Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny

Hledáte si práci z domu, případně jen možnost přivydělat si nějakou brigádou? Už nemusíte, najdu vám ji za vás! Denně trávím několik hodin prohledáváním všech pracovních portálů. Následně všechny volné nabídky práce z domova (home office), které najdu, zveřejňuji na této stránce (najdete je níže). Žádné pyramidové hry, prodej kosmetiky, MLM, klikačky, jen seriózní a ověřené nabídky práce na doma bez poplatků. Od relativně jednoduchých prací, jako je správa internetového obchodu, psaní popisků pro webové stránky, korektura gramatiky a stylistiky, editování a úprava textů, správa facebookové stránky a jiné, až po složitější, jako například programování, grafika, online marketing, obchodní zástupce atd.

 

Pokud jste firma a hledáte do svého týmu nového zaměstnance, přičemž nabízíte externí formu spolupráce, vyplňte prosím formulář na této stránce. Rád zveřejním, samozřejmě bezplatně, i váš inzerát. Můžete tak oslovit stovky šikovných lidí, kteří hledají příležitost pracovat doma.

 

Půjde hlavně o následující pracovní pozice:

 • administrátor e-shopu – doplňování zboží, aktualizace cen a další činnosti potřebné pro správu internetového obchodu, online magazínu nebo webové stránky,
 • administrativní práce ve Wordu, Excelu atd. pro agenturu. Například přepisování starých spisů či nahrávek, vytváření tabulek a grafů, vytváření PowerPointových prezentací a další administrační úkoly,
 • korektor gramatiky a stylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pro nějaký e-shop, web stránku,
 • překladatel – překládání textu pro agenturu, web stránku apod. Často jde o překlady nejen do angličtiny, němčiny či španělštiny, ale i do méně populárních jazyků, například do rumunštiny, chorvatštiny a podobně.
 • copywriter – psaní textů pro nějaký magazín, tvorba PR článků pro eshop atd.,
 • redaktor / novinář / externí přispěvatel článků,
 • copyediting – přepisování a úprava textů,
 • ghostwriting,
 • online marketing – Facebook manažer, správce sociálních sítí, affiliate manažer, e-mail marketing specialista, PPC konzultant, linkbuilder, SEO specialista a další pracovní pozice, které můžete provádět externě.
 • lepení obálek, skládání per a jiné manuální práce,
 • práce z domu v oblasti programování, např. web programátor, HTML kodér,
 • grafika a design – práce doma pro web designéra, web grafika a jiné,
 • externí práce pro vývojáře, developery, analytiky a další specialisty z oblasti IT.
 • konstruktér ve stavebnictví,
 • konstruktér, kreslič ve strojírenském průmyslu,
 • práce doma pro obchodní zástupce,
 • realitní makléř,
 • dispečink – pracovní příležitosti pro dispečery, 
 • účetnictví – i účetní pracují často doma,
 • doučování – pracovní příležitost pro učitele, lektory a doučovatele,
 • nabídky z oblasti krejčovství a šití – i pro švadleny, krejčové a šičky se čas od času najde nabídka na home-office,
 • telefonování, telemarketing – práce na dálku pro operátora, telefonistu,
 • pletení, háčkování a další handmade práce,
 • náborář / personalista,
 • virtuální asistentka,
 • jiné osvědčené pracovní pozice, které je možné vykonávat z pohodlí domova (přes internet).

 

Pokud nehledáte online práci, ale spíš příležitostný výdělek na internetu, resp. možnost vydělat si nějaké peníze navíc při práci, podívejte se na kategorii vyplňování anket a dotazníků za peníze.

 

Tato stránka je vhodná jak pro nezaměstnané, kteří hledají volné pracovní místo na plný nebo částečný úvazek, pro maminky na mateřské dovolené či důchodce, kteří si chtějí přivydělat, pro studenty, kteří hledají nějakou práci na PC, ale také pro lidi, kteří jsou zaměstnaní na plný úvazek, ale chtěli by si přilepšit formou nějaké krátké brigády na 1–2 hodiny denně. Většina pracovních nabídek uvedených na této stránce vyžaduje živnost.

Na této stránce najdete vhodné inzeráty i pro handicapované zájemce o nové zaměstnání či menší přivýdělek. Mnoho firem dnes na lehké manuální práce či pro pozice u počítače, které se snadno dají provádět přímo doma, dává šanci právě invalidům. Pokud se pro sebe, či pro jinou zdravotně postiženou osobu, díváte právě po takových místech, jste tady správně. Věřím, že se vám mezi pracovními příležitostmi určenými pro OZP či ZTP uchazeče podaří najít tu správnou. 

