Recenze na Cloudworkers.company – dá se na stránce vydělat?

Online moderátor chatuje se zákazníky.

Lákala by vás práce, ve které byste nemuseli dojíždět do kanceláře? Pracovali byste z pohodlí domova z kterékoliv části světa jako moderátor online chatu a náplní vaší práce by bylo textové chatování se zákazníky o běžných tématech, řešení jejich problémů atd. A za takovou práci by vám ještě i zaplatili. Zní to jako práce snů, že? Tak přesně takovou brigádu nabízí portál www.cloudworkers.company. Ten hledá do svého týmu moderátory chatu z celého světa.

 

V této recenzi se podíváme na portál CloudWorkers trochu detailněji. Zjistíme, na jakou oblast online chatu se tato chat agentura zaměřuje a zda benefity, které nabízí, jsou skutečně tak lákavé, jak to na první pohled vypadá.

Na závěr si můžete přečíst mou zkušenost s touto firmou, kolik se mi podařilo vydělat a zda mi peníze skutečně vyplatili.

 

Co je CloudWorkers a kdo za tím stojí?

Jedná se o projekt britské společnosti Cloudworkers Ltd. se sídlem v Londýně, která patří mezi největší a nejznámější agentury v provozování online/textového chatu na světě.

Jde o globální projekt, Cloudworkers hledá moderátory chatování z více než 70 zemí napříč všemi kontinenty a jejich web je přeložen do 20 světových jazyků. Výjimkou není ani čeština.

 

Úvodní stránka společnosti.

 

Na internetu najdeme o této agentuře poměrně dost informací, takže se nejedná o žádnou neznámou firmu se sídlem v daňovém ráji, jak to u podobných projektů často bývá.

Kromě toho najdeme na internetu o cloudworkers.company i mnoho recenzí. Ty jsou většinou pozitivní, ale najdou se mezi nimi i nějaké kritické/negativní příspěvky označující tuto firmu jako podvodnou.

 

Kdo všechno se může zapojit?

Cloudworkers Ltd. na své stránce uvádí, že místo v jejich týmu moderátorů chatu může získat zcela kdokoliv, bez ohledu na pohlaví, vzdělání, věk a sociální postavení. Vše co potřebujete k výkonu práce, je dovršených 18 let, vlastnit nějaký počítač/notebook s připojením na internet, schopnost odpracovat týdně alespoň 12 hodin, ochotu zapojit se do erotických dialogů, výbornou češtinu, a to nejdůležitější, vlastnit živnostenské oprávnění.

Na oplátku agentura nabízí zajímavý plat, zaškolení, možnost volit si svou pracovní dobu, legitimní příjem a spolehlivé platby každý měsíc – vydělat máte podle toho, kolik zpráv napíšete.

 

Jelikož splňuji požadavky na 90% (až na to zapojení se do erotických konverzací a flirtování), nic mi nebrání ve vyplnění kontaktního formulář a zkusit to.

 

Vyplnění kontaktního formuláře – žádost o práci

Po vyplnění formuláře, které mi zabralo jen pár minut, a odeslání zprávy mi odepsala celkem milá slečna/paní, která mi ve zkratce vysvětlila pár dalších záležitostí, například i to, že jako moderátor chatu budu mít za úkol podílet se na erotických textových konverzacích se zákazníky na různých chat platformách / flirtovacích seznamkách a udržovat je online co nejdéle.

Práce probíhá přes online/live chat, webkamera není nutná, takže moderátor zůstane v anonymitě.

 

Jaké výhody nabízí chat agentura Cloudworkers Ltd.?

 

Ještě před zahájením práce bylo nutné absolvovat hodinové školení přes Skype, kde mi podrobně vysvětlili, jak funguje jejich systém, co budu dělat a kolik si vydělám.

 

Rada: Před zahájením práce bude nutné agentuře poslat naskenovanou fotografii občanského průkazu / pasu, aby si ověřili vaši totožnost, a zda je vám alespoň 18 let. Pro jistotu doporučuji v nějakém grafickém editoru / Photoshopu zamazat důležité údaje. V podstatě vám stačí nechat odkryté jen datum narození, jméno a příjmení a fotku.

 

Jak jsem dopadl – moje zkušenost

Člověk nemusí být vůbec chytrý, aby již po krátké chvíli zjistil, že pokud chce na tomto portálu vůbec něco vydělat, musí podvádět, lhát a předstírat, že je osoba, která má reálný zájem randit s dotyčným zákazníkem online seznamky.

Vaším úkolem vůbec není běžné chatování s jinými lidmi, třeba i v oblasti erotiky a flirtování, vaším úkolem je hrát se zákazníky různé role, vytvářet perverzní scénky, jednoduše je balamutit a udržet online co nejdéle, aby se na vás namotali a aby utratili co nejvíce peněz. Online platforma, na níž chat moderátoři pracují, si žádá od zákazníků peníze za každou zprávu, vy z toho dostanete drobnou provizi (drobky).

 

Vydržel jsem dělat tuto práci sotva týden (několik hodin denně) a během této doby jsem si od zákazníků vyslechl leccos. Od návrhů na svatbu a společného uspokojování, až po nadávky a výhrůžky. Člověk musí mít skutečně silný žaludek, aby mohl vykonávat takovou práci.

 

Pro společnost dobrý byznys, pro moderátory otročina

Ani finančně to není až takové terno, jak by se mohlo zdát. Společnost Cloudworkers Ltd. platí své textové moderátory podle výkonu / počtu zpráv, které pošlou zákazníkům.

Jak jsem již zmiňoval, pracovat budete na různých seznamovacích a flirtovacích platformách (erotické seznamky a podobně), na kterých zákazníci utrácejí peníze za chatování. Za každou zaslanou zprávu zaplatí klienti stránce cloudworkers.company 1 euro, z této částky vám náleží provize cca 10 centů. Aby váš výdělek tedy skutečně stál za něco, musíte každý den poslat stovky zpráv, což vám zabere několik hodin. Za jistých okolností by to nemusel být problém, háček je však v tom, že předtím, než budete moci odpovědět zákazníkovi, musíte nejprve prozkoumat a přečíst si jeho předchozí komentáře, abyste znali kontext konverzace (ten zákazník si mohl předtím psát s jiným moderátorem/moderátory a neměl by zjistit, že ta dívka s pěknou fotkou je podvod a že si píše vždy s jinou osobou). A to zabere také hodně času.

Dále je třeba myslet i na to, že musíte vlastnit živnostenské oprávnění (platit si zdravotní a sociální pojištění), zaplatit daň z příjmu a ještě k tomu i DPH, protože příjem dostáváte od zahraniční firmy. V konečném důsledku je tedy velmi sporné, zda se vám taková práce vůbec vyplatí (pokud nutně potřebujete peníze, tak zřejmě ano).

 

Velkou výhodou je, pokud umíte psát všemi deseti a máte bujnou fantazii. V tom případě byste mohli vydělat daleko více než já.

 

Za těch pár dní, které jsem u nich odpracoval, jsem vydělal pár desítek eur. Peníze mi bez problémů poslali na můj Paypal účet. To je asi jediná pozitivní věc na celém tomto projektu, a získal jsem samozřejmě i pár zajímavých zkušenosti do života.

Neumím si ale představit, že bych takovou práci vykonával 8 až 10 hodin denně. Samozřejmě můžete pracovat i jen 2 hodiny denně, otázkou však je, zda vám získaný výdělek postačí na zaplacení odvodů.

 

Pár slov na závěr

Z morálního hlediska tato práce rozhodně není v pořádku. Abyste ji mohli vykonávat, musíte na ní mít povahu a silný žaludek, a ještě umět psát všemi deseti. Nepochybuji ale, že se u nás najde mnoho lidí, kteří výše uvedené předpoklady hravě splňují.

A zda tuto práci doporučuji? Ne, nedoporučuji. Není to až taková skvělá práce, jak to na první pohled vypadá. Pokud však patříte mezi lidi, kteří nutně potřebují vydělat nějaké peníze, a jste ochotni udělat cokoliv, můžete to zkusit. Možná jste šikovnější a vyděláte více peněz než já.

 

Buďte však opatrní! To že vyplatili mě, nemusí automaticky znamenat, že vyplatí i vás. Na internetu je o stránce cloudworkers.company mnoho negativních recenzí. Především na zahraničních stránkách někteří uživatelé udávají, že nedostali nic, resp. že jim strhli z výplaty část peněz.

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti s portálem cloudworkers.company? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na netu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

41 Responses to “Recenze na Cloudworkers.company – dá se na stránce vydělat?”

 1. Marcel napsal:

  Dobrý den pracuji u nich necelý měsíc u Cloudworkers prosím jak je to ze živnosti? Musím ji mít a odvádět daně? Kontaktovat účetní? A živnost konkrétně jako freelancer nebo či jak? Já mám invalidní důchod ve 2 stupni, tak nevím jak to ted řešit aby nenastaly problémy. Děkuji.

 2. Lucka napsal:

  Tady si nejvice stezuji ti, co nezvladli napsat vice jak 50za hodinu. Ja mam 100 az 120 zprav za hodinu a mesicne kolem 18tisic. Chce to jen byt sikovny, jinak si nevydelate a Lenka se taky hodn
  e uklidnila.

 3. Honza napsal:

  Píše se zde o tom, že musíte pročítat předchozí celou konverzaci s klientem, kterému máte psát. Tohle je dosti zbytečné zdržování. Teamleader radí naopak konverzaci moc nepročítat a postupovat spíše takto: Rychle přečíst info o klientovi a poslední zprávu, která vám od něho přišla. Pokud je v té poslední zprávě něco nového, důležitého, tak rychle zapsat do infa a vzápětí rychle napsat bez většího přemýšlení klientovi zprávu, moc se s tím nepárat. Od toho je tam právě to info, do kterého by měli operátoři zapisovat vše podstatné o klientovi, důležité zásadní věci, které si s operátory pověděl. To má potom operátorovi ušetřit čas v pročítání těch konverzací.
  Základem úspěchu v této práci je schopnost napsat zprávu o 70ti znacích ihned z fleku bez přemýšlení. Řekl bych, že tato schopnost je zde i důležitější než psaní všema 10ti. Protože to přemýšlení nad zprávou člověka dost zdrží.

 4. Jarda napsal:

  Pokud by měl někdo zájem o info, stačí napsat na j.vavrac23@seznam.cz Jsem tam již 2 týdny a jsem plně spokojen. Pokud se člověk snaží, tak je schopen vydělat si i 1000,- za 3-4 hodinky denně. 🙂

 5. Petra napsal:

  Skvěle napsaný článek a celé webové stránky, moc chválím!

  Po přečtení článku se nedivím, proč mnozí jdou ke konkurenci chatzdomu. Tam totiž není žádná buzerace od vedoucí jménem Lenka F. N..
  Cloudworkers a flexibilní pracovní doba? Zapomeňte. Neustále vám budou chodit vyhrožující emaily, že pokud neodpracujete tolik a tolik hodin měsíčně, tak končíte. Výdělek? Pouze 0,06 USD za zprávu. Za hodinu je nemožné napsat více jak 50 zpráv, tak si to spočítejte. Naopak chatzdomu nabízí vyšší odměnu, nenutí vás pracovat, můžete se přihlásit a odhlásit kdy chcete – není zde žádný rozvrh. Navíc mají štědré odměny za víkend, večerní a noční směny.

  Práce na Cloudworkers je opravdu otročina s buzerací dohromady, a to opravdu už přes čáru.

  Pokud máte nějaké problémy a pracujete tam, napište PŘÍMO NA VEDENÍ, email: contact@cloudworkers.company. Situaci vyřeší, i když napíšete jako anonym! Text napište do google překladače a anglický překlad použijte. NENECHTE SI LÍBIT VYHROŽOVÁNÍ, PONIŽOVÁNÍ !!!

  • Michal napsal:

   Směšné, spíše to to zní, jako byste byla od toho chatu z domu a nebo odkud jste psala. Celkově úsměvné, je i to, že si stěžujete, že je to taková hrůza a podle textu bych chápal, že u té společnosti Cloudworkers stále nějakou činnost vykonáváte? Proč tam tedy jste, když je to taková hrůza a nejste u toho druhé chatuzdomu a nebo co?

   • Monika napsal:

    Máte pravdu. Když někde nejsem spokojená, tak tam přeci nezůstávám. No nic. Recenze na tuto společnost jsou různé. Zkusit se má všechno. Dneska jsem vyplnila registraci, skončit můžu vždycky, když to bude pakárna.

   • Petra napsal:

    Jelikož mám zkušenosti z obou společností, tak mohu a mám právo posoudit. Co je tam tom směšného? Jsem stále ve skupině na FB, kterou pečlivě chráníme před otroky F. N., kde si moderátoři vyměňují zkušenosti, ale vy budete někdo od ní, která jen buzeruje a doplatí na to, již se připravuje tr. oznámení za vydírání v pracovněprávním vztahu. Absolutně se nejede podle smlouvy. Směšné to není ani trochu. A nedělejte, že nevíte, co je chatzdomu. Máme i printscreeny, kde nás tato vedoucí nazývala „kur.vami na chatu“.

    Ne, otroka Cloudworkeru už dělat vážně nebudu, mám volnost, vyšší odměnu, skvělé vedení, co víc si můžu přát 🙂

  • Honza napsal:

   Není to 0,06 USD, ale 0,06 Euro.

  • Peta napsal:

   No pokud nejste schopna napsat více jak 50 zpráv, tak se nedivím, že vás někdo buzeroval. Normální je napsat za hodinku jednou tolik. A to s přehledem!

 6. Simona napsal:

  Super, napsala jsem svoji zkušenost dost obsáhlým komentářem a po odeslání zmizel 🤨

 7. Simona napsal:

  Zdravím,

  taky mám zkušenost 😆 Vydržela jsem to týden. Jednak mi bylo úplně zle z toho, že jsem věděla, že lžu, že z nich tahám prachy. Jasný, u těch co měli doma ženy a děti mi to bylo jedno, můžeme tomu říkat karma. Ale plno chlapů bylo nezadaných a co si budeme povídat, i nevzhledných. Oni byli hrozně rádi za to, že mají takhle ženu a stačilo jim jen psaní, věřili tomu, že jsou v kontaktu se ženou na fotce, byli zamilovaní. Jenže pak se k vám dostane několik takových naivních šmoulů, z kterých vypadne, že si kredit na psaní dobili z posledních peněz na jídlo a výplatu mají daleko.
  Nicméně k samotné práci. Není možné odepsat během minuty a to hlavně z toho důvodů, že 90% ženských neumí psát! Moderátorka (nebo dokonce moderátor) před vámi píše buď bez diakritiky, nebo s pravopisnými chybami a nebo prostě jak žák z pomocné školy (slátanina slov, která nemá logiku). Takže, jednak musíte psát jak tato negramotná populace a jednak si musíte pročíst alespoň 10 zpráv z historie, abyste věděli obsah.
  Takže v závěru bych dodala asi toto. Média by mohla mimořádně odpustit od reportáží o Covid 19 s dramatickou hudbou v pozadí a místo toho udělat reportáž o tomhle. Ano, na těch seznamkách jsou pravidla a upozornění, že jde o virtuální psaní, kde není možnost osobního setkání. Ale ruku na srdce, kolik lidí si při registraci do seznamky toto čte?
  Toto je nechutný způsob, jak z naivních lidí (teď nemyslím ty nadržený tatíky od rodin) tahat prachy. Přirovnala bych to k nabídce výletu pro důchodce, kde vám ve finále v předváděcí místnosti vnutí předražené krámy a donutí podepsat úvěr na 20 tisíc za výrobek, který má reálnou hodnotu 2 tisíce. Prostě šmejdi.

  • Michal napsal:

   Je pravda, že je to napsané v podmínkách, ALE.. Jak autor článku píše, máme klienty udržet v tom, že se jednou reálně setkáme, o tom je téměř každá konverzace, i když nesmíme psát „kdy přesně“. To odporuje podmínkám při registraci uživatelů. Musíme jim lhát, udržet v přesvědčení, že se určitě sejdeme, oni utratí strašnou částku, když si píší už přes půl roku.
   Samotná práce je otročina, jak autor napsal, my máme pouze 0,06 EUR za odeslanou zprávu.
   Mít žaludek na perverzní zprávy a NAVÍC stálé komandování, pokuty, nemožnost naplánovat si směny podle sebe (jak inzerují), bez směny psát totiž už nelze, opravovat vše po ostatních operátorech chatu, protože vedoucí tohoto vezme každého, kdo ji napíše…
   Taky jsem pro, aby se to zveřejnilo, jako s těmi šmejdy, to je téměř to samé.

  • Petra napsal:

   Souhlasím, chtělo by to dát někam „ven“, aby se vědělo, co je to za podvod! A nadřízená – Lenka N. F. by měla dostat tepláky nebo hodně tučnou pokutu a zákaz činnosti, jestli vůbec pracuje na ŽL nebo načerno.

   EDIT ADMINA: poprosím pouze iniciály.

 8. Michal napsal:

  SKĚLE NAPSANÝ ČLÁNEK!! Jen ať každý ví, do čeho jde.

 9. Michal napsal:

  Má půlroční zkušenost. Níže uvedené mohu doložit printscreeny !!

  Nejen, že je to otročina. Je zde hlavně neskutečná buzerace. Vedoucí denně na Skypu, ve skupině, ve které musíte být, stále rozdává pokuty, je na všechny vulgární, stále mění pravidla. Je to jen stres a ty prachy opravdu nestojí za to. Do toho nasraní klienti, že jim stále píšete, že rande bude, ale stále musíte posouvat, abyste je „udrželi“. Do toho nechutný zprávy nejen o sexu, ale i fetiš, na které musíte reagovat. Jakmile nemáte 90% návratnost, končíte, přitom to nemůžete ovlivnit více než otázkami, ovšem pokud už neodpoví, máte smůlu a nervy, jestli těch 90% mít budete v průměru za celý měsíc. Samozřejmě zde každý pracuje načerno, protože platit z toho sociální a zdravotní + DPH, tolik si tam ani nevyděláte. Psát dvě hodiny v kuse, což je jedna směna, je hodně, to mi věřte. Nejde jen o psaní, musíte koukat, kdo komu co napsal před vámi, abyste se např. nezeptali jak se klient má, když je v nemocnici po úrazu. To vše navíc musíte do okýnek zapisovat. Za jednu zprávu máte 0,06 EUR. Více jak jednu za minutu nenapíšete, kdo sem píše, že ano, tak to jsou přímo vedoucí nebo fake. Za hodinu tedy máte při dobré snaze 3,6 EUR. Další hodinu už vás bolí pěkně prsty a ruce, tak nedáte ani těch 60. Buzerace i za to, když nenapíšete tečku za větou.

  Jsem nyní u konkurence, kde koučové pomáhají, nebuzerují, je jedno kolik napíšete za hodinu, můžete navíc pracovat kdykoli, NE PODLE ROZVRHU. Také za víc peněz s bonusy o víkendech.

  • Ondra napsal:

   Mohu vědět u jaké konkurence pracujete?

   • Jakub napsal:

    Urcite chat z domu

   • Michal napsal:

    chat z domu – vyhledejte na googlu. Tam není rozvrh, tzn. že, můžete psát KDYKOLI vy sami chcete, jsou tam vedoucí, kteří pomáhají a nebuzerují, je tam více peněz, nemusíte pracovat po směnách, která je na cloudworkeru min. 2 hodiny v kuse (za tuto dobu nesmíte od PC), takže úplně jiná práce. Bonusy o víkendech, atd, prostě paráda.

    • Jana napsal:

     Mohla bych poprosit více informací soukromě? Také uvažuji o práci na chat z domu. Děkuji.

    • dada napsal:

     ahojte, da sa na chatzdomu pracovat aj slovakom? 🙂 rada by som tam presla, dik za odpoved.

  • Honza napsal:

   Říkáš, že takhle to vypadalo v únoru 2021? Zajímavé, já tam začal dělat v září 2021 a skoro nic z toho co píšeš už neplatilo, tedy co se týče toho vedoucího. Žádná povinnost být ve skypové skupině už tam teďka není. Jenom mě štve, že strhávají 0,06 euro za duplikát, když napíšete úplně do posledního znaku stejnou zprávu a když se vám to stane jednou, tak už strhávají jako za 2 zprávy.

  • addasf napsal:

   ale jak se ta firma KONKRETNE jmenuje..to umi rict kazdy ze u konkruence je lip

  • Milan napsal:

   ahoj mužeš mi poslat link na firmu kde teda ted pracujes bych to posoudil dik milan

 10. Dara napsal:

  Nějak nechápu proč z těch pár drobných mám něco někam odvádět? Navíc jsem ještě student. Tak jako tak, odvádět nic nemíním, jak na mě mohou přijít, nebo jak se to zjistí? Může mi někdo poradit, prosím? Když mi pošlou tady dva tisíce na paypal, a práci budu vykonávat jen možná pár týdnů nebo měsíců, co je za problém?

  • Michal napsal:

   Až se do toho pustí kontrolní orgán, budou muset doložit všechny smlouvy, tedy i tu vaši, pokutu pak budou platit obě strany, a ne malou…

 11. Jaromír Bubeník napsal:

  Dobrý den.
  Prosím mám na vás dva drobné dotazy.

  Kdybyste to přepočítal na hodinu, kolik jste si vydělal průměrně za hodinu práce?

  Skutečně chatujete pouze s jedním zákazníkem? Pracuji u konkurentní společnosti a tam mám zákazníku klidně několik desítek najednou. Pokud bych měl pouze jediného zákazníka, musel by zaplatit okolo 1000 Kč za hodinu, abych si já vydělal alespoň 100 Kč za hodinu.
  Děkuji.

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den,

   uff už ani nevím. Ne více než 200 Kč. Už nevím přesně. Jen jsem ten systém zkoušel.

   Zákazníků jsem měl během hodiny více, ale vždy mi to tak vycházelo, že jsem si nepsal s více lidmi najednou.

   Možná je konkurence lepší a má více zákazníků. Možná jsem pracoval ve špatném čase.

   • Jaromír Bubeník napsal:

    Moc děkuji za odpověď.
    Ale pokud pomineme morální hledisko, tak to není vůbec špatně placené. I když je pravda, že by se to mělo danit.

    Před nějakou dobou jsem dostal smlouvu od Cloudworkers k podpisu. Docela mě tam zaráží to, že podepisujete smluvní pokutu 5000 EUR, což je naprosto hrozná představa a porušit pravidla je velice snadné.
    Vy jste se toho nebál? Já mám z té pokuty docela nahnáno a hodně váhám, jestli něco takového podepisovat.

    • Jiří H. napsal:

     Toho jsem se nebál. Pokud nebudete dělat hlouposti, nic vám nehrozí.

     Pokud se ale na to necítíte, nepodepisujte to.

    • Michal napsal:

     Smlouva je platná pouze podpisem oběma stranami. Nikdo z operátorů nemá podepsanou smlouvu zpět. Tudíž je smlouva podle zákona neplatná.

    • Michal napsal:

     Danit se to každopádně musí. Pokud zvládnete napsat 200 zpráv za hodinu, tak je to dobrá práce, ale to byste musel být robot, nikdo takový tam není. Průměrně za hodinu v přepočtu 50,- Kč. A jak jsem psal, tak za tu buzeraci tam to opravdu nestojí. Raději se věnovat něčemu užitečnému, jako třeba autor tohoto článku.

   • Iveta napsal:

    Na chat z domu jste Jiří dělal už recenzi rok před tímto článkem. https://www.prace-z-domu.com/recenze-na-chat-z-domu-com/
    Máte nějaké nové informace?

  • Michal napsal:

   Je to stejné jako u konkurence, ale na Cloudworkeru je strašná buzerace a musíte si směny naplánovat do rozvrhu. Jinak pracovat nesmíte.

 12. Cestmir Mnich napsal:

  Dobry den, zajimalo by me, kolik chatu je mozne mit v provozu soucasne a jestli se pracuje primo na te seznamovaci platforme nebo zvlast v nejakem jejim prostredi. Jako dokazu si predstavit ze bych klidne chatoval s vice lidmi naraz. Dikyza info

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den, nemůžete chatovat s více lidmi. Alespoň já jsem nemohl.
   Já jsem pracoval přímo na jedné seznamce, ale co vím, seznamek / chat portálů mají několik.

   • Honza napsal:

    Tak teď je to teda celé úplně jinak. Mají 12 celkem chat portálů a vám tam naskakují klienti, jeden za druhým ze všech těchto chatů. Napíšete a odešlete zprávu a hned (max s několika vteřinovou prodlevou) vám naskočí další jiný klient, napíšete jemu a takhle to jede jako na běžícím páse.

  • Honza napsal:

   V současnosti je domu tak, že mají celkem 12 různých chat portálů a vám tam naskakují klienti ze všech těchto chatů. Naskočí klient, napíšete a odešlete zprávu, naskočí další (třeba zase i z jiného chat portálu) napíšete mu a takhle to tam jede jako na běžícím páse. Když tě třeba nenapadá co danému klientovi napsat, můžeš aktualizovat stránku a tím ti naskočí jiný klient.

Leave a Reply