Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Snažím se vyhledávat pouze nabídky na úplnou práci z domova (nenajdete na žádném jiném webu). Následně všechny volné nabídky práce, které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce z domova bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Každý den zveřejňuji 1 až 3 nabídky. Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí a čtvrtek. Poslední aktualizace 22.07. 2024 13:00.

 

23.07.2024

Zákaznická linka (customer care) pro portál eHotel

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: 215 Kč/hod.

Chtěli byste se podílet na práci v cestovním ruchu a pomoci portálu eHotel.cz rozšířit řady spokojených zákazníků? Jste komunikativní a máte radost, když vidíte výsledky své práce? Pokud říkáte ano, pak vás možná zaujme tato nabídka. eHotel.cz patří k největším rezervačním portálům v ČR a do svého pracovního kolektivu hledá nového kolegu na zákaznickou linku. Náplní práce bude komunikace se zájemci o ubytování a plnění jejich přání. Jedná se o práci na zkrácený úvazek. Plat 215 Kč/hod. + další bonusy.

Více informací o nabídce zde.

 

23.07.2024

Virtuální asistent/asistentka

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu.

Mzda: 250 Kč/hod.

Hledá se virtuální asistent/asistentka na komunikaci s obchodními partnery a administrativní výpomoc. Vše se dá dělat z domova. Před začátkem práce proběhne zaškolení. Ideální kandidát by měl mít výborné komunikační dovednosti. Mzda 250 Kč/hod.

Více informací o nabídce zde.

 

22.07.2024

Externí náborář – pouze z domova 

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu.

Mzda: dohodou.

Aktivní oslovování a vyhledávání kandidátů, komunikace s náborovým oddělením M2C, spoluúčast na náborových kampaních pro celou ČR. To je stručný výpis náplně práce, která čeká na nového náboráře. Práce je vhodná pro všechny, i maminky na mateřské dovolené, bez větší časové zátěže. Stačí se tomu věnovat ve volných chvílích.

Více informací o nabídce zde.

 

21.07.2024

Grafik/grafička

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: 40–60 tis. Kč/měsíc.

Možnost úplné práce z domova, nefalšovaný 4denní pracovní týden (za práci 4 dny v týdnu plat za 5 dní), přístup ke kurzům a školením a další benefity. Kde se můžete těšit na uvedené benefity? V nakladatelství Audiolibrix, které neustále roste, a proto shání nového kolegu na pozici grafik/grafička. Máte už nějaké zkušenosti s grafikou a grafickými programy? Baví vás knížky, ideálně z oblasti osobního rozvoje? Pak se hlaste! Plat 40–60 tis. Kč/měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

20.07.2024

Senior PPC specialista

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na živnost.

Mzda: 45–90 tis. Kč/měsíc.

Možnost práce odkudkoliv, finanční ohodnocení od 45.000 do 90.000+ Kč s možností navýšení a flexibilní pracovní doba. To je stručný výčet benefitů, které čekají na nového PPC specialistu. Pokud máte vášeň pro digitální marketing a chcete se podílet na úspěchu firmy, tak neváhejte poslat firmě své CV.

Více informací o nabídce zde.

 

20.07.2024

Junior Event Manager

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Staňte se novým členem týmu ve wellness resortu zaměřeného na ubytování, relaxaci, inspiraci a odpočinek. Příležitost pro samostatnou a flexibilní evenťačku / evenťáka s pozitivní energií. Tato pozice je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti organizace eventů a firemních akcí.

Více informací o nabídce zde.

 

18.07.2024

Video editor pro YouTube kanál

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na DPP nebo živnost.

Mzda: 3 000 – 3 500 Kč/úkol.

Globies s.r.o. je česká firma, která vlastní cestovatelský Youtube kanál. Firmě se momentálně daří a proto rozšiřuje svůj tým o nového člena. Ten bude mít na starosti správu Youtube kanálu, konkrétně stříhání videí. Nejčastěji se bude jednat o rychleji editovatelné cestovatelské vlogy z různých míst po světě. Jeden vlog bude mít 10-15 minut. Cena za práci na dokončeném vlogu bude 3 000 – 3 500 Kč. Proaktivita a nápady se cení. Práci můžete provádět kdykoliv a kdekoliv. Kanál je v anglickém jazyce!

Více informací o nabídce zde.

 

18.07.2024

Obchodník pro cestovatelský startup

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo částečný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: 30 000 – 200 000 Kč/měsíc.