 

Upozornění! Neposílejte nikomu žádné peníze, a to ani osobě, která se může tvářit jako váš budoucí zaměstnavatel. Také nikdy neposílejte přes internet scany vašich dokladů (případně elektronický podpis, údaje k bank. účtu či kreditní kartě). Platí to i tehdy, jestliže pracovní nabídka vypadá seriózně! Před podpisem smlouvy doporučuji osobní setkání, případně pohovor přes nějaký online komunikační software.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE Z DOMOVA

Každý den zveřejňuji 2 až 3 nabídky. Aktuálnost pracovních nabídek kontroluji pravidelně každé pondělí a čtvrtek. Poslední aktualizace 30.03. 2023 12:30.

 

30.03.2023

Administrace e-shopu – 2 volná místa

Lokalita: Praha a okolí.

Vhodné pro: studenty SŠ a VŠ.

Úvazek a forma spolupráce: brigáda na dohodu.

Mzda: 110 – 130 Kč/hod.

Zajímavá brigáda vhodná ideálně pro studenty SŠ a VŠ. Firma ALPI home s.r.o. nabízí volné pracovní místo pro administrativního pracovníka, který se bude starat o eshop s nábytkem. Hlavní pracovní náplní bude správa a aktualizace e-shopu (zadávání produktů, cen, slev, popisů, fotografií apod.). Po zaučení možnost práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

30.03.2023

Specialista pro obsluhu zákazníka a prodej

Lokalita: odkudkoliv z ČR – výhodou Ostrava.

Vhodné pro: vzdělání není potřeba.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Selvoy je call centrum s experty v oblasti zdraví a krásy. Každodenně se zabývají prodejem přírodních produktů. Do svého týmu aktuálně přijímají nové posily. Chcete být jednou z nich? Jste-li precizní, jazykově vybavený člověk, který má rád kontakt s lidmi, můžete být vhodným kandidátem pro tuto práci. Možnost plně on-line spolupráce (z jakéhokoli místa s přístupem k internetu).

Více informací o nabídce zde.

 

29.03.2023

Hledá se zkušený Linkbuilder

Lokalita: odkudkoliv z ČR – remote spolupráce – výhodou Praha, Brno, České Budějovice.

Vhodné pro: zkušené seniory.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo zkrácený úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Marketingová a konzultační skupina Proficio se sídlem v Brně rozšiřuje svůj tým a hledá zkušeného specialistu na pozici Linkbuilder. Náplní práce bude navrhování a realizace komplexních linkbuildingových strategií nejen v Česku, ale i v zahraničí. Nutná je zkušenost na seniorské pozici z linkbuildingem a vytvářením strategií, výborná komunikace, anglický či německý jazyk a chuť stále se zdokonalovat.

Více informací o nabídce zde.

 

29.03.2023

PPC Specialist

Lokalita: odkudkoliv z ČR – výhodou Ostrava.

Vhodné pro: zkušené mediory a seniory.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo zkrácený úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Známá digitální agentura Advisio přijme do svého kolektivu nové posily. Aktuálně se rozhlíží po ostříleném PPC specialistovi, který si bude rozumět jak s daty, tak s novými kolegy. Dokážete z PPC kampaní vymáčknout maximum? Na starosti budete mít tvorbu PPC strategie, komunikaci s kolegy, psaní odborných článků na blog a práci v nástroji Google Analytics a Google Tag Manager.

Více informací o nabídce zde.

 

28.03.2023

Redaktor/ka pro magazín

Lokalita: odkudkoliv z ČR.

Vhodné pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Hledá se redaktorka pro psaní článků na různá témata pro web topstories.cz. Texty musí být originální a musí být v souladu s vytvořenými kategoriemi. Délka textů 2-3 NS. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Důležitý je také písemný projev a časová flexibilita. Vhodné i pro začátečníky.

Více informací o nabídce zde.

 

28.03.2023

PHP programátor

Lokalita: odkudkoliv z ČR.

Vhodné pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo zkrácený úvazek na smlouvu.

Mzda: 20 – 50 tisíc Kč.

Jste pohodový a technický typ člověka, který se zajímá o technologie? Ve firmě Software21 s.r.o. právě takového člověka hledají. Ideální kandidát o tuto práci by měl být samostatný a zodpovědný, měl by mít týmového ducha a ochotu dodržovat nastavené principy. Hlavními oblasti práce by byl vývoj stomatologického ordinačního software Dent21.

