Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

25.01.2022

Copywriter na psaní článků v českém jazyce

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se zkušený copywriter s bezchybnou gramatikou pro psaní článků pro magazíny a blogy. Jedná se o externí spolupráci placenou za NS textu na odborné téma v odvětví ecommerce. Máte už zkušenosti s psaním odborných článků na různá témata? Je vám blízké ecommerce? Odpovídáte-li ano, máte nejlepší předpoklady stát se jejich novým parťákem.

Více informací o nabídce zde.

 

25.01.2022

Junior mzdový účetní s Německým jazykem

Zkrácený úvazek

Hledáte novou výzvu, žijete v rámci ČR a preferujete práci na částečný úvazek z domova? Pokud odpovídáte ano, patříte mezi vhodné kandidáty na pozici mzdová účetní. Na tuto pozici potřebujete SŠ vzdělání, zkušenosti v administrativě, HR, či financí výhodou a znalost německého jazyka alespoň na úrovni B2.

Více informací o nabídce zde.

 

24.01.2022

Full remote PPC specialista

Zkrácený úvazek

Internetová TSUNAMI Digital Agency hledá do svého týmu posilu – PPC specialistu na různorodé kampaně pro malé i velké klienty. Jedná se o práci plně z domova s flexibilní pracovní dobou v přátelském kolektivu. Ideální kandidát by měl mít dobré znalosti fungování PPC reklamy. Říkají vám něco pojmy jako Google Ads, Sklik, FB Ads, Google Analytics, Google Tag Manager a Google Data Studio? Potom na nic nečekejte a pošlete firmě své CV.

Více informací o nabídce zde.

 

24.01.2022

Senior účetní – plat 30 000 až 36 000 Kč / měsíc

Plný úvazek

Baví tě účtovat? Umíte samostatně účtovat a dobře zvládat systém podvojného účetnictví? Máte praxi na pozici senior účetní alespoň dva roky a vysokoškolské vzdělání ekonomického směru? Firma Mepatek se zabývá službami účetních a daňových poradců, správou IT a vývojem webových aplikací. Společnost aktuálně obsazuje volnou pozici účetní.

Více informací o nabídce zde.

 

23.01.2022

Recruiter – česká SW spol.

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Víte o čem je nábor, jste spíše „lovec“ než „farmář“ a dokážete si k tomu pravému kandidátovi najít cestu? Dokážete si najít na práci alespoň 30 hodin týdně? Pokud jste odpověděli kladně, pak je tato nabídka pro vás jako stvořená. Se zkušenými recruitery je možné fungovat víceméně na remote spolupráci (práce na dálku).

Více informací o nabídce zde.

 

23.01.2022

Technická podpora na zákaznické lince

Plný úvazek

Až 40 000 Kč/měsíčně, po zkušební době možnost 100 % práce z domova, roční příspěvek na sport do výše 5 000 Kč nebo Multisport kartu a další zajímavé benefity. To všechno čeká na nového kolegu na zákaznické lince. Pokud jste trpělivý, umíte zachovat klid a máte výborné komunikační schopnosti, pak není důvod na co vyčkávat. Pošlete společnosti svůj CV.

Více informací o nabídce zde.

 

22.01.2022

Recruiter – vhodné pro absolventy – 100 % home office

Plný úvazek, živnost

Outsourcingová firma GROWELL – IT hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici recruiter pro vyhledávání specialistů pro IT projekty do velkých firem i pro start-upy. Jedná se o 100% homeoffice pozici s flexibilní pracovní dobou na plný úvazek. Rádi pracujete s lidmi, jste upřímní, komunikativní, samostatní a domluvíte se anglicky? V tom případě jste ideální kandidát/ka na tuto pozici, rádi vás zaškolí a uvítají do svého týmu s rodinnou atmosférou.

Více informací o nabídce zde.

 

21.01.2022

Manažer katalogu srovnávače e-shopů Srovnáme.cz

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Hledá se šikovná osoba s manažerskými schopnostmi k manažování katalogu srovnávače e-shopů Srovnáme.cz. Nový člen týmu bude zodpovědný za celý web srovname.cz. Bude dohlížet a starat se o správné zařazování produktů. Bude mít k dispozici IT oddělení se kterým bude spolupracovat na tvorbě automatizovaných nástrojů a algoritmů.

Více informací o nabídce zde.

 

21.01.2022

Influencer Marketing Manager

Plný úvazek, živnost

Společnost Jakub Rarbovský přijme do svého kolektivu nadšence pro sociální sítě a influencer marketing. Co budete dělat? Hlavní náplní vaší práce bude navazování spolupráce s influencery, kontrola dodržení podmínek a uzavírání kontraktů. Plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka podmínkou!

Více informací o nabídce zde.

 

20.01.2022

Administrativní podpora

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Ryze česká rodinná společnost, která se specializuje se na výrobu unikátních vozidel a elektroniky pro agrární sektor, hledá do svého týmu někoho na administrativní podporu. Jedná se o úvazek cca 10 – 15 hod. týdně (možnost práce z domova). Vhodné především pro studenty či maminky na mateřské a rodičovské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

20.01.2022

Nadšenec pro marketing a sociální média Rybí zahrada

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Hledá se nadšenec do sociálních médií a online marketingu. Náplní práce je správa sociálních sítí, tvorba textů pro blog, fotografování lifestylových produktů a natáčení videí a spolupráce s dalšími členy týmu (grafiky, blogery, influencery). Výdělek se může pohybovat až do částky 110 000 Kč (v případě práce na živnost).

Více informací o nabídce zde.

 

19.01.2022

Psaní cestovních průvodců

Brigáda na dohodu, živnost

Cestovatelský portál Hedvabnastezka.cz hledá do svého týmu další redaktory pro psaní cestovatelských průvodců. Jde o práci plně z domova, možná konzultace přes e-mail či telefon/Skype ohledně témat a forma spolupráce na živnostenský list či DPP. Máš čas minimálně 80 hodin měsíčně a dokážeš vytvářet čtivé cestovatelské texty? V tom případě o tobě rádi uslyší a tvoje články si přečtou tisíce čtenářů každý měsíc. Vhodné pro studenty, maminky na MD či důchodce.

Více informací o nabídce zde.

 

19.01.2022

Asistentka pro Profi stany s.r.o.

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Společnost Profi stany s.r.o., která se zabývá prodejem a pronájmem lehkých montovaných hal v ČR a SR hledá na dlouhodobou spolupráci šikovnou asistentku pro práci s dokumenty, přípravu podkladů pro marketingové kampaně. Jedná se o práci v kanceláři v kombinaci s home office – cca 2 až 3 hod denně.

Více informací o nabídce zde.

 

19.01.2022

Psaní článků na sociální sítě a blog

Brigáda na dohodu, živnost

Hledáte brigádu na pár hodin týdně a rádi by jste pracovali odkudkoliv z ČR a kdykoliv? Pokud zvládáte výborný písemný projev, jste šikovný a kreativní, pak hledají přesně vás. Jedná se o psaní poutavých článků, včetně sdílení na LinkedIn. Zkušenost s copywritingem a vedením blogu vítána, není však podmínkou.

Více informací o nabídce zde.

 

17.01.2022

Střihač pro youtube kanál

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Zajímavá pracovní příležitost pro člověka, kterého baví práce na PC a byl by ochoten stříhat videa na Youtube kanál. Jedná se o příběhy známých osobností. Firma potřebuje alespoň 4 videa měsíčně. Rádi probereme jakoukoliv možnost spolupráce. Nabídka je vhodná pro mladého střihače, nebo studenta, který ale má nějakou zkušenost se střihem a cit pro vyprávění příběhu.

Více informací o nabídce zde.

 

17.01.2022

CER Slovakia a.s. hledá dispečera

Plný úvazek

Hledá se dispečer, jehož náplní práce bude zodpovědnost za dodržování veškerých legislativních požadavek a předpisů souvisejících s železničním provozem, vykonávat telefonické dohovory o bezpečnosti práce se směnovými zaměstnanci atd. Práce je to na plný úvazek, plat se pohybuje kolem částky 34 000 Kč/měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

16.01.2022

Zákaznická podpora pro ČR a SR

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Firma merXu je evropské tržiště pro firmy a živnostníky a zprostředkovává online nákup a prodej produktů a služeb. Společnost aktuálně hledá do svého týmu rodilého Čecha či Slováka pro zákaznickou podporu pro ČR a SR na plný či zkrácený úvazek s možností homeoffice. Ideální kandidát by měl mít výborné komunikační schopnosti a zkušenost ze zákaznického servisu. Co bude náplní vaší práce a na co se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

16.01.2022

Content Manažer/ka (sociální sítě a profily klientů)

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Zajímavá práce, kterou můžete provádět téměř odkudkoli (potřebné jsou občasné schůzky v Praze). Odpovědný budete za organickou část obsahu všech profilech společnosti na sociálních sítích (IG, LinkedIn, Facebook) – vymýšlení denních postů, výrobu grafiky v předem připravených templatech atp.

Více informací o nabídce zde.

 

16.01.2022

Backend vývojář – PHP

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Česká firma se silnou vizí přijme do svého kolektivu zkušeného Backend vývojáře – PHP. Firma právě teď rozjíždí nové projekty, na kterých byste se mohli naučit nové věci. Kanceláře mají v Praze a v Hradci Králové, ale každodenní dojíždění nevyžadují. Očekávají týmový přístup k řešení projektů, spolehlivost a dodržování termínů.

Více informací o nabídce zde.

 

14.01.2022

Zákaznická podpora pro globální startup

Plný úvazek

Český startup Reservio s globálními ambicemi hledá jazykově vybaveného kolegu/kolegyni pro oddělení zákaznické podpory s jazykovou výbavou – francouzština, italština, portugalština či španělština. Čeká tě komunikace se zákazníky z celého světa přes online chat, e-mail nebo telefon. Práce je možná z brněnské kanceláře či z domova, jedná se o plný úvazek, možnost seberealizace, osobního růstu a zázemí firmy, která pečuje o své zaměstnance.

Více informací o nabídce zde.

 

14.01.2022

Copywriter SEO – weby a online kampaně

Plný úvazek

Společnost DEK a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá nového textaře! Troufáte si psát copy pro jednu z největších společností v ČR? Orientujete se v trendech UX a SEO? Pak se ozvěte firmě. Bezchybná čeština je podmínka, rovněž potřebujete cit pro design a estetiku.

Více informací o nabídce zde.

 

13.01.2022

Specialista na sociální sítě a marketingovou komunikaci

Plný úvazek

Už jste někdy slyšeli o Bitcoinu (nemusíte být expertem na kryptoměny)? Jste věčný student, který se rád přiučí novým věcem a dokáže se pro něco nadchnout? Pokud odpovídáte ano, pak uvažujte nad pracovní nabídkou od Binex s.r.o., která hledá do svého týmu specialistu na sociální sítě a marketingovou komunikaci.

Více informací o nabídce zde.

 

13.01.2022

Copywriting pro eshop s nábytkem

Brigáda na dohodu, živnost

Eshop s nábytkem shání aktuálně zkušeného copywrittera na psaní nejen článků, ale příležitostně i popis produktů nebo kategorií. Hledají spolehlivého člověka na dlouhodobější spolupráci, který se částečně vyzná i v SEO, dokáže si dohledat klíčová slova a zvládne vytvořit obsahovou strategii.

Více informací o nabídce zde.

 

12.01.2022

E-mail specialista se zájmem o knihy

Zkrácený úvazek, živnost

První udržitelné knihkupectví v Česku hledá do svého mladého týmu hledáme E-mail specialistu, který si vezme pod svá křídla přípravu cílených e-mailingových kampaní a přípravu e-mailů pro komunikaci se zákazníky. Za poslední rok přes firmu prošlo více než 60 000 knih. Cílem je posílat knihy dál ještě větší rychlostí a proto potřebují vás! Pracovat můžete odkudkoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

12.01.2022

Grafik/webdesigner

Plný úvazek, živnost

Zvládáte bez problémů návrh webových stránek i celého brandu? Máte alespoň roční praxi na obdobné pozici a dobře zvládáte stres? Ovládáte programy z balíčku Adobe? Pak vám nic nebrání v tom, stát se novým členem brněnského studia, které aktuálně hledá grafickou posilu.

Více informací o nabídce zde.

 

11.01.2022

Copywriter Košík.cz

Plný úvazek

Hledá se copywriter s kreativními nápady na hlavní pracovní poměr pro online supermarket Košík.cz, s občasnou možností práce z domova, ale jinak se sídlem v Praze 6 Dejvicích. Náplní vaší práce bude vytvářet originální texty pro blogy, úprava a tvorba receptů na webu, podílet na se vytváření popisků k produktům či textování newsletterů. Očekává se od vás výborná znalost češtiny, schopnost psát texty, kreativní myšlení a láska k jídlu.

Více informací o nabídce zde.

 

07.01.2022

Správce e-shopu

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Stabilní prosperující společnost se sídlem v Brně, která se zabývá distribucí potravin do gastro zařízení a maloobchodního segmentu, hledá nového kolegu či kolegyni pro správu e-commerce kanálu v nově spuštěném e-shopu pro stávající zákazníky. Lze pracovat na plný či částečný úvazek, v sídle firmy v Brně či z domova. Náplní práce jsou veškeré činnosti týkající se webových stránek společnosti, týmový duch a dobrá komunikace jsou žádoucí.

Více informací o nabídce zde.

 

06.01.2022

JAVA vývojář pro vznik nové banky

Plný úvazek, živnost

Do stabilní české firmy vyvíjející bankovní softwary pro zahraniční banky obsazujeme seniorního JAVA vývojáře pro vznik nové banky „na zelené louce“ Možnost práce na HPP i IČO – Max. 7000/MD, nebo 90000/HPP. (dle zkušeností). V aktuální době full remote a v klasickém režimu 4 dny HO a 1 den on-site.

Více informací o nabídce zde.

 

05.01.2022

PHP/nette programátor pro vývoj e-shopů

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá sa nový kolega na pozíciu PHP programátor pro práci z domova nebo z kanceláře v Praze na Andělu. Zkrátka a dobře, developer, který umí programovat a scriptovat v JS, ovládá HTML a stylování v CSS. Umí si rozběhnout projekt z Gitu a mergovat. Dokáže si přečíst dokumentaci a připojit se k libovolnému externímu API.

Více informací o nabídce zde.

 

03.01.2022

Copywriter na psaní recenzí

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se někdo, kdo má zkušenosti se psaním recenzí různorodých výrobků a doprovodných textů typu „Jak vybrat“. Tedy poměrně dlouhé a detailní popisy dané kategorie výrobků, parametrů, atp. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s rozsahem 1 – 2 články týdně o délce cca 16 NS / článek.

Více informací o nabídce zde.

 

02.01.2022

Brigáda pro studenty: Administrace databáze

Zkrácený úvazek, živnost

Společnost EIN Presswire, která se zabývá globální digitální distribucí tiskových zpráv, s hledá spolehlivé pracovníky z řad studentů VŠ technického směru na částečný úvazek pro administraci databáze. Jedná se o údržbu a rozšiřování databáze anglických webových stránek se zprávami. Ideální pro studenty, kteří mají dobrou znalost anglického jazyka a hledají dlouhodobou brigádu z domova. Co bude náplní vaší práce a na jaké benefity se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

01.01.2022

Operátor callcentra

Plný úvazek

Hledá se operátor na telefonické kontaktování klientů pro společnost Google Street View, která zajišťuje focení a správu profilu na Google Moje Firma. Zájemce musí mít výbornou znalost slovenského jazyka, samostatnost a vlastní PC se stabilním připojením k internetu. Náplní vaší práce bude telefonické kontaktování zákazníků, prezentace nabízených služeb a práce v interním CRM systému. Práce bude probíhat z pohodlí vašeho domova.

Více informací o nabídce zde.

 

01.01.2022

Telefonní operátor/ Google Street View virtual tours

Plný úvazek

Příležitost pro šikovnou a spolehlivou osobu s příjemným vystupováním, výbornými komunikačními schopnostmi a ochotou na sobě pracovat. Zájemce musí mít také perfektní znalost slovenského jazyka a vlastní PC se stabilním připojením k internetu. Práce bude probíhat formou home office. Náplní vaší práce bude telefonické kontaktování stávajících a nových klientů, práce s Google maps atd. Výhodou je, pokud už máte nějaké zkušenosti s podobnou prací.

Více informací o nabídce zde.

 

28.12.2021

Konstruktér s AJ – i pro absolventa

Plný úvazek

Nabízí se zajímavá práce z domova pro chytré strojaře. Kreslení mechanických ucpávek John Crane ve 2D a 3D, práce s technickou dokumentací, databázemi výkresů a informačním systémem. To je stručný seznam činností, které budete mít na starosti. Nejedná se o úplnou práci z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

26.12.2021

HR specialista

Plný úvazek, živnost

Hledá se nový kolega na pozici HR specialista. Co na vás čeká? Stanete se součástí HR týmu společnosti, účastnit se budete celého procesu náboru – od specifikace pozice, inzerce, přes sourcing kandidátů a pohovorování – až po samotnou nabídku a onboarding těch vybraných. Můžete pracovat z domu i z kanceláří v Praze nebo v Brně.

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.8 20 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

17 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iveta
Iveta
19 ledna, 2022 4:25 pm

Hledám práci z domu i na plný úvazek. [email protected]

Iveta
Iveta
19 ledna, 2022 4:23 pm

Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

Vaclav
Vaclav
10 ledna, 2022 2:28 pm

Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

Marie
Marie
7 ledna, 2022 2:22 pm

Dobrý den,

Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

Sima
Sima
13 října, 2021 5:08 pm

Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

Dan
Dan
Reply to  Sima
21 ledna, 2022 11:00 am

Dobrý den, měl bych zájem

Nikola Ctiborová
Nikola Ctiborová
Reply to  Sima
4 ledna, 2022 4:17 pm

Dobrý den mohu více informací??
Děkuji

Jarmila
Jarmila
Reply to  Sima
8 prosince, 2021 8:29 am

Dobrý den, prosím více info, děkuji.

Petra Basova
Petra Basova
Reply to  Sima
3 prosince, 2021 9:55 pm

Dobrý den, měla bych zájem o více informací.

Petra Horáková
Petra Horáková
Reply to  Sima
20 října, 2021 10:40 am

Dobrý den, měla bych zájem o více informací

trackback
Telefonní operátor pro vinařskou společnost - Práce z domova
12 července, 2021 10:52 am

[…] NABÍDKY PRÁCE Z DOMU […]

Janošková
Janošková

dobrý den,
je tento inzerát aktuální?

Lucka
Lucka
21 prosince, 2019 5:50 pm

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

Hana
Hana
Reply to  Lucka
17 března, 2021 8:35 am

A jak vyděláváš tímhle? Spíš si chtěla říci že šetříš, ne?

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
23 listopadu, 2020 10:43 pm

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…