NABÍDKY PRÁCE Z DOMU

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

 

21.09.2020

E-mail marketing specialista – na HPP až 35 000 Kč

Plný úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Máš hezkou češtinu a květnaté vyjadřování? Rád komunikuješ s lidmi? Zabýváš se on-line marketingem? Máš chuť učit se nové věci? Pokud jsi odpověděl 4x ano, pak bys klidně mohl být nový kolega, který určitě skvěle zapadne mezi skvělý a zkušený kolektiv firmy zabývající se smart emailingem. Jistě oceníš možnost práce na home office a kariérního růstu.

Více informací o nabídce zde.

 

21.09.2020

Zákaznícka podpora pre startup portál SuperSoused.cz

Plný úvazek, brigáda na dohodu

Startup-ový portál SuperSoused.cz, který spojuje šikovné kutily a řemeslníky se zákazníky hledá aktuálně nové kolegy / kolegyně na zákaznickou podporu. Vaším úkolem bude pomáhat rozvíjet zmíněný projekt a komunikovat se zákazníky přes mail, telefon a chat. Od vás se vyžaduje především komunikativnost, příjemné vystupování a perfektní čeština.

Více informací o nabídce zde.

 

21.09.2020

Externí administrativní pracovník

Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nabízí se celkem zajímavá práce v administrativě. Česká společnost, která se zabývá konzultačními službami se zaměřením na ochranu spotřebitele hledá do svého týmu nějakého šikovného administrativního pracovníka na externí spolupráci. Firma nabízí nadstandardní finanční ohodnocení a po zaškolení možnost pracovat z domu.

Více informací o nabídce zde.

 

20.09.2020

Domlouvání schůzek pro obchodníky

Plný úvazek, Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Jste vytrvalý a nezlomný? Nebojíte se telefonu a orientujete se na netu? Pokud máte ještě komunikační talent, pak je následující job pro vás jako dělaný. Skupina zabývající se mimo jiné internetovými službami, hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici telefonního operátora. Věk ani vzdělání nerozhodují. Důležitá je komunikativnost, spolehlivost a samostatnost.

Více informací o nabídce zde.

 

20.09.2020

Práce s excelem pro vegetariánskou restauraci

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Pražská restaurace Maitrea hledá šikovného pomocníka, ideálně studenta nebo analytika na volné noze, na účetní práce a další administrativu s Excelem. Vyžaduje se znalost kontingenčních tabulek a funkcí excelu a pečlivost při práci s finančními údaji. Na výši odměny se dohodnete.

Více informací o nabídce zde.

 

20.09.2020

Náborář pro personální agenturu – 10000 až 20000 Kč za měsíc

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Personální agentura Manuvia Job, s.r.o hledá do svého kolektivu specialistu náboru, jehož úkolem bude inzerce nabídek na pracovních portálech, zpracování kontaktů a vyhodnocování zájemců o zaměstnání podle zkušeností. Práce je vhodná pro studenty, maminky na RD a OZP. Praxe s náborem výhodou.

Více informací o nabídce zde.

 

20.09.2020

Vývojář C#/.NET – 35000 až 70000 Kč/měsíc

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Zavedená firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Ostravě nového kolegu na pozici Vývojář C# /.NET. Náplní vaší práce bude mimo jiné vývoj webových aplikací a programování v C # /.NET a dále s využitím HTML, CSS a SQL. Firma nabízí vhodnému uchazeči mnoho zajímavých benefitů.

Více informací o nabídce zde.

 

18.09.2020

Dotazování a zjišťování názorů po telefonu – 90 až 100 Kč / hod.

Brigáda na dohodu

Nabízí se zajímavá práce na DPP, kterou můžete provádět kompletně z domu. Renomovaná výzkumná agentura STEM/MARK, a.s., která se podílí na realizování široké škály výzkumných projektů prostřednictvím telefonního dotazování hledá do svého týmu posily. Náplní práce je dotazování a zjišťování názorů po telefonu, žádný prodej. Práce odkudkoliv, vhodné pro celou ČR.

Více informací o nabídce zde.

 

18.09.2020

Backend Developer – mzda 35000 až 55000 Kč

Plný úvazek

Mladá firma Adbros s.r.o., která se věnuje online marketingu hledá do svého kolektivu Backend developera na vývoj mobilních a webových aplikací. Podmínkou je znalost programů PHP 7.2 a novějších, MySQL / MariaDB, Nette / tester. Pokud k tomu ovládáte i CSS, JavaScript, jQuery, node.js nebo Grun, máte obrovskou výhodu. Firma nabízí mnoho zajímavých benefitů včetně práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

