Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Každý den zveřejňuji 1 až 3 nabídky. Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí a čtvrtek. Poslední aktualizace 19.02. 2024 11:00.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

21.02.2024

Asistent/ka na administrativní výpomoc

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo poloviční úvazek na dohodu.

Mzda: 140 až 200 Kč /hod.

Patříte mezi lidi, kteří se nebojí komunikovat jak po telefonu, tak i napřímo? Jste samostatná a zodpovědná osoba, která si dokáže zorganizovat svou práci? Potom byste se mohli hodit na tuto pozici. Známá společnost MediaCall, s.r.o. hledá schopnou asistentku/asistenta. Zkušenost s prací v call centru nebo na obdobné pozici je výhodou. Firma ráda uvítá i komunikativní nováčky bez praxe. Vše zaučí. Jedná se o 100% práci z domova. Pokud se stanete součástí týmu, získáte celou řadu výhod.

Více informací o nabídce zde.

 

21.02.2024

Kreativní grafik mobilní aplikace

Vhodné pro: MD, absolventy, OSVČ.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: 350 – 500 Kč/hod.

Ve firmě RED ARROW s.r.o. aktuálně potřebují kreativce, který bude dělat grafický design. Společnost spustila novou mobilní aplikaci, která pomáhá přirozeně zvýšit šanci k početí chlapečka nebo holčičky. Jejich cílem je pomoci co nejvíce lidem po celém světě v této oblasti života

Více informací o nabídce zde.

 

19.02.2024

Redaktor webového zpravodajství – OZP

Vhodné pro: OZP.

Úvazek a forma spolupráce: poloviční úvazek.

Mzda: 10 000 Kč /měsíc.

V reklamní agentuře Regionální vydavatelství, s.r.o. hledají lidi, co rádi píší, gramatické a stylistické věci mají v malíku, sledují dění ve svém kraji a chtějí tyto informace sdílet se svým okolím. Hledají redaktory v celé ČR. Nabídka je primárně vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením. Práce na zkrácený úvazek s možností homeoffice. Náplní práce bude mimo jiné editace textů a příprava a psaní vlastních a zadaných textů.

Více informací o nabídce zde.

 

19.02.2024

Specialista zákaznické péče

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: 30 000 – 34 000 Kč/měsíc.

Máš rád/a lidi, umíš s nimi přirozeně mluvit, uklidnit je, zjistit, co je trápí? Potom se staň novým kolegou společnosti Rohlik.cz, která aktuálně posiluje svůj tým zákaznické podpory.  Tvým posláním bude naslouchat požadavkům zákazníků firmy a snažit se jim pomoci nebo poradit. Znalost angličtiny je výhodou.

Více informací o nabídce zde.

 

18.02.2024

Správce/kyně sociálních sítí

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Společnost, která od roku 2010 inspiruje a šíří mezi lidmi ve městě pěstování bylinek, ovoce a zeleniny a vede je ke zpracovávání bioodpadu, rozšiřuje svůj tým a hledá samostatného a tvořivého správce sociálních sítí. Jde vám práce s texty s lehkostí? Máte už nějaké zkušenosti s psaním článků? Pak jste možná ten/ta, koho potřebují.

Více informací o nabídce zde.

 

18.02.2024

Telefonní operátor s češtinou a základy angličtiny

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na smlouvu, dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Firma zabývající se výzkumem trhu hledá samostatného telefonního operátora s příjemným hovorovým projevem, výbornou češtinou a základní znalostí angličtiny. Angličtina je nutná pro komunikaci s týmem. Co bude vaším posláním? Vyzpovídat respondenty a informace zapsat do systému. Nabídka je vhodná pro kohokoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

17.02.2024

SEO specialista/tka

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: 36 000 Kč – 80 000 Kč / měsíc.

Libujete si v tvorbě analýz a strategií? Hltáte novinky ze světa SEO a snažíte se stále zdokonalovat? Umíte pracovat v programech typu Collabim, Google Analytics, Marketing Miner? Říkáte-li ano, pak má pro vás volné místo digitální agentura Number One.

Více informací o nabídce zde.