Více informací o nabídce zde.

 

27.03.2023

Externí překladatel/ka textů do maďarštiny – volná 3 místa

Lokalita: odkudkoliv z ČR.

Vhodné pro: absolventy, maminky na MD, důchodce, OSVČ.

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na živnost.

Mzda: dohodou.

Baví vás práce s textem a hledáte naprosto flexibilní spolupráci s možností homeoffice? Mluvíte plynně maďarsky? Pak jste přesně ten/ta koho hledají ve firmě ForCamping s.r.o.. Znalost češtiny je také důležitá. Budete zodpovědný za korektury popisů produktů, překlady textů na web a pod. Živnostenský list je nutný.

Více informací o nabídce zde.

 

27.03.2023

Marketing a PR koordinátor dobročinné organizace

Lokalita: Praha a okolí do 50 km.

Určeno pro: absolventy, maminky na MD, invalidní důchodce.

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Nezávislá, samofinancovaná, dobročinná organizace hledá do svého týmu dalšího kolegu/yni na pozici Marketing a PR koordinátor v rámci UNIKÁTNÍHO konceptu podpory a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny :-). Peníze ale principiálně nemůžou být vaší prioritou!

Více informací o nabídce zde.

 

26.03.2023

Správce sociálních sítí + administrativa

Lokalita: odkudkoliv z ČR – výhodou Opava a okolí.

Určeno pro: absolventy, MD, OZP, OSVČ.

Úvazek a forma spolupráce: částeční úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Malá začínající firma z Opavy zabývající se prodejem svící, minerálů, čajů a podobných produktů hledá kolegu či kolegyni na pozici správce sociálních sítí. Hledají kreativního a komunikativního jedince, který bude odpovědný za správu a tvorbu obsahu sociálních sítí. Práce je formou brigády na zkrácený úvazek, později možnost plného pracovního úvazku. Možnost práce z domova, případně v kanceláři v Opavě.

Více informací o nabídce zde.

 

26.03.2023

Pracovník oddělení schvalování

Lokalita: celá ČR – výhodou Praha a okolí.

Určeno pro: absolventy, důchodce.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: 25 000 ‍–‍ 35 000 Kč.

Dynamická, rychle rostoucí mezinárodní společnost hledá nového člena týmu, a to v rámci celé České republiky. Zajímáte se o svět financí, jste komunikativní a pozitivně orientovaná osoba? Pokud říkáte ano, pak se vám možná bude líbit tato nabídka.

Více informací o nabídce zde.

 

26.03.2023

.NET vývojář na Full remote

Lokalita: odkudkoliv z ČR – 100% práce na dálku, výhodou (Brno, Ostrava a Olomouc).

Určeno pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu nebo živnost.

Mzda: 60 000 ‍–‍ 100 000 Kč.

Společnost Jobs Contact Personal, s.r.o., která provozuje jeden z největších e-shopů v EU rozšiřuje svůj kolektiv o nového kolegu. Aktuálně potřebují nového backend vývojáře, který se bude podílet na vývoji webu. Zaměstnanci firmy pracují z domu, ale lze pracovat i v kancelářích firmy (Brno, Ostrava a Olomouc), případně kombinovaně.

Více informací o nabídce zde.

 

25.03.2023

Online grafik – 20 hod týdně

Lokalita: celá ČR.

Určeno pro: OSVČ.

Úvazek a forma spolupráce: živnost.

Mzda: dohodou.

Známá telekomunikační společnost O2 Czech Republic a.s. hledá do svého online marketingového týmu šikovného grafika na cca 20 hod. týdně. Nebojíte se korporátní komunikace a dokážete za den vystřihnout sadu bannerů? Pokud je vaše odpověď ano, neváhejte poslat firmě své CV. Budete primárně v kontaktu s lidmi ze sociálních médií a onlinu.

Více informací o nabídce zde.

 

24.03.2023

Kosmetolog – odborník na péči o pleť s polštinou

Lokalita: odkudkoliv z ČR – 100% remote.

Určeno pro: studenty, absolventy.

Úvazek a forma spolupráce: částeční úvazek na živnost.

Mzda: 142,- Kč/hod.

