Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Každý den zveřejňuji 1 až 3 nabídky. Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí a čtvrtek. Poslední aktualizace 28.09. 2023 09:10.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

28.09.2023

PPC specialista na nastavení a správu kampaní

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Agentura Webfusion shání pro svého klienta PPC specialistu pro správu kampaní na Google, FB a IG. Na starosti bude mít vytvoření a správu kampaní Google Ads, Facebook a Instagram, vyhodnocování dat, reporting a optimalizaci kampaní. Velkou výhodou je bydliště v Olomouci a okolí.

Více informací o nabídce zde.

 

27.09.2023

Specialista zákaznické podpory

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Umíte naslouchat lidem a s božskou trpělivostí jim pomoci překonat jejich potíže a zádrhely? Přidejte se k partě profesionálů a nadšenců do kryptoměn. Ve firmě Binex s.r.o. posilují svůj tým zákaznické podpory. Pokud je vaší doménou příjemné a profesionální vystupování, empatie, spolehlivost, a umět dotáhnout úkoly vždy do konce, tak byste mohli být žhavým kandidátem pro tuto práci. Firma nabízí možnost úplné práce z domova, ale až po zaškolení. První 2-3 měsíce budete muset strávit v kanceláři v Brně.

Více informací o nabídce zde.

 

27.09.2023

PPC konzultant/ka

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na živnost.

Mzda: 36 000 Kč – 56 000 Kč / měsíc.

Nastavování PPC reklam na Adwords/Sklik/Facebook, analýza klíčových slov, vyhodnocování a optimalizace kampaní apod. To je stručný výpis náplně práce, která čeká na nového PPC specialistu. Rádi by vzali do svého týmu zkušeného člověka, který se orientuje v PPC reklamách.

Více informací o nabídce zde.

 

25.09.2023

Esport & Gaming Graphic Designer

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Společnost Omnicom Media Group, s.r.o. patří mezi největší mediální skupiny v ČR. Firma aktuálně hledá zkušeného Graphic Designera nebo Art Directora se znalostí gamingového/esportového prostředí. Praxe případně nějaké zkušenosti v této oblasti jsou zapotřebí.

Více informací o nabídce zde.

 

24.09.2023

Externí designér/ka pro web, mobil

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Baví vás design, máte hlavu plnou nápadů a nebojíte se kreslit ilustrace nebo ikonky. Umíte pracovat v programech Figma nebo Sketch a hledáte naprosto flexibilní spolupráci s možností homeoffice? V tom případě zbystřete pozornost. Softwarová agentura Juicymo by ráda přivítala do svého grafického týmu spolehlivého externího designéra na občasnou výpomoc. Co budete mít na starosti a co byste měli očekávat?

Více informací o nabídce zde.

 

24.09.2023

Project Manager v digitálním marketingu

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Digitální agentura s pobočkami v Ostravě a Praze má aktuálně volnou židli pro marketingové áčko na pozici Account & Project Manager. Jak si představují ideálního kandidáta? Měl by mít perfektní přehled v digitálním marketingu a výborné komunikační a organizační schopnosti.

Více informací o nabídce zde.

 

23.09.2023

Noční specialista/ka zákaznické podpory

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Liftago je online přepravní sítí tisíců řidičů, na které běží nejen vlastní služba Liftago Taxi, ale logistika třetích stran. Do svého týmu aktuálně hledají novou posilu na zákaznickou podporu. Pokud jste komunikativní člověk s lidským a pozitivním přístupem, empatií a trpělivostí a máte výbornou češtinu, pak neváhejte kontaktovat firmu.

Více informací o nabídce zde.

 

22.09.2023

Komerční redaktor pro střední Čechy

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Jste kreativní a z aktuálního dění vám nic neuteče? Psát je to, co vás baví? Máte cit pro stylistiku a chcete se stát součástí rozmanitého redaktorského týmu? Tak to by pro vás něco měli ve firmě VLTAVA LABE MEDIA a.s., která je vydavatelem nejvýznamnějších tuzemských regionálních novin. Co bude vaším denním chlebem a jaké požadavky musíte splňovat?

Více informací o nabídce zde.

 

22.09.2023

Technik kvality – vzorkování

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Projektová a konstrukční firma obsazuje volné pracovní místo pro technika kvality. Co byste měl/a znát a umět? Očekávají zkušenosti s obdobnou činností min. 3 roky, SŠ/VŠ vzdělání technického směru a znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni B2. Úplná práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

21.09.2023

Obchodní specialista pro nemovitostní trh

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na živnost.

Mzda: 80 000 až 200 000 Kč/měsíc.

Láká vás svět realit, ale ještě nemáte v této oblasti žádné zkušenosti? Realitní kancelář MAXIMA REALITY právě shání do svého týmu realitního specialistu pro region Středních Čech, po zaučení i region Praha. Vaším úkolem bude přesvědčit budoucí klienty, že právě Maxima Reality je tou pravou volbou, komu svěřit prodej své nemovitosti. Očekávají výborné komunikační schopnosti, zkušenosti s prodejem, ochotu neustále se zlepšovat. Nutností je řidičský průkaz.

Více informací o nabídce zde.

 

19.09.2023

Správa a technická podpora e-hopu

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Firma z Brna hledá do své party správce e-shopu. Potřebují někoho zkušeného, kdo má čas věnovat se práci a bude umět pomoci s nastavováním akcí. Vhodný uchazeč by měl být ideálně z Brna, ale není to podmínkou. Očekávají výbornou znalost HTML a CSS, PHP a Javascript.

Více informací o nabídce zde.

 

19.09.2023

Grafik pro e-shop a sociální sítě

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Hledá se šikovný flexibilní grafik, který bude vždy k dispozici během 24 hodin. Preferují dlouhodobou a spolehlivou spolupráci. Tato práce je vhodná pro člověka se zájmem o přírodní produkty a přírodu, s citem pro jejich vizualizaci do brandové image.

Více informací o nabídce zde.

 

17.09.2023

Full remote PPC specialista na IČ

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo zkrácený úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Jste freelancer či máte part-time job a rád/a byste zpeněžil/a více svých časových kapacit? Hledáte novou židli, na které nebudete muset sedět v kanceláři firmy? Práce z domova vám vyhovuje? Do TSUNAMI Digital Agency hledají novou tvář, která posílí aktuální PPC kapacity firmy.

Více informací o nabídce zde.

 

16.09.2023

Projektant / konstruktér

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Společnost RIGHT INDICADA s.r.o. by ráda vzala do svého rozvíjejícího týmu zkušeného člověka se strojírenským vzděláním. Očekávají zkušenosti s AutoCAD, výhodou jsou zkušenosti s materiály a technologiemi v oblasti. Po zaučení možnost neomezené práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

15.09.2023

Character Artist

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: 40 000 až 60 000 Kč/měsíc.

Herní studio Esanti Games, které pracuje na vývoji akční fantasy RPG s bohatým příběhem a plnou jazykovou podporou pro české milovníky klasických RPG her, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Character Artist. Očekávají zkušenosti z podobné pozice, skvělou komunikaci a dobrou týmovou spolupráci. Práce vykonávána plně z domova s občasnými osobními schůzkami. Práce je na plný úvazek a těšit se můžete na atraktivní platové ohodnocení.

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2023

Hlavní účetní

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Společnost Aktin se zabývá prodejem a vyráběním vlastních produktů z oblasti sportu a zdravé výživy. Do svého účetního týmu rádi přivítají zkušeného člověka, který by zvládal nejen širokou účetní agendu, ale dál tento tým mentoroval. Nejedná se o úplnou práci z domova, 1-2 dny v týdnu bude třeba odpracovat v brněnské kanceláři. Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů. A jaké jsou požadavky na ideálního uchazeče?

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2023

Administrativní pracovník

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na dohodu, smlouvu nebo živnost.

Mzda: 40 000 ‍–‍ 80 000 Kč.

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, obchodní duch, výborné komunikační schopnosti, empatický a zodpovědný přístup k práci a orientace na výsledky. To vše potřebujete k tomu, abyste se stali novým členem poradenské firmy SMS finance a.s. Ta aktuálně shání šikovného člověka ke konzultacím s klienty. Našli jste se v tomto inzerátu? Potom neváhejte kontaktovat firmu.

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2023

Editor krátkých videí

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: 10 – 25 000 Kč.