17.09.2020

Čištění zvukových záznamů – jednoduchá brigáda

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Hledáte si jednoduchou manuální brigádu z domu? Patří mezi vaše silné stránky soustředěnost, preciznost a bezchybnost? Firma Videolektor.cz, která ročně vyrobí stovky hodin video školení hledá brigádníky, kteří by jim pomáhali vyčistit videa od rušivých vlivů – šum, kašlání a pod.  Těšit se můžete na vysokou flexibilitu, pracovat můžete kdykoliv a kdekoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

17.09.2020

Personální konzultant pro startup – 18 000 Kč až 50 000 Kč měsíčně

Plný úvazek

Jste spolehlivá a komunikativní osoba s obchodním duchem? Pak jste možná ten pravý pro společnost JM-Call s.r.o. Zmiňovaná firma hledá do svého týmu personálního konzultanta, jehož náplní práce bude kontaktování vhodných uchazečů o zaměstnání, práce se systémem a drobná administrativa. Firma nabízí fixní plat + bonusový systém. Možnost práce z domu je samozřejmostí.

Více informací o nabídce zde.

 

17.09.2020

Zákaznická podpora pro polský trh

Zkrácený úvazek, živnost

Společnost SMAR s.r.o., která je certifikovaným partnerem společnosti Matterport přijme do svého obchodního kolektivu nového kolegu. Náplní vaší práce bude zpracování nabídek, řešení dotazů polských zákazníků, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a sledování stávajících obchodních případů. Vyžaduje se výborná znalost polského jazyka.

Více informací o nabídce zde.

 

16.09.2020

Asistentka obchodního oddělení – vhodné pro maminky na mateřské

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Jste komunikativní a samostatná osoba? Pokud říkáte ano, pak vás možná bude zajímat nabídka od IT firmy AmigoNet s.r.o., která hledá do svého týmu asistentku na organizování práce techniků firmy a různé administrativní činnosti. Práce z domu je možná, podmínkou je možnost dojíždět do kanceláře v Ústí nad Labem na domluvené schůzky. Vhodné jako VPP, HPP, brigáda.

Více informací o nabídce zde.

 

16.09.2020

Online marketing specialista pro slovenský eshop

Zkrácený úvazek, živnost

Hledá se šikovný online marketingový specialista pro slovenskou pobočku e-shopu. Jedná se o externí formu spolupráce, práci na dálku, výhodou je možnost docházet do pražské kanceláře jednou za týden. Od zájemce požadují výbornou znalost slovenského jazyka a zkušenosti se SEO, PPC a dalšími formami online marketingu.

Více informací o nabídce zde.

 

16.09.2020

Správce kamerového systému – práce výhradně z domova

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Jste osoba zdravotně postižená a hledáte nenáročnou brigádu, kterou budete moci vykonávat z domova? Pak se určitě přihlaste na pozici nabízenou společností Lukov Plast. Firma hledá do svého týmu správce kamerového systému. Jedná se o sledování a vyhodnocování kamerového systému za účelem dodržování čistoty a pořádku, požární ochrany atd.

Více informací o nabídce zde.

 

15.09.2020

Balení zboží (vlasové doplňky, atd) – jednoduchá brigáda na doma

Brigáda na dohodu

Firma BONO BIJOU, spol. s.r.o. nabízí práci pro 5 lidí, kteří by si rádi přivydělali nenáročnou manuální prací z pohodlí domova. Nevadí-li vám pracovat rukama a zvládnete i titěrnou práci, mohli byste tuto práci získat právě vy. Firma vás bude zásobovat drobnými komponenty, které je potřeba zabalit do jednoho balíčku. Placeni budete za každý zhotovený balíček.

Více informací o nabídce zde.

 

15.09.2020

Daňový poradce se znalostí AJ – 85 000 Kč až 100 000 Kč za měsíc

Plný úvazek

Americká společnost, která se věnuje strojní výrobě hledá nového daňového poradce do svého globálního týmu. Na této velmi komplexní pozici budete zastřešovat procesy a dokumenty pro celý EAME region. Firma nabízí lukrativní plat, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu a další zajímavé benefity. Požadují znalost AJ a 4 roky zkušeností v mezinárodních daních.

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2020

Správce sociálních sítí – Facebook, Youtube, 120 až 180 Kč/hod.

Brigáda na dohodu, živnost

Baví Tě sociální sítě? FB a Youtube je tvůj druhý domov? Jsi kreativní a máš hlavu plnou nápadů? Pokud jsi odpověděl třikrát ano, je nejvyšší čas zareagovat na inzerát a stát se správcem sociálních sítí pro Orcane Games a Prognet. Díky flexibilní pracovní době i místa výkonu práce je tato brigáda vhodná pro každého nadšence sociálních sítí.