 

16.02.2024

Mystery Shopping Hyundai – zlepšování zákaznické zkušenosti

Vhodné pro: MD, absolventy, OZP, OSVČ, důchodce, invalidy.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: 800 až 1 000 Kč/Úkol.

Agentura pro výzkum trhu a veřejného mínění NMS Market Research s.r.o. nabízí přivýdělek více než dvěma desítkám pečlivých a flexibilních lidí. Agentura nabírá nové posily pro velice zajímavý projekt majitele vozů značky Hyundai. Zajeďte si s vašim vozem do servisu, podělte se s agenturou o vaši zákaznickou zkušenost, vyplňte jim dotazník (cca 20-30 minut) a NMS Market vám kromě proplacení servisu vyplatí ještě odměnu ve výši 800 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

16.02.2024

Web designer, programátor – úprava, správa webu

Vhodné pro: absolventy, OSVČ.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: 1 000 – 15 000 Kč/Úkol.

Společnost TTRace, která se specializuje na výrobu motocyklových kombinéz, potřebuje novou posilu na pozici Web designer, programátor. Je vaší doménou znalost redakčního systému WordPress a programů HTML a CSS? Potom neváhejte ucházet se o tuto práci. Náplní vaší práce bude obsluha a správa webové stránky.

Více informací o nabídce zde.

 

15.02.2024

Telefonní operátor z domova

Vhodné pro: MD, OZP, OSVČ, důchodce, invalidy.

Úvazek a forma spolupráce: živnost.

Mzda: dohodou.

Callcentrum Connectio s.r.o. hledá do svého kolektivu schopné lidi, kteří se nebojí telefonovat, mají výbornou češtinu a kultivovaný projev. Jedná se o pozici telefonní operátor. Náplní práce je najít potenciální klienty. Firma nabízí možnost dlouhodobé spolupráce a 100% práci z domova. Nabídka je vhodná také pro maminku na MD, důchodce, OZP, invalidy.

Více informací o nabídce zde.

 

14.02.2024

Korektor českého jazyka na externí spolupráci

Vhodné pro: MD, absolventy, OZP, OSVČ, důchodce.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: 113 až 180 Kč/hod.

Společnost, která provádí jazykové a stylistické korektury prací a jejich formátování, hledá na dlouhodobou externí spolupráci tři šikovné korektory. Náplní jejich práce bude mimo jiné kontrola a úprava gramatiky a stylistiky textů a jazykové práce. Nutná je výborná znalost českého jazyka a vzdělání v oboru. Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou. Společnost nabízí také možnost pracovat z pohodlí domova, kavárny nebo odkudkoliv jen chcete.

Více informací o nabídce zde.

 

14.02.2024

SEO a online marketing specialista

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Zajímavá pracovní příležitost pro ty, které baví SEO a online marketingové nástroje jako je Google Search Console, Google Merchant, Google Analytics a podobně. Jedná se o dlouhodobou externí spolupráci na IČ/ŽL.

Více informací o nabídce zde.

 

12.02.2024

Grafik/čka pro tvorbu příspěvků a reklamy

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Hledá se grafik/grafička pro tvorbu příspěvků a reklamy na sociální sítě – primárně Facebook a Instagram. Hledají moderního člověka, který zná prostředí sociálních sítí. Jedná se o práci na DPP nebo IČO. Důležitá je komunikace na denní bázi. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Více informací o nabídce zde.

 

11.02.2024

Letenkový specialista v Pelikánovi

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Koluje vám v těle krev cestovatele a oceníte parádní slevy na letenky, dovolené a jiné produkty firmy Pelikantravel s.r.o.? Jste chytrý a ambiciózní člověk s výbornými komunikačními a organizačními schopnostmi? Odpovídáte-li ano, máte možnost stát se novým letenkovým specialistou v Pelikánu. Možnost pracovat z domova, občasné cestování na školení a pracovní meetingy do Bratislavy, Zvolena nebo Ostravy. Celá ČR.

Více informací o nabídce zde.

 

11.02.2024

Senior účetní

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc.

Baví vás kromě účetnictví i implementovat nové systémy a ladit procesy? Tak to by pro vás něco měli ve firmě Alma Career! Do svého týmu hledají zkušeného a samostatného účetního/účetní, který se domluví anglicky a baví jej pracovat s čísly.

Více informací o nabídce zde.

 

09.02.2024

PPC specialista junior

Vhodné pro: juniory, absolventy.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na živnost.

Mzda: 40 000 Kč až 70 000 Kč/měsíc.

DANTOA je výkonnostní agentura zaměřující se na tvorbu a správu výkonnostních PPC. Firma se s rostoucím zájmem o služby rozhodla posílit svůj tým o nového PPC specialistu. Jedná se o junior pozici, dlouholetá praxe proto není podmínkou, důležitá je ochota učit se nové věci, výborná čeština a zájem o online marketing. Pracovat můžete odkudkoliv. Těšit se můžete i na zajímavé finanční ohodnocení – 40 000 Kč až 70 000 Kč/měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

08.02.2024

Social media manager / influencer

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: 30 000 Kč – 40 000 Kč / měsíc.

Firma StrongMed s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej kvalitních suplementů. Aktuálně mají volné místo pro samostatného a organizovaného člověka, který má zkušenost s marketingem na sociálních sítích a ví kdo je to influencer.

Více informací o nabídce zde.

 

06.02.2024

Zákaznická linka Vodafone

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na smlouvu.

Mzda: 24 300 Kč za měsíc + odměny.

Hledají se komunikativní a motivovaní lidé, kteří by rozšířili tým operátorů na zákaznické lince Vodafone. Předchozí zkušenost na zákaznickém servisu není podmínkou, důležitá je ochota pomáhat a řešit problémy zákazníků firmy, učit se nové věci a rozvíjet se. Pro svého nového kolegu/kolegyni mají připraveno několik zajímavých benefitů finančního a nefinančního charakteru. Práce z domova po zaškolení. Co bude vaším posláním?

Více informací o nabídce zde.

 

05.02.2024

Švadlena do svatebního salónu

Vhodné pro: MD, absolventy, OSVČ, důchodce.

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Nově otevřený svatební salón v Lounech hledá šikovnou švadlenu, která pomůže s drobnými úpravami šatů (zkrácení, menší opravy šatů, výměny zipů a šněrování). Práce je vhodná i pro maminky na mateřské dovolené či osoby v důchodu.

Více informací o nabídce zde.

 

04.02.2024

Psaní článků o mobilních telefonech a technologiích

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek.

Mzda: 165 Kč – 250 Kč za hodinu.

Je psaní článků vaší vášní? Zajímáte se o nejnovější trendy v oblastech jako mobilní telefony, příslušenství apod.? Hledáte naprosto flexibilní spolupráci s možností homeoffice? Pak jste přesně ten/ta koho potřebují. Nejsou zapotřebí předchozí zkušenosti, důležitá je výborná znalost češtiny, schopnost vcítit se do čtenářů, chuť učit se nové věci a umět napsat poutavý text. Co bude vaším posláním a na jaké benefity se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

02.02.2024

Junior/medior obchodní zástupce

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Krutart je kreativní studio z Česka, které se zaměřuje na vytváření barevných světů animovaných seriálů, filmů a zážitků. Firma neustále roste a proto potřebuje do týmu talentované posily. Aktuálně hledají junior/medior obchodního zástupce. Pracovat můžete odkudkoliv a kdykoliv. Důležitá je výborná znalost anglického jazyka, tah na branku a  výborné komunikační schopnosti.

Více informací o nabídce zde.

 

28.01.2024

Junior Recruiter/ka

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Personálně-poradenská společnost, která si zakládá na kvalitě a lidském přístupu, hledá do týmu recruitera, který by si po zaškolení vedl celý proces od komunikace s klientem až po sjednávání pohovorů. Jedná se o práci na zkrácený úvazek cca 20-30 hodin. Praxe není podmínkou, důležitá je komunikativnost, samostatnost, výborná čeština, zájem o HR a mít rád lidi.

Více informací o nabídce zde.

 

27.01.2024

Zákaznická podpora

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: 40 000 Kč – 80 000 Kč / měsíc.