Hledá se schopný střihač krátkých videí, který se dokáže vcítit do děje a udělat video nepřehlédnutelným. Vhodné i pro studenty bez nějakých větších zkušeností, zaučí vás. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Více informací o nabídce zde.

 

12.09.2023

Webdesignér/grafik

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na živnost.

Mzda: 200 – 360 Kč / hod.

SmartEmailing je český projekt, který nabízí chytrý nástroj pro automatizovanou e-mailovou a SMS komunikaci. Do své partičky právě hledají schopného copywritera/ku, který bude po boku marketingového mága sypat nápady z rukávu a parádní texty. Možnost spolupráce na dálku. Psát budete: příspěvky na sociální sítě, novinkové newslettery, blogové články atd.

Více informací o nabídce zde.

 

10.09.2023

SEO specialista

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Internetový portál denker.cz (americká auta) přijme do svého kolektivu zkušeného a spolehlivého SEO specialistu. Cílem je zlepšit pozice webu v Google vyhledávači.

Více informací o nabídce zde.

 

08.09.2023

Specialista zákaznické péče pro energetický start-up

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: 26 000 Kč – 52 000 Kč / měsíc.

Přidejte se k partě profesionálů a nadšenců do energetiky. Společnost Nano Green aktuálně rozšiřuje svůj tým a pátrá po specialistovi, který se vyzná v energetice. Jaké dovednosti byste měli mít pro vykonávání této práce? Hledají člověka s praxí, který umí naslouchat zákazníkovi a snaží se mu maximálně pomoci, nedělá hrubky ve svém psaném projevu a působí příjemně nejen po telefonu. Co bude vaším denním chlebem?

Více informací o nabídce zde.

 

06.09.2023

Video makera/střihače

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Firma Nevýchova nabízí jedinečný výchovný přístup pro všechny, kteří si s dětmi chtějí rozumět a mít s nimi hezký vztah. Firma má volné místo pro video makera a střihače videí. Ideálně někoho, kdo umí pracovat s veed.io, případě s podobným online nástrojem.

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

Sdílejte:

83 Responses to “Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny”

 1. Dobrý den,hledám jednoduchou práci z domova jako přepisování textů apod.dekuji za každou nabídku

 2. Dobrý den měla bych zájem o nějakou snadnější práci z domova.

 3. Kateřina Okurková napsal:

  Hezký den, mám zkušenosti jako knihkupec a docela dobře se orientuji ve světě knih, hlavně v žánru fantasy. Momentálně ale hledam pokud možno nějakou práci z domova, tak se jen chci zeptat, jestli by se nenašla nějaká pozice skrz sociální sítě, mohla bych spravovat instagramové či jiné účty, přidávat kvalitní obsah co dnes dost mladých lidí zajímá nebo psát i různé recenze a doporučování knih.
  Děkuji

 4. Adriana napsal:

  Dobrý den, hledám nějaký přivýdělek na pc ke své práci. Ideálně nějaká administrativa, chat se zákazníky nebo něco podobného.

  Děkuji

 5. Pavlína napsal:

  Dobrý den poptávám manuální práci z domova (montáž per,lepení obálek a pod.)

 6. Jana Ottlová napsal:

  Dobrý den,
  poptávám práci z domova. Dlouholetá praxe v administrativě, znalost v oblasti DPH. Jsem ochotná pracovat od nevidím do nevidím. Jen bych ráda doma a za slušné peníze. Mám VŠ Bc. Děkuji. Jana

 7. Eva napsal:

  Dobrý den, jsem studentka na střední škole a nemám moc času dojíždět a fyzicky trávit čas v práci, přesto bych si ráda přivydělala. Ráda píšu různé články, ale jsem také schopná při manuálních pracích nemá někdo nějaký návrh brigádu z domu?

 8. Alžbeta napsal:

  Dobrý deň, pretože mám nejaké dlhy, potrebovala som nejakú jednoduchú prácu z domova, manuálnu, možno výrobu malých produktov, Budem veľmi vďačná za každý dobrý tip.

