Externí copywriter na dlouhodobou spolupráci – nabídka práce

Zajímají vás nejnovější technické vychytávky a baví vás vysvětlovat jejich praktické využití ostatním? Máte už nějaké zkušenosti s psaním textů pro online magazíny či e-shopy? Pokud říkáte ano, bude se vám líbit nabídka od firmy Maintop Businesses s.r.o., která nabírá do svého týmu nové lidi. Momentálně mají zájem o externího copywritera, který se bude podílet na přípravě a tvorbě článků, newsletterů a dalších textů. Možnost práce odkudkoliv.

Náplň práce:

  • příprava a tvorba článků, newsletterů a dalších textů na různá témata – od domácností až po průmyslové podniky.

Požadují:

  • zkušenosti s psaním textů o technických tématech,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • schopnost vysvětlit věci jednoduše a srozumitelně,
  • zájem o technické vychytávky.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • samostatnost,
  • kreativní myšlení.

Nabízejí:

  • možnost práce odkudkoliv – z domova, kavárny atd.,
  • volnou pracovní dobu,
  • nefinanční benefity – slevy na produkty a podobně.

Nabídka je platná do 28.02.2021

Více informací najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své home office.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.