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2020

Administrativa back office – odměna 130,– Kč / hod., brigáda z domova

Brigáda na dohodu

Zajímavou příležitost na přivýdělek pro maminky na MD, pro studenty, ale i pro absolventy SŠ a VŠ nabízí společnost EGSS, s.r.o. Tá hľadá do svojho tímu brigádnika/ back office pracovníka na ruční vkládání dat do interních systémů. Pokud hledáte dlouhodobou brigádu na několik dní v měsíci, tak se jim ozvěte. Znalost AJ nebo NJ výhodou.

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2020

Office manager junior – 13 000 až 15 000 Kč/měsíc

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Zavedená firma, která poskytuje back office servis a vývoj office aplikací a SW pro klienty ze zajímavých a dynamických oborů jako je marketing, cestovní ruch, správa nemovitostí a další, hledá do svého týmu zkušeného a svědomitého pracovníka na pozici Office manager junior. Nabídka je vhodná pro absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

14.09.2020

PHP developer s možností pracovat odkudkoliv

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Lukrativní nabídka pro šikovné PHP programátory / developery od společnosti Software21 s.r.o., která působí na trhu již 17 let. Hlavními oblastmi činnosti firmy jsou informační systémy, zubařské software Dent21, zakázkový software a webové portály a aplikace. Můžete pracovat odkudkoli, z hor, z domu, nebo kanceláře firmy!

Více informací o nabídce zde.

 

13.09.2020

Administrativní pomocník – HPP, plat 17000 až 20 000,- Kč

Plný úvazek, živnost

Společnost MIDESTA, s.r.o., která se zabývá správou pohledávek a nabídce IT služeb hledá do svého pracovního kolektivu administrativní výpomoc na třídění pošty, výběr datových schránek apod. Hledají pečlivou a zodpovědnou pracovnici, která ocení výhodu pracovat z domácího prostředí. Vhodné pre mamičky na materskej a OSVČ.

Více informací o nabídce zde.

 

13.09.2020

Accounting support – práce pouze z domova, 200-230Kč/hod.

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Nabízí se zajímavá pracovní příležitost v prestižní nadnárodní bankovní instituci. Náplní práce bude kompletní administrativní podpora účetního oddělení a práce s daty. Ideálně student VŠ (ekonomického zaměření/účetnictví) nebo maminka na mateřské dovolené. Pracovat budete výhradně z domu (home office).

Více informací o nabídce zde.

 

13.09.2020

Operátorka pro profesionální call centrum

Zkrácený úvazek

Axxel Investments s. r. o. působící na trhu jako profesionální call centrum již od roku 2007, rozšiřuje svoje řady a přijme do týmu nového kolegu na pozici operátora. Pozice je vhodná pro OZP. Pokud se cítíte v komunikaci po telefonu jako ryba ve vodě, jste spolehlivý, potom je tato pozice pro vás jako dělaná. Pouze ranní směna, možnost práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

13.09.2020

IT specialista pro e-shop s bižuterií

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Firma, která se zabývá výrobou a prodejem bižuterie hledá do svého týmu šikovného IT specialistu, který rozumí své práci. Vyzná se ve věcech jako jsou XML feedy, CVS, a další. Nastavení a úpravy e-shopu a propojení s vyhledávači je věc která vásnezaskočí. Práce z domu je samozřejmostí.

Více informací o nabídce zde.

 

12.09.2020

Účetní na zkrácený úvazek s možností home office

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Dceřiná společnost významného německého výrobce hledá do svého týmu šikovnou účetní na poloviční úvazek – práce v rozsahu 20 hodin týdně. Vaším úkolem bude každodenní zpracování účetní agendy (účtování faktur, bankovních výpisů apod.) s výjimkou mezd. Firma nabízí vhodnému uchazeči 20 000 – 25 000 Kč / měsíc (brutto).

Více informací o nabídce zde.

 

11.09.2020

Operátor call centra – vhodné i pro zdravotně postižené

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Společnost PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. nabízí volné pracovní místo komunikativní osobě s otevřeným přístupem a všeobecným přehledem. Náplní vaší práce bude mimo jiné telefonická komunikace se zákazníky společnosti – poradenství, řešení požadavků zákazníků a podpora prodeje produktů. Vhodné především pro OZP zájemce.

Více informací o nabídce zde.

 

11.09.2020

Brigáda pro vysokoškoláky v oblasti sportu

Částečný úvazek, brigáda na dohodu,

Dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se sportovními výsledky a statistikami hledá do svého týmu nového hráče. Jsi-li samostatný a zodpovědný vysokoškolák, který má nadstandardní přehled napříč všemi možnými sportovními odvětvími, určitě neváhej a přihlas se na níže uvedený inzerát. Jistě oceníš flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z domu.

Více informací o nabídce zde.