 9. Kateřina Olivová napsal:

  mám zájem o první nabídku. jsem student a chtěla bych si přivydělat.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám nabídku. Gabriela Hrubešová

 10. Naďa napsal:

  Pro mě je nejlepší BEWIT, neboť majitel po zkušenostech s mlm vytvořil „OSOBNÍ FRANŠÍZU“ a mohu říci, protože jsem prošla několika mlm, že toto je jiné kafe 🙂 pro mě je tedy nejdůležitější, že produkty jsou kvalitní a čistě přírodní, ale i způsob odměňování je topka, přizpůsobená pro běžné čechy, slováky, poláky, maďary… přihlaste se zde https://mybewit.com/r/fransiza  – samozřejmě zdarma, a napíšu vám podrobnější info 😉 Pokud se dá, napíšu zde i podrobnější článek, neboť mohla bych zde psát na sebe kontakt ve výše uvedených firmách, nebo i v dalších zde neuvedených mlm, ale všichni ti lidé (i já) jsme v nich už jen ze setrvačnosti, nebo že produkty jsou fajn, ale filozové a způsob odměňování je jednoznačně nejlepší v BEWIT 😉

 11. Eva napsal:

  Dobrý den, pracovala jsem 15 let jako obchodní referentka a fakturantka i v anglickém jazyce. Hledám práci z domova nyní na RD a z časových důvodu mohu pracovat max 2 hod denně . děkuji Vám.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám svoji nabídku. Gabriela Hrubešová

 12. Zoltán napsal:

  Dobrý den,vzhledem k tomu,že jsem se dost zadlužil a jsem po práci ještě doma se synkem(5let),rád bych si přivydělal prací doma. Děkuji

 13. Ainat napsal:

  Dobrý den. Jmenuju se Ainat. Je mi 24. Jsem student v Praze, magisterský program. Chtěl bych získat zkušenosti z účetnictví. 

 14. jana napsal:

  Dobry den,shanime s manzelem jakoukoli manualni praci z domova.Dekujeme.Jana a Jiri V

 15. Eliška napsal:

  Dobrý den, je mi 18 let a studuji uměleckou SŠ. Pokud by bylo možné si nějak přivydělávat z domova, bylo by to skvělé.

  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem E.S.

 16. Martina napsal:

  Dobrý den. Měla bych zájem o manuální práci – lepení obálek, montování různých produktů, Kompletace per… Poradíte?
  Děkuji

 17. Tomáš Husák napsal:

  Dobrý den.
  Jmenuji se Tomáš a momentálně žiji v Kanadě. Hledám part time job online z domova. Po několika letech strávených v zahraničí mi trochu chybí Čeština a proto bych se rád uplatnil v jakékoliv branži, ideálně s využitím Angličtiny a Češtiny.
  Jsem velice komunikativní v obou jazycích a rád se bavím s lidmi online.
  Předem moc děkuji za případné nabídky.
  Hezký den.
  Tomáš H.

 18. Erika napsal:

  Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené. Měla bych možnost pracovat denně 1 až 2h. Měla bych zájem o práci z domu s německým jazykem.

 19. Bohumil Veselý napsal:

  Dobrý den,
  jsem starobní důchodce. Čtyři roky jsem pracoval pro jednu
  agenturu kde jsem prováděl rešeršní činnost na netu, vyhledávání
  a doplňování databází i jiné rutinní práce. Bohužel v této době klienti
  nemají žádné požadavky, tak že bych rád pokračoval.
  Můžete mě nějak poradit, nebo nasměrovat?

  Předem děkuji
  Bohumil Veselý

 20. Jitka Hlavatá napsal:

  Dobrý den,
  Jsem ve starobním důchodu, sháním práci , kterou bych mohla dělat z domova. Mám praxi
  jako linkbuilderka rok. Psala jsem texty a umisťovala odkazy na tematické domény a mám i vypracovanou vlastní databázi domén. Pokud by to šlo, tak bych ráda pracovala na DPP. Byl by to přivýdělek k důchodu.

  Předem moc děkuji za odpověď.

  S pozdravem,
  Jitka H.