Společnost SingleCase, která – spravuje advokátům spisy, hlídá finance a učí je pracovat s moderními technologiemi, neustále roste a proto potřebují do týmu talentované posily. Hledají někoho, kdo je technicky zdatný, zajímá se o to, jak věci fungují, má drive, rád komunikuje a nebojí se vstát od stolu, ptát se kolegů, zvednout telefon a zákazníkovi zavolat.

Více informací o nabídce zde.

 

26.01.2024

Chat podpora

Vhodné pro: kohokoliv kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na živnost.

Mzda: 120 – 180 Kč / hod.

Ve firmě Zábavná média s. r. o. hledají novou posilu na pozici Chat podpora. Jaká je náplň práce? Pečovat a zastřešovat správu chat supportu, komunikovat písemně se stávající návštěvníky webu společnosti a spolupráce s kolegy. Jedná se o remote práci, tedy je možno pracovat odkudkoliv. Ale na začátku spolupráce bude třeba docházet do kanceláře alespoň 2-3 dny v týdnu (Praha – Hloubětín).

Více informací o nabídce zde.

 

25.01.2024

Výkonná asistentka organizace

Vhodné pro: absolventy, maminky na MD, studenty, OSVČ.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Dobročinná organizace Salura z.s. hledá pro svůj dynamicky se rozvíjející koncept do svého kolektivu výkonnou asistentku organizace. Rozsah práce cca 15-20h / týden, firma nabízí možnost až 90% práce na dálku (buďte Praha + příp. cca 50km). Pokud máte alespoň mírně nadprůměrné komunikační dovednosti a dobrý lidský charakter, neváhejte kontaktovat firmu. Preferují dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“. Rozhodněte ale nezůstanete zcela bez odměny. Peníze ale principiálně nemůžou být vaší prioritou!

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

Sdílejte:

83 Responses to “Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny”

 1. Dobrý den,hledám jednoduchou práci z domova jako přepisování textů apod.dekuji za každou nabídku

 2. Dobrý den měla bych zájem o nějakou snadnější práci z domova.

 3. Kateřina Okurková napsal:

  Hezký den, mám zkušenosti jako knihkupec a docela dobře se orientuji ve světě knih, hlavně v žánru fantasy. Momentálně ale hledam pokud možno nějakou práci z domova, tak se jen chci zeptat, jestli by se nenašla nějaká pozice skrz sociální sítě, mohla bych spravovat instagramové či jiné účty, přidávat kvalitní obsah co dnes dost mladých lidí zajímá nebo psát i různé recenze a doporučování knih.
  Děkuji

 4. Adriana napsal:

  Dobrý den, hledám nějaký přivýdělek na pc ke své práci. Ideálně nějaká administrativa, chat se zákazníky nebo něco podobného.

  Děkuji

 5. Pavlína napsal:

  Dobrý den poptávám manuální práci z domova (montáž per,lepení obálek a pod.)

 6. Jana Ottlová napsal:

  Dobrý den,
  poptávám práci z domova. Dlouholetá praxe v administrativě, znalost v oblasti DPH. Jsem ochotná pracovat od nevidím do nevidím. Jen bych ráda doma a za slušné peníze. Mám VŠ Bc. Děkuji. Jana

 7. Eva napsal:

  Dobrý den, jsem studentka na střední škole a nemám moc času dojíždět a fyzicky trávit čas v práci, přesto bych si ráda přivydělala. Ráda píšu různé články, ale jsem také schopná při manuálních pracích nemá někdo nějaký návrh brigádu z domu?

 8. Alžbeta napsal:

  Dobrý deň, pretože mám nejaké dlhy, potrebovala som nejakú jednoduchú prácu z domova, manuálnu, možno výrobu malých produktov, Budem veľmi vďačná za každý dobrý tip.

 9. Kateřina Olivová napsal:

  mám zájem o první nabídku. jsem student a chtěla bych si přivydělat.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám nabídku. Gabriela Hrubešová

 10. Naďa napsal:

  Pro mě je nejlepší BEWIT, neboť majitel po zkušenostech s mlm vytvořil „OSOBNÍ FRANŠÍZU“ a mohu říci, protože jsem prošla několika mlm, že toto je jiné kafe 🙂 pro mě je tedy nejdůležitější, že produkty jsou kvalitní a čistě přírodní, ale i způsob odměňování je topka, přizpůsobená pro běžné čechy, slováky, poláky, maďary… přihlaste se zde https://mybewit.com/r/fransiza  – samozřejmě zdarma, a napíšu vám podrobnější info 😉 Pokud se dá, napíšu zde i podrobnější článek, neboť mohla bych zde psát na sebe kontakt ve výše uvedených firmách, nebo i v dalších zde neuvedených mlm, ale všichni ti lidé (i já) jsme v nich už jen ze setrvačnosti, nebo že produkty jsou fajn, ale filozové a způsob odměňování je jednoznačně nejlepší v BEWIT 😉

 11. Eva napsal:

  Dobrý den, pracovala jsem 15 let jako obchodní referentka a fakturantka i v anglickém jazyce. Hledám práci z domova nyní na RD a z časových důvodu mohu pracovat max 2 hod denně . děkuji Vám.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám svoji nabídku. Gabriela Hrubešová

 12. Zoltán napsal:

  Dobrý den,vzhledem k tomu,že jsem se dost zadlužil a jsem po práci ještě doma se synkem(5let),rád bych si přivydělal prací doma. Děkuji

 13. Ainat napsal:

  Dobrý den. Jmenuju se Ainat. Je mi 24. Jsem student v Praze, magisterský program. Chtěl bych získat zkušenosti z účetnictví. 

 14. jana napsal:

  Dobry den,shanime s manzelem jakoukoli manualni praci z domova.Dekujeme.Jana a Jiri V

 15. Eliška napsal:

  Dobrý den, je mi 18 let a studuji uměleckou SŠ. Pokud by bylo možné si nějak přivydělávat z domova, bylo by to skvělé.

  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem E.S.

 16. Martina napsal:

  Dobrý den. Měla bych zájem o manuální práci – lepení obálek, montování různých produktů, Kompletace per… Poradíte?
  Děkuji

 17. Tomáš Husák napsal:

  Dobrý den.
  Jmenuji se Tomáš a momentálně žiji v Kanadě. Hledám part time job online z domova. Po několika letech strávených v zahraničí mi trochu chybí Čeština a proto bych se rád uplatnil v jakékoliv branži, ideálně s využitím Angličtiny a Češtiny.
  Jsem velice komunikativní v obou jazycích a rád se bavím s lidmi online.
  Předem moc děkuji za případné nabídky.
  Hezký den.
  Tomáš H.

 18. Erika napsal:

  Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené. Měla bych možnost pracovat denně 1 až 2h. Měla bych zájem o práci z domu s německým jazykem.

 19. Bohumil Veselý napsal:

  Dobrý den,
  jsem starobní důchodce. Čtyři roky jsem pracoval pro jednu
  agenturu kde jsem prováděl rešeršní činnost na netu, vyhledávání
  a doplňování databází i jiné rutinní práce. Bohužel v této době klienti
  nemají žádné požadavky, tak že bych rád pokračoval.
  Můžete mě nějak poradit, nebo nasměrovat?

  Předem děkuji
  Bohumil Veselý

 20. Jitka Hlavatá napsal:

  Dobrý den,
  Jsem ve starobním důchodu, sháním práci , kterou bych mohla dělat z domova. Mám praxi
  jako linkbuilderka rok. Psala jsem texty a umisťovala odkazy na tematické domény a mám i vypracovanou vlastní databázi domén. Pokud by to šlo, tak bych ráda pracovala na DPP. Byl by to přivýdělek k důchodu.

  Předem moc děkuji za odpověď.

  S pozdravem,
  Jitka H.

 21. Vendula Zolmanová napsal:

  Dobrý dne, jsem čerstvě po maturitě, mám vystudovanou střední školu fotografování.
  Potřebovala bych nějakou práci z domova, nejlépe nějaký poradenství nebo desing. Musí to být práce na plný úvazek.
  Poradil byste mi něco prosím ?
  Předem děkuji

 22. Ivana Pernerová napsal:

  Krásný dobrý den, jsem 28 letá žena, momentálně na rodičovské dovolené, sháním nejlépe práci z domova, samozřejmě není ale problém někam někdy zajet – schůzky, meeting, … Můj čas by byl pár hodin přes den a největší časový úsek práci bych věnovala večer. A touto cestou bych ráda požádala o různé nabídky práce/brigády.
  Vzdělání a chuť do práce samozřejmostí. 🙂

 23. Petr napsal:

  Zdravím, hledám práci z domu, kterou bych mohl dělat odkudkoliv ze světa. Nemám problém se cokoliv naučit.

 24. Katka napsal:

  Zdravím, hledám přivýdělek na dlouhodobé nemocenské – DPP, DPČ. Jakoukoli administrativu, zadávání dat, mám zkušenost z oboru HR, klidně uvítám i zákaznickou podporu, ale pouze mailovou.
  Díky za tipy.

 25. Veronika Doležalová napsal:

  Dobrý den, hledám touto cestou práci nebo brigádu na doma, v oblasti lepení obálek nebo kompletace.nastupuji na MD. Budu rada za jakékoliv nabídky. 😊

 26. Eva napsal:

  Dobrý den,
  jsem na MD a hledam poloviční úvazek či brigádu z domova, pracovala jsem jako zákaznická podpora, obchodník pro slevový portál atd (možno zaslat CV).

 27. Ahoj,
  hledám práci z domova v oblasti zdravé výživy, nutriční terapie, homeopatie, fytoterapie,školství, psychologie

 28. Lukáš Tesař napsal:

  Ahoj,
  hledám přivýdělek k práci formou brigády/výpomoci. Oblast technická/data. Strojírenství, výkresová dokumentace, přepisování dat, digitalizace výkresů.

 29. Ondřej Uherek napsal:

  Ahoj, jsem studentem 2. ročníku střední školy Informační technologie a obchodní akademie. Baví mě úprava webových stránek, tvoření grafiky, článků, videí, úprava fotek, apod. Již 6 let se věnuji střihu videa a tvoření grafiky. Rád spravuji sociální sítě. Budu rád za jakékoliv nabídky. Práce z domu.

 30. Magdaléna napsal:

  Dobrý den, hledám spolupráci, ve které mohu uplatnit své dovednosti v tvoření webových stránek. Živnost/Full remote

 31. Rena napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domova. Jsem invalida 3. stupně. Již jsem v několika firmách pracovala. Přepisování zpráv, databáze, neadresná distribuce. Zkrácený úvazek. Děkuji.

 32. Na náš web práce home office jsme právě přidali nové pozice vhodné pro různé osoby. Nejvíce nás zajímají online pozice, například PPC specialista

 33. Josef napsal:

  Dobrý den, sháním práci z domova. Z důvodu horší psychiky je pro mě jaksi těžké najít si práci mezi lidmi a také je to pro mě náročné finančně, jelikož bych musel dojíždět. Nenabízí tu někdo práci z domu?? Nejlépe pouze přes telefon, jelikož počítač mám takový na prd. Předem děkuji

 34. Marcela napsal:

  Dobrý den hledam manualni praci na doma, cekam rodinu a jsem na rizikovce.

 35. Sarah Charlotte napsal:

  Dobrý den, ze zdravotních důvodů sháním práci z domova na plný nebo zkrácený úvazek pro absolventa.
  Vystudovala jsem uměleckou školu v oboru užitá malba s maturitou a nyní žiji na Slovensku.

  Budu ráda za každou Vaši nabídku.

 36. HANKA napsal:

  Dobrý den,jsem ČID a pro špatný pohyb hledám domácí práci-doplňování dat-adres atd. manuální práci -kompletaci čehokoliv

 37. Marie napsal:

  Dobrý den, jsem maminka na RD a ráda bych nějakou manuální práci na doma. Děkuji Svobodová

 38. Petra napsal:

  Dobrý deň prajem. Som študentka VŠ a hľadám si prácu na home office.

 39. Kuba napsal:

  Dobry den schanim manuální praci z domova jako přivýdělek

 40. Markéta napsal:

  Dobrý den,jsem maminka na RD a sháním manuální práci na doma.Děkuji za nabídky.

 41. Tereza napsal:

  Dobrý den, jsem studentka a sháním brigádu na léto

 42. Martina napsal:

  Dobrý den,jsem na ČID,jestli nabízíte třeba práce doma šití, manuální práce. Prosím o nabídku, díky Pastrnková

 43. Simona napsal:

  Dobrý den,
  Momentálně jsem na mateřské dovolené. A ráda bych si přivydělala. Budu ráda za cokoliv. Děkuji za Vaše nabídky. Simona Z.

 44. Kateřina napsal:

  Dobrý den, jsem momentálně na mateřské dovolené a hledám nějakou práci/brigádu z domova v administrativě – práce Excel,word (doplňování databáze, přepisování textu…žádný prodej) na pár hodin týdně.
  Děkuji Katka

 45. Jana napsal:

  Dobrý den,
  hledám práci na home office (2 měsíce žiji v USA, 2 měsíce v CR). Vystudovala jsem VUT -stavební TZB.
  5 let praxe v Česku na pozici technického konzultanta.
  2 roky praxe ve stejném oboru v Německu (příprava zakázek, projekce ocelovych montovanych konstrukci, kotvení potrubí, komunikace se zákazníkama, dozor na stavbě, aktivní učast na veletrzích).
  Preferuji práci v angličtině / češtině.
  Pracovní době se plně přizpůsobím.
  Budu se těšit na odpovědi,

 46. Lukáš napsal:

  Dobrý den,
  rád si zde najdu práci z domova.
  Momentálně jsem na pozici -konstruktér/designer.
  Můj obzor bych ale velmi rád rozšířil v oblasti foto/video editace. (Úprava,střih audiovizualní práce..)
  Již v tomhle mám pouze osobní praxi,ale nesmírnou chuť a kreativní myšlení při práci s každým mým novym projektem a dát do toho osobně ještě něco navíc.
  Budu rád za každou nabídku od Vás.

  Děkuji Lukáš R.

 47. Lenka napsal:

  Dobrý den, ráda bych si touto cestou našla práci z domu na plný úvazek. Nabídněte prosím. Děkuji

 48. Erika napsal:

  Dobrý den,
  Jsem na mateřské dovolené, a chybí mi jakákoliv komunikace s lidmi a práce na PC, jsem velice zodpovědná a pracovitá a práce mi fakt chybí jsem asi blázen 😀 .Mám přítele převážně doma takže jsem dost flexibilní, jsem schopná se práci z domu věnovat jak bude potřeba.

  Pokud by jste pro mě měly nějakou hezkou pracovní nabídku, kontaktujte mě na email a já vám pošlu životopis. 🙂

 49. Karel napsal:

  Nevíte někdo o práci s domu na manuální práci třeba plnění obálek ,skládání per atd ?? Prosím pište na e-mail : gadmeer@seznam.cz

 50. Michal napsal:

  Muj email je francieoo@seznam.cz

 51. Michal napsal:

  Dobrý den, prosím, jsem ozp a už tak dlouho sháním práci z domu, třeba nějakou administrativu, nevíte prosím někdo o něčem takovém? Děkuji

 52. Renata Pšeničková napsal:

  Dobry den,mela obrovsky zajem o praci doma ,,Lepeni,,nebo plneni obalek,, akorat pul recenzi pise,ze se jedna o podvod a pulka zase,ze musite vedet,kde hledat….Prosim o Navigaci,predem moc dekuji,Renata Pšeničkova

  • Jiří H. napsal:

   Bohužel, jen málokdy se jedná o seriózní nabídku. Momentálně o žádné nevím.

 53. Michaela napsal:

  Dobrý den. Ráda bych nabídla práci z pohodlí domova, ke které potřebujete jen počítač, kvalitní internet a chuť pracovat. Pokud by jste chtěli více informací, neváhejte a kontaktujte mě na email: mmbsn@post.cz

 54. Iveta napsal:

  Hledám práci z domu i na plný úvazek. i.jakubova@seznam.cz

 55. Iveta napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

 56. Vaclav napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

 57. Marie napsal:

  Dobrý den,

  Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

 58. Sima napsal:

  Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

 59. Lucka napsal:

  Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
  Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA