Recenze na Tipli.cz – moje zkušenost se stránkou + tipy

Oslík z tipli.cz - šetři peníze a vydělávej.

Minulý rok byl pro nás v mnoha věcech zlomový. Naučili jsme se mnohem lépe soustředit na to, co se děje kolem nás. Ze dne na den jsme zůstali ve svých domovech a možnosti, jak si něco pořídit, byly dosti omezené. S uzavřením obchodů se staly hned dvě věci. Velká část provozů přesedlala na online prodej a nákup z e-shopů se stal pro lidi jedinou možností, jak kromě nezbytností mohou získat i věci zpříjemňující bydlení nebo jak doplnit šatník.

 

Aktualizace recenze proběhla v březnu 2024!

 

Stejně tak bylo nutné investovat do elektroniky – ať už kvůli vybavení pro home office (práci z domova), nebo kvůli online výuce. Náklady na nový životní styl rozhodně nebyly malé, a tak jsem uvažoval, jak by se dala alespoň část peněz získat zpět. Objevil jsem portál tipli.cz, který patří mezi cashback stránky. Dnes vám prozradím své dojmy z jeho používání.

 

Portál Tipli – co to je?

Slyšeli jste už o portálech cashback? Přesně to je podstatou této stránky. Tipli.cz umožňuje běžným lidem nakupovat věci výhodněji, a tím nejaktivnějším dokáže ušetřit ročně stovky až tisíce korun.

 

Nechte si platit od oblíbeného e-shopu.

 

Tipli je česká firma se sídlem v Praze, ale působí i v dalších čtyřech zemích – na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Británii.

 

Jak to funguje?

Při online nakupování se jednoduše přihlásíte na tipli.cz a vyberete si obchod, ze kterého jste plánovali něco objednávat. Nabídka je poměrně široká a objevíte tu všechno – od oblečení přes kosmetické produkty až po elektroniku. V době psaní tohoto článku je k dispozici až 1 400 e-shopů, kde můžete nakupovat a získat peníze zpět, takže výběr je skutečně pestrý (Alza, Aliexpress, Bonprix, Lidl, Mall, Kaufland a mnoho dalších).

Pokud se mezi nimi nenachází váš oblíbený obchod, napište na podporu Tipli, oni se s daným e-shopem spojí a pokusí se navázat spolupráci.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

 

Jak funguje nakupování přes cashback portál Tipli?

 

Nemusíte se starat o žádné vkládání kódů. Stačí jen kliknout na oranžové tlačítko na stránce a počkat na přesměrování do vybraného obchodu.

Musím se přiznat, že bylo celkem fajn získávat z nákupů alespoň nějaké peníze zpět. Během uzavřených provozoven jsem neměl jinou možnost, než objednávat vše, co v naší domácnosti chybělo, online.

Maximální výška financí, které se vrátily zpět, byla 10% z nákupů. Samozřejmě, v případě každého obchodu, ve kterém jsem nakupoval, byla tato částka individuální (někde je to pouze 1%, ale průměrně je to kolem 4 – 6%). Vzhledem k tomu, že se na Tipli nacházejí i moje oblíbené obchody (About You, Notino, Mall, Alza, Heuréka, Vivantis), potěšilo mě, že z každé objednávky se něco vrátilo zpět na můj účet.

 

Seznam až 907 e-shopů, kde získáte peníze zpět.

 

Tipli však není jen o penězích, které můžete z nákupů získat zpět. Velmi příjemně mě překvapila sekce slevových kupónů, která byla mimořádně bohatá během celého roku. Nač čekat na Black Friday a obrovské výprodeje, když můžete mít potřebné věci hned?

 

Musím se přiznat, že rozhodně nepatřím mezi lidi, kteří trpí posedlostí nakupováním. Pokud však něco potřebuji, mám to rád k dispozici hned. Na internetu jsem nakupoval už před koronakrizí, nyní jsem však neměl jinou možnost. A proto mě potěšilo, že existuje portál cashback jako tipli.cz, díky kterému byly mé nákupy o trochu výhodnější.

 

Jak se pracuje se stránkou tipli.cz?

Existuje hned několik možností, jak si vytvořit účet. Na výběr máte buď klasickou registraci, nebo můžete využít propojení několika účtů najednou a zaregistrovat se například prostřednictvím Facebook, Google nebo přes Apple.

Druhá možnost registrace je mnohem rychlejší a nemusíte si pak pamatovat nebo ukládat přihlašovací jména a vymýšlet složitá hesla.

Nejen registrace, ale i přihlášení je prostřednictvím Facebooku mnohem rychlejší.

 

Uživatelský účet je přehledný a umožňuje mít vše jednoduše pod kontrolou – od procházení slevových kódů a letáků až po váš členský účet, který zobrazuje kompletní výšku odměn i částku momentálně čekající na vyplacení. Tím získáváte perfektní přehled o všech financích.

 

Velkou výhodou stránky tipli.cz je sekce aktuálních letáků. Já jsem si například oblíbil tematické týdny v obchodě Lidl. Vzhledem k tomu, že zbožňuji řeckou kuchyni, nemusím psát, na který týden vždy horlivě čekám. Je fajn mít všechny letáky na jednom místě a virtuálně si je prolistovat.

 

Akční letáky z obchodních řetězcích - Kaufland, Lidl, Tesco a další.

 


Tip: Pokud nechcete dlouho sledovat slevy a akční kódy a hledat, které obchody Tipli nabízí, a na jaké se zatím jeho nabídka nevztahuje, zkuste si nainstalovat doplněk do prohlížeče (Google Chrome). Nenápadná aplikace, která vám sdělí, kde na vás právě čeká odměna cashback. Stačí zavítat do konkrétního obchodu a už se ozve maličký banner. Pokud jste právě chtěli nakupovat, doslova a do písmene tím zabijete dvě mouchy jednou ranou. A ještě k tomu dostanete od portálu odměnu 10 Kč.

 

Jaké další výhody portál Tipli nabízí?

Vážně se mi líbí, že tipli.cz není jen další stránkou, která nabízí cashback z nákupů v internetových obchodech. Už od samého počátku se mi líbilo, že se Tipli snaží budovat komunitu lidí, kteří by byli navzájem propojení. A rozhodně ne vášní k nakupování.

Mnohem více se portál zaměřuje na budování komunity, které záleží na společných zálibách a hledá funkční řešení. Už jen tím, že stránky doporučíte svým známým a přátelům, můžete od portálu získat odměnu až ve výši 4 500 .

Stejně tak mě zaujala i možnost psaní článků. Vzhledem k tomu, že patřím mezi kreativní duše a rád tvořím (od toho se často odvíjí i historie mých nákupů na internetu), tato možnost mě potěšila. Psaní článků vám může přinést benefity v podobě dalších bonusů. Neváhejte se pustit do tvorby. Nejde jen o vydělané peníze, ale i to, že můžete komunitu dále obohatit svými nápady a pomoci dalším lidem, kteří ve světě internetových obchodů trochu tápou. Nebo se podělte o své tipy a triky a i to vám přinese nové výhody.

 

Další obrovskou výhodou je, že o výplatu potvrzených odměn můžete požádat hned. Tedy jakmile dosáhnete částku vyšší než je 0 Kč. To znamená, že si můžete nechat vyplatit třeba i 1 halíř (v sekci Odměny klikněte na tlačítko „Vyplatit odměny“).

V případě bonusových odměn je výplata možná až tehdy, když našetříte na svých nákupech 100 Kč. Platba se pak realizuje do 3 dnů a peníze vám pošlou na váš bankovní účet.

Výhodou je i možnost stáhnout si mobilní aplikaci Tipli a nakupovat přes svůj telefon.

 

Cashback na portálu tipli.cz je tedy unikátní v tom, že kromě možnosti získat z nákupů peníze zpět (jejichž částku snížíte použitím slevových kupónů) můžete na portálu i něco vydělat, a to několika způsoby.

 

Mé konečné dojmy z portálu Tipli

S nákupy prostřednictvím tipli.cz jsem spokojen. Nemohu říct, že by se v mém případě nikdy nevyskytly technické komplikace, protože na ty jsem já magnet. Na druhé straně nikdy nebyl problém s jejich řešením a technická podpora dokáže reagovat velmi rychle na všechno. Vždy jsem měl pocit, že se mi tým, který stojí za tvorbou stránky, snaží pomoci. Jestli mě něco zajímalo a nedokázal jsem najít odpověď na své otázky, reakce podpory byly velmi rychlé a vždy jsem byl s odpovědí spokojen.

 

Já sám mám rád řešení, která fungují a přinesou mi něco víc. Například při nákupu elektroniky, kterou jsem potřeboval na zařízení své domácí kanceláře, jsem utratil ze svého účtu docela slušnou částku. Stejně slušná však byla i částka, která se mi vrátila – ušetřené peníze jsem pak mohl použít na nákup nové kancelářské židle, která je na práci z domu nezbytná.

 

Líbí se mi nacházet nové tipy jak ušetřit a stejně tak se mi líbí být součástí komunity, která se podělí o zajímavé nápady.

 

Našel jsem na stránce i nějaké nevýhody? Za jedinou nevýhodu považuji poměrně dlouhou lhůtu, během níž čekám na vyplacení svých ušetřených peněz či výdělků. Avšak od chvíle, kdy používám portál tipli.cz, jsem se samotným vyplácením neměl problém ani jednou. Vždy vše dorazilo na účet tak, jak jsem očekával.

Nápad cashback se mi líbí a budu nadále užívat výhod této stránky. Kromě mě začali portál využívat i moji příbuzní, kterým se nejvíce líbí možnost listování si v aktuálních letácích (já dávám přednost obchodu Lidl a Kaufland, ostatní si však stihnou prohlédnout téměř všechny letáky, které se jim dostanou do rukou).

 

Pár slov na závěr

Oblíbil jsem si portál? Rozhodně ano a v jeho používání plánuji pokračovat i nadále. Jednoduché ovládání, široká nabídka obchodů a zejména přehledný účet mě přesvědčily o tom, že na této stránce chci setrvat. A samozřejmě možnost získat nějaké peníze ze svých nákupů zpět.

Velkou výhodou je, že na tipli.cz nenajdete jen domácí e-shopy. Využívat můžete i zahraniční obchody – pokud patříte mezi příznivce stránek AliExpress nebo Asos – i zde získáte slevy.

 

Tipli funguje od roku 2016 a za těch pár let existence vrátil portál registrovaným účastníkům za nakupování již 490 000 000 Kč. A právě v této chvíli rozdávají nově registrovaným členům až 300 Kč. Přidáte se?

 

Navštívit web Tipli.cz.

 

Pokud se vám portál Tipli velmi nezamlouvá, mrkněte na článek Komplexní srovnání všech cashback portálů. Najdete v něm dalších 6 portálů, které vám vrátí peníze z každého vašeho nákupu.

 

Doporučuji si přečíst také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud už máte s Tipli.cz nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si cením, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Pokud se vám tato recenze líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

One Response to “Recenze na Tipli.cz – moje zkušenost se stránkou + tipy”

  1. martin napsal:

    PODVODNÝ CASHBACK .při větších transakcích automaticky zamítne odměnu a s následnou omluvou na podpoře vám jako držhubné dají pár korun.NENAKUPUJTE PŘES TIPLI.

Leave a Reply