče se zdravotním handicapem – OZP / ZPT.

Více informací o nabídce zde.

 

11.11.2020

Lektor/ka češtiny a matematiky pro online kurzy 

Brigáda na dohodu, živnost

Připojte se k nám a staňte se lektorem přípravných kurzů Tutor. Náplní vaší práce bude výuka ve skupinových i individuálních kurzech. Tutor pořádá přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy, organizuje pomaturitní studium. Poskytujeme tak vzdělání v různých oborech. Našimi lektory jsou jak studenti vysokých škol, tak učitelé s dlouholetými zkušenostmi na různých stupních škol i lidé, kteří pracují mimo školství, ale pro něž je vzdělávání a práce s lidmi vítanou změnou v jejich profesním životě.

Více informací o nabídce zde.

 

10.11.2020

Personální a mzdová účetní – od 24 000 Kč / měsíc 

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Česká rodinná společnost, která se zabývá výrobou ekologických kotlů nabízí volné pracovní místo samostatné personální a mzdové účetní. Firma požaduje alespoň 3 letou praxi v oblasti HR a znalost zákoníku práce a aktuálně platné legislativy. Těšit se můžete na zajímavé benefity včetně flexibilní pracovní doby a možnosti home office.

Více informací o nabídce zde.

 

10.11.2020

Externí redaktor blogu o e-commerce 

Brigáda na dohodu, živnost

Shoptet spouští blog na Slovensku a hledá do svého externího týmu šikovného redaktora na tvorbu článků z oblasti podnikání, práva a aktuálních trendů. Pokud vás e-commerce baví, máte sympatický psaný projev a rádi pomůžete začínajícím i ostříleným majitelům e-shopů, tato nabídka bude pro vás jako stvořená. Pracovat můžete odkudkoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

09.11.2020

Administrativní pracovnice projektů – plat 140 až 170 Kč/h 

Zkrácený úvazek

Personální agentura s více než 30 lety zkušeností hledá pro svého klienta šikovnou administrativní pracovnici (nebo pracovníka) s výbornou znalostí angličtiny a zájmem o pozici na částečný úvazek. Pokud máte přehled ve strukturálních fondech a znalosti v oblasti zákona o zadávání veřejných zakázek, určitě se neváhejte přihlásit. Benefity, přátelské prostředí malé firmy a časem i možnost práce z domova vás jistě osloví.

Více informací o nabídce zde.

 

07.11.2020

Redaktor na tvorbu příspěvků – odměna 120 až 200 Kč/hodinu

Brigáda na dohodu, živnost

Máte již zkušenosti s psaním článků? Jste spolehlivá a samostatná osoba s výbornou znalostí české gramatiky a stylistiky? Jste ochoten Chcete se učit nové věci? Pokud říkáte ano, pak se přidejte do týmu Czechnetmedia. Tato firma hledá talenty na tvorbu článků na různá témata. Vhodné i pro studenty, absolventy či ženy na mateřské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

04.11.2020

Administrativa a marketing e-shopu

Brigáda na dohodu, živnost

Internetový obchod hledá brigádníka / brigádnici na online marketing a běžnou administrativu. Náplní vaší práce bude komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, nahazování produktů na e-shop, tvorba příspěvků na sociální sítě a podobně. Jedná se o part-time spolupráci – rozsah 30 až 60 hodin / měsíc. Zaškolení a práce bude probíhat na dálku.

Více informací o nabídce zde.

 

04.11.2020

Psaní a editování technických článků v angličtině – až 60 000 Kč

Plný úvazek 

Jste dokumentarista s výbornou angličtinou a zájmem v IT a letectví? Rád se podílíte na vytváření technické dokumentace a uživatelských návodů? Jste týmový hráč, který umí zabrat a vysokou školu už má za sebou? Pak je tu velmi zajímavá pozice, kterou momentálně nabízí Jobs Contact Consulting – Software technical writer. Společnost nabízí 55.000 až 60.000 Kč a kromě dalších zajímavých benefitů i možnost home office.

Více informací o nabídce zde.

 

03.11.2020

Marketingový specialista pro Behavee

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Marketingová agentura Behavee věnující se analýze chování zákazníků a vytváření automatizovaných reklamních kampaní nabízí volné pracovní místo marketingovému specialistovi. Co budete mít na starosti? Tvorbu a realizaci marketingových strategií, nastavování PPC kampaní, psaní článků a práce se sociálními sítěmi. Práce z domova je samozřejmost.

Více informací o nabídce zde.

 

02.11.2020

Domlouvání schůzek po telefonu pro realitní makléře

Brigáda na dohodu,

Zavedená pracovní agentura zaměřená především na poskytování brigád pro studenty, hledá pro svého klienta šikovného kolegu nebo kolegyni pro domlouvání schůzek. Pokud jste tedy komunikativně zdatný/á, máte proklientský přístup a příjemné vystupování, určitě zkuste své štěstí. Na vzdělání nezáleží, budete-li šikovní, čeká vás i kariérní růst a možnost osobních schůzek s klienty. Ideální kandidát nebo kandidátka by měl být z Brna a okolí, nicméně práce je 100% z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

01.11.2020

Malíř karikatur – 200 až 200 Kč/úkol

Živnost

Společnost Osmička, která se zabývá pořádáním kroužků pro děti hledá do svého týmu malíře karikatur. Jedná se o příležitostný přivýdělek, který můžete provádět odkudkoliv. Firma nabízí úkolovou formu odměny. Za každou zhotovenou karikaturu dostanete 200 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

 

Další informace

Nabídky na práci z domova zde budou přibývat jen zřídka (v budoucnu se to snad zlepší), proto pokud nemáte čas sledovat tuto stránku, doporučuji vám „lajknout“ Facebookovou skupinu (klikněte na „To se mi líbí“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“). Budete mít rychlý přístup k novinkám a k nejnovějším pracovním nabídkám (ve Facebookové skupině bude více nabídek než zde). V opačném případě se může stát, že budete reagovat na nějakou zajímavou příležitost, která už nebude aktuální.

 

Pokud vám je český trh malý a ovládáte anglický jazyk na perfektní úrovni, proč nesledovat nabídky na vzdálenou práci i na této stránce? Je to anglická verze tohoto webu kam přidávám pracovní nabídky a zakázky různých zahraničních firem.

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

5 4 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lucka
Lucka
11 měsíců před

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
13 hodin před

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…