Cosibella.cz, e-shop s pečující kosmetikou a profesionálním poradenstvím v oblasti péče o pleť, hledá do svého týmu odborníka, který bude poskytovat poradenství v oblasti volby vhodné kosmetiky a vytváření tzv. plánů péče s ohledem na konkrétní potřeby každého klienta. Očekávají výbornou znalost českého jazyka a komunikativní znalost polštiny. Jedná se o 100% práci z domova na živnost. Těšit se můžete na spoustu dalších benefitů.

Více informací o nabídce zde.

 

19.03.2023

Účetní (part-time) pro dobročinnou organizaci

Lokalita: Praha a okolí do 50km.

Určeno pro: absolventy, maminky na MD/RD, invalidní důchodce, OZP.

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na dohodu.

Mzda: dohodou.

Samofinancovaná nezávislá dobročinná organizace zaměřená na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů hledá do svého týmu účetní s dobrým lidským charakterem a dobročinností. Rozsah práce je cca 2-5 hod./týden. Až 95% práce můžete provádět z pohodlí domova (Praha + cca 50km). Práce na DPP, IČO, vhodná i pro absolventy a maminky na MD. Firma nabízí nadstandardní finanční ohodnocení – peníze ale nemůžou být vaší prioritou.

Více informací o nabídce zde.

 

19.03.2023

IT podpora dobročinné organizace – 95% HO – web, e-shop

Lokalita: Praha a okolí do 50km.

Určeno pro: studenty, absolventy, maminky na MD/RD, invalidní důchodce, OZP.

Úvazek a forma spolupráce: zkrácený úvazek na dohodu.

Mzda: dohodou.

Nezávislá, samofinancovaná, dobročinná organizace hledá do svého týmu dalšího kolegu/yni na pozici IT podpora / IT koordinátor v rámci UNIKÁTNÍHO konceptu podpory a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Předpokládaný časový rozsah cca 10-15h/týden. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny:-) Peníze ale principiálně nemůžou být vaší prioritou!

Více informací o nabídce zde.

 

17.03.2023

Tvůrce obsahu produktových karet

Lokalita: Brno a okolí

Určeno pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Baví Tě svět IT technologií a hardwaru? Sestavil sis vlastní počítač? Nakonfiguroval sis domácí síťový router? Zajímáš se o aktuální trendy a novinky v této oblasti? Máš chuť pracovat se slovy a technickými daty? Pokud na tyto otázky odpovídáš ano a zájem o hardware je zároveň tvým koníčkem, tak s lehkostí zapadneš do týmu společnosti 100MEGA Distribution s.r.o., která provozuje e-shop 100mega.cz. Firma aktuálně hledá tvůrce obsahu.

Více informací o nabídce zde.

 

16.03.2023

Asistent admin agend

Lokalita: Ústecký kraj.

Určeno pro: OZP – zdravotně postižené (i vozíčkáře).

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Dynamicky se rozvíjející společnost CIVOP, která poskytuje služby v oblasti služeb BOZP, PO, ŽP a revizí v České republice, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici asistent admin agend. Sídlo firmy je v Praze a první měsíc je nutné zaškolení, poté je možné pracovat z domova. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek, vyžadují středoškolské vzdělání a dobrou znalost práce na PC. Jedná se o kvalifikovanou práci z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

13.03.2023

Grafik/Grafička pro sociální sítě

Lokalita: Praha a okolí.

Určeno pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: částečný úvazek na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Společnost Seznam.cz, a.s. přijme do oddělení marketingu novou posilu, která pomůže při vymýšlení a vytváření grafických podkladů pro sociální sítě Seznamu. Jedná se o part time spolupráci na cca 80 hodin měsíčně. Pouze částečná práce z domova.

Více informací o nabídce zde.

 

12.03.2023

Plánovač materiálu

Lokalita: Liberecký kraj.

Určeno pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: plný úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Minimálně SŠ vzdělání, znalost celní problematiky, zkušenosti s mezinárodním obchodem, dobré komunikační dovednosti a pokročilá znalost AJ. To je stručný výpis požadavků, které musíte splňovat, pokud se chcete stát novým členem společnosti. Praxe na obdobné pozici v automotive velkou výhodou. Možnost pracovat 4 dny v týdnu z pohodlí domova.

Více informací o nabídce zde.

 

08.03.2023

Facebook / Instagram kampaně

Lokalita: celá ČR.

Určeno pro: kohokoliv, kdo splňuje podmínky.

Úvazek a forma spolupráce: brigáda na dohodu nebo živnost.

Mzda: dohodou.

