Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

 

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

03.08.2021

Senior účetní – plat 50 000 až 65 000 Kč / měsíc

Plný úvazek

Zkušenosti alespoň 4 roky z pozice samostatné účetní nebo hlavní účetní, ekonomické vzdělání, dobrou znalost účetní agendy, komunikativní znalost angličtiny. To vše budete potřebovat, pokud byste se chtěli stát novým účetním společnosti personaliste.cz. Na co se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

03.08.2021

Nákupčí s anglickým jazykem

Plný úvazek

Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni, máte zkušenosti s podobnou prací a jste ochotni pracovat na odpolední směně? Potom zkuste reagovat na nabídku od personální agentury NOVÝ START, personální agentura s.r.o., která hledá pro svého klienta nákupčího se znalostí anglického jazyka. Jedná se o práci z domu na 100%. Zaškolení by probíhalo první týden na Želetavsku a pak už vše z tepla domova. A co bude náplní vaší práce?

Více informací o nabídce zde.

 

02.08.2021

Překladatel pro Landigo.cz

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Milujete jazyky? Umíte anglicky aspoň na úrovni C1? Staňte se novým členem společnosti a pracujte na jazykové platformě Landigo.cz. Jedná se o dlouhodobou externí spolupráci s 95% prací z domova (občasné konzultační meetingy jsou podmínkou). Odměna 250 Kč / hod. (první dva měsíce 200 Kč / hod.).

Více informací o nabídce zde.

 

02.08.2021

Obsahová podpora pro gastronomickou společnost – plat od 25000 Kč / měsíc

Plný úvazek

Známá gastronomická společnost Dáme jídlo spouští novou pobočku na Slovensku a momentálně hledá šikovnou osobu na obsahovou podporu. Od ideálního kandidáta očekávají přehled a zájem o oblast gastronomie, výbornou slovenštinu a důslednost. Co bude náplní vaší práce a na co všechno se můžete těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

01.08.2021

Online marketing guru

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Pojem SEO vám není cizí, víte, jak analyzovat aktivity na webových stránkách a sociálních sítích a správa webových stránek je vaší zálibou? Potom jste horkým kandidátem pro tuto práci. Společnost MUZZA design s.r.o. rozšiřuje svůj marketingový tým a hledá schopného online marketéra. Pokud již máte nějaké zkušenosti s online marketingem, určitě se o tuto nabídku ucházejte. Vydělat si můžete 30 000 Kč až 40 000 Kč / měsíc. Práce v home office je možná.

Více informací o nabídce zde.

 

30.07.2021

Psaní článků na témata elektronika, nářadí …

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se šikovný copywriter na psaní článků na témata jako elektronika, nářadí, pracovní přístroje a nástroje. Hledají ideálně nadšence, který se vyzná v dané oblasti. Napište, jaká oblast z technických témat by vás zajímala nejvíce.

Více informací o nabídce zde.

 

30.07.2021

Přidávání odkazů do tematických diskusí

Živnost

Příležitost pro šikovné lidi, kteří hledají jednoduchou práci z domova. Jedná se o výpomoc s linkbuildingem formou přidávání odkazů do tematických diskuzí. Cena za jeden odkaz je fixní, a to 10 – 15 Kč a počet realizovaných odkazů závisí na vás. Hledají zájemce s možností fakturace.

Více informací o nabídce zde.

 

29.07.2021

Redaktor na přípravu kvalitních autorských článků pro lifestylové magazíny

Plný úvazek, zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Skupina MÉDEA GROUP přední komunikační a mediální agentura hledá do svého týmu pro společnost EMPRESA MEDIA nového kolegu nebo kolegyni na pozici Redaktor. Pokud máte alespoň 2 roky zkušenosti s tvorbou článků, čeština vám nedělá problém a jste komunikativní osobnost s příjemným vystupováním, pak neváhejte poslat svůj životopis.

Více informací o nabídce zde.

 

29.07.2021

Asistent/ asistentka

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Firma, která se zabývá prodejem domácího textilu, hledá šikovnou osobu na asistentskou práci. Náplň práce je administrativa, vyřizování emailů, chození na poštu, pomoc v kanceláři. Ideálně student / studentka VŠ. Práce z domu je možná, za hodinu práce si můžete vydělat až 150 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

29.07.2021

Marketing Specialista s francouzštinou

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Prahneš po rozvoji v oblastech online marketingu, především v SEO, ale zajímají tě i jiné obory (analytika, UX, PPC…)? Ovládáš francouzský jazyk slovem i písmem? Pak neváhej a staň se novým kolegou marketingové agentury eVisions. Ta hledá do svého týmu samostatného a kreativního marketingového specialistu. Možná nim budeš právě ty! Na co všechno se můžeš kromě možnosti práce z domova těšit?

Více informací o nabídce zde.

 

27.07.2021

Telefonní operátor/ka pro nové i stálé klienty

Zkrácený úvazek 

Příležitost pro komunikativní lidi, kteří chtějí patřit mezi nejlepší. Firma Vitacall s.r.o. hledá na částečný úvazek šikovného telefonistu. Zkušenosti nejsou podmínkou, součástí nástupu je zaškolení. Odměna 20 000 – 30 000 Kč/měsíc.

Více informací o nabídce zde.

 

26.07.2021

Psaní článků v oblasti zdravý životní styl

Brigáda na dohodu, živnost

Společnost Gemmedical, s.r.o., průkopník v oblasti léčby tejpovanim, shání tři lidi na psaní článků na jejich blog. Témata budou primárně z oblasti zdravého životního stylu, z principů přístupu k léčbě bolesti bez využití farmaceutických přípravků a z prospěšnosti pohybu. Firma věří v sílu zdravého životního stylu a eliminace chemie. Zkušenost s psaním článků není nutná, můžete ji vykompenzovat svým talentem, odhodláním, originalitou či nasazením.

Více informací o nabídce zde.

 

24.07.2021

Copywriter & Social Media Manager

Plný úvazek, zkrácený úvazek 

Rád/a pracuješ se slovy a tvé texty dokážou vyvolat emoce? Máš zkušenosti se správnou sociálních sítí a tvorbou SEO článků? Pak se ti bude líbit tato nabídka od firmy .Pepper..field, která hledá zkušeného copywritera.

Více informací o nabídce zde.

 

24.07.2021

Konzultant při tvoření studijních materiálů

Plný úvazek, zkrácený úvazek brigáda na dohodu, živnost

Společnost, která se zabývá rozvojem vzdělávání přijme do svého kolektivu nového parťáka. Náplň práce by se skládala z konzultace ohledně tvoření studijních materiálů. Okruh těchto studijních materiálů je první stupeň základní školy, předmět matematika. Jedná se o flexibilní práci z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

23.07.2021

Účetní specialista faktur

Plný úvazek

Zajímáte se o účetnictví a ekonomii? Máte už nějaké zkušenosti s prací v daném oboru? Jste samostatná a důsledná osoba s výbornou znalostí práce na PC? Pak neváhejte reagovat na tuto nabídku.

Více informací o nabídce zde.

 

22.07.2021

Psaní a zveřejňování diskuzních příspěvků

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se šikovný textař / copywriter na tvorbu diskusních příspěvků a recenzí a jejich následné zveřejňování na diskusních fórech zaměřených na notebooky, počítače a další elektroniku. V případě vzájemné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce.

Více informací o nabídce zde.

 

22.07.2021

Revizní editor pro mystery shopping společnost

Brigáda na dohodu, živnost

Známá mystery shopping společnost Marketvision rozšiřuje svůj kolektiv a poohlíží se po nových spolupracovnících, jejichž náplní práce bude hodnocení dotazníků pořízených po provedení mystery shopping návštěvy. Máte čas na práci alespoň 20 hodin týdně a ovládáte perfektně český jazyk? Jste spolehlivá a samostatná osoba, která má zájem pracovat na zajímavých projektech? Pak neváhejte reagovat. Práce probíhá především z domu, těšit se můžete i na další zajímavé benefity.

Více informací o nabídce zde.

 

20.07.2021

Překlady z němčiny do češtiny a naopak

Brigáda na dohodu, živnost

Překlady převážně obecného charakteru z ČJ do NJ, v omezené míře z NJ do ČJ v objemu dle domluvy. Znalost německého jazyka minimálně na úrovni C1, SŠ vzdělání s maturitou. Plat za NS ve výši dle domluvy, výplata ihned po odevzdání překladu.

