Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí a čtvrtek. Poslední aktualizace 05.12.2022 12:00

 

08.12.2022

Administrativní podpora účetního oddělení

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

LUTO Automotive s.r.o. je společnost působící v personálních službách v České republice, na Slovensku, v Německu a Norsku. Firma aktuálně hledá do svého kolektivu někoho na administrativní výpomoc pro účetní. Práce v kanceláři v Liberci nebo práce z domova. Plat 180-200 Kč/hod. Vhodné i pro absolventy a MD.

Více informací o nabídce zde.

 

07.12.2022

Administrativní pracovník

Brigáda na dohodu

Pořadatel letních táborů s 13letou tradicí hledá pro dlouhodobou spolupráci nového člena/členku Mamutího týmu na pozici administrativní pracovník. Jedná se o zkrácený úvazek s možností na plný úvazek v budoucnu, 100% homeoffice pozice vhodná pro ženy na mateřské dovolené. Náplní práce je administrativa a odpovídání na dotazy rodičů. Zkušenosti nejsou nutné, ale hlavní je ochota učit se novým věcem. Pozice je určena i pro důchodce, MD a OZP.

Více informací o nabídce zde.

 

07.12.2022

Začínající copywriter/copywriterka

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Portál Colorsquares.cz rozšiřuje svůj tým a shání šikovného copywritera/copywriterku na IČO, který pomůže s texty hlavně pro e-commerce. Co budete dělat? Primárně copywriting pro popisky (viz web) a další obsah spojený s e-commerce (microsites, weby a bannery). Pracovat si můžete kdy chcete a odkud chcete.

Více informací o nabídce zde.

 

05.12.2022

Head of copy | šéf/ka textů

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Digitální agentura TIGE, která se zaměřuje na online marketing s výsledky, hledá do svého týmu šikovného copywritera či copywriterku. Náplní vaší práce bude vytvářet texty pro agenturní webové stránky, blog a sociální sítě. Nutností je mít přehled v online marketingu, znalost SEO a umět psát odborné články či případové studie. Jedná se o zkrácený úvazek, pracovat je možné kdykoliv a odkudkoli z Česka. Nutnost dodržování kvality a termínů.

Více informací o nabídce zde.

 

04.12.2022

Crypto Copywriter & Content Specialist – plat 160 Kč – 300 Kč / hod.

Zkrácený úvazek, živnost

Společnost StealthModeON hledá pro rychle se rozvíjející projekt v oblasti crypto copywritera/content specialistu, který pomůže firmě rozšířit knowledge base a psát zajímavý a originální obsah o  kryptoměnách a NFTs. Pracujte kdykoliv a kdekoliv chcete. Odměna: 160 Kč – 300 Kč / hodina.

Více informací o nabídce zde.

 

04.12.2022

Grafik pro digitální projekty

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Hledáte stabilní a dlouhodobou spolupráci? Chtěl/a bys dělat grafiku pro weby a jiné projekty v digitálu? Zajímá tě logika a podstata tvorby značek? Staňte se novým grafikem společnosti myTimi s.r.o. Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

03.12.2022

Asistentka pro vzdělávací společnost

Zkrácený úvazek, živnost

Vzdělávací společnost, která se zabývá online školením, hledá do svého týmu zkušenou a cílevědomou asistentku na zkrácený úvazek. Práci lze vykonávat 100 % z pohodlí domova, hlavní náplní práce bude navrhovat a připravovat plány školení, online výuky, domlouvat termíny a spolupracovat s kolegy i odborníky z oblasti IT, obchodu a marketingu. Očekávají zkušenosti z oblasti vzdělávání a školení, samostatnost a kreativitu. Celá ČR.

Více informací o nabídce zde.

 

02.12.2022

Pracovník v administrativě

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Jsme nezávislá samofinancovaná dobročinná organizace. V rámci našeho celosvětově unikátního konceptu se zaměřujeme na financování a podporu společensky odpovědných účelů a projektů. Hledáme kolegyni do teamu naší dobročinné organizace v rámci našeho celosvětově UNIKÁTNÍho konceptu a nově spouštěné platformy se zaměřením na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Možno jako brigáda, i při MD, případně při studiu.

Více informací o nabídce zde.

 

01.12.2022

Jazykové a stylistické korektury českých textů

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Tři volná místa se nabízejí jazykově vybaveným češtinářům se smyslem pro gramatiku a citem pro stylistiku. Pokud ovládáte český jazyk na velmi dobré úrovni, můžete získat místo korektora. Kromě znalostí všech vrstev češtiny je důležitá i vaše osobní a profesní flexibilita. Občas budete muset pracovat i v noci, zato ale vyděláváte z pohodlí domova a většinou budete mít velmi svobodnou pracovní dobu. Za hodinu práce si můžete přijít až na 180 korun, při dlouhodobé spokojenosti ještě přibudnou další odměny.

Více informací o nabídce zde.

 

29.11.2022

Tvůrce TikTok + Reels obsahu, správa sociálních sítí

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Tige je digitální agentura se zaměřením na online marketing s výsledky. Do svého týmu hledají schopného kolegu, který bude tvořit obsah pro sociální platformy a nakopne tak klientské profily do závratných čísel. Jedná se plně o remote spolupráci na plný úvazek. Očekávají kreativitu, protože budete mít volnou ruku při vytváření obsahu, dále pak zkušenosti se správou sociální sítí a výborné komunikační schopnosti. Práce kdykoliv a odkudkoliv – nutnost dodržování kvality a termínů.

Více informací o nabídce zde.

 

28.11.2022

Zákaznická podpora a správce obsahu

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Společnost Velorum uno, s.r.o. potřebuje do své sítě eshopů člověka se zkušenostmi z online prostředí. Jedná se o pozici správce obsahu a zákaznická podpora. Očekávají, že zvládnete rutinní úkoly v provozu internetového obchodu a jste precizní. Pozice je vhodnější pro člověka, který je systematický, je schopen si vytvořit denní rutinu kontroly produktů atp. a hlavně ho to baví.

Více informací o nabídce zde.

 

28.11.2022

Copywriter sepsání článků

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se copywriter/textař, který má buďto blízko k hudbě nebo konkrétně akustické kytaře. Ideální by bylo, kdyby si uměl/a anglicky, jde i o přepis videí z angličtiny do českého jazyku, přesněji do článku.

Více informací o nabídce zde.

 

26.11.2022

Asistent/ka nákupčí v online klenotnictví

Plný úvazek

Eppi online klenotnictví, které vytváří jedinečné šperky a přináší nové trendy v prodeji šperků, hledá do svého týmu asistenta/ku nákupčí. Náplní práce bude zajišťovat pravidelné zásobování i jednorázové objednávky pro jednotlivá oddělení, a s tím související komunikace s dodavateli. Práce je na zkrácený úvazek, výhledově s možností plného úvazku. Po zaškolení lze pracovat z domova. Ideální je zkušenost na obdobné pozici, nadšení pro práci a základy angličtiny.

Více informací o nabídce zde.

 

24.11.2022

PHP programátor, dlouhodobě

Živnost

Hledá se PHP programátor na dlouhodobou spolupráci. Firma má několik stálých projektů (e-shopů) a potřebuje rozšířit svůj tým. Očekávají zkušenosti s PHP minimálně 2 roky, základní znalost SQL databází (MySQL / MariaDB) a základní znalost HTML, CSS a JS. Spolupráce na živnost, práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

22.11.2022

Copywriter – úprava textů

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se šikovný copywriter na úpravu krátkých textů na e-shopu. Jedná se o začínající e-shop s teniskami. Podklady dodají. Potřebují někoho, kdo to dá dohromady. Nejlépe někdo, kdo může začít pracovat ihned.

Více informací o nabídce zde.

 

21.11.2022

Grafik/Grafička pro SvětKaravanů.cz

Zkrácený úvazek, živnost

SvětKaravanů.cz, jednička na českém trhu v oblasti prodeje příslušenství pro karavany a kempování, hledá pro svůj e-shop nového kolegu či kolegyni na pozici grafika. Jedná se o 100% práci z domova, případně z kanceláře v blízkosti Prahy. Náplní práce jsou veškeré grafické práce související s projekty a službami firmy. Nutná je znalost programů Photoshop, Illustrator a Indesign, zkušenosti v oblasti grafiky, vytvářet bannery a letáky.

Více informací o nabídce zde.

