Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

 

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

15.05.2021

Asistentka na dojednávání schůzek pro obchodníky

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Zavedená česká společnost právě obsazuje pozici asistentky/asistenta pro rešerše a sjednávání schůzek. Pokud jste spolehlivá/ý, samostatná/ý a vynikáte příjemným vystupováním, určitě se přihlaste na uvedený inzerát. Nemusíte se bát, nejedná se o žádný prodej ani prezentaci výrobků. Po zaučení nabízí firma i možnost práce z domova. Na pohlaví ani vzdělání nezáleží, důležitý je pozitivní přístup a zodpovědnost. Vhodné pro absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

14.05.2021

Správce firemních zápisů

Živnost

Hledáme posilu do týmu pro slovenské rodilé mluvčí: Správce firemních zápisů. Požadujeme – živnost nebo možnost fakturace, PC, WEB znalosti, komunikativnost a flexibilitu. Nabízíme: vzdělání a zručnost v Google a práci z domova. Zájemci pište na email [email protected].

 

13.05.2021

Asistent/ka pro facebookovou reklamu

Zkrácený úvazek

Máte už nějaké praktické zkušenosti s tvorbou inzerátů a reklam na Facebooku? Pokud ano, pak hledají možná právě vás. Na začátku by se objem práce pohyboval okolo jedné až dvou hodin denně, pokud by to fungovalo, mohla by se spolupráce rozšířit na další oblasti. Hledají kolegu, na kterého se budou moci plně spolehnout a kterého nebude nutné kontrolovat. Práci je možné provádět i při jiném zaměstnání. Jedná se o 100% práci z domova – externě celá ČR a SR.

Více informací o nabídce zde.

 

12.05.2021

Administrativa v oblasti reportingu

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Známá společnost Seznam.cz hledá do svého kolektivu nového kolegu / kolegyni na administrativní výpomoc v reportingu. Vaším úkolem bude zpracování podkladů a administrace dat, monitoring dat, práce v databázích. A na co se můžete těšit? Firma nabízí možnost home office, využití cizích jazyků, práci na zajímavých projektech a další benefity.

Více informací o nabídce zde.

 

12.05.2021

Copywriterka pro svatební portál

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se šikovný textař, který bude pomáhat s psaním článků pro připravující se svatební portál. Jedná se o psaní článků zaměřených na vše kolem svatby. Jak vybrat svatební šaty nebo oblek? Tipy na originální snubní prsteny a podobně.

Více informací o nabídce zde.

 

11.05.2021

Účetní na externí spolupráci

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Hledá se externí mzdová účetní. Baví vás komunikace s lidmi? Umíte zpracovávat mzdy? Pokud odpovídáte ano, firma Mepatek s r.o má pro vás zajímavou práci, která není spojená s každodenní rutinou a můžete ji dělat třeba i z domova. Techniku pro práci z domova zajistí společnost. Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

11.05.2021

Práce pro 3 lidi – Korektor, textař a SEO copywriter

Brigáda na dohodu, živnost

Společnost, která vlastní několik online magazínů hledá do svého týmu 3 lidi na pozice – pisatel textů, korektor textů a SEO copywriter. Primárně jde o témata: zdravý životní styl, lifestyle, dům a zahrada (zahradničení), kutilství, tvorba ve volném čase, a aktuality + příběhy ze světa auto-moto. Důležité je dodržování termínů a komunikace.

Více informací o nabídce zde.

 

10.05.2021

Manažer pro Ulož.to

Plný úvazek

Ulozto.cz, stabilní firma se sídlem v Praze, rozšiřuje své řady a hledá nového, leč zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici produktového manažera. Jako dokonalý kandidát by ses určitě měl zajímat o vývoj webových a cloudových služeb, orientovat se ve webových a internetových trendech a samozřejmě oplývat základy HTML a CSS. Ve firmě tě čeká spousta benefitů a hlavně příjemný a neformální kolektiv. Firma preferuje remote spolupráci, to znamená, že pracovat můžete z pohodlí domova.

Více informací o nabídce zde.

 

09.05.2021

Zákaznická podpora s němčinou

Plný úvazek

Mluvíte plynule německy? Zajímáte se o IT problematiku, případně máte v této oblasti nějaký přehled? Baví vás zpracování zákaznických dotazů? Pokud ano, můžete se stát novým členem servisního oddělení společnosti Tieto Czech s.r.o. Na starosti budete mít komunikaci se zákazníky firmy prostřednictvím telefonu, emailu a chatu, řešení výpadků a diagnostika problémů koncových uživatelů. Těšit se můžete na spoustu lákavých benefitů, plat od 26 000 Kč / měsíc (brutto). Vhodné i pro absolventy, důchodce a rodiče na MD.