 21. Vendula Zolmanová napsal:

  Dobrý dne, jsem čerstvě po maturitě, mám vystudovanou střední školu fotografování.
  Potřebovala bych nějakou práci z domova, nejlépe nějaký poradenství nebo desing. Musí to být práce na plný úvazek.
  Poradil byste mi něco prosím ?
  Předem děkuji

 22. Ivana Pernerová napsal:

  Krásný dobrý den, jsem 28 letá žena, momentálně na rodičovské dovolené, sháním nejlépe práci z domova, samozřejmě není ale problém někam někdy zajet – schůzky, meeting, … Můj čas by byl pár hodin přes den a největší časový úsek práci bych věnovala večer. A touto cestou bych ráda požádala o různé nabídky práce/brigády.
  Vzdělání a chuť do práce samozřejmostí. 🙂

 23. Petr napsal:

  Zdravím, hledám práci z domu, kterou bych mohl dělat odkudkoliv ze světa. Nemám problém se cokoliv naučit.

 24. Katka napsal:

  Zdravím, hledám přivýdělek na dlouhodobé nemocenské – DPP, DPČ. Jakoukoli administrativu, zadávání dat, mám zkušenost z oboru HR, klidně uvítám i zákaznickou podporu, ale pouze mailovou.
  Díky za tipy.

 25. Veronika Doležalová napsal:

  Dobrý den, hledám touto cestou práci nebo brigádu na doma, v oblasti lepení obálek nebo kompletace.nastupuji na MD. Budu rada za jakékoliv nabídky. 😊

 26. Eva napsal:

  Dobrý den,
  jsem na MD a hledam poloviční úvazek či brigádu z domova, pracovala jsem jako zákaznická podpora, obchodník pro slevový portál atd (možno zaslat CV).

 27. Ahoj,
  hledám práci z domova v oblasti zdravé výživy, nutriční terapie, homeopatie, fytoterapie,školství, psychologie

 28. Lukáš Tesař napsal:

  Ahoj,
  hledám přivýdělek k práci formou brigády/výpomoci. Oblast technická/data. Strojírenství, výkresová dokumentace, přepisování dat, digitalizace výkresů.

 29. Ondřej Uherek napsal:

  Ahoj, jsem studentem 2. ročníku střední školy Informační technologie a obchodní akademie. Baví mě úprava webových stránek, tvoření grafiky, článků, videí, úprava fotek, apod. Již 6 let se věnuji střihu videa a tvoření grafiky. Rád spravuji sociální sítě. Budu rád za jakékoliv nabídky. Práce z domu.

 30. Magdaléna napsal:

  Dobrý den, hledám spolupráci, ve které mohu uplatnit své dovednosti v tvoření webových stránek. Živnost/Full remote

 31. Rena napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domova. Jsem invalida 3. stupně. Již jsem v několika firmách pracovala. Přepisování zpráv, databáze, neadresná distribuce. Zkrácený úvazek. Děkuji.

 32. Na náš web práce home office jsme právě přidali nové pozice vhodné pro různé osoby. Nejvíce nás zajímají online pozice, například PPC specialista

 33. Josef napsal:

  Dobrý den, sháním práci z domova. Z důvodu horší psychiky je pro mě jaksi těžké najít si práci mezi lidmi a také je to pro mě náročné finančně, jelikož bych musel dojíždět. Nenabízí tu někdo práci z domu?? Nejlépe pouze přes telefon, jelikož počítač mám takový na prd. Předem děkuji

 34. Marcela napsal:

  Dobrý den hledam manualni praci na doma, cekam rodinu a jsem na rizikovce.

 35. Sarah Charlotte napsal:

  Dobrý den, ze zdravotních důvodů sháním práci z domova na plný nebo zkrácený úvazek pro absolventa.
  Vystudovala jsem uměleckou školu v oboru užitá malba s maturitou a nyní žiji na Slovensku.

  Budu ráda za každou Vaši nabídku.

 36. HANKA napsal:

  Dobrý den,jsem ČID a pro špatný pohyb hledám domácí práci-doplňování dat-adres atd. manuální práci -kompletaci čehokoliv

 37. Marie napsal:

  Dobrý den, jsem maminka na RD a ráda bych nějakou manuální práci na doma. Děkuji Svobodová

 38. Petra napsal:

  Dobrý deň prajem. Som študentka VŠ a hľadám si prácu na home office.

 39. Kuba napsal:

  Dobry den schanim manuální praci z domova jako přivýdělek

 40. Markéta napsal:

  Dobrý den,jsem maminka na RD a sháním manuální práci na doma.Děkuji za nabídky.