 

10.09.2020

Specialista zákaznícke péče – externí spolupráce – 20000 až 40000 Kč/měs

Plný úvazek, částečný úvazek,  živnost

Zajímavá brigáda pro komunikativní lidi, kteří rádi pomáhají druhým. Hlavní náplní vaší práce bude komunikace se zákazníky společnosti a řešení jejich požadavků, vyhledávání informací a zapisování dat do interních systémů. Na vzdělání nezáleží, nabídka je vhodná i pro absolventy. Po zaučení můžete pracovat externě, z vlastní kanceláře nebo z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

09.09.2020

Online lektor/ka 3D grafiky pro děti

Plný úvazek, částečný úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Baví tě práce s dětmi nebo studenty, rád rozvíjíš nové nápady a myšlenky? Principy moderního učení ti nejsou cizí a v digitální gramotnosti vidíš budoucnost? Pokus se svoje nápady a dovednosti přenést na děti v počítačovém kroužku, který bys vedl dle vlastních časových možností na Praze 7 nebo online z pohodlí domova. Digitalizace i děti jsou budoucnost.

Více informací o nabídce zde.

09.09.2020

Administrativní pracovník – home office celá ČR

Plný úvazek, živnost

Společnost RUDORFER PACK s.r.o. hledá do svého pracovního kolektivu šikovného pomocníka na administrativní práce spojené s eshopem. Jedná se o činnosti přijímání objednávek z eshopu a komunikace se zákazníky. Firma nabízí možnost pracovat na dálku kdekoli v ČR formou HPP nebo živnosti. Znalost FJ je podmínkou.

Více informací o nabídce zde.

 

08.09.2020

CAD kreslení nábytku, příprava nabídek – 30 000 až 45 000 Kč/měsíc

Plný úvazek, zkrácený úvazekživnost

Společnost Truhlárna, s.r.o. hledá do svého kolektivu šikovného pomocníka, jehož náplní práce bude mimo jiné kreslení nábytku v programu IMOS a pomáhání s kalkulacemi pro zákazníky. Vyžaduje se znalost nějakého CAD systému. AutoCAD výhodou. Nabídka je vhodná pro absolventy, OZP a také pro osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

08.09.2020

Redaktor na psaní článků o stavebnictví

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Stavebnictví je váš obor, zajímáte se o materiály, zákony i technické zařízení budov. Jste studentem nebo absolventem stavební fakulty a máte výborný písemný projev. Máte nápady, ale dokážete psát i na předem zadaná témata. Rád pracujete z domu, vyhovuje vám on-line komunikace. To je popis ideálního kandidáta / redaktora pro internetový on-line magazín.

Více informací o nabídce zde.

 

07.09.2020

Webový grafik pro Seznam.cz

Plný úvazek

Jste kreativní osoba? Responzivní design webů a typografie pro vás nejsou cizí pojmy? Ovládáte grafické programy Adobe (Photoshop, Illustrator) a máte neustálou potřebu se v nich zdokonalovat? Pokud jste na všechny otázky odpověděli kladně, pak vás možná bude zajímat tato nabídka od známé firmy Seznam a.s. Ta hledá do týmu kreativního grafika s možností home office.

Více informací o nabídce zde.

06.09.2020

Redaktor regionálního zpravodajství – vhodné pro OZP

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Volné pracovní místo vyhrazené pro zdravotně handicapovaného kolegu mají v Regionálním vydavatelství na pozici redaktora internetového zpravodajství. Hledají redaktory ze všech krajů. Práce vám zabere zhruba 20 hodin za týden, za měsíc práce z domova si tak můžete přijít na 10 000 Kč. Nový redaktor by měl mít přehled o tom, co se děje v jeho regionu.

Více informací o nabídce zde.

 

03.09.2020

Administrativní podpora s AJ – 100% home office

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Farmaceutická společnost obsazuje ve svém týmu pozici Administrativní podpora. Jde o práci na částečný úvazek s pracovní dobou max. 8 hodin týdně. A co vás čeká? Nic složitého. Jen vyhledávání a sledování dat na netu a následné zapisování těchto dat do Excelu. Potřebná je dobrá znalost AJ. Výhodou je předchozí zkušenost s administrativou. Práci můžete provádět z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

 

Další informace

Nabídky na práci z domova zde budou přibývat jen zřídka (v budoucnu se to snad zlepší), proto pokud nemáte čas sledovat tuto stránku, doporučuji vám „lajknout“ Facebookovou skupinu (klikněte na „To se mi líbí“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“). Budete mít rychlý přístup k novinkám a k nejnovějším pracovním nabídkám (ve Facebookové skupině bude více nabídek než zde). V opačném případě se může stát, že budete reagovat na nějakou zajímavou příležitost, která už nebude aktuální.

 

Pokud vám je český trh malý a ovládáte anglický jazyk na perfektní úrovni, proč nesledovat nabídky na vzdálenou práci i na této stránce? Je to anglická verze tohoto webu kam přidávám pracovní nabídky a zakázky různých zahraničních firem.

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

5 1 vote
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lucka
Lucka
8 měsíců před

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA