Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

 

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

08.03.2021

Administrace e-shopu a překlady produktů

Plný úvazek

Zajímavá nabídka pro lidi, kteří hledají práci ve formě administrace e-shopu. Společnost Kulina Group, a.s., která se věnuje prodeji vybavení do kuchyně a domácnosti rozšiřuje svůj tým a hledá na externí spolupráci administrátora. Ten bude mít na starosti překlady textů a popisů produktů, nahazování produktů na web a další administrativu. Nutná znalost českého a maďarského jazyka, protože e-shop je v maďarštině. Výhodou je znalost CMS systému Shoptet.

Více informací o nabídce zde.

 

07.03.2021

Telefonní specialista

Plný úvazek

Firma Google Streew View hledá do svého kolektivu telefonního operátora. Nabídka je vhodná pro lidi, kteří jsou samostatní a nedělá jim problém pracovat z domu. Co bude vaším posláním? Telefonická komunikace se zákazníky firmy a různá administrativa – zapisování dat do systému atd. Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete své CV na email: [email protected]

 

07.03.2021

Mzdová účetní s AJ – kompletní práce z domu

Plný úvazek

Chtěli byste se stát novým zaměstnancem mezinárodní společnosti zabývající se výrobou hygienických produktů? Máte zkušenosti se zpracováním mzdové agendy ve velké výrobní společnosti? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni? Pokud říkáte ano, rozhodně byste se měli ucházet o pozici mzdová účetní. Práci lze provádět výhradně z pohodlí svého domova / kanceláře.

Více informací o nabídce zde.

 

06.03.2021

Obsluha e-shopu, práce z domu na 4 hodiny denně

Zkrácený úvazek

Hledá se spolehlivá a pracovitá osoba k obsluze e-shopu. Je vaše angličtina alespoň na středně pokročilé úrovni? Práce na počítači vám nedělá žádné problémy? Internetový obchod www.drezy-lavello.cz, který se zaměřuje na prodej granitových dřezů, hledá do svého týmu pomocníka na běžné administrativní práce spojené se správou e-shopu. Nejedná se o aktivní prodej ani telemarketing. V případě spokojenosti nabízí firma dlouhodobou spolupráci a plat od 10 000 Kč. Vhodné především pro absolventy a maminky na MD.

Více informací o nabídce zde.

 

05.03.2021

Asistentka pro obchodně-technické oddělení 

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Klidné a moderní pracovní prostředí, možnost práce z domova, jazykové kurzy a různé příspěvky na pojištění. To vše nabízí firma Advantage Consulting vhodnému uchazeči. Jaká bude náplň vaší práce? Správa kusovníků, kontrola správnosti údajů dle technické dokumentace, další administrativní práce, které lze provádět na PC.

Více informací o nabídce zde.

 

05.03.2021

Zákaznická podpora, vhodné i pro studenty

Brigáda na dohodu

Máte výborné komunikační schopnosti? Je vaše čeština / slovenština na úrovni rodilého mluvčího? Jste spolehlivá a zodpovědná osoba a nedělá vám problém pracovat z domu? Pak reagujte na nabídku od firmy TELOMAR. Ta hledá do svého kolektivu nového pomocníka na zákaznickou podporu. Jedná se telefonickou a e-mailovou podporu. Možnost práce z domu po zaučení.

Více informací o nabídce zde.

 

04.03.2021

Letecký konzultant s Nj a Aj

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Chtěli byste pracovat z pohodlí domova v oblasti letecké dopravy? Rádi pomáháte lidem? Jste komunikativní osoba s příjemným vystupováním? Pokud jste odpověděli na všechny otázky kladně, pak reagujte na nabídku od firmy Monster Career CZ s.r.o., která hledá pro svého klienta leteckého konzultanta na zákaznický servis. Náplní vaší práce bude pomáhat a poskytovat informace cestujícím, objednávat a rušit lety a podobně. Očekávají výbornou znalost německého a anglického jazyka.

Více informací o nabídce zde.

 

03.03.2021

Kreativní copywriter na tvorbu popisů pro e-shop

Živnost

Máte zkušenosti s popisky produktů pro nějaký internetový obchod? Pak vás možná osloví tato nabídka. Celkově se jedná o 150 kategorií. Témata kategorií jsou: domácí potřeby, domácí dekorace, úklid, domácnost, koupelna, hobby a volný čas. Do každé kategorie bude nutné napsat 3-6 vět.

Více informací o nabídce zde.

 

03.03.2021

Grafička/Grafik pro přípravu online kurzů

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Malá firma, která se zaměřuje na e-learning, hledá do svého pracovního týmu šikovného grafika / grafičku, který / á bude zodpovídat za grafickou podobu obsahu kurzů od prvních návrhů až po kontrolu a ladění kurzu. Co musíte ovládat? Adobe Photoshop a vektorový editor (například: Adobe Illustrator, Figma, XD…). Možnost práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

02.03.2021

Telefonista pro obchodní manažery

Brigáda na dohodu

Personální agentura 4Person v.o.s. hledá pro rozrůstající se potřeby nového kolegu / kolegyni na pozici Telefonista (HR Servis). Jste zodpovědná a pečlivá osoba s příjemným vystupováním a skvělými komunikačními znalostmi? Pak budete možná ideálním kandidátem pro tuto brigádu. Práce je na zaškolení a vhodná z domova nebo zázemí kanceláře společnosti (Praha – Vinohrady). Je vhodná jako brigáda například ke studiu.

Více informací o nabídce zde.

 

01.03.2021

Kreslení výkresů oplocení

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se šikovný člověk na kreslení výkresů oplocení, branek a pergol. Od vhodného uchazeče očekává firma výbornou znalost programu AutoCAD a bydliště v Brně. Práci však bude možné provádět z domu. Jedná se o schematické výkresy, ne o projekční činnost. Odměna za jeden výkres 500 Kč (lze nakreslit za hodinu). Denně 3 až 5 výkresů.

Více informací o nabídce zde.

 

28.02.2021

Asistentka na běžnou agendu jednatele firmy

Plný úvazek

Společnost Leadspicker hledá vhodnou osobu na pozici Office asistent/ka, která bude mít na starosti záležitosti související s podporou náborových aktivit, organizováním firemních workshopů či teambuildingů a různé administrativní úkoly. Vhodný kandidát by měl ovládat anglický jazyk na středně pokročilé úrovni, nutná je i znalost práce s Google Workspace a chuť učit se nové věci. Nejedná se o 100% práci z domova, čas od času bude nutné docházet do kanceláře.

Více informací o nabídce zde.

 

28.02.2021

Administrativa dotačních projektů

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Hledáte dlouhodobou brigádu, kterou byste mohli po zaučení provádět z pohodlí domova? Ovládáte MS Excel a nedělá vám problém práce, u které je třeba přemýšlet? Pokud říkáte ano, reagujte na tuto nabídku. Vedoucí dotačních projektů k sobě hledá pravou ruku, která mu pomůže s administrativou přípravy i realizace projektů. Jednou týdně budete pracovat v kanceláři.

Více informací o nabídce zde.

 

28.02.2021

Pomocní pracovníci v administrativní činnosti

Zkrácený úvazek

Společnost Bohemia Marten Plus s.r.o. přijme do svého pracovního týmu pomocného pracovníka, který bude firmě pomáhat s různými administrativními úkoly. Co budete dělat? Náplní vaší práce bude vyřizování emailů a telefonátů, plnění požadavků společnosti a práce na PC s interním systémem.

Více informací o nabídce zde.

 

25.02.2021

Online asistentka pro ředitele digitální agentury – 250 až 280 Kč / hod.