V cestovatelském startupu Boardone s.r.o. právě hledají šikovného obchodníka, který má tah na branku. Požadavky jsou následující: angličtina na komunikativní úrovni, skvělé komunikační a organizační schopnosti a ochota učit se nové věci. Výhodou je zkušenost s podobnou prací, případně zkušenost z oblasti cestovních kanceláří.

Více informací o nabídce zde.

 

17.07.2024

Telefonistka na sjednávání schůzek

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na DPP nebo živnost.

Mzda: 120 až 300 Kč/hod.

Firma poskytující služby v oblasti retail zaměřené na zákaznický servis, personalistiku, procesy, rozšiřuje svůj kolektiv a hledá brigádníka na pozici Telefonista/tka. Nejedná se o žádný prodej, ani prezentaci výrobků či služeb. Náplní práce bude obvolávání současných klientů firmy a domluvíte s nimi termín schůzky na pobočce.

Více informací o nabídce zde.

 

17.07.2024

Tvorba a správa web stránek

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: 300 Kč/hod.

Podnikatel provozující stánek s rychlým občerstvením na náměstí v Mikulově, specializovaný na grilovaná kuřata, hledá někoho, kdo by pomohl s tvorbou a správou webové stránky. Potřebná je dobrá znalost práce na PC a znalost tvorby webových stránek. Práce z domu, plat 300 Kč/hod.

Více informací o nabídce zde.

 

16.07.2024

Asistentka

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo IČO.

Mzda: 35.000 – 45.000 Kč.

Zavedená stavební firma zaměřená na dřevostavby hledá šikovnou asistentku/asistenta na překlady při jednáních v Německém jazyce a administrativní práce spojené s firmou. Práce je pro zodpovědnou a pečlivou osobu s pozitivním a přátelským přístupem.

Více informací o nabídce zde.

 

15.07.2024

Webflow specialista

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Společnost, která vlastní web autentickamedia.cz přijme do týmu šikovného člověka, který bude mít na starosti mini-úpravy, design a SEO věci. Zadání úkolů budete dostávat v aplikaci Freelo.

Více informací o nabídce zde.

 

13.07.2024

Virtuální asistent/ka pro pacienty

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Baví vás pomáhat lidem a máte zkušenosti v oblasti zákaznického servisu/call centra? Pak se připojte se k virtuálnímu týmu společnosti Trials24. Firma podporujeme biofarmaceutické společnosti a výzkumné organizace při včasném dokončování klinických studií, a tím umožňuje rychlejší přístup k inovativním lékům pro pacienty. Vzdělání v medicíně je důležité, potřebovat budete také výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti. Možnost úplné práce na dálku.

Více informací o nabídce zde.

 

12.07.2024

Domácí práce, kompletace produktů

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na dohodu.

Mzda: dohodou.

Jste manuálně zručná osoba s dobrým zrakem a přesností? Bydlíte v okolí města Klatov (30 km)? Potom mají pro vás volné místo! Náplní práce je kompletace reklamních produktů (papírové šanony, krabičky, adventní kalendáře atd.). Žádné poplatky předem, ani při práci.

Více informací o nabídce zde.

 

11.07.2024

Mystery shopper

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: 160 – 300 Kč/hod.

Agentura pro výzkum trhu a veřejného mínění NMS Market Research s.r.o. nabízí pracovní uplatnění více než dvěma desítkám pečlivých a flexibilních lidí, kteří by si rádi vydělali až 300 Kč (brutto) za hodinu práce z domova. Jedná se o návštěvy prodejen/provozoven, hodnocení kvality poskytovaných služeb, prodejního procesu a zpětnou zákaznickou vazbu v různých segmentech. Zájemci se mohou hlásit ze všech krajů.

Více informací o nabídce zde.

 

10.07.2024

SEO expert na produktové popisky

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Hledá se SEO expert na produktové popisky v e-shopu (počítačové komponenty). Potřebují opravdu někoho, kdo se vyzná v SEO a má dobrou gramatiku.

Více informací o nabídce zde.

