PŘIVÝDĚLEK

Nemám peníze a chtěl bych si nějaké vydělat. Jak a kde? Zde je pár způsobů.V tomto článku jsem si pro vás připravil několik zajímavých a hlavně seriózních možností, jak si přivydělat na internetu nějaké peníze navíc. Žádné klikání na reklamy, prodej kosmetiky, MLM či jiné pochybné pyramidové systémy. Najdete zde pouze ověřené webové stránky, které nabízejí reálnou možnost vydělat si peníze. Samozřejmě ve většině případů z pohodlí vašeho domova.

 

V některých případech se jedná jen o drobný přivýdělek při práci, škole či MD, v jiných případech, hlavně pokud jste šikovní, si můžete vydělat více než v běžném zaměstnání. A pokud jste velmi chytří, mohli byste se takovou prací dokonce živit.

 

Tento článek jsem vytvořil pro lepší orientaci. Na mé webové stránce najdete samozřejmě mnohem více příležitosti, jak vydělat online. Do tohoto seznamu jsem však vybral pár těch, podle mě, nejzajímavějších (rozhodně ale doporučuji přečíst si celý web). Věřím, že se tu najde něco i pro vás.

 

Doporučení: Seznam se bude často aktualizovat a rozšiřovat. Doporučuji vám proto kontrolovat tento článek pravidelně, aby vám náhodou neušla nějaká novinka. Vždy, když najdu nějakou zajímavou a hlavně seriózní příležitost k výdělku, zveřejním ji zde.

 

Robeeto

Možnost zajímavého přivýdělku ve více než sedmdesáti českých městech. Robeeto.com je portál, kde jsou každý den zajímavé poptávky – hlídání domácích zvířat či dětí, grafické úpravy na webu, doučování, fotografování, překlady a tvorba textů nebo kontrola pravopisu, úklid domácnosti či kanceláře.

Máte čas pohlídat pejska? Jste šikovní grafici, umíte napsat poutavý text nebo zvládnete v domácnosti prakticky vše a hodíte se na roli takzvaného hodinového manžela? Robeeto.com je tím pádem pro vás zajímavou možností, jak si vydělat. 

Robeeto je na trhu prakticky tři roky a je k dispozici nejen pro zájemce o brigádu, ale také pro firmy, které hledají někoho na výpomoc.

Přehledný seznam poptávek – datum, odměna, lokalita – pro co nejjednodušší orientaci. Díky mobilní aplikaci můžete být o nových pracovních nabídkách informováni prakticky ihned (a připomenout si ty, které máte dohodnuté už z dřívějška).

Robeeto je určeno nejen firmám a živnostníkům hledajícím nové klienty a zakázky, ale také studentům, důchodcům, maminkám na mateřské dovolené nebo zaměstnancům, jimž by přišla vhod brigáda a mají například volné víkendy nebo večery.

Registrace je jednoduchá a zabere se vším všudy maximálně několik minut.  Vydělávat vám umožní i zdánlivě obyčejné věci. Stačí, když nabídnete svůj volný čas. Tak šup do práce :-).

 

Navštívit webovou stránku robeeto.com.

 

Linketica

Jste majitelem nějaké webové stránky, youtube kanálu, vysoce navštěvované facebookové skupiny, případně máte velký počet sledovatelů na svém instagram účtu? Nebo jste firma a hledáte možnosti, jak zvýšit návštěvnost vašeho eshopu a dosáhnout tak vyšších zisků? Že nepatříte ani do jedné skupiny? Nevadí! Portál Linketica nabízí možnost vydělat si nějaké penízky navíc i copywriterům / textařům a také běžným lidem prostřednictvím partnerského programu. S portálem Linketica si může vydělat skutečně každý.

Linketica je nový moderní Pay Per Post portál. V pravém slova smyslu jde o reklamní tržiště, které je vhodným polem působnosti nejen pro firmy, ale i pro influencery nebo textaře.

Marketing může mít mnoho podob a Linketica je portálem, který nabídne pro uživatele nejen live podporu, ale také bleskovou výplatu – navíc bez minimálního limitu.

Vydělávat se dá i prostým posíláním odkazů, ale Linketica je určená spíše pro aktivnější formy práce. Čím větší nasazení a čím více stráveného času, tím také vyšší výdělek.

Stačí mít vlastní web nebo frekventovanější sociální síť a uvidíte už brzy sami, jaký potenciál ve vás vlastně dřímá.

Registrace je zcela jednoduchá a hlavně zdarma. Postačí jen několik kliknutí a hotovo.

 

Navštívit webovou stránku linketica.com.

 

Ishopfor Ipsos

Máte už 18 let? Vlastníte bankovní účet, emailovou adresu a mobil, případně tablet? Jste časově flexibilní a máte dostatek volného času? Pokud jste si odpověděli ano, pak byste mohli navázat spolupráci se společností iShopFor Ipsos a stát se takzvaným Mystery shopperem.

iShopFor Ipsos je renomovaná a hlavně ověřená společnost fungující v 80 zemích po celém světě. Výjimkou není ani Česká republika.

Ptáte se, kdo je to ten mystery shopper a jaká je jeho náplň práce? Mystery shopper (v překladu falešný nakupující) je osoba, jejímž úkolem je navštívit prodejnu s potravinami, lékárnu, kavárnu, nějakou restauraci, případně se může objevit třeba i na pobočce banky či na čerpací stanici. Možností je nepočítaně.

Budete předstírat, že jste skutečný zákazník a objednáte si nějaký produkt/službu (nebojte se Ishopfor Ipsos vám všechno proplatí). Vaším úkolem bude následně zjistit úroveň a kvalitu nabízených služeb. Všímat si budete úplné maličkosti. Jaká byla rychlost obsluhy? Museli jste čekat dlouho? Jak se k vám personál choval, byli na vás milí? Dělali na vás nátlak při prodeji, vysvětlili vám všechny informace?

Následně už jen vyhodnotíte svou zkušenost, t.j. uděláte krátkou audio/video nahrávku s hodnocením, případně vyplníte dotazník.

Za jeden takový úkol/návštěvu si můžete vydělat od sto do dvou tisíc korun, k tomu si můžete ponechat zakoupený produkt, který vám společnost, samozřejmě, proplatí. Výše odměny závisí hlavně na typu zadání a obtížnosti.

Ne všechny úkoly jsou zaměřeny na návštěvu prodejny, některé budete moci řešit z pohodlí domova buď po telefonu nebo emailem. Výběr úloh je vždy jen a jen na vás. Všechny důležité informace naleznete v administraci webu, včetně pracovních nabídek.

Dodám, že je to celkem příjemná brigáda, nikoliv práce na HPP.

 

Navštívit webovou stránku ishopforipsos.com.

 

Pokud se vám Ipsosfor IShop nezamlouvá, mrkněte na tento článek. Najdete v něm dalších 8 firem, které se zabývají mystery shoppingem. Doporučuji registraci do všech. Budete mít více příležitosti k nějaké akci, což může znamenat vyšší výdělek.

 

Videoboard

Zatímco předchozí společnosti nabízejí možnost vytvořit si neomezený příjem a klidně tak nahradit vaše nynější zaměstnání (pokud jste samozřejmě nespokojení), v případě Videoboardu se jedná jen o drobný výdělek.

VIDEOBOARD je online aplikace, která umožňuje registrovaným uživatelům vydělávat peníze jednoduchými činnostmi, jako je hraní pexesa, čtení aktuálních zpráv, sledování reklamních spotů a podobně.

Za aktivitu v zmiňované aplikaci získáváte tzv. WCR body, které můžete následně využít až 14 způsoby, například můžete je vyměnit za hotovost, nakoupit za ně v partnerských eshopech, případně je darujete někomu blízkému. 1WCR = 24,50 Kč.

Společnost dosud za svou několikaletou existenci vyplatila svým partnerům na odměnách už přes 1 200 000 korun.

Díky Videoboardu se můžete tedy nejen dobře pobavit, ale také docela slušně přivydělat. Pražáci si mohou přijít pro výplatu osobně do sídla firmy.

 

Navštívit webovou stránku videoboard.net

 

Copywriting

Profesionální textaři, korektoři a překladatelé, ale také zájemci o přivýdělek právě touto formou – angličtina, němčina i ruština, ale také texty s tématikou od bydlení, auto-moto, finance až po zdraví.

Tento online systém sdružuje šikovné textaře a zájemce o jakékoli texty (obchodní texty, články do magazínů, popisky pro e-shopy, PR články, korektury, překlady atd.).

Jako copywriter můžete na portálu oslovovat firmy, které poptávají texty, překlady, případně korekce. Další možností je prodej hotových článků. Pokud máte staré, „prachem zapadlé “ články, můžete je vložit do systému a doufat, že je od vás někdo odkoupí. Vlastníte blog nebo web stránku a přemýšlíte, jak si vydělat ještě víc? Pomocí Copywriting.cz můžete najít nabídky na publikování PR článků.

Dosud se na portálu copywriting.cz prodalo více než 22 tisíc textů, přes tisíc inzerentů hledá zajímavé články, které ještě nejsou nikde zveřejněné a které můžete napsat právě vy!

Nabídněte texty, pro něž nemáte využití a možná zjistíte, že jejich cena je vyšší, než jste si původně mysleli. A to už je jen krůček k tomu začít si přivydělávat jako copywriter na volné noze… Vhodné i pro začátečníky.

 

Navštívit webovou stránku copywriting.cz.

 

Stovkomat

Portál zaměřený primárně na mikroslužby – doslova od A do Z. Grafika, online marketing, umění fotografie, texty a překládání, IT a programátorské služby nebo třeba byznys týkající se moderních sociálních sítí, o tom všem je Stovkomat! Sedm let na trhu, stovky tisíc vyplacených korun každý měsíc na provizích, tato online platforma má před sebou ještě zajímavou budoucnost.

Účet si můžete vytvořit během několika minut, pak už stačí jen sledovat nabídky, dobíjet kredit a investovat nebo naopak hledat využití pro své nadání, přičemž fantazii se v podstatě meze nekladou. Vydělávat vám umožní i zdánlivě obyčejné věci. Nabízet se dá totiž v zásadě cokoli, třeba i své ručně vytvořené výrobky nebo upečené koláčky.

Stovkomat je ideální možnost pro ty, kteří chtějí dělat to, co je baví, a přitom si vydělat také nějaké peníze. K práci vám bude stačit počítač s připojením k internetu a pak už jen vaše vlastní schopnosti a troška štěstí.

Nezáleží na tom, zda jste učitel, důchodce, student, programátor, nezaměstnaný nebo maminka na rodičovské dovolené. Pokud si chcete přivydělat pár stovek nebo byste se možná chtěli tímto způsobem také živit, určitě bude tato online brigáda pro vás vhodná.

 

Nemám peníze a chtěl bych si nějaké vydělat. Jak a kde? Zde je pár způsobů.

 

Online průzkumy

Další možností, jak si vydělat přes internet, jsou online průzkumy, resp. vyplňování dotazníků. Na toto téma jsem založil samostatnou kategorii.

V ČR působí okolo 20 průzkumných společností, které vám rády zaplatí za váš názor. Všechny pohromadě naleznete v tomto článku.

 

Pokud hledáte spíše běžnou práci, ať už na dohodu, živnost, částečný nebo plný úvazek, rozhodně nepřehlédněte kategorii Reálné práce z domova bez poplatků.

 

Sdílejte:

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na