Jak vydělat peníze na internetu? Zde je 20 seriózních tipů

Nemám peníze a chtěl bych si nějaké vydělat. Jak a kde? Zde je pár způsobů.Na internetu najdete nepochybně mnoho článků a různých návodů, jak si zaručeně vydělat peníze z pohodlí svého domova. Většina z nich však nabízí pouze obecné informace a rady, například: pište texty pro weby, staňte se správcem nějakého e-shopu, fotografujte nebo si založte vlastní web a vydělávejte na reklamě. Nic praktického, žádné konkrétní příklady, kde si přivydělat. Nečetli jste už desítky takových článků?

Článek, který právě čtete, je ale jiný. Ptáte se v čem? Je jiný už jen v tom, že zde najdete konkrétní příklady, tj. reálné a hlavně ověřené společnosti / webové stránky, které nabízejí možnost přivydělat si online, prostřednictvím počítače, tabletu nebo mobilu.

Nemusíte se bát, nemám na mysli klikání na reklamy, prodej kosmetiky, MLM či jiné pochybné pyramidové systémy. Nic z toho tu nenajdete.

 

V některých případech se jedná jen o drobný přivýdělek při práci, škole či MD, v jiných případech, hlavně pokud jste šikovní, si můžete vydělat více než v běžném zaměstnání. A pokud jste velmi chytří, mohli byste se takovou prací dokonce živit.

 

Tento článek jsem vytvořil pro lepší orientaci. Na mé webové stránce najdete samozřejmě i další nápady a návody, jak zlepšit svou finanční situaci v roce 2024. Do tohoto seznamu jsem však vybral pár těch, podle mě, nejzajímavějších (rozhodně ale doporučuji přečíst si celý web). Věřím, že se tu najde něco i pro vás.

 

Doporučení: Seznam se bude často aktualizovat a rozšiřovat. Doporučuji vám proto kontrolovat tento článek pravidelně, aby vám náhodou neušla nějaká novinka. Vždy, když najdu nějakou zajímavou a hlavně seriózní příležitost k výdělku, zveřejním ji zde.

 

Copywriting – pište texty a vydělejte si zajímavé peníze

Profesionální textaři, korektoři a překladatelé, ale také zájemci o přivýdělek právě touto formou – angličtina, němčina i ruština, ale také texty s tématikou od bydlení, auto-moto, finance až po zdraví.

Tento online systém sdružuje šikovné textaře a zájemce o jakékoli texty (obchodní texty, články do magazínů, popisky pro e-shopy, PR články, korektury, překlady atd.).

Jako copywriter můžete na portálu oslovovat firmy, které poptávají texty, překlady, případně korekce. Další možností je prodej hotových článků. Pokud máte staré, „prachem zapadlé “ články, můžete je vložit do systému a doufat, že je od vás někdo odkoupí. Vlastníte blog nebo web stránku a přemýšlíte, jak si vydělat ještě víc? Pomocí Copywriting.cz můžete najít nabídky na publikování PR článků.

Dosud se na portálu copywriting.cz prodalo více než 22 tisíc textů, přes tisíc inzerentů hledá zajímavé články, které ještě nejsou nikde zveřejněné a které můžete napsat právě vy!

Nabídněte texty, pro něž nemáte využití a možná zjistíte, že jejich cena je vyšší, než jste si původně mysleli. A to už je jen krůček k tomu začít si přivydělávat jako copywriter na volné noze… Vhodné i pro začátečníky.

 

Navštívit webovou stránku copywriting.cz.

 

GPT stránky – vydělávání plněním jednoduchých úkolů

Zajímavou příležitost k výdělku nabízejí i zahraniční klikačky, resp. GPT systémy (Get Paid To – znamená dostat zaplaceno za nějakou aktivitu). Jde o multifunkční weby sdružující inzerující firmy a zájemce o výdělek, kteří jsou ochotni plnit různé mikroúkoly a provádět další jednoduché aktivity. Aktivitou může být například hraní her, vyplňování dotazníků, sledování TV či videí, psaní komentářů a recenzí, navštěvování webových stránek, registrace na nějaké stránce a různé jiné mikropráce.

Za každý splněný úkol dostáváte body, ty si po dosažení výplatního minima můžete směnit za hotovost nebo za dárkové poukázky.

O těchto GPT portálech jsem napsal samostatný článek, můžete si ho přečíst zde. Všechny v článku uvedené firmy jsou legální, na internetu mají výborné hodnocení a jsou ověřeny, tj. vyplácejí (osobní zkušenost).

Podotýkám, že jde jen o drobný, příležitostný přivýdělek, když ho však zkombinujete s dalšími stránkami, které se zaměřují na vydělávání přes internet, můžete si vytvořit docela slušný vedlejší příjem. Pokud ovládáte anglický jazyk, máte velkou výhodu, protože, jak jsem již zmiňoval, jde o zahraniční weby.

 

Tipli nabízí možnost nejen vydělat, ale také ušetřit

Ušetřete s Tipli zajímavé peníze každý rok.

Ověřená česká společnost, desetitisíce spokojených členů a několik zajímavých možností, jak zlepšit svou finanční situaci. Tak bych ve stručnosti charakterizoval portál Tipli.cz, který můžeme zařadit mezi takzvané cashback stránky.

Základní charakteristikou Tipli je umožnit běžným lidem nakupovat výhodněji a ušetřit jim tak ročně stovky až tisíce korun. Tipli však není jen o šetření, nabízí i možnost přivydělat si něco navíc. Odměny se mohou vyšplhat až do výše 4 000 Kč. Výplata je možná již od 1 halíře.

Velmi příjemně mě překvapila i sekce slevových kupónů, která je mimořádně bohatá během celého roku. Samotný portál o sobě prohlašuje, že má největší nabídku slev v ČR. A já s tím mohu jen souhlasit. Slevy se pohybují až k 80%.

A jak to funguje? Velmi jednoduše! Přihlásíte se na portál tipli.cz, vyberete si obchod, ze kterého byste chtěli nakupovat, prokliknete se na něj a nakoupíte. Tipli vám následně vrátí určité % z nákupu zpět. K dispozici je momentálně až 942 online obchodů, výběr je tedy pestrý, určitě tam najdete i své oblíbené. Těšit se můžete například na Alza, Aliexpress, Bonprix, Lidl, Mall, Kaufland, About You, Notino, Heuréka, Vivantis a na spoustu dalších.

Mně osobně se díky tomuto portálu podařilo v roce 2020 ušetřit něco přes 5 500 Kč. To rozhodně není zanedbatelná částka. Potřeboval jsem vylepšit vybavení na práci z domu, tj. nový notebook, stůl, tiskárnu a podobně a díky ušetřeným penězům z Tipli mi zůstalo i na kancelářskou židli a něco do kapsy – zde si můžete přečíst mou úplnou recenzi na Tipli.cz.

Pokud rádi nakupujete přes internet (v době pandemie příliš mnoho jiných možností ani není), bude se vám Tipli líbit. V tomto okamžiku rozdávají novým členům registrační bonus 200 Kč, proto neváhejte a zkuste to.

 

 

Raiffeisenbank – bonus 1 000 Kč

Přesně 1 000 Kč si můžete velmi snadno vydělat se společností Raiffeisenbank. Uvažujete nad změnou banky? Případně plánujete si vytvořit druhý účet? Zkuste to s Raiffeisenbank. Tato banka má pro nové klienty připravený zajímavý bonus v hodnotě 1 000 Kč. Podmínky pro dosažení bonusu přitom nejsou složité. Stačí se v ní zaregistrovat, zřídit si chytrý účet a požádat o Kartu (virtuální karta).

 1. Založte si účet přes tlačítko.
 2. Účet aktivně využívejte (tzn. proveďte minimálně 3 platby kartou) první měsíc následující po tom, kdy jste si jej založili.
 3. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do konce 2. měsíce po otevření účtu.
 4. Akce platí od 01. 04. 2024 do odvolání.

Více informací najdete na této stránce.

 

Fermeria – výdělek pro šikovné pracanty

Možnost zajímavého přivýdělku ve více než sedmdesáti českých městech. Fermeria.cz je online portál, kde jsou každý den zajímavé poptávky – hlídání domácích zvířat či dětí, doučování, úklid domácnosti či kanceláře, péče o seniory a ZTP a další specializované profese.

Máte čas pohlídat pejska? Jste šikovní a zvládnete v domácnosti prakticky vše a hodíte se na roli takzvaného hodinového manžela? Fermeria.cz je tím pádem pro vás zajímavou možností, jak si vydělat peníze navíc a mít více klidu.

Fermeria je na trhu prakticky tři roky a je k dispozici nejen pro zájemce o brigádu, ale také pro firmy, které hledají někoho na výpomoc.

Přehledný seznam poptávek – datum, odměna, lokalita – pro co nejjednodušší orientaci. Díky mobilní aplikaci můžete být o nových pracovních nabídkách informováni prakticky ihned (a připomenout si ty, které máte dohodnuté už z dřívějška).

Fermeria je vhodná nejen pro firmy a živnostníky hledající nové klienty a zakázky, ale také pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo zaměstnance, kteří hledají brigádu a mají volné například víkendy nebo večery. Registrace je jednoduchá a zabere se vším všudy maximálně několik minut.

 

Navštívit webovou stránku robeeto.com.

 

Fiverr.com – vše kolem online podnikání pod jednou střechou

Světoznámá zahraniční platforma, která přináší zajímavé výdělky pro všechny šikovné lidi na volné noze.
Na stránce Fiverr.com se sdružují desetitisíce freelancerů a tisíce firem z celého světa, které zde možná hledají lidi, jako jste právě vy.

Programování, grafika a design, psaní článků, překlady, přepisování textů, správu webových stránek či sociálních síti, doučování a mnoho dalšího. Chtěli byste pracovat pro nějakou zahraniční firmu jako virtuální asistentka? Fiverr je fenoménem své generace, nabízí se zde totiž v podstatě vše kolem online byznysu pod jednou střechou.

Alespoň základní znalost anglického jazyka, případně jiného světového jazyka, je velkou výhodou, na stránce se však nachází i mnoho českých firem, takže se vám možná poštěstí navázat spolupráci právě s jednou z nich.

Pokud máte co nabídnout, rozhodně se zaregistrujte a zkuste to. Výše výdělku je neomezená a závisí jen na vaší pracovitosti a samozřejmě i znalostech.

 

Navštívit web Fiverr.com.

 

Rev.com a Scribie.com – přepisování zvukových nahrávek

Další skvělou příležitost k online výdělku, hlavně pro freelancery, nabízejí portály Rev.com a Scribe.com. Jde o zahraniční stránky zaměřené na přepisování audio nahrávek a video záznamů do elektronické podoby.

Může jít o přepisy politických debat, TV seriálů, rozhovorů pro rádia, veřejných projevů, titulkování videí, ale například i nějakého receptu z vašeho oblíbeného TV pořadu. Přepisovat můžete i pro webové stránky a magazíny, které často potřebují přepsat nějaký rozhovor. Možností je snad nekonečně mnoho.

Oba zmiňované portály působí na trhu již přes 10 let a za tu dobu získaly desítky prestižních ocenění, takže jde o ověřený výdělek, žádný podvod.

Důležitými předpoklady pro spolupráci je mít dobrý sluch a umět psát všemi deseti (přitom nedělat mnoho chyb). Dále budete potřebovat samozřejmě PC, internetové připojení a sluchátka.

A kolik je možné si vydělat? Odměna za vykonanou práci je různá. Portál Rev.com nabízí za minutu anglického přepisu od 0,3 do 1,1 dolarů v závislosti na náročnosti nahrávky. Přepisy českých nahrávek jsou dokonce ohodnoceny částkou až 2 dolary za minutu a pokud ovládáte korejštinu, němčinu či francouzštinu, můžete si vydělat i 3 dolary za minutu. Portál Scribie.com je na tom s výškou platu podobně s tím rozdílem, že upřednostňuje hlavně anglicky mluvící přepisovatele. Takže znalost anglického jazyka, případně jiného světového jazyka je velkou výhodou. Ucházet o brigádu se mohou ale i zájemci z Česka. Bez cizího jazyka však mnoho zakázek neočekávejte.

 

Affial – affiliate síť se zajímavými možnostmi

Máte webovou stránku (blog, diskusní fórum, magazín) se slušnou návštěvností, ale příjmy z ní jsou minimální? Nebo máte velký dosah na sociálních sítích (Facebookovou skupinu, Youtube kanál či Instagram účet), ale neumíte ho zpeněžit? Pak byste mohli zkusit affiliate marketing se společností Affial.com.

Affial.com je affiliate síť, která sdružuje majitele reklamního prostoru (to jsou ti, kteří si chtějí vydělat něco navíc) a inzerentů, kteří hledají možnosti, jak zvýšit prodej produktů na svém eshopu.

A v čem spočívá vaše spolupráce s touto affiliate sítí? Jak to funguje?

Je to jednoduché. Stačí, když se zdarma zaregistrujete na stránce Affial a stanete se jejich partnerem. Následně si vyberete z jejich systému některý z eshopů a začnete jej propagovat na svém webu / FB skupině. Když se nějaký zájemce proklikne přes vaši stránku na eshop a nakoupí produkt / produkty, vy dostáváte provizi.

Momentálně je v databázi sítě 59 kampaní, které jsou zaměřeny především na témata zdraví, móda, krása, děti ale i další. Databáze kampaní se bude rozšiřovat, takže se časem určitě najde něco pro každého.

A kolik si můžete reálně vydělat? Některé kampaně nabízejí až 30% provize, takže pokud si někdo díky vám nakoupí ve vybraném eshopu produkty za 7 500 Kč, vaše provize bude 2 500 Kč.

Síť Affial nepožaduje živnostenské oprávnění, tudíž uživatelem se může stát i fyzická osoba.

Společnost vyplácí spolehlivě. Jen za září 2019 vyplatila svým partnerům na odměnách přes 400 000 Kč. Pokud vás projekt Affial.com zaujal, zaregistrujte se. Pro nováčky je připraven příjemný bonus ve výši 200 Kč (8 eur).

 

Navštívit web Affial.com.

 

Ishopfor Ipsos – staňte se tajným zákazníkem

Jak vydělat peníze prostřednictvím stránky IshopFor Ipsos.

Máte už 18 let? Vlastníte bankovní účet, emailovou adresu a mobil, případně tablet? Jste časově flexibilní a máte dostatek volného času? Pokud jste si odpověděli ano, pak byste mohli navázat spolupráci se společností iShopFor Ipsos a stát se takzvaným Mystery shopperem.

iShopFor Ipsos je renomovaná a hlavně ověřená společnost fungující v 80 zemích po celém světě. Výjimkou není ani Česká republika.

Ptáte se, kdo je to ten mystery shopper a jaká je jeho náplň práce? Mystery shopper (v překladu falešný nakupující) je osoba, jejímž úkolem je navštívit prodejnu s potravinami, lékárnu, kavárnu, nějakou restauraci, případně se může objevit třeba i na pobočce banky či na čerpací stanici. Možností je nepočítaně.

Budete předstírat, že jste skutečný zákazník a objednáte si nějaký produkt/službu (nebojte se Ishopfor Ipsos vám všechno proplatí). Vaším úkolem bude následně zjistit úroveň a kvalitu nabízených služeb. Všímat si budete úplné maličkosti. Jaká byla rychlost obsluhy? Museli jste čekat dlouho? Jak se k vám personál choval, byli na vás milí? Dělali na vás nátlak při prodeji, vysvětlili vám všechny informace?

Následně už jen vyhodnotíte svou zkušenost, tj. uděláte krátkou audio/video nahrávku s hodnocením, případně vyplníte dotazník.

Za jeden takový úkol/návštěvu si můžete vydělat od sto do dvou tisíc korun, k tomu si můžete ponechat zakoupený produkt, který vám společnost, samozřejmě, proplatí. Výše odměny závisí hlavně na typu zadání a obtížnosti.

Ne všechny úkoly jsou zaměřeny na návštěvu prodejny, některé budete moci řešit z pohodlí domova buď po telefonu nebo emailem. Výběr úloh je vždy jen a jen na vás. Všechny důležité informace naleznete v administraci webu, včetně pracovních nabídek.

Dodám, že je to celkem příjemná brigáda, nikoliv práce na HPP.

 

Navštívit webovou stránku ishopforipsos.com.

 

Pokud se vám Ipsosfor IShop nezamlouvá, mrkněte na tento článek. Najdete v něm dalších 8 firem, které se zabývají mystery shoppingem. Doporučuji registraci do všech. Budete mít více příležitosti k nějaké akci, což může znamenat vyšší výdělek.

 

Fler – portál pro kreativní tvůrce

Fler portál nabízí zajímavou příležitost pro všechny kreativce.

Máte šikovné ručičky a jste kreativní? Zajímá vás ruční tvorba? Umíte vyrábět předměty, které se líbí jiným a které obdivují všichni vaši známí a přátelé? Pokud jste si odpověděli ano, pak zkuste začít prodávat své výtvory na největším handmade portálu Fler.cz.

Tento online prodejní portál nabízí prostor kreativcům, kteří se rozhodli představit svou ruční práci veřejnosti. Je určen všem designérům, řemeslníkům a ručním tvůrcům, kteří chtějí prodávat své výtvory.

Na portálu můžete prodávat cokoli, co vzniklo pod vašima rukama. Od oblečení přes dekorace a doplňky až po různé kulinářské dobroty. Fler nabízí skutečně pestrý výběr a vícero možností, jak se uplatnit.

Hand made zažívá v současné době velký boom. Lidé stále více vyhledávají právě ručně zhotovené výrobky, a to je důvod, proč byste mohli upřít svou pozornost právě na tuto možnost výdělku na internetu.

Portál Fler.cz nabízí ideální příležitost, jak si vydělat něco navíc, ale i jak rozjet své podnikání. Tak co, zkusíte to?

 

Chci navštívit web Fler.cz a získat více informací.

 

Linketica – to je zajímavá příležitost pro blogery

Jste majitelem nějaké webové stránky, youtube kanálu, vysoce navštěvované facebookové skupiny, případně máte velký počet sledovatelů na svém instagram účtu? Nebo jste firma a hledáte možnosti, jak zvýšit návštěvnost vašeho eshopu a dosáhnout tak vyšších zisků? Že nepatříte ani do jedné skupiny? Nevadí! Portál Linketica nabízí možnost vydělat si nějaké penízky navíc i copywriterům / textařům a také běžným lidem prostřednictvím partnerského programu. S portálem Linketica si může vydělat skutečně každý.

Linketica je nový moderní Pay Per Post portál. V pravém slova smyslu jde o reklamní tržiště, které je vhodným polem působnosti nejen pro firmy, ale i pro influencery nebo textaře.

Marketing může mít mnoho podob a Linketica je portálem, který nabídne pro uživatele nejen live podporu, ale také bleskovou výplatu – navíc bez minimálního limitu.

Vydělávat se dá i prostým posíláním odkazů, ale Linketica je určená spíše pro aktivnější formy práce. Čím větší nasazení a čím více stráveného času, tím také vyšší výdělek.

Stačí mít vlastní web nebo frekventovanější sociální síť a uvidíte už brzy sami, jaký potenciál ve vás vlastně dřímá.

Registrace je zcela jednoduchá a hlavně zdarma. Postačí jen několik kliknutí a hotovo.

 

Stovkomat – nabídka mikroslužeb ve všech oblastech

Portál zaměřený primárně na mikroslužby – doslova od A do Z. Grafika, online marketing, umění fotografie, texty a překládání, IT a programátorské služby nebo třeba byznys týkající se moderních sociálních sítí, o tom všem je Stovkomat! Sedm let na trhu, stovky tisíc vyplacených korun každý měsíc na provizích, tato online platforma má před sebou ještě zajímavou budoucnost.

Účet si můžete vytvořit během několika minut, pak už stačí jen sledovat nabídky, dobíjet kredit a investovat nebo naopak hledat využití pro své nadání, přičemž fantazii se v podstatě meze nekladou. Vydělávat vám umožní i zdánlivě obyčejné věci. Nabízet se dá totiž v zásadě cokoli, třeba i své ručně vytvořené výrobky nebo upečené koláčky.

Stovkomat je ideální možnost pro ty, kteří chtějí dělat to, co je baví, a přitom si vydělat také nějaké peníze. K práci vám bude stačit počítač s připojením k internetu a pak už jen vaše vlastní schopnosti a troška štěstí.

Nezáleží na tom, zda jste učitel, důchodce, student, programátor, nezaměstnaný nebo maminka na rodičovské dovolené. Pokud si chcete přivydělat pár stovek nebo byste se možná chtěli tímto způsobem také živit, určitě bude tato online brigáda pro vás vhodná.

 

Domelie – portál zaměřený na domácí práce

Domelie je další šikovný portál, online tržiště, na kterém si můžete najít krátkodobou brigádu. Portál je zaměřen na nabídku a poptávku služeb v oblasti domácích prací, zdraví a krásy, doučování, venčení psů, hlídání dětí, péče o seniory či zdravotně postižené osoby.

Jste šikovná osoba s manuálními dovednostmi a dokážete si představit pracovat jako hodinový manžel? Zvládnete hravě vysvětlit nějaké učivo? Domácí práce vám nesmrdí? Potom bude stránka Domelie.cz pro vás jako stvořená.

Portál funguje již přes 11 let a dosud ho využilo více než 70 tisíc pomocníků a 21 tisíc domácností a firem.

Zaregistrujte se zdarma a vytvořte si profil služby, kterou chcete poskytovat. Následně vás Domelie propojí s domácnostmi a firmami, které hledají nějakého pomocníka. Nemusíte však čekat, dokud se vám někdo ozve, můžete vše vzít do vlastních rukou a reagovat na inzeráty firem aktivně.

Momentálně hledá až 300 firem nějakého schopného pomocníka, možná čekají právě na vás?

 

Instagram – sociální síť s obrovským potenciálem

Celosvětově známá sociální síť, která je nevyčerpatelnou studnicí možností, jak si přivydělat. Prodáváte nějaké produkty prostřednictvím e-shopu? Jste bloger, který přináší svým čtenářům zajímavé tipy a rady? Nebo jste fotograf, který dokáže vytvářet dech-beroucí fotky? Ať jste kdokoliv a děláte cokoliv, Instagram nabízí příležitost skutečně každému, bez rozdílu.

Pro mnohé uživatele je Instagram živobytím. A určitě ne tak špatným, jak by si mohl někdo myslet. Jako influencer si můžete za spolupráci s různými firmami, v případě, že máte dost followerů („sledovačů“), vydělat desetitisíce Kč měsíčně.

Nedávno dokonce přinesl Instagram pro tvůrce obsahu parádní novinku. Možnost zpeněžit svá videa prostřednictvím IGTV reklam. IGTV (Instagram TV) je platforma, na níž mohou uživatelé natáčet vlastní videa.

Pro zpeněžení videí musíte ale splňovat určitá pravidla a podmínky Instagramu, řekněme mít na účtu alespoň 10 000 followerů a stát se partnerem jejich programu.

Když už jsme u těch sociálních sítí, přivydělat si můžete i na dalších, jako je Facebook, případně, pokud rádi točíte videa, Youtube. V neposlední řadě je třeba zmínit i méně známý Twitch TV, který je vhodný zejména pro streamery počítačových her. Na tomto webu najdete ke každé zmíněné sociální síti různé tipy a rady, jak si přilepšit. Stačí se tu jen porozhlédnout.

 

Další možnosti, jak vydělat peníze na internetu

Další možností, jak si vydělat přes internet, jsou online průzkumy, resp. vyplňování dotazníků. Na toto téma jsem založil samostatnou kategorii.

V ČR působí okolo 20 průzkumných společností, které vám rády zaplatí za váš názor. Všechny pohromadě naleznete v tomto článku.

 

Mohlo by vás zajímat:

Hledáte zajímavé příležitosti, kde byste mohli zhodnotit své finance? Přečtěte si článek TOP 20 firem, kde můžete investovat z pohodlí domova. Naleznete tam seriózní společnosti, které nabízejí možnost investovat online.

 

Pokud hledáte spíše běžnou práci, ať už na dohodu, živnost, částečný nebo plný úvazek, rozhodně nepřehlédněte kategorii Reálné práce z domova bez poplatků.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

7 Responses to “Jak vydělat peníze na internetu? Zde je 20 seriózních tipů”

 1. Bohuslava napsal:

  Nemohu najít odkaz, kde bych mohla pracovat v Čj přepisy.nebo z nahrávky. Dekuji

 2. Bohuslava napsal:

  Dobry den, ráda bych podepisovala texty v Čj nebo z nahrávek nebo něco podobně. Dekuji

 3. Bassf napsal:

  Ahoj, chcete si slušně vydělat v podobě kryptoměn a současně se bavit hraním her? Hra Rollercoin je simulátor, kde se stanete těžařem kryptoměn, jako je Bitcoin, Etherium, Dogecoin a další. Vytěžené kryptoměny si můžete nechat vyplatit na vaši peněženku, nebo je dále reivestovat ve hře. Hra je jednoduchá a srozumitelná, hrajete zábavné arcadové minihry nebo nakupujete těžební stroje tzv. minery a tím získaváte těžební sílu. Čím větší těžební sílu máte, o to více vyděláváte. Registrací přes tento odkaz navíc získate 1000 satoshi zdarma https://rollercoin.com/?r=ky1tz258

 4. Mája napsal:

  Rev.com zněl jako sen pro někoho kdo umí 3 světové jazyky. Bohužel neberou lidi z České Republiky (občanství se prokazuje normálním oficiálním ID). Takže rada k ničemu. :(((

 5. Docela nespokojený návštěvník napsal:

  Dobrý den,
  proč jste zrušili jednu z nejlepších rubrik „Práce z domova“? V nabídkách bylo spousta užitečných inzerátů, žádné podvody, jen seriozní zaměstnavatelé. Dala se tam najít opravdu vynikající práce na doma 🙁

Leave a Reply