 41. Tereza napsal:

  Dobrý den, jsem studentka a sháním brigádu na léto

 42. Martina napsal:

  Dobrý den,jsem na ČID,jestli nabízíte třeba práce doma šití, manuální práce. Prosím o nabídku, díky Pastrnková

 43. Simona napsal:

  Dobrý den,
  Momentálně jsem na mateřské dovolené. A ráda bych si přivydělala. Budu ráda za cokoliv. Děkuji za Vaše nabídky. Simona Z.

 44. Kateřina napsal:

  Dobrý den, jsem momentálně na mateřské dovolené a hledám nějakou práci/brigádu z domova v administrativě – práce Excel,word (doplňování databáze, přepisování textu…žádný prodej) na pár hodin týdně.
  Děkuji Katka

 45. Jana napsal:

  Dobrý den,
  hledám práci na home office (2 měsíce žiji v USA, 2 měsíce v CR). Vystudovala jsem VUT -stavební TZB.
  5 let praxe v Česku na pozici technického konzultanta.
  2 roky praxe ve stejném oboru v Německu (příprava zakázek, projekce ocelovych montovanych konstrukci, kotvení potrubí, komunikace se zákazníkama, dozor na stavbě, aktivní učast na veletrzích).
  Preferuji práci v angličtině / češtině.
  Pracovní době se plně přizpůsobím.
  Budu se těšit na odpovědi,

 46. Lukáš napsal:

  Dobrý den,
  rád si zde najdu práci z domova.
  Momentálně jsem na pozici -konstruktér/designer.
  Můj obzor bych ale velmi rád rozšířil v oblasti foto/video editace. (Úprava,střih audiovizualní práce..)
  Již v tomhle mám pouze osobní praxi,ale nesmírnou chuť a kreativní myšlení při práci s každým mým novym projektem a dát do toho osobně ještě něco navíc.
  Budu rád za každou nabídku od Vás.

  Děkuji Lukáš R.

 47. Lenka napsal:

  Dobrý den, ráda bych si touto cestou našla práci z domu na plný úvazek. Nabídněte prosím. Děkuji

 48. Erika napsal:

  Dobrý den,
  Jsem na mateřské dovolené, a chybí mi jakákoliv komunikace s lidmi a práce na PC, jsem velice zodpovědná a pracovitá a práce mi fakt chybí jsem asi blázen 😀 .Mám přítele převážně doma takže jsem dost flexibilní, jsem schopná se práci z domu věnovat jak bude potřeba.

  Pokud by jste pro mě měly nějakou hezkou pracovní nabídku, kontaktujte mě na email a já vám pošlu životopis. 🙂

 49. Karel napsal:

  Nevíte někdo o práci s domu na manuální práci třeba plnění obálek ,skládání per atd ?? Prosím pište na e-mail : gadmeer@seznam.cz

 50. Michal napsal:

  Muj email je francieoo@seznam.cz

 51. Michal napsal:

  Dobrý den, prosím, jsem ozp a už tak dlouho sháním práci z domu, třeba nějakou administrativu, nevíte prosím někdo o něčem takovém? Děkuji

 52. Renata Pšeničková napsal:

  Dobry den,mela obrovsky zajem o praci doma ,,Lepeni,,nebo plneni obalek,, akorat pul recenzi pise,ze se jedna o podvod a pulka zase,ze musite vedet,kde hledat….Prosim o Navigaci,predem moc dekuji,Renata Pšeničkova

  • Jiří H. napsal:

   Bohužel, jen málokdy se jedná o seriózní nabídku. Momentálně o žádné nevím.

 53. Michaela napsal:

  Dobrý den. Ráda bych nabídla práci z pohodlí domova, ke které potřebujete jen počítač, kvalitní internet a chuť pracovat. Pokud by jste chtěli více informací, neváhejte a kontaktujte mě na email: mmbsn@post.cz

 54. Iveta napsal:

  Hledám práci z domu i na plný úvazek. i.jakubova@seznam.cz

 55. Iveta napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

 56. Vaclav napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

 57. Marie napsal:

  Dobrý den,

  Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

 58. Sima napsal:

  Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

 59. Lucka napsal:

  Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
  Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA