Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí.

 

05.07.2022

Markeťák začátečník

Plný úvazek, živnost

Stabilní společnost s 15letou historií působící v oblasti marketingu hledá do svého týmu nového kolegu na pozici markeťák začátečník. Nemusíš mít zkušenosti z marketingu, ale silnou touhu stát se špičkovým specialistou do budoucna. Vše potřebné vás naučí, ale musíte mít tah na branku, nadšení a ochotu učit se nové věci a být disciplinovaný. Po intenzivním zaškolení máte možnost pracovat na 100% z pohodlí domova. A co mzda? Měsíčně si můžete vydělat 35 000 – 70 000 Kč.

Více informací o nabídce zde.

 

04.07.2022

Pracovník zákaznického servisu

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Personálně poradenská společnost zaměřená na executive search a poradenství v oblasti HR hledá komunikativního pracovníka na zákaznickou podporu. Úplná 100% práce z domova – pracovat můžete odkudkoliv.

Více informací o nabídce zde.

 

04.07.2022

Obchodně-administrativní pracovník

Brigáda na dohodu

Hledá se posila na obchodně-administrativní práci. Za cca 4-6 hodin v týdnu zhruba 5000 měsíčně. Nabízejí možnost pracovat v mladém kolektivu. Možnost práce z domova, Hledají fajn, spolehlivé a ambiciózní mladé lidi, kteří mají chuť stát se manažery.

Více informací o nabídce zde.

 

03.07.2022

Přidávání produktů na e-shop

Brigáda na dohodu

Prodejce doplňků pro karavany a kempink v ČR hledá do svého týmu pracovníky na dlouhodobou brigádu pro práci s textem a vytváření popisků k produktům. Forma spolupráce na dohodu o provedení práce, po 10denním zaškolení v sídle firmy u Zdic ve Středočeském kraji lze pracovat z domova. Očekávají schopnost vytvářet kvalitní texty v češtině a znalost cizího jazyka – angličtiny či němčiny – na pokročilé úrovni. Ohodnocení 150 Kč/hod. Hledají až 3 lidí.

Více informací o nabídce zde.

 

03.07.2022

3D grafik generalista (modelář a animátor)

Plný úvazek, živnost

Máte smysl pro detail a na výsledku vaší práce vám opravdu záleží? Zadané úkoly řešíte bez problému samostatně a dokážeš se v nich rychle zorientovat? Máte alespoň 2 roky praxe ve 3DS MAX?  Společnost MOVISIO s.r.o. právě obsazuje volnou pozici 3D grafika. Požaduje se znalost Adobe programů, zejména Premiere a After Effects, na expert úrovni, Photoshop výhodou.

Více informací o nabídce zde.

 

02.07.2022

Třízení dat

Brigáda na dohodu, živnost

Společnost Tohlejo s.r.o. nabízí brigádu ve formě třídění dat. Jedná se o práci z domu, při které bude třídit data podle map, vše je jednoduché a dodají vám návody jak postupovat. Budete placeni od úkolu. Práce je jednoduchá a je na vás kdy ji budete dělat.

Více informací o nabídce zde.

 

02.07.2022

Asistent/ka – administrativně-manažerská posila

Zkrácený úvazek, živnost

Hledá se šikovná posila na administrativně-manažerskou pozici. Budete se starat o komunikaci s klienty, fakturaci, poštu a běžný provoz kanceláře. Příležitostně se podíváte na úřad nebo pomůžete s organizací seminářů. Možnost práce na dálku. Pozice je vhodná jak pro studenty, tak i pro absolventy. Odměna 200 až 300 Kč/hodina.

Více informací o nabídce zde.

 

30.06.2022

Koordinátor/ka

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Karlova lípa naděje z.s. shání koordinátor(k)y na sbíraní podpisů pro podporu prezidentské kandidatury. Vaším úkolem bude shánět schopné sběrače ve vašem okrese/kraji, komunikovat s nimi a organizovat jim práci. A to vše můžete i z domova ze židle. Celá ČR.

Více informací o nabídce zde.

 

30.06.2022

CAD Designer, 100% práce z domova

Plný úvazek

Nadnárodní americké korporace ITW, která vyrábí díly pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu talentovaného CAD designera. Práci můžete vykonávat odkudkoli z ČR, jde plně o homeoffice pozici. Ideální kandidát se domluví anglicky (případně německy), umí pracovat v 3D/2D CAD / Catia V5 a má praxi v oblasti designu vstřikovaných plastových dílů. Vaším hlavní úkolem bude navrhovat plastové části automobilů tzv. fuel systémových řešení.

Více informací o nabídce zde.

 

29.06.2022

Asistent/ka manažera společnosti

Zkrácený úvazek, živnost

Mladá, dynamická firma, která má blízko k technologiím, sportu a zdravému životnímu stylu, rozšiřuje svůj tým a hledá posilu do pozice Asistent(ka) Brand Manager společnosti. Podnikáme v organizování parkouru pro děti a mládež. Jedná se o práci na živnostenský list s možností 100% práce z domova (setkání v Praze 1x za měsíc dle situace).

Více informací o nabídce zde.

 

28.06.2022

Junior mzdový účetní s němčinou (100% práce z domova v ČR)

Plný úvazek, zkrácený úvazek

Mezinárodní společnost, která se zabývá mzdovým účetnictvím, personalistikou a vyhledáváním talentů, hledá do svého týmu nové kolegy na plný či částečný úvazek (cca 6 h/denně) na pozici junior mzdový účetní s němčinou. Jedná se o práci plně z domova. Očekávají středoškolské vzdělání, znalost němčiny a angličtiny minimálně na úrovni B2 a výhodou je zkušenost z administrativy či HR oddělení. Firma poskytuje plné zaškolení v oblasti německého mzdového účetnictví.

Více informací o nabídce zde.

 

27.06.2022

Operátor call centra služby Google

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se operátor na telefonické kontaktování klientů pro společnost Google Street View, která zajišťuje focení a správu profilu na Google Moje Firma. Zájemce musí mít výbornou znalost českého jazyka, samostatnost a vlastní PC se stabilním připojením k internetu. Náplní vaší práce bude telefonické kontaktování zákazníků, prezentace nabízených služeb a práce v interním CRM systému. Práce bude probíhat z pohodlí vašeho domova.

Více informací o nabídce zde.

 

27.06.2022

Operátor

Plný úvazek

Společnost FRYPETER s.r.o. hledá do svého týmu, který je partnerem firmy T-Mobile, nové kolegy. Nabídka je vhodná i pro ZTP, po zapracování možno vykonávat práci z domova, vysoké výdělky.

Více informací o nabídce zde.

 

26.06.2022

Dotační poradce junior

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu

OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s. je ryze česká společnost, která již 25 let poskytuje poradenské služby. Aktuálně hledají lidi, kteří se chtějí podílet na perspektivní příležitosti. Jedná se o pozici Dotační poradce. Náplní práce bude monitorování dotačních potřeb firem a občanů (bez omezení regionu) a poskytování základních informací o dotačních příležitostech.

Více informací o nabídce zde.

 

25.06.2022

Redaktor na dlouhodobou spolupráci

Brigáda na dohodu, živnost

Hledá se redaktor na dlouhodobou spolupráci na novém projektu v oblasti wellness. Ideálně člověk, který je nadšencem a má zkušenosti v saunování, s infrasaunami, nebo vířivkami. Psát budete texty hlavně informačního charakteru, např. „Jak správně používat infrasaunu“, ale také i příslušenství, nebo výběru infrasauny jako takové.

Více informací o nabídce zde.

 

25.06.2022

Tvorba kreativ pro reklamu na FB/IG

Plný úvazek 

Online agentura se zaměřením na UK/US trh nabízí zajímavou příležitost pro grafika, který pomůže firmě s tvorbou kreativ pro placenou reklamu. Hledají někoho, kdo bude umět vytvořit atraktivní a přesvědčivé kreativy k reklamám, které poté budeme provozovat na FB a IG.

Více informací o nabídce zde.

 

16.06.2022

PPC specialista

Plný úvazek, živnost

Digitální marketingová společnost Optimio s.r.o. obsazuje volnou pozici PPC specialisty. Je jedno, zda jste z Brna, z Prahy, nebo Ostravy, pracovat můžete odkudkoliv. Pokud již máte zkušenosti s nastavováním a optimalizací reklamních kampaní v Google Ads a Skliku, pak neváhejte kontaktovat firmu.

Více informací o nabídce zde.

 

15.06.2022

Webeditor pro středně velký e-shop

Zkrácený úvazek, brigáda na dohodu, živnost

Středně velký e-shop s rostoucími potřebami hledá na částečný úvazek webeditora. Půjde o práci různorodou, občas monotónní, jindy kreativní, vždy však s důrazem na pečlivost. Náplň práce – editace popisků na webu, hrátky s filtry, úprava, oprava a tvorba jednoduchých tabulek v HTML, zadávání práce copywriterům, editace obrázků, komunikace s výrobci a vyžadování chybějících podkladů.  Finanční ohodnocení od 180,- a výše / hod.

Více informací o nabídce zde.

 

14.06.2022

Tým zákaznické podpory s homeoffice (vhodné pro OZP)

Zkrácený úvazek

Pracovní tým Kolibřík, který tvoří kolegové a kolegyně s různými zdravotními omezeními, se zaměřuje na podporu klientů v bankovnictví a nyní hledá další členy týmu. Pozice je vhodná pro OZP, kanceláře jsou v Hradci Králové a po zapracování je možnost homeoffice. Náplní práce je telefonická komunikace s klienty banky, poradenství a zakládání účtů klientům. Možnost i zkráceného úvazku. Středoškolské vzdělání, spolehlivost a výborná uživatelská znalost práce na PC jsou podmínkou.

Více informací o nabídce zde.

 

14.06.2022

Copywriter / Content writer

Plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Contentová agentura Mustard hledá nový přírůstek do kreativního týmu na pozici Copywriter/ka / Content writer/ka. Podmínkou je čeština a angličtina na vysoké úrovni a zkušenosti s psaním různých formátů – od příspěvků na sociální sítě, až po krátké články, PR zprávy a webové texty. Zkušenosti s překlady, korekturami, voiceovery a tvorbou titulků výhodou.

Více informací o nabídce zde.

 

12.06.2022

Redaktor pro internetové magazíny

Brigáda na dohodu, živnost

Společnost hledá do své online redakce další 3 redaktory na psaní článků pro tematické magazíny: jedná se zejména o lifestyle, příběhy, rekonstrukce (bydlení), zahradu (jak se starat o rostliny, kdy sázet apod.), dámská témata, zdraví a vše kolem něj (nemoci, jak něco léčit, účinky bylinek apod.). Redaktoři průměrně vydělávají od 150 do 200 Kč za hodinu.

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

4.8 29 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

34 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Markéta
Markéta
5 července, 2022 2:15 am

Dobrý den,jsem maminka na RD a sháním manuální práci na doma.Děkuji za nabídky.

Tereza
Tereza
27 června, 2022 3:20 pm

Dobrý den, jsem studentka a sháním brigádu na léto

Martina
Martina
21 června, 2022 11:36 am

Dobrý den,jsem na ČID,jestli nabízíte třeba práce doma šití, manuální práce. Prosím o nabídku, díky Pastrnková

Simona
Simona
21 dubna, 2022 3:04 pm

Dobrý den,
Momentálně jsem na mateřské dovolené. A ráda bych si přivydělala. Budu ráda za cokoliv. Děkuji za Vaše nabídky. Simona Z.

Kateřina
Kateřina
7 dubna, 2022 1:35 pm

Dobrý den, jsem momentálně na mateřské dovolené a hledám nějakou práci/brigádu z domova v administrativě – práce Excel,word (doplňování databáze, přepisování textu…žádný prodej) na pár hodin týdně.
Děkuji Katka

Jana
Jana
5 dubna, 2022 3:24 pm

Dobrý den,
hledám práci na home office (2 měsíce žiji v USA, 2 měsíce v CR). Vystudovala jsem VUT -stavební TZB.
5 let praxe v Česku na pozici technického konzultanta.
2 roky praxe ve stejném oboru v Německu (příprava zakázek, projekce ocelovych montovanych konstrukci, kotvení potrubí, komunikace se zákazníkama, dozor na stavbě, aktivní učast na veletrzích).
Preferuji práci v angličtině / češtině.
Pracovní době se plně přizpůsobím.
Budu se těšit na odpovědi,

Lukáš
Lukáš
4 dubna, 2022 8:58 am

Dobrý den,
rád si zde najdu práci z domova.
Momentálně jsem na pozici -konstruktér/designer.
Můj obzor bych ale velmi rád rozšířil v oblasti foto/video editace. (Úprava,střih audiovizualní práce..)
Již v tomhle mám pouze osobní praxi,ale nesmírnou chuť a kreativní myšlení při práci s každým mým novym projektem a dát do toho osobně ještě něco navíc.
Budu rád za každou nabídku od Vás.

