O WEBU

Jsem rád, že jste zavítali právě na moji webovou stránku. Ať už jste zde z jakéhokoli důvodu, budu se snažit být vaším poradcem a pomocníkem pro oblast internetového výdělku, resp. podnikání na internetu. Ještě předtím, než začnete číst, chtěl bych vás upozornit na to, že zde nenajdete projekty, díky kterým se vám podaří závratně zbohatnout. Pokud hledáte snadný a rychlý internetový výdělek, pro který není třeba vynaložit nějak velké úsilí, ani investice, jinak řečeno – vydělávat pohádkové peníze nicneděláním – doporučuji vám tuto stránku raději opustit. Ušetříte si mnoho času.

 

Co na této stránce najdete:

 • desítky možností, jak si přivydělat online,
 • kritiku pyramidových her a podvodných investičních systémů,
 • seriózní nabídky práce z domu,
 • novinky, aktualizace, seznamy atd.

 

Co na této stránce určitě nenajdete:

 • návody, jak zaručeně zbohatnout a stát se milionářem.

 

Tuto stránku jsem se rozhodl vytvořit po mých prvních dvou zkušenostech s podvodnými finančními hrami – Ponziho schématy, které každý prezentoval jako skvělou práci, resp. revoluční MLM byznys. Ztratil jsem v nich pár tisíc korun, což mě zabolelo, ale nebylo to nic hrozného v porovnání s jinými. Šel jsem do toho s tím, že investuji tolik, kolik si mohu dovolit ztratit. Avšak to, co mě k tvorbě tohoto webu nejvíc nastartovalo, byly záměrné lži a klamání. Většina těchto „internetových guru“ jen balamutí a slibuje modré z nebe.

 

Peníze leží na zemi, třeba je jen zvednout. Past na hlupáky.

 

Původně bylo mým úmyslem vytvořit stránku jen na téma „podvodné internetové programy“, na které bych se snažil rozlišit MLM od pyramidových her či Ponziho schémat. Později mě však napadlo, že bych mohl vytvořit nějakou rozumnou stránku, na které bych se snažil lidem ukázat, jaké jsou možnosti vydělávání přes internet. Většina lidí mi říká, že výdělek na internetu je mýtus, jen balamucení a lhaní lidem. To však není pravda. Na internetu se dá vydělat a ne málo, chce to jen informace a chuť učit se nové věci. A právě tyto informace se snažím vyhledávat, proto každodenně brouzdám po internetu a hledám, kde všude a jak se dají peníze vydělat. A vzhledem k tomu, že to dělám už delší čas, myslím si, že mám vcelku solidní přehled a dokážu oddělit plevel od zrna, tedy programy, které jsou seriózní a legální, od toho zbytku.

 

Na tomto webu tedy nenajdete jen podvodné internetové programy, které nefungují nebo nevyplácí, ale také seriózní společnosti, se kterými se určitě dají vydělat nějaké peníze, jako je například mikropráce (brigáda z domova) s portály stovkomat.cz, jaudelam.cz nebo třeba fobo.cz (portálů je mnohem víc). Na toto téma si můžete přečíst článek, jak si vydělat s portálem stovkomat.cz.

Najdete zde také další nápady jak vydělat peníze například točením videí na YouTube, psaním článků a propagováním produktů v partnerských (affiliate) programech. Více o této formě online podnikání si můžete přečíst v článku co jsou to partnerské programy

 

Affiliate marketing já osobně považuji za jednu z nejzajímavějších a možná nejvýnosnějších možností, jak vydělat na internetu slušný balík peněz. Chce to ale dobrý nápad a mnoho trpělivosti.

 

Dále vám vysvětlím, jak se dá jednoduše rozeznat legální práce, resp. podnikání na internetu – síťový marketing, od několikrát zmiňovaných pyramidových her a podvodných systémů, jako jsou klikačky, surfbary, HYIPy, online rulety a jiné neseriózní možnosti, jak získat peníze, které slibují stovky korun denně bez toho, abyste pohnuli prstem. Obzvláště zmíněné online ruletě se v poslední době věnuje mnoho podvodných stránek slibujících enormní výdělky. Více na toto téma v článku jak nenaletět podvodníkům, kteří propagují online kasina.

 

Něco o MLM, jak je rozeznat od pyramid.

 

Čas od času se mi podaří natrefit na seriózní nabídku práce z domova. Možností je mnoho – od relativně jednoduchých prací, jako je správa e-shopu, psaní popisků na weby, korektura gramatiky, přepisování a úprava textů atd., až po složitější, jako je například programování, online marketing, práce obchodního zástupce atd. Tyto a další nabídky zveřejňuji v sekci práce z domu bez poplatků.

 

Nehledáte práci, ale spíše možnost příležitostně si přivydělat při práci nebo studiu? Potom vám doporučuji přečíst si článek online výzkumy za odměnu.

 

Pokud znáte nebo využíváte nějaký internetový výdělek, který jste na této stránce zatím nenašli, kontaktujte mě na pracujzdomova@centrum.cz, rád o něm napíši článek. Pokud se vám moje stránka líbí a sledujete ji pravidelně, staňte se Facebookovým fanouškem (klikněte na „To se mi líbí“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“). Do budoucna mám v plánu napsat o mnoho víc hodnotnějších článků plných zajímavých informací a možností, jak si na internetu vydělat. Vy za odměnu budete mít tyto informace mezi prvními.

 

Cílem tohoto webu je:

 • pomoci každému, kdo pomoc hledá,
 • vytvořit diskusi anonymních členů, kteří by rádi znali názor ostatních,
 • aktualizovat články, aby návštěvníci byli vždy v obraze.

 

Pravidla webu:

 • nespamovat,
 • žádné vulgární komentáře,
 • nepropagovat své projekty v diskusním fóru.

 

Na závěr bych vás rád požádal, abyste nic z toho, co si na této webové stránce přečtete, nepovažovali za absolutní pravdu. Také jsem jen člověk a mohu se mýlit. Je mi jasné, že ne každý bude souhlasit s mým názorem a postojem, především ohledně projektů, které kritizuji. 

 

Tuto stránku doporučuji přečíst každému, kdo má zájem o nové informace. V nejhorším případě získáte jen nové poznatky, v lepším případě vám to v budoucnosti možná zachrání peníze nebo se něčím inspirujte a vyděláte…

 

PS: Hodnoťte, prosím, obsah stránky, ne gramatiku. 🙂

 

Upozornění: Tímto prohlašuji, že všechny příspěvky a články na tomto webu byly psány z dostupných informací, které si může stáhnout kdokoli. Nejsem specialista v daném oboru, ale mám praktické zkušenosti, které jsem při psaní jednotlivých příspěvků využil. Na základě uvedených skutečností nenesu žádnou zodpovědnost za případné uvedení čtenáře v omyl. Obzvlášť chci čtenáře upozornit na zveřejnění své e-mailové adresy. Pokud svůj kontakt zveřejníte například v diskusi, je to na vaši vlastní zodpovědnost. Moji stránku mohou sledovat různí lidé, nejen ti s čistými úmysly.
Sdílejte:

One Response to “O WEBU”

 1. bluenite napsal:

  dobrý den,
  mohu poprosit o info, jestli neznáte tuto stránku:
  imperial-finance.io
  Tváří se dost seriózně, dokonce komunikují i po telefonu. Neznáte ji náhodou prosím?
  díky za každou reakci
  Petr z Prahy

Leave a Reply