 

20.11.2022

Daňový poradce

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Poradenská společnost poskytující právní, daňové, účetní a auditorské služby, hledá kolegu na pozici daňový poradce. Náplň práce: příprava odborných stanovisek, zpracování daňových přiznání a příprava odborných článků. Možnost práce na zkrácený úvazek či částečné práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

20.11.2022

SAP Basis Consultant (100% remote)

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Atos, která je lídr v digitálních službách a zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě, hledá do svého týmu SAP konzultanta. Náplní vaší práce bude vzdálená podpora zákaznických systémů, vytváření projektové dokumentace a manuálů a komunikace se zákazníky. Předchozí zkušenost s oblastí SAP báze minimálně 3 roky. Práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

19.11.2022

Junior kreativní marketér

Brigáda na dohodu, živnost

Pro společnost Sebeláska psycholožky Lucie Kolaříkové, jež se zabývá osobním rozvojem žen, se hledá junior marketingový specialista, který bude přispívat k šíření značky v rámci marketingových aktivit. Jedná se o dlouhodobou spolupráci 30-40 hodin týdně na živnostenský list či DPČ, práce převážně z domova. Nutná je zkušenost z online prostředí, obchodní dovednosti, výborné komunikační schopnosti a vztah k psychologii. Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

18.11.2022

Grafik

Zkrácený úvazek, živnost

Hledá se šikovný grafik, který by se kompletně postaral o firemní design. Parta mladých lidí hledá někoho, kdo má chuť se učit novým věcem. Dlouhodobé zkušenosti nejsou potřebné, uvítají i juniora. Měli byste mít nějakou znalost Adobe Illustrator a Canva. Výhodou je znalost Adobe Photoshop a zkušenosti s webovou grafikou.

Více informací o nabídce zde.

 

17.11.2022

Obchodník po telefonu pro časopis Můj dům

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Business Media One je jedničkou na trhu v oblasti odborných titulů zaměřených na stavbu a architekturu. Do svého týmu hledají obchodníka na komunikaci se zákazníky, akvizici nových zákazníků v oblasti stavebnictví a prodej. Očekávají výborné komunikační a prodejní dovednosti. Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

14.11.2022

Office manager

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Hledá se silný a nadšený kandidát, který by rozšířil rostoucí PowerHUB tým. Náplní práce bude: starat se o chod firmy, připravovat podklady pro personální agendu a vedení firmy, organizovat firemní akce, zajišťovat kancelářské potřeby a vytvářet obsah na sociální média. Možnost remote spolupráce.

Více informací o nabídce zde.

 

14.11.2022

NET developer – celá ČR (on-site nebo remote)

Plný úvazek

Společnost S&T CZ s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky systémů pro výrobní podniky, finanční instituce, energetiku, telekomunikace a státní správu a samosprávu. Firma aktuálně hledá do svého kolektivu nové posily na pozici NET developer. Možnost práce odkudkoliv v rámci ČR nebo z poboček – Plzeň, Praha, Brno, ČB, Liberec, Pardubice.

Více informací o nabídce zde.

 

12.11.2022

Social media manažer

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Realitní portál Reas.cz rozšiřuje svůj tým a hledá šikovného social media manažera, který bude zodpovědný za aktivity na sociálních sítích.  Co vás čeká? Komplexní správa sociální sítí, tvorba obsahu, copywriting, aktivní práce s Instagramem a Facebookem apod. Tuto pozici je možné vykonávat externě, nebo remote.

Více informací o nabídce zde.

 

12.11.2022

SEO & Social media specialista

Plný úvazek, živnost

Chtěli byste pracovat pro jeden z největších pracovních portálů v ČR? Umíte udělat kvalitní analýzu klíčových slov? Máte zkušeností s publikací a přípravou příspěvků na Facebook a LinkedIn. Máte zkušenosti se správou facebookových skupin. Staňte se novým členem portálu JenPráce.cz, těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů. Pouze občasná práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

11.11.2022

Redaktor pro internetové magazíny

Brigáda na dohodu, živnost

Online redakce hledá do svého kolektivu cca 3 až 5 redaktorů na psaní článků pro tematické magazíny. Jedná se zejména lifestyle, příběhy, kosmetiku, obecně dámská témata, rekonstrukce (bydlení), zahradu (jak se starat o rostliny), zdraví a vše kolem něj (nemoci, jak něco léčit, účinky bylinek apod.). Redaktoři průměrně vydělávají od 170 do 240 Kč za hodinu.