Více informací o nabídce zde.

 

09.05.2021

Senior Python developer – full-time remote práce v kryptu

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Zajímáte se o kryptoměny? Říkají vám něco pojmy jako blockchain, Bitcoin, a podobně? Chcete být na začátku něčeho velkého a technicky zajímavého? Pak se můžete stát novou posilou společnosti Devmons s.r.o., která pracuje na webové aplikaci Crypkit a hledá šikovného Python developera. Vhodné i pro OZP a absolventy.

Více informací o nabídce zde.

 

08.05.2021

Redaktor pro magazín a noviny

Živnost

Nabízí se zajímavá příležitost pro občany z Brna a okolí. Vydavatelství A11 rozšiřuje svůj redaktorský tým a hledá novou posilu pro web nasregion.cz a noviny Náš Region Brno. Pokud máte výbornou češtinu a dokážete psát poutavé články, pak se jim ozvěte.

Více informací o nabídce zde.

 

08.05.2021

Telefonní asistent/ka na domlouvání schůzek z domova

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Firma hledá pro významné klienty zkušené telefonisty výhradně a pouze pro sjednání schůzky pro obchodníka společnosti. Nic nenabízíte a neprodáváte, s klienty pouze domlouváte schůzky ohledně možnosti úspory na jejich pojistných smlouvách. Práce je spojená s drobnou administrativou.

Více informací o nabídce zde.

 

07.05.2021

Redaktor se znalostí SEO problematiky

Plný úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Baví vás psát a máte výbornou češtinu? Oceníte, když máte volnou ruku a s radostí využíváte vlastní kreativitu? Vaše texty jsou chytlavé a umíte se „vcítit“? Pak se přihlaste přes níže uvedený odkaz a můžete se stát součástí týmu, který pomáhá ostatním lidem či firmám zvládat jejich úkoly. MyTimi vám kromě zázemí silného investičního fondu nabízí až 6 týdnů dovolené a pracovat můžete v příjemné holešovické kanceláři nebo z pohodlí domova.

Více informací o nabídce zde.

 

05.05.2021

Operátor call centra

Plný úvazek

Máte obchodního ducha a alespoň nějakou zkušenost s aktivním prodejem? Jste komunikativní typ člověka s perfektní znalostí českého jazyka? Máte alespoň SŠ vzdělání s maturitou (zdravotnický směr velkou výhodou)? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, můžete se novým kolegou společnosti ANILO TRADE SE.

Více informací o nabídce zde.

 

05.05.2021

Spolehlivá copywriterka na dlouhodobou spolupráci

Živnost

Zajímavá příležitost na přivýdělek v oblasti psaní článků. Tématem jsou recepty, zdravý životní styl, hubnutí, přírodní medicína atp. Veškeré články budete rovnou vkládat do redakčního systému WordPress. Očekávají základní znalost AJ, základní znalost WordPressu a SEO problematiky a dodržování termínů.

Více informací o nabídce zde.

 

03.05.2021

Zalistování nových produktů na e-shop

Plný úvazek

Nahazování produktů na e-shop, nastavování slevových akcí, tvorba a editace textů pro produkty a správa sociálních sítí (IG, FB). To vše budete mít na starosti, pokud se stanete novým kolegou firmy CrossTraining Ostrava, s.r.o. Ta hledá do svého kolektivu flexibilního administrátora, který se zajímá o online marketing. Pokud jste mladý, energetický člověk, který se rád učí nové věci, pak reagujte na nabídku. Možná čekají právě na vás. Práce bude převážně administrativní, s velkým přesahem do online marketingu.

Více informací o nabídce zde.

 

03.05.2021

Obchodní zástupce – plat 40 000 až 60 000 Kč

Plný úvazek, živnost

Český výrobce hliníkových plotů se sídlem na Vysočině hledá do svého dynamického týmu nového parťáka/parťačku, který jim pomůže dostávat produkty k zákazníkům a starat se o jejich spokojenost. Firma se specializuje na výrobu vysoce kvalitních hliníkových plotů, bran a zábradlí.

Více informací o nabídce zde.

 

02.05.2021

E-mailový marketér – nastavování newsletterů

Živnost

Hledá se šikovný e-mailový marketér / marketérka na kompletní zajištění e-mailového marketingu pro několik různých internetových obchodů. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Náplní vaší práce bude tvorba newsletterů.

Více informací o nabídce zde.

