O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Jiří, je mi 33 let a na internetu si přivydělávám už víc než 4 roky. Za tu dobu jsem si prošel téměř všemi možnými způsoby, jak si vydělat peníze na internetu. Od malých, většinou nefungujících výdělků, přes nelegální pyramidové hry nebo Ponziho schémata, až jsem se konečně dostal také k seriózním způsobům výdělku na netu, resp. k seriózním možnostem práce z domu.

Tuto stránku jsem vytvořil jen pro vás, abych vám svými radami aspoň trochu pomohl zorientovat se v tom, co se dá pokládat za seriózní výdělek a co je naopak podvod. Věřím, že díky mým zkušenostem vám při hledání ušetřím nejen čas, ale i peníze.

 

Něco více o mně

Jsem vystudovaný strojař (technolog sváření). Studoval jsem na Žilinské univerzitě v Žiline. Škola je to sice dobrá, ale myslím si, že mi nedala do života to, co jsem od ní očekával.

Po skončení školy jsem měl totiž problémy najít si práci ve svém oboru. Ne že by nabídky nebyly, právě naopak, bylo jich dost, ale většina zaměstnavatelů vyžadovala zkušenosti. Přeci jen šlo o profesi, kterou nemůže vykonávat každý. Možná byl problém i v tom, že jsem spíš introvert, a takováto práce vyžaduje extroverta, tedy člověka, který nebude mít problém v kuse někde běhat a něco zařizovat.

 

Abych se uživil, musel jsem si tedy hledat práci v jiné oblasti. Po nějaké době se mi podařilo nastoupit v jedné nejmenované firmě na pozici konstruktéra. Práce to nebyla špatná, vhodná právě pro introverta. Platově nic moc, ale tak absolvent se musí zezačátku nějak uskromnit, nebo ne? Podstatné bylo, že mě to bavilo.

 

Po nějaké době, cca po 2 letech, přišly ve firmě změny (krize 2012–2013 a propouštění). Padáka jsem sice nedostal, ale přeřadili mě na jiné pracovní místo. Tam jsem už nedělal jen konstruktéra, ale také technologa, kalkulanta a co já vím co všechno ještě. Čili práce za tři a plat zůstal samozřejmě nezměněný. Vždyť to znáte: „Je krize, můžeš být rád, že máš práci.“ a „Na tvé místo venku čeká dalších 200 lidí.“

To byl v podstatě první impuls k tomu, že jsem se začal zajímat o možnosti výdělku na internetu. Zpočátku jen tak, abych si přivydělal k tomu mému chabému platu něco navíc, později, jak se dočtete ve zbytku článku, jsem se prací z domu začal zabývat aktivně.

 

Ani práce z domu nemusí být pro každého, také má své nevýhody, které sám pociťuji. Ale je to podle mě ten nejlepší benefit, jaký může firma poskytnout svému zaměstnanci.

 

Vždy jsem tak trochu záviděl všem těm digitálním nomádům (grafikům, programátorům a dalším), kteří cestují po světě a díky internetu vydělávají třeba i z pláže. Záviděl jsem jim, že mají dostatek času sami na sebe a že mohou pracovat, kdy se jim zachce, zatímco v normálním zaměstnání pracujete v kuse 8 hodin (někdy i přesčasy), cesta tam a zpět trvá také nějakou dobu a když přijdete domů, jste unavení a na nic se nezmůžete. Někdo z vás si možná řekne, že přeháním, vždyť konstruktér jen sedí v kanceláři a baví se kreslením součástek. No vězte, že sedět na zadku a čumět do PC 9 hodin v kuse je také pořádně vyčerpávající.

 

Moje firma práci z domova nepovolovala, přestože konstruktér je profese, která by se doma klidně vykonávat dala. Vždyť vám stačí jen počítač a v něm nějaký ten program na kreslení. Dokonce nepotřebujete ani připojení na internet.

 

Jak jsem začínal

Na internetu jsem si začal „přivydělávat“, zřejmě jako každý začátečník, jednoduchými systémy, jako jsou klikačky a e-mailing. Znáte to – otevírání emailů a klikání na reklamy. Na mé stránce věnuji tomuto způsobu (ne)výdělku samostatný článek. Píši tam o svých zkušenostech. Řeknu vám rovnou, je to zbytečná ztráta času a později také nervů, když vám těch pár nasbíraných centů ani nepošlou. 

 

Jednoho dne za mnou přišel kamarád s tím, že má pro mě perfektní internetový byznys. Přes klikačky a e-mailing jsem vydělal jen minimum (vlastně jsem z 15 klikaček nevytáhl ani cent), a proto jsem se rozhodl posunout se trochu dál. Zmíněný online projekt sliboval pohádkové peníze, ale byl v tom jeden háček – do systému bylo potřeba „investovat“ peníze. Obalamucený a s vidinou rychlého a snadného výdělku jsem vložil do systému více než 19 tisíc korun (700 eur). Jak to celé dopadlo snad ani nemusím psát. Pokud vás to zajímá, přečtěte si článek moje první zkušenosti s vyděláváním na internetu.

Jestli se vám nechce, ušetřím vám čas – nic jsem nevydělal a o vložené peníze jsem přišel. Byla to, bohužel, pyramidová hra, přesněji řečeno Ponziho schéma.

 

Další zastávkou při budování příjmu přes internet byl takzvaný síťový marketing. Mnozí z vás budou tuto formu podnikání znát pod pojmem MLM – multi level marketing. Nyní si možná řeknete, že to je přece také pyramida. Dá se to tak chápat a já se s vámi nebudu hádat, osobně mám však o MLM pozitivní mínění. 

Šlo o společnost Organo Gold, která prodává kávu a čaje s houbou Reishi. Opět jsem investoval cca 8 tisíc korun (300 eur), ale v porovnání s předcházejícím projektem jsem aspoň dostal produkty (několik krabic čajů a kávy). Pro někoho skvělý a každopádně seriózní byznys, pro mě opět „výstřel do prázdna“. Časem jsem pochopil, že ani MLM není „můj šálek čaje“.

 

Ztracené sumy zabolely (i když v případě MLM se nedá hovořit o ztrátě, protože jsem za peníze dostal protihodnotu), ale když se na to nyní dívám zpětně, nelituji. Jednak mě to nastartovalo v tvorbě tohoto webu a získal jsem zkušenosti do života. Také jsem zjistil, že tyto pyramidové hry, Ponziho schémata nebo také MLM společnosti nejsou tou správou cestou, kterou bych se chtěl ubírat. I když i na výše zmiňovaných systémech se dá vydělat slušná částka. Někteří lidé bez páteře si takovýmto způsobem vydělávají zajímavé peníze.

 

Po předchozích zkušenostech jsem se sám sebe ptal, kdy už konečně také něco vydělám? Zatím jsem jen utrácel a nic z toho. Dokonce jsem začal myslet negativně a přesvědčovat sám sebe, že nic takového jako práce z domu neexistuje. A potom to přišlo. Jedné firmě se můj web zalíbil natolik, že mi nabídli práci externího copywritera. Náplní mé práce byla tvorba reklamních textů a článků pro jejich webové stránky.

 

Časem jsem se začal zajímat také o online marketing, protože pokud jsem chtěl zvýšit návštěvnost mé stránky, musel jsem si nastudovat něco o SEO, Facebooku či e-mail marketingu. No a všechny tyto věci dnes využívám. V článku pracovní profese v oblasti online marketingu si o tomto tématu můžete přečíst víc informací. Najdete tam vícero pozic (například správce sociálních sítí, správce e-mailové databáze, copywriter, copyeditor, linkbuilder a jiné), které je možné vykonávat doma.

 

Co dělám nyní

V současnosti dělám administrátora internetového obchodu. Pracuji sice jen 5 hodin denně, ale platově jsem na tom lépe, než když jsem „kvasil“ v kanceláři strojírenské firmy. Ptáte se, co vlastně dělám? Jaká je moje náplň práce? Plním e-shop obsahem a starám se o jeho aktualizaci, tedy aby na něm byly jen produkty, které jsou na skladě. Vyprodané položky z e-shopu vyhazuji, přidávám nové produkty a aktualizuji ceny zboží. Kromě toho se starám také o sociální sítě, přidávám příspěvky na FB stránku firmy a čas od času napíši článek na blog. SEO, hlavně linkbuilding, je samozřejmostí. Také se podílím na tvorbě e-mailů (newsletterů) a připravuji PPC kampaně. Vlastně dělám téměř vše, co jsem se naučil při tvorbě tohoto mého webu.

 

Možná se ptáte, kde jsem na takovou nabídku natrefil. To vám v tomto článku neprozradím, na toto téma jsem totiž napsal samostatný článek. Pokud vás zajímá, kde hledat nabídky práce tohoto charakteru, přejděte sem: správce e-shopu, jaká je náplň jeho práce a kde hledat nabídky. Ještě doplním, že spravovat nemusíte jen e-shop, ale klidně také nějaký internetový magazín, blog či jakoukoli webovou stránku, která si vyžaduje neustálou aktualizaci (přidávání nových článků a textů), ale její majitel na to nemá čas.

 

Pokud vás nebaví sledovat desítky portálů, prohrabovat se stovkami nabídek a hledat, která z nich se dá vykonávat z domu, můžete to klidně nechat na mě a jednoduše sledovat na mé stránce speciální kategorii nabídky práce pro správce e-shopů, magazínů, webových portálů, kde zveřejňuji, kromě jiného, také pracovní příležitosti z této oblasti. Nějaké nabídky tam najdete i v současnosti, ale už nejsou aktuální. Netřeba však zoufat, určitě tam přibudou nové.

 

Při práci správce e-shopu si přivydělávám vyplňováním online dotazníků. Není to sice velký výdělek, ale každá koruna se hodí, nebo ne? Je to podle mě jeden z nejlepších a nejserióznějších způsobů, jak si na internetu přivydělat nějaké drobné navíc a na rozdíl od klikaček a e-mailingů také vyplácejí. Registrace je vždy zadarmo, nikdo po vás nechce vstupní ani měsíční poplatky, nemusíte tedy investovat žádné peníze.

Jednoduše se zaregistrujete (registrace do vícero dotazníkových společnosti = více dotazníků na vyplňování = více peněz), vyplníte dotazník a máte vyděláno.

Také na toto téma jsem vytvořil samostatnou sekci, více informací najdete v tomto článku. Osobně tento způsob přivýdělku doporučuji, mám s ním jen dobré zkušenosti.

 

V budoucnu si chci vybudovat pasivní příjem

Současná práce mě sice baví, ale není to pro mě konečná. Přestože se mi podařilo dosáhnout toho, o čem jsem před 4 lety mohl jen snít, stále jde o aktivní příjem. Čili musím pracovat, abych vydělal. Mým cílem je však vybudovat si pasivní příjem. Mám v plánu rozběhnout další webové projekty, konkrétně dva inzertní portály a nějakých pár affiliate webů, které by mě živily, zatímco já bych cestoval po světě.

 

K dosažení mého cíle se nabízí affiliate marketing. Pro mě je to jednoznačně nejzajímavější a možná nejvýnosnější forma online podnikání, která není až tak náročná na investice. 

 

O affiliate marketingu mám na webu samostatnou rubriku, takže pokud máte zájem dozvědět se více, klikněte sem.

 

Lepším internetovým byznysem je zřejmě už jen vlastnit nějaký e-shop. Nad touto možností uvažuji také. Zhruba do pěti let bych si chtěl vybudovat nějaký ten internetový obchůdek. Velkou výhodou je, že momentálně pro jeden pracuji, takže mám možnost okoukat, jak celý ten systém funguje a co to zahrnuje.

 

Pár slov na závěr

Najít si práci z domu není až tak těžké, jak se může zdát. Na to, aby se vám to podařilo, budete potřebovat hlavně trpělivost (pevně si jít za svým cílem) a chuť neustále se vzdělávat.

 

Pokud vám mohu poradit na základě osobních zkušeností, vybudujte si vlastní projekt – nějaký blog, web stránku. Na něm se nejlépe naučíte všechny tyto věci. Zlepšíte si gramatiku, naučíte se lépe psát, pochopíte, jak pracují vyhledávače atd. Potom nebudete mít problém najít si vysněný job a pracovat z pohodlí vašeho domova, případně z jakéhokoliv jiného místa.

 

A ještě jedna rada – buďte obezřetní u inzerátů na manuální práce, jako je lepení obálek, skládání per, kinder vajíček a podobně. Většina takových nabídek, samozřejmě ne všechny, jsou podvody. Chtějí po vás peníze za nějaké brožurky nebo návody na skládání, ale práci vám nedají.

 

Pevně věřím, že vás tento můj web v něčem inspiruje a že se také vám podaří najít si nějaký zajímavý job na externí spolupráci, v horším případě aspoň drobný výdělek na přilepšení. A kdoví, možná vás informace na tomto webu nakopnou natolik, že si časem vybudujete nějaký vlastní byznys. 🙂

 

Jaké jsou vaše zkušenosti? Podařilo se vám také najít si práci z domu? Pokud ano, napište svůj příběh do diskuse. Každého názoru si cením, může být inspirací a motivací pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

4.6 10 votes
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

36 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukaš
Lukaš
9 října, 2022 5:34 pm

dobry den už nějakou dobu jsem se snažil najit prací co mě baví dělám ve firme dřu se jak blázen a stejné nemam moc peněz a už nejsem jak dlouho spokojeni a pc mě baví a trávím tam od 13:00 14:00 hodin do 8 10 h čas a říkám si musí byt nějaká možnost jak si vydělat jak dělat něco aj kdyby to bylo z domu nějak práce co by mě bavila a užíval víc než dobře tak bych se chtěl zeptat jde něco se naučit co bych mohl pak využit jako prací třeba z domu přes program nebo něco nebo nějak jak bych mohl začít nějaké rady tipy triky předem děkuju za info 🙂

práce homeoffice
práce homeoffice
21 srpna, 2022 1:34 pm

Zkuste se podívat také na web https://homeofficeprace.cz Pravidelně přidáváme nové nabídky. Jedná se o solidní práci žádné MLM nebo potřeba investic.

Michal
Michal
11 února, 2022 10:00 pm

Dobrý den, prosím, chtěl bych se zeptat, jsem ID a už dlouho sháním práci z domu v oboru administrativa, neexistuje prosím taková nějaká nabídka? Prohledal jsem snad už vše a nikde jsem nenarazil. Sháním tak nutně. Děkuji moc.

Michal
Michal
Reply to  Jiří H.
12 února, 2022 10:43 pm

Děkuji, já právě jsem tak projížděl a nic zatím nenašel, třeba se něco takového objeví, a moc Děkuji.

Petr
Petr
1 října, 2021 8:51 pm

Prosím o váš názor na projekt, Píšu to znova nebo jsem to asy smazal. Jedná se o projekt z Dubaje a je za ní královská rodina registrace je zdarma a vše se dá prostudovat ale taky se dá zapojit bez vkladu a vydělat si na vaší investici nebo zainvestovat a nikoho nemusíte ani oslovovat . Tak se vám připisují vaše zhodnocení děkuji za váš čas
https://safir.com/info/zeniq/index.html#1wwexydx4c

Last edited 1 rok před by Petr
Marta
Marta
14 září, 2021 12:06 pm

Diky za Vase stranky.Nasla jsem je zcela nahodou a ziskala ztracenou viru

Vendy
Vendy
5 srpna, 2021 3:45 pm
  • Dobrý den. Je možné spolupracovat s Affiliate marketingem, když nemám vlastní web?
  • Děkuji za odpověď.
Rosťa
Rosťa
16 července, 2021 10:34 am

Dobrý den, nemáte zkušenosti s prací přes stránku https://skladani-per-cz.wixsite.com/skladaniper
Děkuji

Pavla
Pavla
13 července, 2021 9:18 am

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nějakou zkušenost a bližší informace ohledně konceptu práce skrze https://www.privydelekzdomova.cz/.

Děkuji.

Veronika
Veronika
20 června, 2021 9:09 pm

Dobrý večer, četla jsem váš článek ohledně práce jakožto moderátor chatu u Cloudworkers.company. Chtěla bych se zeptat ohledně naskenování občanského průkazu, paní mi v emailu, kde posíla informace a dokumenty píše, že ,, vyfoťte se s občanským průkazem v ruce – obě strany občanského průkazu ´´ . Jenomže pokud bych se vyfotila i s OP, tak tam detaily nebudou vidět…. mám tedy OP jenom oskenovat a zakrýt nepotřebné informace nebo se s OP vyfotit.

David
David
20 dubna, 2021 4:33 pm

Dobrý den, četl jsem vaše recenze na vyplňování dotazníků. Chtěl bych se zeptat jak to je prosím s daněním? Zahrnujete to do ročního zúčtování nebo se to nemusí?

JAROSLAV ŠLEGL
JAROSLAV ŠLEGL
4 dubna, 2021 8:50 am

Dobrý den stáhnul jsem si jako přivýdělek aplikaci pí network zajímal by mě váš názor děkuji

Adéla
Adéla
5 prosince, 2020 6:29 pm

Chtěla bych Vám poděkovat, protože díky vaší webové stránce jsem si našla brigádu z domu a jsem s ní skutečně spokojená a plat je mnohdy lepší než u prací do kterých se musí dojíždět. Jedná se konkrétně o práci telefonistky u STEM/MARKU. Budu váš web sledovat a fandím vám v tom co děláte!

Lubomír Dostál
Lubomír Dostál
13 prosince, 2019 11:32 am

Dobrý den.

Možná by se Vám mohla zamlouvat naše velice skvělá nabídka jak mít nejenom velice zajímavý příjem, který je možno mít dokonce neomezený, ale také každé tři roky nové auto.
Určitě budete i Vy velice spokojen,
Zatím krásný den.
Dostál

Petr
Petr
Reply to  Lubomír Dostál
11 března, 2020 2:41 pm

Díky za více informací

bluenite
bluenite
Reply to  Lubomír Dostál
21 ledna, 2020 12:34 pm

můžu dostat bližší info k věci?
PK

Zuzana
Zuzana
25 listopadu, 2019 1:15 pm

Dobrý den Jiří,
chtěla bych na Vašem portálu nasdílet inzerát s možnou spoluprací z domova. Nedaří se mi však odeslat Vám e-mail. Nabízíte stále možnost zveřejnit pracovní nabídky na Vašem portálu?

S pozdravem

Zuzana

Jakub Kocian
Jakub Kocian
12 září, 2019 1:11 pm

Dobrý den Jiří,

Vaše stránky vypadají dobře a pokud se již více, jak 4 roky pohybujete pouze mezi prácemi na internetu, věřím, že budete mít přehled.

Rád bych s Vámi navázal kontakt emailově a nabídl Vám produkt nebo spolupráci (ovšem pouze, pokud vyhledáváte nové příležitosti nebo produkty)

🙂 přeji pěkný den

Jiří H.
Jiří H.
Reply to  Jakub Kocian
13 září, 2019 10:05 am

Dobrý den Jakub,

klidně můžete napsat na [email protected].

Ale momentálně nehledám žádnou MLM příležitost.

Radek Nesrsta
Radek Nesrsta
12 února, 2019 11:06 am

Zdravím a přeji krásný den, máte skvělé stránky, moc dobře se čtou a jsou plné objektivních informací 🙂 byla by možnost se nějak zkontaktovat osobně? Díky za Vaši odezvu
S pozdravem
Nesrsta Radek

Jiří H.
Jiří H.
Reply to  Radek Nesrsta
13 února, 2019 8:12 am

Dobrý den, děkuji.

A důvod setkání? 🙂

dada
dada
31 ledna, 2019 3:31 pm

jo ještě jsem zapoměla pokud dáte to jméno pošlu vám odkaz na vstup do tréninkové kanceláře.

dada
dada
31 ledna, 2019 3:28 pm

Dobrý den, dobrá stránka dobře se čte, já taky prošla vším možným od emailů, klikaček sběr BTC, ale výdělek tedy nic moc. Ted v součastnosti jsem začala s marketingem a jedna firma z USA která prodává svoje nástroje – tvorba webu, eeshopů,emailing, videokonference, návštěvnost, a vše co je třeb a kolem on-line podnikání, tohle je jejich stránka… builderall.com/Home
a navíc nabízí skvělý affilate program, pecka, balíček stojí sice 50$ na měsíc, ale ihned se to vrátí pokud doporučujete zájemce at na nákup balíčků- jsou 3 typy, tak do affiliate programu.
Mám možnost přivést 5 lidí do tohoto projektu na 7 denní zkušební dobu, po tu dobu přivádí taky někoho a vidí své možné odměny, které se po 7 dnech a zaplacení balíčku stanou realitou.
A po zaplacení máte zas takovou 30denní dobu na zkoušku, normálně pracujete s nástroji, je tam toho hodně a doporučujete lidi, provize máte z 1. i 2. linie, za každého 15$ každý měsíc,pokud v programu zůstanou-protože i vy máte i oni do 30 dní nárok na zrušení spolupráce a dostanete svých 50$ zpátky.
Pokud máte zájem si to nezávazně zkusit na 7 dní napište mi, stačí vaše jméno např. A.Novák

Petr M.
Petr M.
4 prosince, 2018 5:34 pm

zdravim, pred chvili jsem narazil na Vase stranky, zatim si to vse procitam. Hledam dobry zpusob privydelku na internetu, jelikoz u PC travim hodne casu. Nedavno znamy mluvil o vyplnovani dotazniku na internetu, tak jsem hledal a dostal jsem se sem. Spise jsem rozklikl XY odkazu na vydelek na internetu, klikacky a atd. ale vse je psane stejne jako od jednoho cloveka… Vydelejte hromadu penez za mesic, staci jen parkrat kliknout. Nebo oholte casino, je to jednoduche! Z me osobni zkusenosti jsem zkusil i par projektu jako Golden Birds, Golden Mines… u techto 2 projektu to vypadalo dobre, ovsem pravidla jen v rustine, takze jsem sel podle navodu od nekoho… nejake penize (par tisic) na kazdy jsem poslal, a vyplata, slibena na zacatku opravdu na Payeer prisla. Casem ale naraz neslo posilat… Samozrejme v pravidlech je psano, ze vam vyplati pouze 50% vlozene castky, zbytek si musite ziskat pomoci referalu… v rustine samozrejme… Kdyz jsem se na to ptal na internetu, ozval se mi clovek ktery mi o tomto psal, ze jsou to podvody a bla bla bla a ze ma projekt ktery funguje uz x let. Sel jsem do nej, pocatecni investice nemusela byt, ale ja si rekl, ze par stovek nicemu vadit nebude… Opravdu investice i navrat probehly v poradku, takze jsem pak dal vic. Vyplatily vic, a ja dal tedy jim jeste vice a ouha. Naraz, mi bylo sdeleno, ze mam stejnou IP jako muj manager (ten kdo me dovedl) a ze jsem podvodnik. Zacalo se to resit, rikal jsem si, jen chyba systemu, ale ne… zacala snima hadky. A ja hlupak jeste veril tomu clovekovi, ktery me tam dovedl. Pry se to snima urovna, ze nemusim mit strach. Obcas se tam obevila specialka, ktera davala vice, ale museli se tam penize nejak dostat. nechtel jsem ale po dlouhych debatach mi rekli, ze kdyz podvadim, muzu se vyhnout postihu a zvolit jednu ze 3 moznosti… bud hodne referalu, co budou investovat nebo vse mi seberou a pujdu od nuly nebo investovat 3x vice penez. Rozhdodl jsem se investovat 3x vic (v prepopoctu na ceske asi 17000 Kc). a cekal jsem. Zatim jsem ryzoval udajne finance a cekal jsem na vyjdareni adminu. nateseny jsem na strance za vydelane penize skupoval dalsi a dalsi abych vydelaval vic. V te dobe jsem mel jeste dost financi a zrovna se objevily specialky, terno, znate to, a ja tam proste vrazil dalsich 8000 Kc. Preci az chvili uz budu mit 20000 kc mesicne na internetu jako pasivni prijem. A jeste jsem do toho naverboval kamarada, ktery do toho vrazil taky 10000 Kc. behem dalsich 30 dni jsem adminum psal kdy mi konecne umozni zase vyplaceni penez, a jejich odpovedi bylo porad dokola. proverujeme, proverujeme, a pak vyberte jednu ze 3 moznosti jelikoz podvadite, ja jim napsal, toto uz jste mi psali tehdy a tehdy, ja vam rekl toto a toto, vy jste mi rekli toto a toto a oni zase proverujeme, proverujeme. pak zase zaplatte 3x vic nez jste dal, jelikoz podvadite. To uz mi ruply nervy. Ale malo. Kamaradovi to stejne napsali taky. Co budu vykladat. Jemu to budu muset postupne splatit a ja prisel o nemale penize (vzal jsem to z kreditni karty, kterou ted musim splatit asi 35000 KC dohromady a to nepocitam kamarada). Kdyby byl zajem, vsechny zpravy od zacatku mam ulozene ve screenech, veskerou komunikaci s adminama) Bylo jedno jestli jim clovek psal cesky nebo anglicky nebo pomoci prekladace rusky. Oni vzdy odpovidali v rustine. Casem zacali i v anglictine a usoudil jsem to jako nejlepsi styl komunikace. Jen chci od tohoto projektu odradit vsechny co by o nem jen uvazovali! Ani tezeni jejich kryptomeny nepomuze. Navic je v pravidlech, ze kazdy mesic tam musite poslat myslim 25% prostredku celkove nainvestovanych na obchodni ucet (jsou tam 3, osobni na nakup slepic – Kurochek, obchodni – na nakup akcii, a herni – pro hrani her). Ono za ty poslane penize musite nakoupit akcie, ktere se vam do 3 mesicu vrati s 70% marzi nahoru a penize si muzete nechat poslat na ucet na Payeru. Takze vlastne nemate co ztratit! Omyl. Kryptomena tezba, pres jejich program jde na osobni ucet a je vazana na uz. jmeno a heslo, tudiz, kdyz po mesici nekupite akcie, nemuzete tezit. Pry po 3 mesicich neaktivity vam ucet smazou. Ja uz tam 4 mesice nic neposlal a ze srandy jsem se tam podival a ucet funguje furt dal. Projekt se jmenuje GOLD-EGGS.COM a je to PODVOD! Vypada to seriozne, lidi tam komunikuji, odpovidaji, vsechno vypada dobre a ja i kdyz jsem neveril zpoctaku a dal jsem asi 250 Kc jako prvni investici, ktera se mi po mesici asi vratila, tak jsem se nechal oblbnout… muj email kdyby preci jen nekdo mel zajem a neveril mi, je [email protected].
ted uz takovy nebudu a riskovat rozhdone ne. jo a mimochodem, po 2 mesicich neaktivity mi zacali chodit emaily od google, microsoft dokonce i z bank, ze se mi z celeho sveta snazi dostat na ucty hackeri! Vsude jsem zmenil a posilil hesla, takze sranda dalsi. A program na kryptomenu nejde z PC smazat!
Moc diky za rady zde, od dneska pujdu opatrne a z lehka. Vsem hodne zdaru a nenechte se napalit jako ja!

Milan Kubica
Milan Kubica
8 května, 2018 11:41 am

Dobrý den, rád se občas podívám na Vaše stránky, jste výborný a myslím si, ohledně
stránek nemáte konkurenci. Líbí se mi,že píšete kolem prac. nabídek seriozně a
přemýšlíte.
S pozdravem M.Kubica Hradec Králové

Admin
Admin
Reply to  Milan Kubica
8 května, 2018 3:05 pm

Děkuji moc, takovéto komentáře se vždy dobře čtou.

S pozdravem Jiří.