Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

18.10.2021

Účetní kontrola agend

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Účetní společnost hledá na dlouhodobou spolupráci výpomoc. Pokud jste zkušená a samostatná účetní, která hledá práci z domova, pak reagujte na tuto nabídku. Práci je možné dělat on-line z domu skrze vzdálený přístup. Požadují znalost účetního software Pohoda, případně Money S4. Nutná je také velmi dobrá znalost podvojného účetnictví. Práce spočívá v kontrolách účetních agend (podvojného účetnictví) před účetní uzávěrkou. Na co všechno se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

17.10.2021

Telefonická asistentka

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

Hledá se asistentka pro telefonický kontakt s klienty. Jedná se o zajímavou práci, kterou lze vykonávat z pohodlí domova, či nově otevřených kanceláří v centru Kadaně. Náplní práce je kontaktování českých zákazníků a domlouvání schůzek pro obchodní zástupce. Volá se pouze do českých společností z předem připraveného seznamu.

Více informací o nabídce zde.

 

17.10.2021

Nahrávání jednoduchých frází

Brigáda na dohodu

Společnost Tržiště práce s.r.o. nabízí účast na práci z domova, spočívající v nahrávání jednoduchých frází spojených s oblastí automobilismu. Vaším úkolem bude slovo od slova přečíst zobrazenou jednoduchou frázi, například vyslovit názvy značek automobilů. Pro vyplacení odměny musíte nahrát celkem 200 nahrávek, z nichž alespoň 150 musí být klientem akceptováno. Nahrání všech nahrávek vám zabere cca 60 minut.

Více informací o nabídce zde.

 

16.10.2021

Korektorka a „malá editorka“ webových článků

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Nabízí se zajímavá pracovní příležitost pro lidi, kteří perfektně ovládají český jazyk a neměly by problém pracovat i přes víkend. Online redakce hledá pro svůj magazín jednoho, případně dva korektory textu, kteří budou opravovat gramatické chyby a krkolomné věty. Články nejsou složité, je však nutná výborná znalost češtiny. Práce bude probíhat z pohodlí vašeho domova, pro lepší komunikaci je třeba nainstalovat si program Skype (online komunikační software).

Více informací o nabídce zde.

 

16.10.2021

Grafický designér / freelancer

Zkrácený úvazek, živnost

Online klenotnictví Eppi, které vytváří nové trendy v prodeji šperků, nabízí volnou židli šikovnému grafikovi. Láká vás práce v dynamickém a inovativním prostředí? Baví vás úprava fotek a máte s ní už nějaké zkušenosti? Pak je tato nabídka pro vás jako stvořená. Náplní vaší práce bude editace a retuš fotek, příprava grafických podkladů pro webovou stránku a online marketingové aktivity.

Více informací o nabídce zde.

 

14.10.2021

SEO specialista pro digitální agenturu

Plný úvazek

Digitální agentura, která se již od roku 2008 specializuje na SEO – optimalizaci webu pro vyhledávač, a PPC – nastavení a správu PPC reklamy shání k sobě zkušeného a samostatného SEO specialistu s tahem na branku a velkým nadšením do práce. Co na vás čeká? Tvorba SEO strategie, onpage i offpage (linkbuilding) pro klienty agentury a spolupráce na obsahovém marketingu. Možná je i práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

14.10.2021

Kontrolor/ka dat

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Pracuješ rád s daty a baví tě marketing? Pak se můžeš ucházet o nabídku od společnosti Data Servis – informace s.r.o., která spolupracuje s firmami působícími na trhu gastronomie. V současné době hledají novou posilu týmu na kontrolu a analýzu dat, přípravu reportů a prezentace výsledků.

Více informací o nabídce zde.

 

13.10.2021

Redaktorka / redaktor pro pravidelné psaní článků

Brigáda na dohodu

Webový portál zabývající se aktivním životním stylem a výživou hledá redaktorku / redaktora pro pravidelné psaní článků o výživě a potravinách. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Více informací o nabídce zde.

 

12.10.2021

Telefonický průzkum – až 150 Kč/hod

Brigáda na dohodu

Máte výborné komunikační dovednosti, vlastníte počítač a sluchátka, jste spolehlivá a trpělivá osoba, která se nebojí telefonovat? Pokud jste se v tom našli, pak hledají možná právě vás. Náplní vaší práce bude komunikace se zákazníky po telefonu (ne prodej), tvorba databázi a zapisování si dat. Zaškolení bude trvat cca 3 hodiny a po jeho absolvování budete moci pracovat z domu. Firma nabízí za hodinu práce 150 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

12.10.2021

Junior programátor C#

Brigáda na dohodu

Společnost Agentura STUDENT s.r.o. hledá pro svého klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, vhodné kandidáty na pozici Junior programátor. Brigáda je vhodná především pro šikovné studenty a absolventy, kteří si za hodinu práce mohou vydělat až 210 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

11.10.2021

SEO specialista pro online portál

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Cashback portál Tipli.cz hledá zkušeného SEO specialistu, který jim pomůže směrovat strategii pro jejich skupinu. Tipli spravuje několik obsahových projektů, které chtějí posilovat napříč zeměmi, ve kterých působí. Pokud tedy sledujete trendy v SEO a máte už nějaké zkušenosti, ozvěte se jim.

Více informací o nabídce zde.

 

10.10.2021

Editor s českým jazykem – minimálně 80h/měsíc

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Internetový portál Tipli.cz, který se zaměřuje na výhodné online nakupování, hledá do svého týmu Editora, jehož baví tato práce a má za sebou i nějaké zkušenosti. Co budete mít na starosti? Editaci a zpracování textů, odpovědnost za správnost obsahu, tvorbu, kontrolu a práci s textem.

Více informací o nabídce zde.

 

08.10.2021

Marketér pro hru ve virtuální realitě

Plný úvazek

Zajímavá příležitost pro online marketéra, který má vášeň pro hraní her a zajímá se o hry ve virtuální realitě. Studio Meteoric s.r.o., které se věnuje vývoji her hledá aktuálně někoho, kdo je připraven pomoci firmě s propagací. S virtuální realitou nemusíte mít žádné zkušenosti, bude stačit, že vás hry ve VR zajímají, máte výbornou angličtinu a zkušenosti s influencer marketingem (tvorba příspěvků na sociálních sítích Youtube, Instagram, Tik Tok a Facebook).

Více informací o nabídce zde.

 

07.10.2021

IT Recruiter na remote spolupráci

Plný úvazek, živnost

Hledáte změnu a chtěli byste nabrané zkušenosti uplatnit v mladé rostoucí firmě a vybudovat nábor od A do Z s možností prodeje podílu? Pokud sledujete trendy v HR/recruitingu a rádi se zapojíte do směřování společnosti, pak pojďte pracovat pro PrimeHammer!

Více informací o nabídce zde.

 

06.10.2021

Pracovník call centra – příležitostná brigáda z domova

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Hledáte si nárazovou práci, kterou by bylo možné provádět z domova? Máte výbornou češtinu a dobré komunikační dovednosti? Disponujete počítačem a internetovým připojením? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli kladně, zkuste se ucházet o pozici Pracovník call centra, kterou nabízí společnost Profi škola. Firma pomáhá mateřským, základním a středním školám se získáváním finančních prostředků z fondů Evropské unie a dalších zdrojů pro zkvalitňování vzdělávání.

Více informací o nabídce zde.

 

05.10.2021

Administrativní podpora do studijního oddělení

Zkrácený úvazek

LIGS University hledá do svého týmu šikovnou administrativní podporu s komunikativní angličtinou, která bude schopna zajistit administrativní úkoly pro studijní oddělení (částečně i pro obchodní tým) a hladký chod kanceláře. Práce z domova po zaučení. Jaká je náplň práce a na co všechno se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

04.10.2021

Střih a postprodukce videí na sociální sítě

Brigáda na dohodu, živnost

Internetový portál nextvision.cz hledá šikovného střihače videí. Někoho, kdo dokáže z různých zdrojů, jako jsou produktová videa dodavatelů, fotky dodavatelů, video banky, foto banky, atp. udělat krátká poutavá akční videa pro reklamy na sociální sítě.

Více informací o nabídce zde.

 

04.10.2021

Java vývojář – 100% home office

Plný úvazek

Společnost, která se zabývá vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech, hledá nadšeného Java vývojáře na 100% práci z domova. Uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je postaven na této základní technologii. Hlavním implementačním frameworkem je Spring.

Více informací o nabídce zde.

 

03.10.2021

Redaktor – Stavby, dřevostavby

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Máte všeobecný přehled v oblasti stavebnictví a dřevostaveb? Ovládáte český jazyk na výborné úrovni? Jste spolehlivý a samostatný člověk, který by rád pracoval z pohodlí domova? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli kladně, pak zbystřete pozornost, protože jednoho takového člověka právě shánějí v content marketingové agentuře Corporate publishing s.r.o.. Na starosti budete mít návrhy při výběru témat a přípravu článků a rozhovorů.

Více informací o nabídce zde.

 

01.10.2021

Zkušený editor a korektor textu

Brigáda na dohodu, živnost

Společnost, která vlastní několik webových stránek z oboru zdravotnictví, sportu, lifestyle a podobně přijme do svého týmu zkušeného editora pro kontrolu a úpravu článků, vkládání článků na weby apod. Forma spolupráce by byla optimálně na ŽL, možnost fakturací vítaná. Možné je však zaměstnat i na DPP.

Více informací o nabídce zde.

 

27.09.2021

Externí programátor pro tvorbu reportů

Brigáda na dohodu, živnost

Příležitost pro šikovné programátory. Očekávají základní znalosti práce s Visual Studiem, znalost fungování webového prostředí. Zkušenosti práce s SQL databází a prostředím Telerik Reporting. Vydělat si můžete až 1800 eur / měsíčně.

Více informací o nabídce zde.

 

26.09.2021

Zákaznická linka (customer care) pro portál eHotel

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Chtěli byste se podílet na práci v cestovním ruchu a pomoci portálu eHotel.cz rozšířit řady spokojených zákazníků? Jste komunikativní a máte radost, když vidíte výsledky své práce? Pokud říkáte ano, pak vás možná zaujme tato nabídka. eHotel.cz patří k největším rezervačním portálům v ČR a do svého pracovního kolektivu hledá nového kolegu na zákaznickou linku. Náplní práce bude komunikace se zájemci o ubytování a plnění jejich přání.

Více informací o nabídce zde.

 

26.09.2021

Redaktor/ka pro psaní článků o Apple

Brigáda na dohodu, živnost

Práce pro šikovnou redaktorku, která bude mít na starosti psaní článků o produktech Apple. Důležitý je písemný projev (gramatika a stylistika) a časová flexibilita. Podmínkou je schopnost psát články alespoň 2 NS dlouhé. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Více informací o nabídce zde.

 

23.09.2021

Junior/senior PPC specialista

Plný úvazek, živnost

Říkají vám něco pojmy jako Google Ads, Sklik, Bing, Google Analitycs a podobně? Máte už nějaké zkušenosti s nastavováním PPC reklam a vyhodnocováním kampaní? Nezaklenete se milionových měsíčních spendů, ba naopak je vyhledáváte a umíte je efektivně vynaložit (pracovat s nimi)? Pokud jste se v tom našli, pak neváhejte kontaktovat společnost ACOMWARE s.r.o., která takového člověka právě hledá. Možnost pracovat odkudkoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

22.09.2021

Social media specialista pro správu profilů

Brigáda na dohodu, živnost

Práce pro tvůrce obsahu, kteří se umí dobře orientovat na sociálních sítích. Máte již zkušenosti s kompletní tvorbou obsahu na Facebook, Instagram, TikTok, případně Linkedln? Chcete se v dané oblasti zdokonalovat? Pak neváhejte reagovat na tento inzerát.

Více informací o nabídce zde.

20.09.2021

Copywriter/ka různá témata

Zkrácený úvazek

Hledají se psavci, kteří už mají alespoň pár textů za sebou. Znalost SEO je určitě vítaná. Témata jsou různá a práce je spousta. Záleží jen na vás, kolik zvládnete napsat. Témata jsou například zdraví, výživa, krása, kosmetika, zvířata, doplňky stravy, pro dospělé, zdravý životní styl a další.

Více informací o nabídce zde.

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.9 15 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sima
Sima
13 října, 2021 5:08 pm

Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

trackback
Telefonní operátor pro vinařskou společnost - Práce z domova
12 července, 2021 10:52 am

[…] NABÍDKY PRÁCE Z DOMU […]

Lucka
Lucka
21 prosince, 2019 5:50 pm

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

Hana
Hana
Reply to  Lucka
17 března, 2021 8:35 am

A jak vyděláváš tímhle? Spíš si chtěla říci že šetříš, ne?

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
23 listopadu, 2020 10:43 pm

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…