Zajímavá pracovní příležitost pro člověka, který má zkušenosti s nastavováním reklam na Instagramu či Facebooku a buďto zažil svatbu, nebo má dostatek empatie k tomu, aby se vcítil do myšlenkových pochodů budoucích nevěst.

Více informací o nabídce zde.

 

06.03.2023

Asistentka či asistent vedení společnosti

Lokalita: odkudkoliv z ČR.

Určeno pro: vhodné i pro absolventy a maminky na MD.

Úvazek a forma spolupráce: plný nebo zkrácený úvazek na smlouvu.

Mzda: dohodou.

Budete se podílet na rozvoji Quantu, který patří k nejúspěšnějším evropským softwarovým řešením v oblasti retail management. Všichni zaměstnanci firmy pracují z domova a komunikují online. Pro tuto konkrétní pozici je nutné bydlet v okolí Tupadel u Čáslavi. Pozice je vhodná i pro absolventy a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Více informací o nabídce zde.

 

 

 

 

Upozornění pro zájemce: Touto formou vás chci upozornit, že všechny volné pracovní nabídky zveřejněné na tomto webu vybírám a zveřejňuji v souladu s dobrými mravy. Avšak tyto volná pracovní místa nejsou prověřované žádnou třetí stranou, proto vám nemohu zaručit, že se mezi nimi nevyskytne také podvodná nabídka. Proto vás žádám, abyste se před samotným kontaktováním potenciálního zaměstnavatele přesvědčili o dobrém jménu firmy a až potom jej kontaktovali. Za případné nepříjemnosti nenesu žádnou zodpovědnost.

 

Pokud nehledáte ani drobný, příležitostný přivýdělek, ale spíše nějaké možnosti online podnikání, resp. něco, co by mohlo nahradit vaše nynější zaměstnání, a čím byste se mohli začít živit, pak zkuste mrknout na článek Ověřené firmy, které nabízejí reálné možnosti online vydělávání. Zkuste se podívat, možná vás něco osloví. Článek se bude pravidelně aktualizovat a doplňovat.

 

 

Sdílejte:

84 Responses to “Práce a brigády z domova – aktuální nabídky pro všechny”

 1. Dobrý den,hledám jednoduchou práci z domova jako přepisování textů apod.dekuji za každou nabídku

 2. Dobrý den měla bych zájem o nějakou snadnější práci z domova.

 3. Kateřina Okurková napsal:

  Hezký den, mám zkušenosti jako knihkupec a docela dobře se orientuji ve světě knih, hlavně v žánru fantasy. Momentálně ale hledam pokud možno nějakou práci z domova, tak se jen chci zeptat, jestli by se nenašla nějaká pozice skrz sociální sítě, mohla bych spravovat instagramové či jiné účty, přidávat kvalitní obsah co dnes dost mladých lidí zajímá nebo psát i různé recenze a doporučování knih.
  Děkuji

 4. Adriana napsal:

  Dobrý den, hledám nějaký přivýdělek na pc ke své práci. Ideálně nějaká administrativa, chat se zákazníky nebo něco podobného.

  Děkuji

 5. Pavlína napsal:

  Dobrý den poptávám manuální práci z domova (montáž per,lepení obálek a pod.)

 6. Jana Ottlová napsal:

  Dobrý den,
  poptávám práci z domova. Dlouholetá praxe v administrativě, znalost v oblasti DPH. Jsem ochotná pracovat od nevidím do nevidím. Jen bych ráda doma a za slušné peníze. Mám VŠ Bc. Děkuji. Jana

 7. Eva napsal:

  Dobrý den, jsem studentka na střední škole a nemám moc času dojíždět a fyzicky trávit čas v práci, přesto bych si ráda přivydělala. Ráda píšu různé články, ale jsem také schopná při manuálních pracích nemá někdo nějaký návrh brigádu z domu?

 8. Alžbeta napsal:

  Dobrý deň, pretože mám nejaké dlhy, potrebovala som nejakú jednoduchú prácu z domova, manuálnu, možno výrobu malých produktov, Budem veľmi vďačná za každý dobrý tip.