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se asistentka na spolupráci s ředitelem digitální agentury. Jedná se o nárazovou práci 1- 2 hodiny denně. Práci je možné provádět na dálku, bude ale nutné docházet do Prahy alespoň 1x za 14 dní. Ovládáte Word a Excel? Máte alespoň základní znalosti online marketingu a sociálních síti? Pak neváhejte poslat firmě své CV.

Více informací o nabídce zde.

 

25.02.2021

Hlavní účetní – možnost práce z domova

Plný úvazek

Hledáte práci ve firmě, která má jednu z klíčových priorit – péči o své zaměstnance? Pokud říkáte ano, tak se vám možná bude líbit nabídka od personální agentury Trenkwalder Česká Republika, která hledá pro svého klienta, výrobní společnost, zkušenou účetní. Znalost německého jazyka je vítána.

Více informací o nabídce zde.

 

23.02.2021

Obchodní zástupce pro prodej videokurzů

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Baví vás, když se věnujete přímému prodeji kvalitního produktu, rozšiřujete síť zákazníků a máte radost, když naplníte potřeby zákazníka? Zároveň byste rádi sehnali práci, kterou snadno zastanete z pohodlí domova s flexibilní pracovní dobou a se zákazníky budete komunikovat hlavně telefonicky? Všechno tohle v sobě snoubí práce u Videolektor.cz, firmy, která poskytuje online vzdělávací kurzy zaměřené na účetnictví a daňové poradenství.

Více informací o nabídce zde.

 

22.02.2021

Copywriter s přesahem do online marketingu

Zkrácený úvazek

Reklamní agentura hledá šikovného textaře / copywritera, který má alespoň základní zkušenosti s psaním (ví jak vypadá FB post, PPC reklama, blogový příspěvek a podobně), cit pro jazyk a dá se na něj spolehnout. A co budete dělat? Tvořit marketingové texty pro sociální sítě, psát blogové příspěvky, nastavovat reklamu atd.

Více informací o nabídce zde.

 

21.02.2021

Zákaznická péče v oblasti financí

Plný úvazek

Práce na HPP s dobou neurčitou, slušný fixní plat + zajímavé odměny (ČNB bonus 5 000 Kč po zkušební době), možnost úplné práce z domova. To je jen stručný výpis benefitů, které nabízí společnost Talentinno s.r.o. svému novému spolupracovníkovi. Ten bude mít na starosti především zákaznickou péči a sjednávání pojistných produktů. Nemusíte nikoho přesvědčovat ani obvolávat. Pozice je vhodná i pro absolventy či OZP uchazeče.

Více informací o nabídce zde.

 

21.02.2021

Copywriter na psaní a úpravu textů a fotek, plat – 185 až 300 Kč/hod.

Brigáda na dohodu, živnost

Firma, která aktuálně spouští dva e-shopy (první je zaměřen na prodej esoterických a spirituálních produktů, druhý prodává elektroniku do aut), hledá nového spolupracovníka / copywritera na psaní článků, úpravu textů, nahrávání a úpravu fotek a správu sociálních sítí. Práce na dálku, provádět ji můžete odkudkoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

21.02.2021

Grafik/čka na dlouhodobou spolupráci

Plný úvazek, živnost

Internetový obchod Bastard.cz má pro vás zajímavou pracovní nabídku. Jste samostatná, zodpovědná osoba, která má cit pro grafiku a má znalosti v oblasti vektorové (Adobe Illustrator a Corel Draw) a bitmapové (Adobe Photoshop) grafiky? Tahle pozice je vhodná pro všechny ty, které baví grafika, ale neuživí je čistě zakázky na volné noze. Výhodou jsou zkušenosti se správou sociálních sítí – Facebook a Instagram profilů a zkušenost s prací pro e-shop. Práci je možné odvádět na dálku odkudkoliv z Česka.

Více informací o nabídce zde.

 

20.02.2021

Administrativně technická podpora – plat až 40 000 Kč

Plný úvazek

Personální agentura Axial Personal Agency s.r.o., která nabízí komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek, hledá vhodné uchazeče na administrativně technickou podporu. Jedna se o krátkodobou spolupráci na 3 měsíce. Vyžaduje se dobrá znalost anglického jazyka a zkušenost s prací se zákazníky.

Více informací o nabídce zde.

 

17.02.2021

Copywriter a SEO specialista

Plný úvazek

Česká společnost, která nabízí kvalitní služby v oblastech pozemní a letecké dopravy, rozšiřuje svůj tým a právě teď hledá nového parťáka na pozici Copywriter / SEO specialista. Od nového kolegu vyžadují především zkušenosti s psaním článků (schopnost psát čtivé články) a SEO optimalizací, výbornou znalost českého jazyka a schopnost dodržovat dohodnuté termíny pro odevzdání práce. Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

15.02.2021

Obsahový správce webu

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Společnost, která se již 10 let zabývá doručováním zásilek do celého světa, hledá pro svou platformu / webovou stránku kreativního a zkušeného administrátora. Na starosti budete mít přípravu a vkládání článků na web, přípravu a rozesílání emailů a tvorbu obsahu pro sociální sítě. Firma má kanceláře v Praze a v Brně, svou práci však můžete provádět na dálku – z pohodlí obývacího pokoje, kavárny atd.).

Více informací o nabídce zde.

 

15.02.2021

Technická podpora německých zákazníků

Plný úvazek

Hledají se kandidáti s výbornými komunikačními dovednostmi a znalostí německého a anglického jazyka na zákaznickou linku. Při této práci budete vykonávat technickou podporu pro německy mluvící klienty, pomáhat jim a radit, jak si zapnout počítač, jak si vytvořit emailovou adresu, jak si změnit heslo a podobně. Práce probíhá kompletně z pohodlí vašeho domova. Nástup je možný ihned. Firma nabízí plat až 45 000 Kč / měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

14.02.2021

Administrativní podpora dopravy APEX

Plný úvazek

Známý internetový obchod Alza.cz hledá nového kolegu / kolegyni na pozici administrativní podpora doprav APEX. Na starosti budete mít komunikaci mezi zákazníkem, dopravcem a Alzou, řešení ztrát balíku, chybových dokladů atd. Od vás se očekává výborná znalost českého jazyka a schopnost zvládat stresové situace. Na oplátku se můžete těšit na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova a zvýhodněných nákupů v e-shopu. Mzda až 27 000 Kč/měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

14.02.2021

Správa internetového obchodu – nahazování produktů, 200 Kč /hod.

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Přidávání produktů do internetových obchodů, vytváření názvů a popisů produktů, komunikace s kolegy přes chat a videohovor. To vše na vás čeká pokud se stanete novým zaměstnancem společnosti SLASH. Ta hledá do svého týmu správce se znalostí polštiny, ukrajinštiny, maďarštiny nebo rumunštiny na úrovni rodilého mluvčího. Jedná se o dlouhodobou brigádu vhodnou spíše pro juniory. Plnohodnotná práce na dálku.

Více informací o nabídce zde.

 

12.02.2021

Účetní pro klientské účetnictví

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Jste-li zběhlý nebo zběhlá účetní, který se vyzná v systému Pohoda a zároveň hledáte pohodovou práci čistě z domova, pak si určitě prohlédněte následující inzerát. Zavedená moderní konzultační společnost přijme do svých řad účetní/účetního. Díky vstřícnosti této firmy tak budete moci skloubit soukromý a pracovní život a kromě dalších benefitů vás čekají i třeba zajímavé roční odměny.

Více informací o nabídce zde.

 

 

Pokud vám je český trh malý a ovládáte anglický jazyk na perfektní úrovni, proč nesledovat nabídky na vzdálenou práci i na této stránce? Je to anglická verze tohoto webu kam přidávám pracovní nabídky a zakázky různých zahraničních firem.

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.9 7 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lucka
Lucka
1 rok před

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
3 měsíců před

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…