Více informací o nabídce zde.

 

18.07.2021

Copywriter na spolupráci remote

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Komunikační agentura Artboard hledá výmluvného textaře do kreativního týmu. Firma se zabývá projekty, které dávají z dlouhodobého hlediska smysl, mají např. společenský přesah, zabývají se aktivním uměním, zdravým životním stylem apod. Jedná se o spolupráci na dálku.

Více informací o nabídce zde.

 

17.07.2021

Junior marketing specialista s maďarštinou

Zkrácený úvazek

Zajímáte se o online marketing (především SEO) a hledáte si práci z domova? Pokud ano, pak se vám možná bude zamlouvat nabídka od agentury eVisions Advertising, která rozšiřuje své řady a shání junior marketéra se znalostí maďarského jazyka. Co potřebujete vědět a jaká bude náplň vaší práce?

Více informací o nabídce zde.

 

16.07.2021

Nákupčí materiálů a služeb s němčinou

Plný úvazek

Známá společnost Siemens Mobility s.r.o. hledá do svého kolektivu někoho, kdo chce rozvíjet svou kariéru v oblasti nákupu a nedělá mu problém komunikace v německém a anglickém jazyce. Pokud máte k tomu předchozí zkušenosti s prací v oblasti nákupu, máte velkou výhodu.

Více informací o nabídce zde.

 

15.07.2021

Asistent/ka s němčinou na 100% práci z domova

Plný úvazek

Personální agentura Grafton Recruiment hledá pro svého klienta šikovnou asistentku/asistenta, která by chtěla využívat svou znalost angličtiny a němčiny na denní bázi. Pokud jste dynamická osobnost, máte výborné organizační a komunikační schopnosti a rádi se učíte nové věci, pak jim napište. Možná čekají právě na vás. Předchozí zkušenosti na podobné pozici nejsou potřebné, vše vás naučí. Možnost pracovat odkudkoliv v rámci ČR.

Více informací o nabídce zde.

 

13.07.2021

Copywriter na tvorbu textů

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se nový kolega / kolegyně na pozici copywriter / překladatel z anglického jazyka do českého jazyka. Náplní práce bude psaní (případně překlad) krátkých textů týkajících se nákupu a prodeje zahraničních nemovitostí. Možná je i dlouhodobá spolupráce.

Více informací o nabídce zde.

 

09.07.2021

Dispečer/ administrátor dopravy

Plný úvazek, živnost

Hledá se dispečer pro společnost Ocean Delivery, který se bude starat o tým řidičů/ kurýrů a administrativu. Práce je z pohodlí vašeho domova (krátký, dlouhý týden), veškeré vybavení pro práci (notebook a mobilní telefon) obdržíte. Mzda: 30.000 – 31.000 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

06.07.2021

Zkušený správce PPC kampaní

Plný úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Práce z pohodlí domova, možnost rozvíjet své schopnosti, účast na různých školeních a konferencích a práce na jakýkoliv poměr (DPP, HPP či živnost). To vše nabízí novému parťákovi mediální agentura Lemito Media s.r.o.. Firma rozšiřuje svůj PPC tým a hledá člověka, kterého baví správa PPC kampaní a umí se orientovat v online marketingu. Nový kolega by měl být z Rakovníka a okolí.

Více informací o nabídce zde.

 

 

Pokud vám je český trh malý a ovládáte anglický jazyk na perfektní úrovni, proč nesledovat nabídky na vzdálenou práci i na této stránce? Je to anglická verze tohoto webu kam přidávám pracovní nabídky a zakázky různých zahraničních firem.

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.9 10 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Telefonní operátor pro vinařskou společnost - Práce z domova
12 července, 2021 10:52 am

[…] NABÍDKY PRÁCE Z DOMU […]

Lucka
Lucka
21 prosince, 2019 5:50 pm

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

Hana
Hana
Reply to  Lucka
17 března, 2021 8:35 am

A jak vyděláváš tímhle? Spíš si chtěla říci že šetříš, ne?

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
23 listopadu, 2020 10:43 pm

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…