Více informací o nabídce zde.

 

10.11.2022

Podpora zákazníků leteckých společností

Plný úvazek

Letecká společnost Lufthansa hledá komunikativní pracovníky se znalostí angličtiny a němčiny pro podporu svých zákazníků v telefonním a písemném kontaktu. Jedná se o plný úvazek s nástupem 6. února 2023, očekávají komunikativnost, znalost jazyků angličtiny a němčiny, ochota pracovat i o víkendech. Po zaškolení je možné vykonávat práci plně z domova. Firemní bonusy zahrnují i nákup výhodných letenek.

Více informací o nabídce zde.

 

09.11.2022

Lektor/ka angličtiny

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Prověřená jazyková škola s univerzitní certifikací, mezinárodní akreditací a certifikátem řízení kvality ISO 900, přijme do svého kolektivu šikovného člověka s perfektní znalostí anglického jazyka. Možnost učit v Praze nebo on-line odkudkoli.

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.8 36 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

71 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Naďa
Naďa
3 prosince, 2022 2:08 am

Pro mě je nejlepší BEWIT, neboť majitel po zkušenostech s mlm vytvořil „OSOBNÍ FRANŠÍZU“ a mohu říci, protože jsem prošla několika mlm, že toto je jiné kafe 🙂 pro mě je tedy nejdůležitější, že produkty jsou kvalitní a čistě přírodní, ale i způsob odměňování je topka, přizpůsobená pro běžné čechy, slováky, poláky, maďary… přihlaste se zde https://mybewit.com/r/fransiza  – samozřejmě zdarma, a napíšu vám podrobnější info 😉 Pokud se dá, napíšu zde i podrobnější článek, neboť mohla bych zde psát na sebe kontakt ve výše uvedených firmách, nebo i v dalších zde neuvedených mlm, ale všichni ti lidé (i já) jsme v nich už jen ze setrvačnosti, nebo že produkty jsou fajn, ale filozové a způsob odměňování je jednoznačně nejlepší v BEWIT 😉

Eva
Eva
30 listopadu, 2022 10:19 am

Dobrý den, pracovala jsem 15 let jako obchodní referentka a fakturantka i v anglickém jazyce. Hledám práci z domova nyní na RD a z časových důvodu mohu pracovat max 2 hod denně . děkuji Vám.

Zoltán
Zoltán
21 listopadu, 2022 9:59 pm

Dobrý den,vzhledem k tomu,že jsem se dost zadlužil a jsem po práci ještě doma se synkem(5let),rád bych si přivydělal prací doma. Děkuji

Ainat
Ainat
21 listopadu, 2022 1:04 am

Dobrý den. Jmenuju se Ainat. Je mi 24. Jsem student v Praze, magisterský program. Chtěl bych získat zkušenosti z účetnictví. 

jana
jana
20 listopadu, 2022 3:45 pm

Dobry den,shanime s manzelem jakoukoli manualni praci z domova.Dekujeme.Jana a Jiri V

Eliška
Eliška
17 listopadu, 2022 7:02 pm

Dobrý den, je mi 18 let a studuji uměleckou SŠ. Pokud by bylo možné si nějak přivydělávat z domova, bylo by to skvělé.

Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem E.S.

Martina
Martina
7 listopadu, 2022 11:38 am

Dobrý den. Měla bych zájem o manuální práci – lepení obálek, montování různých produktů, Kompletace per… Poradíte?
Děkuji

Tomáš Husák
Tomáš Husák
7 listopadu, 2022 4:01 am

Dobrý den.
Jmenuji se Tomáš a momentálně žiji v Kanadě. Hledám part time job online z domova. Po několika letech strávených v zahraničí mi trochu chybí Čeština a proto bych se rád uplatnil v jakékoliv branži, ideálně s využitím Angličtiny a Češtiny.
Jsem velice komunikativní v obou jazycích a rád se bavím s lidmi online.
Předem moc děkuji za případné nabídky.
Hezký den.
Tomáš H.

Erika
Erika
5 listopadu, 2022 10:49 pm

Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené. Měla bych možnost pracovat denně 1 až 2h. Měla bych zájem o práci z domu s německým jazykem.

Bohumil Veselý
Bohumil Veselý
5 listopadu, 2022 1:37 pm

Dobrý den,
jsem starobní důchodce. Čtyři roky jsem pracoval pro jednu
agenturu kde jsem prováděl rešeršní činnost na netu, vyhledávání
a doplňování databází i jiné rutinní práce. Bohužel v této době klienti
nemají žádné požadavky, tak že bych rád pokračoval.
Můžete mě nějak poradit, nebo nasměrovat?

Předem děkuji
Bohumil Veselý

Jitka Hlavatá
Jitka Hlavatá
2 listopadu, 2022 4:28 pm

Dobrý den,
Jsem ve starobním důchodu, sháním práci , kterou bych mohla dělat z domova. Mám praxi
jako linkbuilderka rok. Psala jsem texty a umisťovala odkazy na tematické domény a mám i vypracovanou vlastní databázi domén. Pokud by to šlo, tak bych ráda pracovala na DPP. Byl by to přivýdělek k důchodu.

Předem moc děkuji za odpověď.

S pozdravem,
Jitka H.

Vendula Zolmanová
Vendula Zolmanová
1 listopadu, 2022 4:45 pm

Dobrý dne, jsem čerstvě po maturitě, mám vystudovanou střední školu fotografování.
Potřebovala bych nějakou práci z domova, nejlépe nějaký poradenství nebo desing. Musí to být práce na plný úvazek.
Poradil byste mi něco prosím ?
Předem děkuji

Ivana Pernerová
Ivana Pernerová
30 října, 2022 8:45 am

Krásný dobrý den, jsem 28 letá žena, momentálně na rodičovské dovolené, sháním nejlépe práci z domova, samozřejmě není ale problém někam někdy zajet – schůzky, meeting, … Můj čas by byl pár hodin přes den a největší časový úsek práci bych věnovala večer. A touto cestou bych ráda požádala o různé nabídky práce/brigády.
Vzdělání a chuť do práce samozřejmostí. 🙂

Petr
Petr
23 října, 2022 7:13 am

Zdravím, hledám práci z domu, kterou bych mohl dělat odkudkoliv ze světa. Nemám problém se cokoliv naučit.

Katka
Katka
21 října, 2022 7:56 am

Zdravím, hledám přivýdělek na dlouhodobé nemocenské – DPP, DPČ. Jakoukoli administrativu, zadávání dat, mám zkušenost z oboru HR, klidně uvítám i zákaznickou podporu, ale pouze mailovou.
Díky za tipy.

Veronika Doležalová
Veronika Doležalová
20 října, 2022 6:59 pm

Dobrý den, hledám touto cestou práci nebo brigádu na doma, v oblasti lepení obálek nebo kompletace.nastupuji na MD. Budu rada za jakékoliv nabídky. 😊

Eva
Eva
14 října, 2022 10:41 am

Dobrý den,
jsem na MD a hledam poloviční úvazek či brigádu z domova, pracovala jsem jako zákaznická podpora, obchodník pro slevový portál atd (možno zaslat CV).

Martina Karbanová
Martina Karbanová
14 října, 2022 6:43 am

Ahoj,
hledám práci z domova v oblasti zdravé výživy, nutriční terapie, homeopatie, fytoterapie,školství, psychologie

Lukáš Tesař
Lukáš Tesař
10 října, 2022 3:02 pm

Ahoj,
hledám přivýdělek k práci formou brigády/výpomoci. Oblast technická/data. Strojírenství, výkresová dokumentace, přepisování dat, digitalizace výkresů.

Ondřej Uherek
Ondřej Uherek
3 října, 2022 7:41 pm

Ahoj, jsem studentem 2. ročníku střední školy Informační technologie a obchodní akademie. Baví mě úprava webových stránek, tvoření grafiky, článků, videí, úprava fotek, apod. Již 6 let se věnuji střihu videa a tvoření grafiky. Rád spravuji sociální sítě. Budu rád za jakékoliv nabídky. Práce z domu.

Magdaléna
Magdaléna
27 září, 2022 2:42 pm

Dobrý den, hledám spolupráci, ve které mohu uplatnit své dovednosti v tvoření webových stránek. Živnost/Full remote

Rena
Rena
26 září, 2022 12:43 pm

Dobrý den, hledám práci z domova. Jsem invalida 3. stupně. Již jsem v několika firmách pracovala. Přepisování zpráv, databáze, neadresná distribuce. Zkrácený úvazek. Děkuji.

práce homeoffice
práce homeoffice
5 září, 2022 1:51 pm

Na náš web práce home office jsme právě přidali nové pozice vhodné pro různé osoby. Nejvíce nás zajímají online pozice, například PPC specialista

Josef
Josef
2 září, 2022 4:24 pm

Dobrý den, sháním práci z domova. Z důvodu horší psychiky je pro mě jaksi těžké najít si práci mezi lidmi a také je to pro mě náročné finančně, jelikož bych musel dojíždět. Nenabízí tu někdo práci z domu?? Nejlépe pouze přes telefon, jelikož počítač mám takový na prd. Předem děkuji

Marcela
Marcela
22 srpna, 2022 6:57 pm

Dobrý den hledam manualni praci na doma, cekam rodinu a jsem na rizikovce.

Sarah Charlotte
Sarah Charlotte
4 srpna, 2022 12:03 pm

Dobrý den, ze zdravotních důvodů sháním práci z domova na plný nebo zkrácený úvazek pro absolventa.
Vystudovala jsem uměleckou školu v oboru užitá malba s maturitou a nyní žiji na Slovensku.

Budu ráda za každou Vaši nabídku.

HANKA
HANKA
1 srpna, 2022 12:41 pm

Dobrý den,jsem ČID a pro špatný pohyb hledám domácí práci-doplňování dat-adres atd. manuální práci -kompletaci čehokoliv

Marie
Marie
31 července, 2022 2:47 pm

Dobrý den, jsem maminka na RD a ráda bych nějakou manuální práci na doma. Děkuji Svobodová

Petra
Petra
19 července, 2022 7:51 pm

Dobrý deň prajem. Som študentka VŠ a hľadám si prácu na home office.

Kuba
Kuba
18 července, 2022 9:48 pm

Dobry den schanim manuální praci z domova jako přivýdělek

Markéta
Markéta
5 července, 2022 2:15 am

Dobrý den,jsem maminka na RD a sháním manuální práci na doma.Děkuji za nabídky.

Tereza
Tereza
27 června, 2022 3:20 pm

Dobrý den, jsem studentka a sháním brigádu na léto

Martina
Martina
21 června, 2022 11:36 am

Dobrý den,jsem na ČID,jestli nabízíte třeba práce doma šití, manuální práce. Prosím o nabídku, díky Pastrnková

Simona
Simona
21 dubna, 2022 3:04 pm

Dobrý den,
Momentálně jsem na mateřské dovolené. A ráda bych si přivydělala. Budu ráda za cokoliv. Děkuji za Vaše nabídky. Simona Z.

Kateřina
Kateřina
7 dubna, 2022 1:35 pm

Dobrý den, jsem momentálně na mateřské dovolené a hledám nějakou práci/brigádu z domova v administrativě – práce Excel,word (doplňování databáze, přepisování textu…žádný prodej) na pár hodin týdně.
Děkuji Katka

Jana
Jana
5 dubna, 2022 3:24 pm

Dobrý den,
hledám práci na home office (2 měsíce žiji v USA, 2 měsíce v CR). Vystudovala jsem VUT -stavební TZB.
5 let praxe v Česku na pozici technického konzultanta.
2 roky praxe ve stejném oboru v Německu (příprava zakázek, projekce ocelovych montovanych konstrukci, kotvení potrubí, komunikace se zákazníkama, dozor na stavbě, aktivní učast na veletrzích).
Preferuji práci v angličtině / češtině.
Pracovní době se plně přizpůsobím.
Budu se těšit na odpovědi,

Lukáš
Lukáš
4 dubna, 2022 8:58 am

Dobrý den,
rád si zde najdu práci z domova.
Momentálně jsem na pozici -konstruktér/designer.
Můj obzor bych ale velmi rád rozšířil v oblasti foto/video editace. (Úprava,střih audiovizualní práce..)
Již v tomhle mám pouze osobní praxi,ale nesmírnou chuť a kreativní myšlení při práci s každým mým novym projektem a dát do toho osobně ještě něco navíc.
Budu rád za každou nabídku od Vás.

Děkuji Lukáš R.

Lenka
Lenka
2 dubna, 2022 3:02 pm

Dobrý den, ráda bych si touto cestou našla práci z domu na plný úvazek. Nabídněte prosím. Děkuji

Erika
Erika
1 března, 2022 4:12 pm

Dobrý den,
Jsem na mateřské dovolené, a chybí mi jakákoliv komunikace s lidmi a práce na PC, jsem velice zodpovědná a pracovitá a práce mi fakt chybí jsem asi blázen 😀 .Mám přítele převážně doma takže jsem dost flexibilní, jsem schopná se práci z domu věnovat jak bude potřeba.

Pokud by jste pro mě měly nějakou hezkou pracovní nabídku, kontaktujte mě na email a já vám pošlu životopis. 🙂

Karel
Karel
21 února, 2022 7:02 pm

Nevíte někdo o práci s domu na manuální práci třeba plnění obálek ,skládání per atd ?? Prosím pište na e-mail : [email protected]

Michal
Michal
15 února, 2022 10:54 pm

Muj email je [email protected]

Michal
Michal
15 února, 2022 10:47 pm

Dobrý den, prosím, jsem ozp a už tak dlouho sháním práci z domu, třeba nějakou administrativu, nevíte prosím někdo o něčem takovém? Děkuji

Renata Pšeničková
Renata Pšeničková
11 února, 2022 10:03 am

Dobry den,mela obrovsky zajem o praci doma ,,Lepeni,,nebo plneni obalek,, akorat pul recenzi pise,ze se jedna o podvod a pulka zase,ze musite vedet,kde hledat….Prosim o Navigaci,predem moc dekuji,Renata Pšeničkova

Michaela
Michaela
10 února, 2022 12:08 am

Dobrý den. Ráda bych nabídla práci z pohodlí domova, ke které potřebujete jen počítač, kvalitní internet a chuť pracovat. Pokud by jste chtěli více informací, neváhejte a kontaktujte mě na email: [email protected]

Daniel Šiman
Daniel Šiman
Reply to  Michaela
21 března, 2022 6:49 pm

Dobrý večer, rád bych se zeptal na podrobnosti. Děkuji.

Iveta
Iveta
19 ledna, 2022 4:25 pm

Hledám práci z domu i na plný úvazek. [email protected]

Iveta
Iveta
19 ledna, 2022 4:23 pm

Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

Vaclav
Vaclav
10 ledna, 2022 2:28 pm

Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

Marie
Marie
7 ledna, 2022 2:22 pm

Dobrý den,

Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

Sima
Sima
13 října, 2021 5:08 pm

Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

Martina
Martina
Reply to  Sima
27 července, 2022 10:24 am

Prosím info

Eva
Eva
Reply to  Sima
1 února, 2022 9:10 am

Dobrý den,
je to ještě aktuální? Mohu poprosit o více informací?
Děkuji.

Dan
Dan
Reply to  Sima
21 ledna, 2022 11:00 am

Dobrý den, měl bych zájem

Nikola Ctiborová
Nikola Ctiborová
Reply to  Sima
4 ledna, 2022 4:17 pm

Dobrý den mohu více informací??
Děkuji

Jarmila
Jarmila
Reply to  Sima
8 prosince, 2021 8:29 am

Dobrý den, prosím více info, děkuji.

Petra Basova
Petra Basova
Reply to  Sima
3 prosince, 2021 9:55 pm

Dobrý den, měla bych zájem o více informací.

Petra Horáková
Petra Horáková
Reply to  Sima
20 října, 2021 10:40 am

Dobrý den, měla bych zájem o více informací

trackback
Telefonní operátor pro vinařskou společnost - Práce z domova
12 července, 2021 10:52 am

[…] NABÍDKY PRÁCE Z DOMU […]

Janošková
Janošková

dobrý den,
je tento inzerát aktuální?

Lucka
Lucka
21 prosince, 2019 5:50 pm

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

Hana
Hana
Reply to  Lucka
17 března, 2021 8:35 am

A jak vyděláváš tímhle? Spíš si chtěla říci že šetříš, ne?

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
23 listopadu, 2020 10:43 pm

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…