Nejlepší MLM firmy působící v České republice – TOP 20

Hledáte si přivýdělek na internetu nebo možnost rozjet své podnikání a láká vás multi-level marketing (MLM)? Uvažujete o navázání spolupráce s nějakou MLM firmou, ale nevíte, kterou si vybrat? Nebo už pro nějakou společnost pracujete a jen vás zajímá aktuální dění na našem trhu, resp. jaké MLM společnosti u nás působí? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli kladně, pak jste tu správně. V tomto článku jsem si pro vás připravil seznam, resp. přehled nejpopulárnějších MLM společností působících v České republice.

 

Momentálně se zde nachází přes 20 nejznámějších firem, takže máte z čeho vybírat. Seznam samozřejmě není kompletní. Na našem trhu působí daleko více společností, postupně je sem budu doplňovat a seznam aktualizovat. A vy mi s tím doufám pomůžete.

Pokud nevíte, co je to MLM, doporučuji prokliknout se na tento článek a nastudovat si o tom nějaké informace.

 

TianDe

Jednou z network marketing firem, které se věnují prodeji kosmetiky formou přímého prodeje, je společnost TianDe, která vstoupila na český trh v dubnu 2012. Společnost vznikla v roce 2007 v ruském městě na Altaji.

TianDe prodává kosmetické výrobky a potravinové doplňky, pocházející ze starých čínských, tibetských a altajských receptur. Produkty obsahují látky, které jsou léčivé nejen pro pokožku, ale také pro celý organismus. Každý výrobek má ve svém složení přírodní ingredience, jako jsou výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos…), éterické oleje (z ylang-ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí) atd.

Společnost TianDe spustila v roce 2016 online systém prodeje, tzv. OBC (Online Business Center). Poskytla tak registrovaným distributorům nástroj na budování byznysu na internetu a možnost oslovit více než 180 milionů lidí. MLM společnost TianDe zatím působí v 32 zemích. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Kosmetické produkty a potravinové doplňky firmy TianDe.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Forever Living

Už více než 30 let se věnuje tato společnost, fungující na principu síťového marketingu, vyhledávání nejlepších přírodních zdrojů pro zdraví a krásu a nabízí je celému světu. Společnost podnikající ve více než 145 zemích světa je dnes největším pěstitelem, výrobcem a distributorem aloe vera. Zároveň je také největším světovým chovatelem včel. Přinesla nové způsoby, jak nejlépe využít přírodní zdroje zdraví ku prospěchu.

Forever Living vyrábí výživové doplňky z aloe vera, přípravky pro péči o pokožku, kosmetiku a jiné.

Centrála této MLM firmy se nachází v Arizoně. V současnosti využívá produkty Forever Living více než 9,5 miliónu distributorů. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Produkty firmy Forever Living - výživové doplňky Aloe Vera, kosmetika atd.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

LR Health & Beauty

Společnost LR Health and Beauty byla založena v roce 1985 pod názvem „LR-International“ ve vestfálském městě Ahlen. Dnes, o 28 let později, patří spolu s  1 000 spolupracovníky a cca 300 000 samostatnými partnery ve 32 zemích k vedoucím podnikům přímého prodeje v Evropě.

Sortiment LR produktů se optimálně hodí na přímý prodej. Už několik let úspěšně prodávají výživové doplňky, produkty ošetřující kosmetiky, parfémy, šperky a jiné.

Svou bohatou historií a zdravými produkty patří LR Health and Beauty rozhodně k tomu lepšímu, co může síťový marketing v Česku nabídnout. Pro více informací kontaktujte osobu:

Produkty jako výživové doplňky, ošetřující kosmetika, parfémy - společnost LR International.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Dedra s.r.o

Vaše Dedra s.r.o. je česká firma s 20letou tradicí, která vyrábí a distribuuje luxusní bytovou drogerii, kosmetiku a parfémy, bytové doplňky, dekorace, hračky a spustili také prodej pánského a dámského značkového oblečení a obuvi.

Jejich produkty nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce – jde výhradně o katalogový prodej přes registrované prodejce. Kosmetika a drogerie se vyrábí s důrazem na ekologii a životní prostředí. Všechny produkty Dedra jsou bez obsahu formaldehydů, chlóru a perborátů.

Kromě České republiky plánuje Dedra rozšířit prodej také do jiných zemích, takže je to perspektivní společnost s vyhlídkami do budoucna. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Produkty od společnosti Dedra - čistící prostředky a drogerie.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

DXN káva s ganodermou

Multi-level marketing firma DXN, která vznikla v Malajsii, přišla jako první na světě s nápadem kávy s ganodermou. Do kvalitní kávy Arabica, pocházející z Brazílie, se totiž přidává extrakt z houby ganoderma, která má blahodárné účinky na lidský organismus.

Kromě samotné kávy patří mezi produkty této společnosti také čaj, horká čokoláda, produkty osobní hygieny jako zubní pasta, šampon, sprchový gel a jiné. Do všech výrobků se přidávají výtažky z ganodermy, které firma pěstuje na svých plantážích v Malajsii již od roku 1993.

DXN má ve světě více než 5 milionů členů. Klasický síťový marketing kombinuje s internetovým podnikáním a každému členu poskytuje profesionální webové stránky s e-shopem. Pokud vás tato firma zaujala a chtěli byste se dozvědět více informací, kontaktujte tuto osobu:

DXN výrobky s výtažky Ganodermy, káva, čaj, kosmetika, osobní hygiena.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Sirael Cosmetics

Sirael Cosmetics je slovenská společnost, která přináší na trh s kosmetikou nové produkty, podnikatelskou příležitost pro lidi a perspektivu růstu prostřednictvím víceúrovňového (multilevel) marketingu.

Je to poměrně mladá firma, která vznikla 1. 10. 2014 a kromě Slovenska působí také v České republice. Sirael Comestics má v plánu prorazit také v dalších zemích Evropy.

Nabídka společnosti Sirael Cosmetics zahrnuje bohatý sortiment produktů. Jsou to parfémy obsahující 23% vonné esence, káva a čaje s reishi, různé doplňky stravy a kosmetika (bambucká másla, masážní gely, konopná kosmetika, granátové jablko, pleťové krémy a oleje, péče o oči, tělo a nohy atd.). Pro více informací týkajících se tohoto projektu kontaktujte tuto osobu:

Slovenská společnost Sirael Cosmetics prodávající parfémy s 23% vonné esence.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Kyäni

Slovo kyäni v překladu znamená silný lék. Aljaští domorodci každodenně konzumují divokou borůvku a tamního lososa sockey, a díky tomu nenajdeme v jejich slovníku slova jako vysoký krevní tlak, rakovina, diabetes, alergie.

Společnost Kyäni nabízí 3+1 unikátní produkty.

  1. Kyäni Sunrise– směs ze zmiňované divoké aljašské borůvky a 22 druhů ovoce a zeleniny.
  2. Kyäni Sunset – obsahuje vitamín E v nejpřirozenější a nejefektivnější formě – tokotrienol, který se získává ze semen keře annato, a rybí tuk, který se získává lisováním za studena aljašského lososa sockey. Tento rybí tuk se dá považovat za jeden z nejčistších a nejefektivnějších zdrojů mastných kyselin Omega-3.
  3. Kyäni Nitro FX– je tekutý doplněk stravy, který obsahuje šťávu z rostliny noni. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého, který vědci nazývají ,,molekulou života“. Je životně důležitý pro svalovou, srdeční a oběhovou činnost.
  4. Kyäni Nitro Xtreme– zvyšuje fyzický výkon, proto je ideální hlavně pro sportovce. Není to však doping. V současnosti tato MLM společnost působí ve více než 44 zemích a má 13 poboček po celém světě.

Disponuje nejziskovějším obchodním modelem, v rámci kterého jsou spokojení zákazníci odměňovaní a zabezpečení také důchodem za šíření těchto produktů k dalším klientům. Pro více informací kontaktujte:

Produkty Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Jeunesse Global

MLM firma Jeunesse Global je světovým lídrem v anti-aging průmyslu a působí ve více než 100 zemích světa. Kultura Jeunesse vyvěrá z integrity a klíčových hodnot zakladatelů Randyho Raya a Wendy Lewis, jejichž cílem je pomoci co nejvíce lidem na světě. Jeunesse není ten starý známý příběh o produktech pro péči o pleť a výživových doplňcích. Jsou to unikátní produkty na trhu zdraví a mladosti, kterými nedisponuje žádná jiná společnost na světě.

Spolu se zajímavým a skutečně vyrovnaným kompenzačním plánem v současnosti vytváří moment v Jeunesse Global, a denně se tak připojují desítky lidí po celém světě. Nepřekonatelné výsledky, které lidé zažívají díky přelomové inovaci kmenovými buňkami, korekci DNA a uchovávání telomerů, poskytují příležitost pro mladistvý, zdravý a vzhledný život.

Instantly Ageless dostalo ocenění produkt roku 2014 v oblasti MLM. V roce 2015 se předpokládá miliardový obrat, čímž by se Jeunesse Global zapsal do historie jako nejmladší společnost, které se to podařilo za tak krátkou dobu. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Produkt Instantly Ageless získal v roce 2014 ocenění za nejlepší produkt v MLM.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Herbalife

Další z MLM firem je Herbalife. Na trhu poměrně známá a vyhledávaná značka, která nabízí běžným lidem svoje produkty už více než 35 let. Společnost byla založena v roce 1980 a její sídlo je v Los Angeles. V Česku začala svoje produkty prodávat až v roce 1992.

Zajímavostí je, že Herbalife je přední wellnessová společnost, která svoje produkty vyvinula na základě výzkumu vědců a jiných odborníků z oblasti zdravého životného stylu. Všechny produkty jsou tedy orientované na zdravý životní styl, fitness, doplnění energie a na cílenou výživu.

Pokud vás tato společnost zaujala a chtěli byste se dozvědět více, kontaktujte tuto osobu:

Herbalife je wellness společnost prodávající produkty z oblasti zdravého životního stylu.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Mary Kay

Mary Kay je společnost, která se věnuje vývoji a přímému prodeji kosmetických přípravků ve více než 35 zemích světa. Jde o silnou firmu, kterou založila téměř před 50 lety Mary Kay Ash. Hlavní sídlo firmy se nachází v městě Addison, ve státě Dallas. I když společnost vznikla už v roce 1963, na náš trh vstoupila až v roce 2000.

Všechny produkty, které nabízí Mary Kay, jsou řádně testované a oblíbené po celém světě. Na výběr máte z různé dekorativní kosmetiky, kosmetiky pro tělo, parfémy a podobně.

Mary Kay má svůj vlastní vědecký tým, který se věnuje vývoji nových produktů, čili jde o skutečně kvalitní přípravky. V této firmě našlo svoje uplatnění mnoho žen. Více než 3,5 miliónu žen pracují jako nezávislé kosmetické poradkyně. Pro více informací kontaktujte osobu:

Kosmetické přípravky a parfémy společnosti Mary Kay.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

SevenPoint 2

Tato společnost začala podnikat v roce 2011 v USA a Kanadě, koncem roku 2012 se jejich produkty dostaly také na evropský trh. Evropskou centrálou pro tuto MLM firmu se stala Česká republika.

SevenPoint 2 je první a jedinou světovou společností, která se věnuje alkalickému životnímu stylu, který je postavený na principu odkyselení lidského těla a vyrovnání hladiny jeho PH. Produkty SevenPoint 2 jsou organické, veganské a bezlepkové, kromě jiného pomáhají při hubnutí a uvolňovaní molekulárního vodíku do těla, což má velmi pozitivní účinky.

Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Sevenpoint2 nabízí organické, veganské a bezlepkové produkty.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Organo Gold

Tato firma je jednou z nejrychleji rostoucích multi level marketing společností na světě. Firma je založena na prodeji produktů, hlavně nápojů, s výtažky houby Ganoderma lucidum, která má podle vědců mnoho pozitivních účinků.

Jejich hlavním produktem je káva (černá káva, Mocca a Latté) se zmiňovanými výtažky. Dalšími produkty jsou horká čokoláda, zelený čaj, produkty osobní hygieny jako zubní pasta, šampon, sprchový gel a jiné. Do všech výrobků se přidávají výtažky z ganodermy, které firma pěstuje na svých plantážích.

Společnost Organo Gold vstoupila na český a slovenský trh koncem roku 2012. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Lahodné zdravé produkty Organo Gold s Ganodermou.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Amway

Amway je největší multi-level marketing organizací na světě s více než 50letou historií, která působí snad ve všech zemích na světě, výjimkou není ani Česko. Je to firma s mnohamiliardovým obratem, ročně porovnatelným s obratem společností, jako jsou např. Coca Cola a MCI.

Společnost je založena na prodeji rozmanitých produktů, jako je mýdlo, čističe vody, vitamíny a kosmetika. Amway je ve světě, a myslím si, že také v Česku, velký pojem. Každý, kdo se o síťový marketing zajímal byť i jen částečně, musel na tuto společnost narazit. Proto asi nemá smysl psát další podrobnosti.

Pokud však patříte mezi lidi, kteří MLM firmu Amway neznají a chtěli by poznat, kontaktujte níže uvedenou osobu:

Otevření Amway firmy.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Karatbars

Karatbars je německá společnost se sídlem ve Stuttgartu, která funguje ve více než 70 zemích na celém světě. Výjimkou není ani Česko. Na náš trh Karatbars vstoupila v září 2012.

Karatbars se specializuje na prodej malých 999,9 čistých zlatých slitků a dárkových předmětů. Podstatou vaší případné spolupráce s touto network marketing společností bude prodávat zlato prostřednictvím e-shopu, který dostanete. Nejde o žádné investiční zlato, ale reálné, které vaši budoucí zákazníci dostanou přímo do svého domova.

Jeden z mála projektů, kde nic neplatíte, žádný vstupní nebo měsíční poplatek, ani nemusíte odebírat žádné zboží. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Prodej zlatých prutů a odlitků společností Karatbars.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

NuSkin

Firma NuSkin, jejíž ústředí sídlí ve městě Provo v Utahu v USA, byla založena v roce 1984. V ČR působí od roku 2007.

Mezi hlavní produkty společnosti, které jsou prodávané prostřednictvím přímého prodeje nezávislými distributory, patří produkty proti stárnutí, přípravky osobní péče a výživové doplňky.

Výrobkové portfolio NuSkin zahrnuje více než 200 produktů. Obrat firmy dosáhl v roce 2011 celosvětově na 52 trzích více než 1,74 mld. USD a spolupracuje s ní více než 865 000 nezávislých distributorů. Pro více informací kontaktujte tuto osobu:

Produkty Nuskin proti stárnutí a výživové doplňky.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Essens

Essens je projekt, který se věnuje kráse ve všech jejich podobách – krásou, čistotou a zdravím těla, krásou a čistotou podnikání, rozvojem osobnosti a vnitřního potenciálu každého z vás.

Na českém trhu působí firma Essens od září 2011, přičemž za tak krátkou dobu získala množství členů, kteří odebírají produkty společnosti pravidelně a jsou s nimi spokojeni.

Produkty tvoří především dámské a pánské parfémy, sprchové gely, tělové balzámy, krémy proti celulitidě, výživové doplňky a kosmetika s aloe vera, colostrum a jiné.

Pro více informací týkajících se Essens kontaktujte tuto osobu:

Dámské a pánské parfémy a sprchové gely od ESSENS.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

WorldVentures

Firma WorldVentures byla založena v roce 2005 v Dallasu. Společnost vstoupila do světa network marketing byznysu s jednoduchou obchodní filozofií: pomoci lidem získat více svobody, zábavy a naplnění ve svém životě. Takto se zrodil cestovatelský klub WorldVentures.

Spojením zábavy a získávání zkušeností, osobní růst a finanční příležitosti WorldVentures neustále rapidně stoupají a momentálně je to největší cestovatelský klub na světě, který má za 10 let působení v cestovním ruchu více než 1 milion spokojených členů.

Hlavním produktem WorldVentures jsou takzvané DreamTrips (vysněné výlety), díky kterým si můžete užívat luxusní a exotické 4* a 5* výlety a dovolené za nízké 2* a 3* (velkoobchodní) ceny. Pokud tedy rádi cestujete a poznáváte exotické země a zaujala vás tato společnost, pro více informací kontaktujte osobu uvedenou níže:

Užijte si díky DreamTrips luxusní a exotické dovolené za nízké ceny.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Avon

Jednou z nejznámějších kosmetických společností v našich končinách, které se zabývají přímým prodejem kosmetických přípravků, je Avon.

V jejich nabídce najdete kosmetiku určenou pro každý den, parfémy i různé módní doplňky, které se prodávají z katalogů. Avon je jakousi stálicí na trhu – funguje už více než 125 let.

Hlavní středisko vývoje nových technologií je v New Yorku. Značka Avon je oblíbená u mnoha žen po celém světě nejen pro svoje kvalitní kosmetické přípravky, ale také protože jako jedna z prvních společností zastavila testování svých výrobků na zvířatech. Taktéž se aktivně zapojuje do boje proti rakovině různými benefičními akcemi.

Produkty od společnosti Avon, kosmetika.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Oriflame

Další z vyhledávaných kosmetických společností na našem trhu je švédský Oriflame, který se může pyšnit bohatou 45letou historií.

V roce 1967 společnost začínala s prodejem pěti produktů. Dnes má ve své nabídce množství různých kosmetických přípravků, určených na každodenní používání, a je rozšířená ve více než 60 zemích celého světa.

Na náš trh vstoupila společnost Oriflame v roce 1991. Portfolio nabízených produktů se skládá z dekorativní kosmetiky, tělové kosmetiky, parfémů, výživových doplňků, ale také módních doplňků.

Hlavní sídlo firmy se nachází v Lucembursku, avšak vývojové centrum je situované v Dublinu. Působí v něm více než 100 vědeckých pracovníků. Podobně jako u Avonu, také produkty značky Oriflame se prodávají z katalogů.

Produkty od společnosti Oriflame, kosmetika.

Jméno:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Pár slov na závěr

Pokud chcete, aby se v tomto článku přímo u vašeho projektu nacházely vaše kontaktní údaje, napište mi, určitě se dohodneme. Na oplátku však budu něco požadovat.

 

Máte už nějaké zkušenosti s MLM? Pracovali jste jako distributor pro některou z výše uvedených společnosti? Pokud ano, napište do diskuse. Cením si každého názoru, můžete jím inspirovat či motivovat návštěvníky mé stránky.

Pracujete pro jinou multilevel marketing společnost, která v tomto článku nebyla zmíněna? Napište mi, rád ji zde doplním.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

0 0 vote
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

13 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Romana
Romana
11 dní před

Dobrý den,

jsem leader společnosti Tiande, začala jsem si tak přivydělávat k mateřské a nyní jsem u tiande už 2 roky. Moc ráda Vám poradím, jak se stát skvělým leadrem a vydělávat hezké peníze.

Simona Hudáková
Simona Hudáková
1 měsíc před

Dobrý den,
jsem leader společnosti Innubio – produkty jsou vysoce kvalitní, bio z technického konopí, s CBD, CBDA, CBG, konopné potraviny i konopná kosmetika.
Rozhodně veliký potenciál i v této covid době. Imunitu potřebujeme všichni.
Pro info si klidně pište

Iva Tylichova
Iva Tylichova
1 měsíc před

Dobrý den, ráda bych se stala kontaktem na podnikání Amway, ještě bych poprosila o opravu kolik let je Amway a je to více než 60let, nevím jaké je stáří článku. Budete se divit, ale né všichni, kteří se zabývají MLM slyšeli od Amway, mohlo by se doplnit o principy z kterých vychází a na čem je stavěná (patenty, laboratoře, garance,…) Taky myslím, že by bylo zajimavé doplnit odkaz na rating firem. Díky za článek Iva

Nada Schejbalova
Nada Schejbalova
1 měsíc před

Nabizim privydelek s Fenixem. Stribrne sperky, kava, caje, kosmetika. Registrace zdarma. Sleva 25%.
Moznost budovat si sit. O vice info a katalog si piste na emai.

Dagmar
Dagmar
2 měsíců před

Dobrý den, zajímala by vás spolupráce s německou firmou LR health a beauty? Jestli ano můžete mě kontaktovat na email [email protected].
Výhoda spolupráce v týmové práci, vysvětlující videa, brožury, kauzuistiky lidí se zdravotními problémy.
Spravedlivý marketing, autobonus.

Michaela
Michaela
4 měsíců před

Mám pro Vás nabídku na spolupráci s firmou která vůbec není na trhu v Evropě, hlavně ne na ČR trhu a Slovensko. Jedná se o CBD oleje i ochucené, jsou tam například i ochucené cbd želé, esenciální oleje, různé wellness spreje, kosmetika. Zatím doručení do ČR bohužel trvá ale příležitost je obrovská a jsem tady úplně první. Pro více info pište [email protected]

Jan Juříček
Jan Juříček
5 měsíců před

Zdravím, teď se k nám dostalo do Čech od známého z Německa LifePlus. Jsem první kdo to v Čechach dělá. Fungují formou sítového marketingu už od roku 1992.

Oo h
Oo h
Reply to  Jan Juříček
5 měsíců před

Můžete mi prosím poskytnout více info?

Oo h
Oo h
Reply to  Jan Juříček
5 měsíců před

Ideálně prosím na e-mail [email protected]am.cz

Alena Bakova
Alena Bakova
Reply to  Jan Juříček
4 měsíců před

Dobry den, prosim o vice info na email [email protected]
Dekuji Bakova

Martin
Martin
Reply to  Jan Juříček
1 měsíc před

Dobrý den,
taky poprosím více infa. Děkuji moc

Jan
Jan
5 měsíců před

World Venturas už neexistuje. Po cca 13ti letech sve existence si nedokázali spočítat nový balíček který přidali a zkrachovali.

Michaela Hrušková
Michaela Hrušková
6 měsíců před

Dobrý den, ráda bych byla jako kontaktní osoba pro firmu Essens – Michaela Hrušková [email protected]
Pracovala jsem pro spousty firem nebo nějakou dobu zkoušela, hledala to nejlepší- některé jsou výše zmíněné ale firma Essens má rozhodně pro mě nejlepší marketingový plán, přijatelné ceny, parfémy jsou bezkonkurenční, registrace pro klienty zdarma, první nákup v jakékoliv výši a například firemní dovolená dosažitelná pro každého kdo chce pracovat.