 9. Kateřina Olivová napsal:

  mám zájem o první nabídku. jsem student a chtěla bych si přivydělat.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám nabídku. Gabriela Hrubešová

 10. Naďa napsal:

  Pro mě je nejlepší BEWIT, neboť majitel po zkušenostech s mlm vytvořil „OSOBNÍ FRANŠÍZU“ a mohu říci, protože jsem prošla několika mlm, že toto je jiné kafe 🙂 pro mě je tedy nejdůležitější, že produkty jsou kvalitní a čistě přírodní, ale i způsob odměňování je topka, přizpůsobená pro běžné čechy, slováky, poláky, maďary… přihlaste se zde https://mybewit.com/r/fransiza  – samozřejmě zdarma, a napíšu vám podrobnější info 😉 Pokud se dá, napíšu zde i podrobnější článek, neboť mohla bych zde psát na sebe kontakt ve výše uvedených firmách, nebo i v dalších zde neuvedených mlm, ale všichni ti lidé (i já) jsme v nich už jen ze setrvačnosti, nebo že produkty jsou fajn, ale filozové a způsob odměňování je jednoznačně nejlepší v BEWIT 😉

 11. Eva napsal:

  Dobrý den, pracovala jsem 15 let jako obchodní referentka a fakturantka i v anglickém jazyce. Hledám práci z domova nyní na RD a z časových důvodu mohu pracovat max 2 hod denně . děkuji Vám.

  • Gabriela Hrubešová napsal:

   Dobrý den, napište mě na e-mail. Pošlu Vám svoji nabídku. Gabriela Hrubešová

 12. Zoltán napsal:

  Dobrý den,vzhledem k tomu,že jsem se dost zadlužil a jsem po práci ještě doma se synkem(5let),rád bych si přivydělal prací doma. Děkuji

 13. Ainat napsal:

  Dobrý den. Jmenuju se Ainat. Je mi 24. Jsem student v Praze, magisterský program. Chtěl bych získat zkušenosti z účetnictví. 

 14. jana napsal:

  Dobry den,shanime s manzelem jakoukoli manualni praci z domova.Dekujeme.Jana a Jiri V

 15. Eliška napsal:

  Dobrý den, je mi 18 let a studuji uměleckou SŠ. Pokud by bylo možné si nějak přivydělávat z domova, bylo by to skvělé.

  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem E.S.

 16. Martina napsal:

  Dobrý den. Měla bych zájem o manuální práci – lepení obálek, montování různých produktů, Kompletace per… Poradíte?
  Děkuji

 17. Tomáš Husák napsal:

  Dobrý den.
  Jmenuji se Tomáš a momentálně žiji v Kanadě. Hledám part time job online z domova. Po několika letech strávených v zahraničí mi trochu chybí Čeština a proto bych se rád uplatnil v jakékoliv branži, ideálně s využitím Angličtiny a Češtiny.
  Jsem velice komunikativní v obou jazycích a rád se bavím s lidmi online.
  Předem moc děkuji za případné nabídky.
  Hezký den.
  Tomáš H.

 18. Erika napsal:

  Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené. Měla bych možnost pracovat denně 1 až 2h. Měla bych zájem o práci z domu s německým jazykem.

 19. Bohumil Veselý napsal:

  Dobrý den,
  jsem starobní důchodce. Čtyři roky jsem pracoval pro jednu
  agenturu kde jsem prováděl rešeršní činnost na netu, vyhledávání
  a doplňování databází i jiné rutinní práce. Bohužel v této době klienti
  nemají žádné požadavky, tak že bych rád pokračoval.
  Můžete mě nějak poradit, nebo nasměrovat?

  Předem děkuji
  Bohumil Veselý

 20. Jitka Hlavatá napsal:

  Dobrý den,
  Jsem ve starobním důchodu, sháním práci , kterou bych mohla dělat z domova. Mám praxi
  jako linkbuilderka rok. Psala jsem texty a umisťovala odkazy na tematické domény a mám i vypracovanou vlastní databázi domén. Pokud by to šlo, tak bych ráda pracovala na DPP. Byl by to přivýdělek k důchodu.

  Předem moc děkuji za odpověď.

  S pozdravem,
  Jitka H.

 21. Vendula Zolmanová napsal:

  Dobrý dne, jsem čerstvě po maturitě, mám vystudovanou střední školu fotografování.
  Potřebovala bych nějakou práci z domova, nejlépe nějaký poradenství nebo desing. Musí to být práce na plný úvazek.
  Poradil byste mi něco prosím ?
  Předem děkuji

 22. Ivana Pernerová napsal:

  Krásný dobrý den, jsem 28 letá žena, momentálně na rodičovské dovolené, sháním nejlépe práci z domova, samozřejmě není ale problém někam někdy zajet – schůzky, meeting, … Můj čas by byl pár hodin přes den a největší časový úsek práci bych věnovala večer. A touto cestou bych ráda požádala o různé nabídky práce/brigády.
  Vzdělání a chuť do práce samozřejmostí. 🙂

 23. Petr napsal:

  Zdravím, hledám práci z domu, kterou bych mohl dělat odkudkoliv ze světa. Nemám problém se cokoliv naučit.

 24. Katka napsal:

  Zdravím, hledám přivýdělek na dlouhodobé nemocenské – DPP, DPČ. Jakoukoli administrativu, zadávání dat, mám zkušenost z oboru HR, klidně uvítám i zákaznickou podporu, ale pouze mailovou.
  Díky za tipy.

 25. Veronika Doležalová napsal:

  Dobrý den, hledám touto cestou práci nebo brigádu na doma, v oblasti lepení obálek nebo kompletace.nastupuji na MD. Budu rada za jakékoliv nabídky. 😊

 26. Eva napsal:

  Dobrý den,
  jsem na MD a hledam poloviční úvazek či brigádu z domova, pracovala jsem jako zákaznická podpora, obchodník pro slevový portál atd (možno zaslat CV).

 27. Ahoj,
  hledám práci z domova v oblasti zdravé výživy, nutriční terapie, homeopatie, fytoterapie,školství, psychologie

 28. Lukáš Tesař napsal:

  Ahoj,
  hledám přivýdělek k práci formou brigády/výpomoci. Oblast technická/data. Strojírenství, výkresová dokumentace, přepisování dat, digitalizace výkresů.

 29. Ondřej Uherek napsal:

  Ahoj, jsem studentem 2. ročníku střední školy Informační technologie a obchodní akademie. Baví mě úprava webových stránek, tvoření grafiky, článků, videí, úprava fotek, apod. Již 6 let se věnuji střihu videa a tvoření grafiky. Rád spravuji sociální sítě. Budu rád za jakékoliv nabídky. Práce z domu.

 30. Magdaléna napsal:

  Dobrý den, hledám spolupráci, ve které mohu uplatnit své dovednosti v tvoření webových stránek. Živnost/Full remote

 31. Rena napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domova. Jsem invalida 3. stupně. Již jsem v několika firmách pracovala. Přepisování zpráv, databáze, neadresná distribuce. Zkrácený úvazek. Děkuji.

 32. Na náš web práce home office jsme právě přidali nové pozice vhodné pro různé osoby. Nejvíce nás zajímají online pozice, například PPC specialista

 33. Josef napsal:

  Dobrý den, sháním práci z domova. Z důvodu horší psychiky je pro mě jaksi těžké najít si práci mezi lidmi a také je to pro mě náročné finančně, jelikož bych musel dojíždět. Nenabízí tu někdo práci z domu?? Nejlépe pouze přes telefon, jelikož počítač mám takový na prd. Předem děkuji

 34. Marcela napsal:

  Dobrý den hledam manualni praci na doma, cekam rodinu a jsem na rizikovce.

 35. Sarah Charlotte napsal:

  Dobrý den, ze zdravotních důvodů sháním práci z domova na plný nebo zkrácený úvazek pro absolventa.
  Vystudovala jsem uměleckou školu v oboru užitá malba s maturitou a nyní žiji na Slovensku.

  Budu ráda za každou Vaši nabídku.

 36. HANKA napsal:

  Dobrý den,jsem ČID a pro špatný pohyb hledám domácí práci-doplňování dat-adres atd. manuální práci -kompletaci čehokoliv

 37. Marie napsal:

  Dobrý den, jsem maminka na RD a ráda bych nějakou manuální práci na doma. Děkuji Svobodová

 38. Petra napsal:

  Dobrý deň prajem. Som študentka VŠ a hľadám si prácu na home office.

 39. Kuba napsal:

  Dobry den schanim manuální praci z domova jako přivýdělek

 40. Markéta napsal:

  Dobrý den,jsem maminka na RD a sháním manuální práci na doma.Děkuji za nabídky.

 41. Tereza napsal:

  Dobrý den, jsem studentka a sháním brigádu na léto

 42. Martina napsal:

  Dobrý den,jsem na ČID,jestli nabízíte třeba práce doma šití, manuální práce. Prosím o nabídku, díky Pastrnková

 43. Simona napsal:

  Dobrý den,
  Momentálně jsem na mateřské dovolené. A ráda bych si přivydělala. Budu ráda za cokoliv. Děkuji za Vaše nabídky. Simona Z.

 44. Kateřina napsal:

  Dobrý den, jsem momentálně na mateřské dovolené a hledám nějakou práci/brigádu z domova v administrativě – práce Excel,word (doplňování databáze, přepisování textu…žádný prodej) na pár hodin týdně.
  Děkuji Katka

 45. Jana napsal:

  Dobrý den,
  hledám práci na home office (2 měsíce žiji v USA, 2 měsíce v CR). Vystudovala jsem VUT -stavební TZB.
  5 let praxe v Česku na pozici technického konzultanta.
  2 roky praxe ve stejném oboru v Německu (příprava zakázek, projekce ocelovych montovanych konstrukci, kotvení potrubí, komunikace se zákazníkama, dozor na stavbě, aktivní učast na veletrzích).
  Preferuji práci v angličtině / češtině.
  Pracovní době se plně přizpůsobím.
  Budu se těšit na odpovědi,

 46. Lukáš napsal:

  Dobrý den,
  rád si zde najdu práci z domova.
  Momentálně jsem na pozici -konstruktér/designer.
  Můj obzor bych ale velmi rád rozšířil v oblasti foto/video editace. (Úprava,střih audiovizualní práce..)
  Již v tomhle mám pouze osobní praxi,ale nesmírnou chuť a kreativní myšlení při práci s každým mým novym projektem a dát do toho osobně ještě něco navíc.
  Budu rád za každou nabídku od Vás.

  Děkuji Lukáš R.

 47. Lenka napsal:

  Dobrý den, ráda bych si touto cestou našla práci z domu na plný úvazek. Nabídněte prosím. Děkuji

 48. Erika napsal:

  Dobrý den,
  Jsem na mateřské dovolené, a chybí mi jakákoliv komunikace s lidmi a práce na PC, jsem velice zodpovědná a pracovitá a práce mi fakt chybí jsem asi blázen 😀 .Mám přítele převážně doma takže jsem dost flexibilní, jsem schopná se práci z domu věnovat jak bude potřeba.

  Pokud by jste pro mě měly nějakou hezkou pracovní nabídku, kontaktujte mě na email a já vám pošlu životopis. 🙂

 49. Karel napsal:

  Nevíte někdo o práci s domu na manuální práci třeba plnění obálek ,skládání per atd ?? Prosím pište na e-mail : [email protected]

 50. Michal napsal:

  Muj email je [email protected]

 51. Michal napsal:

  Dobrý den, prosím, jsem ozp a už tak dlouho sháním práci z domu, třeba nějakou administrativu, nevíte prosím někdo o něčem takovém? Děkuji

 52. Renata Pšeničková napsal:

  Dobry den,mela obrovsky zajem o praci doma ,,Lepeni,,nebo plneni obalek,, akorat pul recenzi pise,ze se jedna o podvod a pulka zase,ze musite vedet,kde hledat….Prosim o Navigaci,predem moc dekuji,Renata Pšeničkova

  • Jiří H. napsal:

   Bohužel, jen málokdy se jedná o seriózní nabídku. Momentálně o žádné nevím.

 53. Michaela napsal:

  Dobrý den. Ráda bych nabídla práci z pohodlí domova, ke které potřebujete jen počítač, kvalitní internet a chuť pracovat. Pokud by jste chtěli více informací, neváhejte a kontaktujte mě na email: [email protected]

 54. Iveta napsal:

  Hledám práci z domu i na plný úvazek. [email protected]

 55. Iveta napsal:

  Dobrý den, hledám práci z domu i na plný úvazek. Nabídněte

 56. Vaclav napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych jen upozornit, ze u posledního pridaneho inzeratu -pridavani videi na youtube se po otevřeni zobrazi spatny odkaz.

 57. Marie napsal:

  Dobrý den,

  Žijí v Anglii a poptávám zkrácený pracovní úvázek z domová online.

 58. Sima napsal:

  Dobry den chtěla bych nabídnout práci z domova kde spolupracuješ z 15 ti eshopama a kde se dají nakoupit jak hračky pro děti levně , šperky , sladkosti , věci do aut atd . Je hodně možností . Když bys měl zájem tak mi napiš na email a pošlu ti více informací 🙂

 59. Lucka napsal:

  Já vydělávám nakupováním na internetu. Když si něco koupím, tak mi část ceny vyplatí zpět.
  Více zde http://www.ziskejte.cz/?doporucuje=LUCIEMALA