 

08.07.2024

Výpomoc s účetnictvím pro eshop Xzone

Úvazek a forma spolupráce: poloviční úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Známý e-shop Xzone, který se zaměřuje na prodej herních konzolí, her apod. hledá pomocníka/čku pro účetní. Firma nabízí flexibilní formu spolupráce, ideálně na živnostenský list, popřípadě částečný pracovní poměr s rozsahem až 20 hodin týdně. Možnost práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

08.07.2024

Designér pro českého farmáře

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Jste designér a máte nějaké volné kapacity? Staňte se součástí “nově,, vznikajícího projektu, který má jednoduchý cíl – dostat ke koncovému spotřebiteli lokální suroviny a produkty. Velkou výhodou je přesah do tiskové i webové grafiky.

Více informací o nabídce zde.

 

05.07.2024

Účetní (part-time) pro dobročinnou organizaci

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Samofinancovaná nezávislá dobročinná organizace zaměřená na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů hledá do svého týmu účetní s dobrým lidským charakterem a dobročinností. Rozsah práce je cca 2-5 hod./týden. Až 95% práce můžete provádět z pohodlí domova (Praha + cca 50km). Práce na DPP, IČO, vhodná i pro absolventy a maminky na MD. Firma nabízí nadstandardní finanční ohodnocení – peníze ale nemůžou být vaší prioritou.

Více informací o nabídce zde.

 

05.07.2024

Špičkový grafik pro dlouhodobý projekt sběratelských karet

Úvazek a forma spolupráce: dohodou.

Mzda: dohodou.

Hledá se špičkový grafik, případně talentovaný začátečník, pro dlouhodobou spolupráci na projektu moderních sběratelských karet z turistických míst. Náplní práce bude vytvořit tiskový produkt (sběratelskou kartu) vč. ikonografie a následně vytvořit systematickou corporate identity.

Více informací o nabídce zde.

 

29.06.2024

Korektor/ka SK

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: od 1 300 EUR/měsíc.

Mladá překladatelská agentura s bohatými zkušenostmi neustále roste, a proto potřebuje nové posily na překladatelské oddělení. Aktuálně potřebují korektora SK, který bude mít na starosti mimo jiné sledování a vyhodnocování kvality překladů a korektur. Práci lze provádět z pohodlí domova, potřebovat budete perfektní znalost slovenštiny (rozený mluvčí) a výbornou znalost anglického jazyka. Znalost dalšího cizího jazyka velkou výhodu.

Více informací o nabídce zde.

 

28.06.2024

Samostatná účetní – možnost full remote!

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: 40.000 – 50.000 Kč/měsíc.

SŠ vzdělání s maturitou v ekonomickém oboru, odborná znalost podvojného účetnictví a zákona o účetnictví a min. 2 roky praxe na pozici samostatná účetní. Pokud splňujete uvedené podmínky, neváhejte kontaktovat firmu. Možná čekají právě na vás.

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

 

Jedná se hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

Sdílejte:

83 Responses to “Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny”

 1. Dobrý den,hledám jednoduchou práci z domova jako přepisování textů apod.dekuji za každou nabídku

 2. Dobrý den měla bych zájem o nějakou snadnější práci z domova.

 3. Kateřina Okurková napsal:

  Hezký den, mám zkušenosti jako knihkupec a docela dobře se orientuji ve světě knih, hlavně v žánru fantasy. Momentálně ale hledam pokud možno nějakou práci z domova, tak se jen chci zeptat, jestli by se nenašla nějaká pozice skrz sociální sítě, mohla bych spravovat instagramové či jiné účty, přidávat kvalitní obsah co dnes dost mladých lidí zajímá nebo psát i různé recenze a doporučování knih.
  Děkuji

 4. Adriana napsal:

  Dobrý den, hledám nějaký přivýdělek na pc ke své práci. Ideálně nějaká administrativa, chat se zákazníky nebo něco podobného.

  Děkuji

 5. Pavlína napsal:

  Dobrý den poptávám manuální práci z domova (montáž per,lepení obálek a pod.)

 6. Jana Ottlová napsal:

  Dobrý den,
  poptávám práci z domova. Dlouholetá praxe v administrativě, znalost v oblasti DPH. Jsem ochotná pracovat od nevidím do nevidím. Jen bych ráda doma a za slušné peníze. Mám VŠ Bc. Děkuji. Jana

 7. Eva napsal:

  Dobrý den, jsem studentka na střední škole a nemám moc času dojíždět a fyzicky trávit čas v práci, přesto bych si ráda přivydělala. Ráda píšu různé články, ale jsem také schopná při manuálních pracích nemá někdo nějaký návrh brigádu z domu?

 8. Alžbeta napsal:

  Dobrý deň, pretože mám nejaké dlhy, potrebovala som nejakú jednoduchú prácu z domova, manuálnu, možno výrobu malých produktov, Budem veľmi vďačná za každý dobrý tip.

 9. Kateřina Olivová napsal:

  mám zájem o první nabídku. jsem student a chtěla bych si přivydělat.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám nabídku. Gabriela Hrubešová

 10. Naďa napsal:

  Pro mě je nejlepší BEWIT, neboť majitel po zkušenostech s mlm vytvořil „OSOBNÍ FRANŠÍZU“ a mohu říci, protože jsem prošla několika mlm, že toto je jiné kafe 🙂 pro mě je tedy nejdůležitější, že produkty jsou kvalitní a čistě přírodní, ale i způsob odměňování je topka, přizpůsobená pro běžné čechy, slováky, poláky, maďary… přihlaste se zde https://mybewit.com/r/fransiza  – samozřejmě zdarma, a napíšu vám podrobnější info 😉 Pokud se dá, napíšu zde i podrobnější článek, neboť mohla bych zde psát na sebe kontakt ve výše uvedených firmách, nebo i v dalších zde neuvedených mlm, ale všichni ti lidé (i já) jsme v nich už jen ze setrvačnosti, nebo že produkty jsou fajn, ale filozové a způsob odměňování je jednoznačně nejlepší v BEWIT 😉

 11. Eva napsal:

  Dobrý den, pracovala jsem 15 let jako obchodní referentka a fakturantka i v anglickém jazyce. Hledám práci z domova nyní na RD a z časových důvodu mohu pracovat max 2 hod denně . děkuji Vám.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám svoji nabídku. Gabriela Hrubešová

 12. Zoltán napsal:

  Dobrý den,vzhledem k tomu,že jsem se dost zadlužil a jsem po práci ještě doma se synkem(5let),rád bych si přivydělal prací doma. Děkuji

 13. Ainat napsal:

  Dobrý den. Jmenuju se Ainat. Je mi 24. Jsem student v Praze, magisterský program. Chtěl bych získat zkušenosti z účetnictví. 

 14. jana napsal:

  Dobry den,shanime s manzelem jakoukoli manualni praci z domova.Dekujeme.Jana a Jiri V

 15. Eliška napsal:

  Dobrý den, je mi 18 let a studuji uměleckou SŠ. Pokud by bylo možné si nějak přivydělávat z domova, bylo by to skvělé.

  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem E.S.

 16. Martina napsal:

  Dobrý den. Měla bych zájem o manuální práci – lepení obálek, montování různých produktů, Kompletace per… Poradíte?
  Děkuji

 17. Tomáš Husák napsal:

  Dobrý den.
  Jmenuji se Tomáš a momentálně žiji v Kanadě. Hledám part time job online z domova. Po několika letech strávených v zahraničí mi trochu chybí Čeština a proto bych se rád uplatnil v jakékoliv branži, ideálně s využitím Angličtiny a Češtiny.
  Jsem velice komunikativní v obou jazycích a rád se bavím s lidmi online.
  Předem moc děkuji za případné nabídky.
  Hezký den.
  Tomáš H.

 18. Erika napsal:

  Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené. Měla bych možnost pracovat denně 1 až 2h. Měla bych zájem o práci z domu s německým jazykem.

 19. Bohumil Veselý napsal:

  Dobrý den,
  jsem starobní důchodce. Čtyři roky jsem pracoval pro jednu
  agenturu kde jsem prováděl rešeršní činnost na netu, vyhledávání
  a doplňování databází i jiné rutinní práce. Bohužel v této době klienti
  nemají žádné požadavky, tak že bych rád pokračoval.
  Můžete mě nějak poradit, nebo nasměrovat?

  Předem děkuji
  Bohumil Veselý

 20. Jitka Hlavatá napsal:

  Dobrý den,
  Jsem ve starobním důchodu, sháním práci , kterou bych mohla dělat z domova. Mám praxi
  jako linkbuilderka rok. Psala jsem texty a umisťovala odkazy na tematické domény a mám i vypracovanou vlastní databázi domén. Pokud by to šlo, tak bych ráda pracovala na DPP. Byl by to přivýdělek k důchodu.

  Předem moc děkuji za odpověď.

  S pozdravem,
  Jitka H.

 21. Vendula Zolmanová napsal:

  Dobrý dne, jsem čerstvě po maturitě, mám vystudovanou střední školu fotografování.
  Potřebovala bych nějakou práci z domova, nejlépe nějaký poradenství nebo desing. Musí to být práce na plný úvazek.
  Poradil byste mi něco prosím ?
  Předem děkuji

 22. Ivana Pernerová napsal:

  Krásný dobrý den, jsem 28 letá žena, momentálně na rodičovské dovolené, sháním nejlépe práci z domova, samozřejmě není ale problém někam někdy zajet – schůzky, meeting, … Můj čas by byl pár hodin přes den a největší časový úsek práci bych věnovala večer. A touto cestou bych ráda požádala o různé nabídky práce/brigády.
  Vzdělání a chuť do práce samozřejmostí. 🙂

 23. Petr napsal:

  Zdravím, hledám práci z domu, kterou bych mohl dělat odkudkoliv ze světa. Nemám problém se cokoliv naučit.

 24. Katka napsal:

  Zdravím, hledám přivýdělek na dlouhodobé nemocenské – DPP, DPČ. Jakoukoli administrativu, zadávání dat, mám zkušenost z oboru HR, klidně uvítám i zákaznickou podporu, ale pouze mailovou.
  Díky za tipy.

 25. Veronika Doležalová napsal:

  Dobrý den, hledám touto cestou práci nebo brigádu na doma, v oblasti lepení obálek nebo kompletace.nastupuji na MD. Budu rada za jakékoliv nabídky. 😊

 26. Eva napsal:

  Dobrý den,
  jsem na MD a hledam poloviční úvazek či brigádu z domova, pracovala jsem jako zákaznická podpora, obchodník pro slevový portál atd (možno zaslat CV).

 27. Ahoj,
  hledám práci z domova v oblasti zdravé výživy, nutriční terapie, homeopatie, fytoterapie,školství, psychologie

 28. Lukáš Tesař napsal:

  Ahoj,
  hledám přivýdělek k práci formou brigády/výpomoci. Oblast technická/data. Strojírenství, výkresová dokumentace, přepisování dat, digitalizace výkresů.

 29. Ondřej Uherek napsal:

  Ahoj, jsem studentem 2. ročníku střední školy Informační technologie a obchodní akademie. Baví mě úprava webových stránek, tvoření grafiky, článků, videí, úprava fotek, apod. Již 6 let se věnuji střihu videa a tvoření grafiky. Rád spravuji sociální sítě. Budu rád za jakékoliv nabídky. Práce z domu.

 30. Magdaléna napsal:

  Dobrý den, hledám spolupráci, ve které mohu uplatnit své dovednosti v tvoření webových stránek. Živnost/Full remote

 31. Rena napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domova. Jsem invalida 3. stupně. Již jsem v několika firmách pracovala. Přepisování zpráv, databáze, neadresná distribuce. Zkrácený úvazek. Děkuji.

 32. Na náš web práce home office jsme právě přidali nové pozice vhodné pro různé osoby. Nejvíce nás zajímají online pozice, například PPC specialista

 33. Josef napsal:

  Dobrý den, sháním práci z domova. Z důvodu horší psychiky je pro mě jaksi těžké najít si práci mezi lidmi a také je to pro mě náročné finančně, jelikož bych musel dojíždět. Nenabízí tu někdo práci z domu?? Nejlépe pouze přes telefon, jelikož počítač mám takový na prd. Předem děkuji

 34. Marcela napsal:

  Dobrý den hledam manualni praci na doma, cekam rodinu a jsem na rizikovce.

 35. Sarah Charlotte napsal:

  Dobrý den, ze zdravotních důvodů sháním práci z domova na plný nebo zkrácený úvazek pro absolventa.
  Vystudovala jsem uměleckou školu v oboru užitá malba s maturitou a nyní žiji na Slovensku.

  Budu ráda za každou Vaši nabídku.

 36. HANKA napsal:

  Dobrý den,jsem ČID a pro špatný pohyb hledám domácí práci-doplňování dat-adres atd. manuální práci -kompletaci čehokoliv

 37. Marie napsal:

  Dobrý den, jsem maminka na RD a ráda bych nějakou manuální práci na doma. Děkuji Svobodová

 38. Petra napsal:

  Dobrý deň prajem. Som študentka VŠ a hľadám si prácu na home office.

 39. Kuba napsal:

  Dobry den schanim manuální praci z domova jako přivýdělek

 40. Markéta napsal:

  Dobrý den,jsem maminka na RD a sháním manuální práci na doma.Děkuji za nabídky.

 41. Tereza napsal:

  Dobrý den, jsem studentka a sháním brigádu na léto

 42. Martina napsal:

  Dobrý den,jsem na ČID,jestli nabízíte třeba práce doma šití, manuální práce. Prosím o nabídku, díky Pastrnková

 43. Simona napsal:

  Dobrý den,
  Momentálně jsem na mateřské dovolené. A ráda bych si přivydělala. Budu ráda za cokoliv. Děkuji za Vaše nabídky. Simona Z.

 44. Kateřina napsal:

  Dobrý den, jsem momentálně na mateřské dovolené a hledám nějakou práci/brigádu z domova v administrativě – práce Excel,word (doplňování databáze, přepisování textu…žádný prodej) na pár hodin týdně.
  Děkuji Katka

 45. Jana napsal:

  Dobrý den,
  hledám práci na home office (2 měsíce žiji v USA, 2 měsíce v CR). Vystudovala jsem VUT -stavební TZB.
  5 let praxe v Česku na pozici technického konzultanta.
  2 roky praxe ve stejném oboru v Německu (příprava zakázek, projekce ocelovych montovanych konstrukci, kotvení potrubí, komunikace se zákazníkama, dozor na stavbě, aktivní učast na veletrzích).
  Preferuji práci v angličtině / češtině.
  Pracovní době se plně přizpůsobím.
  Budu se těšit na odpovědi,

 46. Lukáš napsal:

  Dobrý den,
  rád si zde najdu práci z domova.
  Momentálně jsem na pozici -konstruktér/designer.
  Můj obzor bych ale velmi rád rozšířil v oblasti foto/video editace. (Úprava,střih audiovizualní práce..)
  Již v tomhle mám pouze osobní praxi,ale nesmírnou chuť a kreativní myšlení při práci s každým mým novym projektem a dát do toho osobně ještě něco navíc.
  Budu rád za každou nabídku od Vás.

  Děkuji Lukáš R.

 47. Lenka napsal:

  Dobrý den, ráda bych si touto cestou našla práci z domu na plný úvazek. Nabídněte prosím. Děkuji

 48. Erika napsal:

  Dobrý den,
  Jsem na mateřské dovolené, a chybí mi jakákoliv komunikace s lidmi a práce na PC, jsem velice zodpovědná a pracovitá a práce mi fakt chybí jsem asi blázen 😀 .Mám přítele převážně doma takže jsem dost flexibilní, jsem schopná se práci z domu věnovat jak bude potřeba.

  Pokud by jste pro mě měly nějakou hezkou pracovní nabídku, kontaktujte mě na email a já vám pošlu životopis. 🙂

 49. Karel napsal:

  Nevíte někdo o práci s domu na manuální práci třeba plnění obálek ,skládání per atd ?? Prosím pište na e-mail : gadmeer@seznam.cz

 50. Michal napsal:

  Muj email je francieoo@seznam.cz

 51. Michal napsal:

  Dobrý den, prosím, jsem ozp a už tak dlouho sháním práci z domu, třeba nějakou administrativu, nevíte prosím někdo o něčem takovém? Děkuji

 52. Renata Pšeničková napsal:

  Dobry den,mela obrovsky zajem o praci doma ,,Lepeni,,nebo plneni obalek,, akorat pul recenzi pise,ze se jedna o podvod a pulka zase,ze musite vedet,kde hledat….Prosim o Navigaci,predem moc dekuji,Renata Pšeničkova

  • Jiří H. napsal:

   Bohužel, jen málokdy se jedná o seriózní nabídku. Momentálně o žádné nevím.

 53. Michaela napsal:

  Dobrý den. Ráda bych nabídla práci z pohodlí domova, ke které potřebujete jen počítač, kvalitní internet a chuť pracovat. Pokud by jste chtěli více informací, neváhejte a kontaktujte mě na email: mmbsn@post.cz

 54. Iveta napsal:

  Hledám práci z domu i na plný úvazek. i.jakubova@seznam.cz

 55. Iveta napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

 56. Vaclav napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

 57. Marie napsal:

  Dobrý den,

  Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

 58. Sima napsal:

  Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

 59. Lucka napsal:

  Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
  Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA