Nejlepší zahraniční klikačky, kde se dají vydělat peníze

Nejlepší TOP klikačky / klikací systémy v zahraničí.

Na internetu najdeme plno nesmyslů a nepochybně i mnoho podvodných stránek a pochybných systémů nabízejících falešné výdělky a možnost získat peníze v podstatě zdarma. V dnešní době to platí dvojnásob. Existují však i stránky, na kterých se skutečně dá přivydělat nějaká ta kačka. Řeč je o takzvaných online klikačkách. Tyto systémy dlouhodobě kritizuji. Platí to však pro náš trh. V Česku nenajdete seriózní klikačku, která by vám vyplatila váš výdělek. Naopak, téměř vždy jde o podvod. V zahraničí je však situace zcela jiná.

 

Zatímco u nás se klikací portály zaměřují výhradně na otevírání reklamních emailů a klikání na reklamy (služby, které nejsou zajímavé pro inzerující firmy), v zahraničí je to jinak. V Británii nebo i v USA existují hlavně multifunkční systémy, které svým členům nabízejí kromě výše uvedených činností i několik dalších aktivit, díky nimž si mohou zájemci o výdělek vybudovat boční, příležitostný příjem. I proto si získaly velkou oblibu. V této recenzi si pár takových stránek představíme.

 

Všechny níže uvedené PTC  stránky (Paid To Click) jsou legální, na internetu mají výborné hodnocení a jsou ověřeny, tzn. vyplácejí tak, jak uvádějí (osobní zkušenost).

Jelikož jde o zahraniční weby, očekává se od vás, že budete mít alespoň základní znalost anglického jazyka (případně německého, španělského či ruského, pokud daná stránka nabízí takové verze), případně dokážete velmi dobře používat překladač Google.

Samotná orientace na jednotlivých webech je jednoduchá a zvládnete to i s překladačem, avšak při vyplňování dotazníků budete potřebovat lepší znalost cizího jazyka, protože dotazníky v českém jazyce tam najdete jen zřídka (je to ale možné, pár jsem jich už absolvoval). Pokud cizí jazyk neovládáte, nic se nestane, protože jak jsem již zmiňoval, jde o multifunkční stránky, které nabízejí několik způsobů, jak si vydělat. Nemusíte se zabývat vyplňováním dotazníků (i když právě tato činnost je nejlépe placená), vydělat se dá i čtením reklamních emailů a klikáním na reklamy, dále surfováním po internetu, psaním komentářů, sledováním online videí a TV, hraním her a dalšími jednoduchými aktivitami.

 

Všechny společnosti / klikací systémy uvedené v této recenzi nabírají nové členy v rámci celého světa. Je tedy jedno, odkud jste.

 

Doporučuji registraci na všech níže uvedených stránkách. Více aktivit a splněných úkolů = vyšší výdělek. Nemusíte se bát, členství je vždy zdarma, nikdy neplatíte žádné registrační ani měsíční poplatky.

 

Stránky je třeba pravidelně kontrolovat, alespoň 1x za dva dny. Některé weby však nabízejí každodenní výzvy (challenge), které když splníte, dostanete bonusové body. Takové weby doporučuji kontrolovat každý den.

 

Pojďme na to. Zde je TOP 4 nejlepších klikaček (další budou přibývat postupně).

 

Swagbucks

Swagbucks.com rozdal svým členům již přes 500 milionů dolarů.

Začněme jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších amerických portálů, který byl založen v roce 2005 a dosud se majitelům stránky podařilo navázat spolupráci s více než 17 miliony lidmi po celém světě. Řeč je o webové stránce Swagbucks.com.

Swagbucks má výborné hodnocení na internetu. Portál okomentovalo již přes 20 000 uživatelů, přičemž Swagbucks dosahuje průměrně skóre 4,3 z 5 možných hvězdiček. Není se co divit. Za dosavadních 16 let existence vyplatil registrovaným partnerům na odměnách již přes 520 milionů dolarů. A to není ani zdaleka všechno. Svým věrným členům každý týden vyplatí 7000 e-dárkových karet a poukázek. Díky tomu patří Swagbucks mezi nejlépe platící klikačky na světě.

A jaké příležitosti na výdělek nabízí Swagbucks svým členům? Je tu více než 7 možností, jak si na stránce vydělat. Jsou to: vyplňování dotazníků – video a mobilní průzkumy, surfování na internetu, hraní her, sledování reklam ve videích, psaní komentářů, čtení reklamních emailů – mailovky, cashback nakupování a další.

Za každou z výše uvedených aktivit získáváte od portálu Swagbucks body (SB). Ty si následně po překročení hranice 500 SB (5 dolarů) můžete směnit buď za hotovost na účet PayPal, nebo za různé dárkové e-karty od Amazonu, iTunes, Walmart a podobně.

 

V případě hotovosti posílá firma výplatu na PayPal do 7 dnů, e-poukázky posílá do 10 dnů od požádání (toto nemohu potvrdit, protože jsem o e-poukázky ještě nežádal).

 

Swagbucks nabízí i možnost účastnit se různých loteriích a získávat SB body navíc (již za registraci dostanete nějaké body) za každodenní splnění zadaných úkolů. K první výplatě se tedy můžete dostat velmi rychle.

Swagbucks na své stránce uvádí, že zapojit se mohou osoby starší 13 let. Pokud kromě věku máte alespoň základní znalosti anglického jazyka, zkuste to. Je to zdarma, nikdy neplatíte žádné poplatky.

Těšit se můžete i na registrační bonus (jeho přesnou hodnotu si už nepamatuji, mělo by to být od 1 – 5 dolarů, podle země, ze které pocházíte. Pokud žijete v Británii či USA, tak by to mohlo být i těch 5 USD).

 

Navštívit webovou stránku Swagbucks.com.

 

Ysense

S klikacím systémem Ysense si můžete vybudovat vedlejší, příležitostný příjem několika způsoby.

Další ověřenou stránkou, která nabízí poměrně nenáročnou možnost vydělávání na internetu je Ysense.com (v minulosti Clixsense). Tento portál je dostupný ve více než 100 zemích, výjimkou není ani Česko.

Ysense je stránka podobná výše uvedenému portálu Swagbucks, a to nejen v počtu způsobů, jak si přivydělat, ale také jednotlivými metodami. I zde najdete online průzkumy, cashback systémy (peníze z nákupu zpět), hraní online her, sledování videí, navštěvování webových stránek, čtení emailů, zobrazování reklam a různé mikropráce.

 

Vaším úkolem bude plnit různé úkoly, za které budete dostávat rovnou eura (žádné body).

 

Peníze za splněné úkoly si můžete dát následně vyplatit již od pár eur (výplatní minimum je 5 až 40 eur, podle toho, jakou metodu vyplácení zvolíte). Potřebovat k tomu budete některou z internetových peněženek – PayPal, Dwolla, Payoneer, Skrill – nebo můžete využít dárkovou e-kartu od Amazonu (pokud žijete v USA a Kanadě, tak je platba možná i bankovním šekem). Peníze přistanou na váš účet do 7 dnů (podle mých osobních zkušeností je to 3 až 5 dní).

Součástí Ysense je také fórum, kde si s ostatními uživateli můžete vyměňovat rady a nápady. Najdete tam i různé návody, jak vydělat víc, a také tipy na další výdělky.

 

Navštívit webovou stránku Ysense.com.

 

DollarClix

Dollarclix nabízí zajímavou možnost výdělku.

Více než 7 let na trhu, zázemí ověřené společnosti a tisíce aktivních členů po celém světě. To je ve zkratce portál DollarClix.com, který nabízí zájemcům jednoduchý výdělek prostřednictvím plnění různých úkolů. Mezi ně patří testování produktů, průzkum trhu, hraní her, cashback nakupování, panel nabídek tzv. offer walls a další.

Úkoly můžete plnit i prostřednictvím mobilního telefonu. Za každodenní aktivitu dostáváte body (100 bodů = 1 USD), které se dají po dosažení výplatního minima zaměnit za hotovost nebo za dárkové e-poukázky. Na vyplácení peněz používá DollarClix internetové peněženky Payoneer a PayPal, převod na bankovní účet a kreditní karty VISA či MASTERCARD.

Výplatní minimum je opět různé a závisí na metodě, kterou si zvolíte. U PayPalu je to od 100 bodů (1 USD), u bankovního převodu musíte nasbírat 2 500 bodů (25 USD), u virtuální peněženky Payoneer je třeba vydělat až 52 USD (5 200 bodů) a až následně si můžete poslat peníze na účet.

Zapojit se může kdokoli, kdo dovršil hranici 18 let.

 

Navštívit webovou stránku Dollarclix.com.

 

Prizerebel

I Prizerebel nabízí možnost vydělávat přes internet nebo možnost získat věcné ceny.

Tato placená klikačka hledá neustále nové členy, kteří by měli zájem vydělat si něco navíc nenáročnými činnostmi a plněním různých úkolů, jako je hraní her, čtení hromadných emailů, zobrazování reklam, poskytnutí názoru pro marketingový výzkum a podobně.

Jako obvykle prováděním různých aktivit a plněním mikroprací získáváte body a po dosažení výplatního minima si můžete nechat vyplatit svůj výdělek několika způsoby. Všechny způsoby najdete na stránce v katalogu odměn.

Prizerebel.com se pyšní největší sbírkou elektronických dárkových karet, takže pokud rádi nakupujete, můžete své vydělané peníze zaměnit za různé dárkové poukázky do Amazonu, eBay, Target, Starbucks atd.

Prizerebel nabízí odměny dokonce i ve formě herních kódů na populární hry jako League of Legends a World of Warcraft nebo dárkové kódy na XBOX Live a Playstation Network. Na své si tedy přijdou i milovníci her.

Můžete také samozřejmě požádat o hotovost na PayPal.

 

Navštívit webovou stránku Prizerebel.com.

 

Pár slov na závěr

Musím vás upozornit, že nejde o brigádu a ani o práci na plný úvazek, která by vám nahradila klasické zaměstnání. Jde jen o drobný, příležitostný výdělek, když to však zkombinujete s jinými stránkami zaměřenými na online výdělek, můžete dosáhnout celkem slušného vedlejšího příjmu.

České klikačky vám nedoporučuji, je to ztráta času.

 

Přečtěte si také článek TOP 20 firem, kde můžete investovat z pohodlí domova. Naleznete tam seriózní společnosti, které nabízejí možnost investovat online.

 

Tento článek se bude často aktualizovat. Pokud někdy v budoucnu najdu na internetu další ověřené a spolehlivé klikačky, které opravdu platí, přidám je do tohoto seznamu. Doporučuji vám tedy tento článek alespoň jednou za měsíc zkontrolovat, zda tu náhodou nepřibyla další zajímavá příležitost.

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete nějaké zajímavé informace k tématu.

Máte už zkušenosti s některou z výše zmíněných PTC klikaček? Pokud ano, která je podle vás nejlepší? Napište do diskuse.

 

Pokud se vám tato recenze líbí (nebo celý můj web), sdílejte ji se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

5 Responses to “Nejlepší zahraniční klikačky, kde se dají vydělat peníze”

 1. Tomáš napsal:

  Máme tě rádi Jirko.

 2. Richard Geisler napsal:

  Dobrý den, omlouvám se že vstupuji do diskuze, ale tuto společnost znáte?
  https://www.argos-agent.co/index/user/login.html

 3. Bassf napsal:

  Ahoj, chcete si slušně vydělat v podobě kryptoměn a současně se bavit hraním her? Hra Rollercoin je simulátor, kde se stanete těžařem kryptoměn, jako je Bitcoin, Etherium, Dogecoin a další. Vytěžené kryptoměny si můžete nechat vyplatit na vaši peněženku, nebo je dále reivestovat ve hře. Hra je jednoduchá a srozumitelná, hrajete zábavné arcadové minihry nebo nakupujete těžební stroje tzv. minery a tím získaváte těžební sílu. Čím větší těžební sílu máte, o to více vyděláváte. Registrací přes tento odkaz navíc získate 1000 satoshi zdarma https://rollercoin.com/?r=ky1tz258

Leave a Reply