 

02.05.2021

Specialista zákaznické péče

Plný úvazek, živnost

Mladá dynamická společnost, která vyvíjí software v oblasti nemovitostí, hledá do svého kolektivu nového parťáka na pozici Specialista zákaznické péče. Jaká bude vaše úloha? Budete v každodenním kontaktu s klienty firmy, zástupci předních českých, slovenských, ale i zahraničních developerských společností. Součástí vaší práce bude i zlepšování interních procesů. Pracovat můžete odkudkoliv, kde budete mít přístup k internetu. K dispozici je i kancelář v Praze.

Více informací o nabídce zde.

 

01.05.2021

Java vývojář – 100% práce z domova i po skončení pandemie

Plný úvazek

Hledá se nadšený Java vývojář do firmy, jenž se primárně zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej elektronických doplňků pro telekomunikaci po celém světě. Uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je postaven na této základní technologii. Možnost 100% home office i po skončení pandemie, těšit se můžete i na další zajímavé benefity.

Více informací o nabídce zde.

 

30.04.2021

Virtuální asistentka pro online agenturu

Živnost

Hledá se šikovná asistentka na jednoduché administrativní a kancelářské práce. Vaším úkolem bude emailová komunikace, práce v redakčním systému WordPress a podobně. Rozsah práce 5 až 15 hodin měsíčně. Požadují spolehlivost, základní znalost PC, dobrý písemný projev a flexibilitu. A možnost fakturovat.

Více informací o nabídce zde.

 

28.04.2021

DTP operátor – úprava obrazových materiálů

Plný úvazek, zkrácený úvazek

MÉDEA Group hledá do svého týmu schopného grafika, který bude zpracovávat / upravovat obrázkové materiály pro časopisy Týden, Sedmička, Instinkt a dalších společenských časopisů. Možnost externí spolupráce a práce z domova, případně dle potřeby na pracovišti. Podmínkou je praxe alespoň 5 let a znalost některých grafických programů.

Více informací o nabídce zde.

 

28.04.2021

Cestovní konzultant s němčinou – mzda až 36.000 Kč

Plný úvazek

Práce z pohodlí vašeho domova, online školení, volná pracovní doba a mnoho dalších benefitů. To vše nabízí firma Comdata Czech a.s. svému novému kolegovi, který mluví výborně německým jazykem.Vaším úkolem bude pomáhat zákazníkům rezervovat si dovolenou, vytvořit itinerář, zařídit ubytování a podobně.

Více informací o nabídce zde.

 

27.04.2021

Účetní na plný úvazek s možností home office

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Hledá se šikovný/á účetní se znalostí programu POHODA a ochotou pracovat na plný úvazek. Vaším úkolem bude každodenní zpracování účetní agendy (účtování faktur, bankovních výpisů apod.) včetně mezd. Firma nabízí vhodnému uchazeči motivující platové ohodnocení (a podíly na zisku), možnost 100% práce z pohodlí domova (1x za měsíc porada v kancelářích firmy v Ostravě) a mnoho dalších zajímavých benefitů. Vhodné i pro maminky na MD / RD.

Více informací o nabídce zde.

 

26.04.2021

Copywriter pro psaní článků o sportu a cvičení

Brigáda na dohodu

Internetový magazín domaciposilovna.cz, který se zaměřuje na cvičení a zdravou stravu, hledá šikovného a samostatného copywritera na psaní článků. Nehledají jen tak kohokoliv. Podmínkou je, aby dotyčná osoba měla nějaké zkušenosti se sportem a zdravým stravováním.

Více informací o nabídce zde.

 

25.04.2021

Zákaznický servis v oblasti automotive

Brigáda na dohodu, živnost

Baví tě auta a vyznáš se všelijakých novinkách? Máš perfektní češtinu slovem i písmem, jsi komunikativní s aktivním přístupem k práci? Pokud tě zajímá automobilový průmysl a rád se učíš novým věcem, ozvi se přes níže uvedený odkaz. Eljat partners momentálně hledají nového kolegu do svého automotive týmu, na pozici zákaznické podpory. Firma nabízí nejen možnost 100% práce z pohodlí domova, ale i extra peníze za extra práci.

Více informací o nabídce zde.

 

23.04.2021

Redaktoři pro webový portál Kritiky.cz

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Webový portál Kritiky.cz shání do svého týmu redaktorů nové lidi na pravidelné psaní článků o hrách. Rádi hrajete hry a ještě raději o nich píšete? Pak se můžete připojit do jejich týmu. Očekává se výborná znalost českého jazyka. Firma však nenabízí fixní plat za psaní, ale odměny závislé na návštěvnosti webu / článků.

Více informací o nabídce zde.

 

23.04.2021

3D grafik pro Liberecký start-up – plat 50 000 až 100 000 Kč / měsíc

Plný úvazek

Zajímavá pracovní nabídka pro zkušeného 3D grafika, kterému nedělá problém ani modelování a rendering. Umíš si poradit s nasvícením materiálů a nejsi spokojený dokud tvůj výsledek není naprosto dokonalý? Pak hledá firma právě tebe! Kancelář společnosti se nachází v Liberci, ale jako globální startup umí firma spolupracovat s lidmi odkudkoliv. Full remote spolupráce.

Více informací o nabídce zde.

 

22.04.2021

Redaktor webu s tipy na výlety – OZP

Zkrácený úvazek

Jste tělem i duší cestovatel? Rád/a objevujete krásy České republiky a sdílíte s ostatními své poznatky a zážitky? Pokud odpovídáte ano, pak se můžete stát novým zaměstnancem firmy Regionální vydavatelství s.r.o. a podílet se na tvorbě nové webové stránky fajnvylety.cz. Nabídka je primárně určena pro OZP uchazeče. Z pohodlí domova nebo z kanceláře firmy budete editovat tipy na výlety a vyhledávat různé kulturní a sportovní akce.

Více informací o nabídce zde.

 

20.04.2021

Zadávání dát na PC – přivýdělek i pro ZTP

Brigáda na dohodu

Hledáme do našeho týmu nového kolegu nebo kolegyni pro správu firemních zápisů na Google Moje Firma našich klientů. Jedná se o práci z pohodlí domova. Práce na PC ti není cizí a chceš si něco přivydělat? Svůj životopis nebo informace o sobě zašli na [email protected].

 

20.04.2021

Člen týmu zákaznické podpory

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Ať už jsi student vysoké školy v Praze, nebo už si zkrátka jen přeješ odpočinout od své hlavní kariéry, eHotel.cz momentálně nabízí dobrou pracovní příležitost. Jsi-li komunikativní, zodpovědný, s proklientským přístupem, pak rozklikni níže uvedený odkaz a ucházej se o nabízené místo. Spokojený zákazník totiž bude tvůj hlavní úkol a od toho se bude i odvíjet tvá odměna (tedy kromě fixního základu). Možnost home office samozřejmostí.

Více informací o nabídce zde.

 

19.04.2021

Java Developer na full remote práci

Plný úvazek

Hledá se vývojář s praxí, kterého baví technologie i business, baví ho zkoušet a učit se nové věci a zároveň předávat své zkušenosti ostatním. Praxe v oblasti Java vývoje alespoň 4 roky. Firma nabízí vhodnému uchazeči mnoho zajímavých benefitů včetně volné pracovní doby a možnosti práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

18.04.2021

Linkbuilder na jednoduchou práci ve formě přidávání odkazů

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se schopný brigádník na výpomoc s linkbuildingem formou přidávání odkazů do tematických diskuzí. Jedná se o nenáročnou práci. Nejsou zapotřebí žádné zkušenosti, všechno naučí. Cena za jeden odkaz je fixní, a to 10–15 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

18.04.2021

Redaktor pro nový magazín

Brigáda na dohodu, živnost

Bulvární magazín Sportovnidrbna.cz hledá do svého týmu redaktorů nové kolegy, kteří budou tvořit články na různá témata z oblasti sportu. Výhodou je znalost anglického jazyka, protože náplní vaší práce bude překládat články ze zahraničí.

Více informací o nabídce zde.

 

18.04.2021

Copywriter v oboru architektury a interiérového designu

Brigáda na dohodu, živnost

Další zajímavá nabídka pro šikovné redaktory / copywritery. Jste samostatná a spolehlivá osoba, která má přehled v oboru architektury, interiérového designu a designu celkově? Pak neváhejte reagovat na tuto nabídku. Firma nabízí 130 Kč za NS, v případě zájmu je k dispozici i kancelář.

Více informací o nabídce zde.

 

15.04.2021

Správce PPC kampaní

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Firma Google Streew View hledá do svého kolektivu správce PPC kampaní. Vyznáte se v online marketingu? Nabídka je vhodná pro lidi, kteří jsou kreativní a nedělá jim problém pracovat z domu. Co bude vaším posláním? Správa Google Ads PPC kampaní. Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete své CV na email: [email protected]

 

 

Pokud vám je český trh malý a ovládáte anglický jazyk na perfektní úrovni, proč nesledovat nabídky na vzdálenou práci i na této stránce? Je to anglická verze tohoto webu kam přidávám pracovní nabídky a zakázky různých zahraničních firem.

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.9 7 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lucka
Lucka
21 prosince, 2019 5:50 pm

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

Hana
Hana
Reply to  Lucka
17 března, 2021 8:35 am

A jak vyděláváš tímhle? Spíš si chtěla říci že šetříš, ne?

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
23 listopadu, 2020 10:43 pm

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…