Děkuji Lukáš R.

Lenka
Lenka
2 dubna, 2022 3:02 pm

Dobrý den, ráda bych si touto cestou našla práci z domu na plný úvazek. Nabídněte prosím. Děkuji

Erika
Erika
1 března, 2022 4:12 pm

Dobrý den,
Jsem na mateřské dovolené, a chybí mi jakákoliv komunikace s lidmi a práce na PC, jsem velice zodpovědná a pracovitá a práce mi fakt chybí jsem asi blázen 😀 .Mám přítele převážně doma takže jsem dost flexibilní, jsem schopná se práci z domu věnovat jak bude potřeba.

Pokud by jste pro mě měly nějakou hezkou pracovní nabídku, kontaktujte mě na email a já vám pošlu životopis. 🙂

Karel
Karel
21 února, 2022 7:02 pm

Nevíte někdo o práci s domu na manuální práci třeba plnění obálek ,skládání per atd ?? Prosím pište na e-mail : [email protected]

Michal
Michal
15 února, 2022 10:54 pm

Muj email je [email protected]

Michal
Michal
15 února, 2022 10:47 pm

Dobrý den, prosím, jsem ozp a už tak dlouho sháním práci z domu, třeba nějakou administrativu, nevíte prosím někdo o něčem takovém? Děkuji

Renata Pšeničková
Renata Pšeničková
11 února, 2022 10:03 am

Dobry den,mela obrovsky zajem o praci doma ,,Lepeni,,nebo plneni obalek,, akorat pul recenzi pise,ze se jedna o podvod a pulka zase,ze musite vedet,kde hledat….Prosim o Navigaci,predem moc dekuji,Renata Pšeničkova

Michaela
Michaela
10 února, 2022 12:08 am

Dobrý den. Ráda bych nabídla práci z pohodlí domova, ke které potřebujete jen počítač, kvalitní internet a chuť pracovat. Pokud by jste chtěli více informací, neváhejte a kontaktujte mě na email: [email protected]

Daniel Šiman
Daniel Šiman
Reply to  Michaela
21 března, 2022 6:49 pm

Dobrý večer, rád bych se zeptal na podrobnosti. Děkuji.

Iveta
Iveta
19 ledna, 2022 4:25 pm

Hledám práci z domu i na plný úvazek. [email protected]

Iveta
Iveta
19 ledna, 2022 4:23 pm

Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

Vaclav
Vaclav
10 ledna, 2022 2:28 pm

Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

Marie
Marie
7 ledna, 2022 2:22 pm

Dobrý den,

Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

Sima
Sima
13 října, 2021 5:08 pm

Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

Eva
Eva
Reply to  Sima
1 února, 2022 9:10 am

Dobrý den,
je to ještě aktuální? Mohu poprosit o více informací?
Děkuji.

Dan
Dan
Reply to  Sima
21 ledna, 2022 11:00 am

Dobrý den, měl bych zájem

Nikola Ctiborová
Nikola Ctiborová
Reply to  Sima
4 ledna, 2022 4:17 pm

Dobrý den mohu více informací??
Děkuji

Jarmila
Jarmila
Reply to  Sima
8 prosince, 2021 8:29 am

Dobrý den, prosím více info, děkuji.

Petra Basova
Petra Basova
Reply to  Sima
3 prosince, 2021 9:55 pm

Dobrý den, měla bych zájem o více informací.

Petra Horáková
Petra Horáková
Reply to  Sima
20 října, 2021 10:40 am

Dobrý den, měla bych zájem o více informací

trackback
Telefonní operátor pro vinařskou společnost - Práce z domova
12 července, 2021 10:52 am

[…] NABÍDKY PRÁCE Z DOMU […]

Janošková
Janošková

dobrý den,
je tento inzerát aktuální?

Lucka
Lucka
21 prosince, 2019 5:50 pm

Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA

Hana
Hana
Reply to  Lucka
17 března, 2021 8:35 am

A jak vyděláváš tímhle? Spíš si chtěla říci že šetříš, ne?

KorunaUsetrenaKorunaVydelana
KorunaUsetrenaKorunaVydelana
Reply to  Lucka
23 listopadu, 2020 10:43 pm

Tak to vyděláváš opravdu jako divá…