Recenze na web chat-z-domu.com – operátor / moderátor chatu

Operátorka, resp. moderátorka online chatu.

Poslední dobou mi při surfování po internetu poměrně často vyskakují reklamy s různými nabídkami na práci z domova. Není se čemu divit, blíží se Vánoce. V tomto období lidé velmi často hledají možnosti, jak vylepšit svůj rodinný rozpočet a jak pokrýt zvýšené náklady na domácnost. Vždyť to znáte, stromeček, dárky a vše okolo. Jedna taková stránka, která mě zaujala a která nabízí online výdělek z pohodlí domova je chat-z-domu.com. Ptáte se, o co přesně jde?

 

Jak už z názvu vyplývá, mělo by se jednat o práci formou chatování, resp. budete pravděpodobně působit jako operátor/ moderátor chatu v zákaznickém centru.

Live chat, resp. chatování jako práce z pohodlí domova je docela zajímavá profese. Využívá ji mnoho firem a hlavně e-shopy. Je to ten typ chatu, který vyskočí v pravém dolním rohu ve chvíli, kdy navštívíte eshop s online chatem. Zaměstnanec dané firmy se vás zeptá, zda nepotřebujete s něčím poradit. Taková práce je sice nenáročná, musíte mít ale dostatečné znalosti, abyste dokázali zákazníkovi dobře poradit.

Nabízí podobnou práci i stránka chat-z-domu.com?

 

Kdo stojí za stránkou chat-z-domu.com?

Za projektem chat z domu stojí britská společnost Xcellence Digital Marketing Ltd. Google nám o této firmě mnoho neřekne. Podařilo se mi najít jen jeden zdroj informací. Má se jednat o online marketingovou agenturu, která nabízí služby tipu SEO, PPC, affiliate marketing a podobně. Online chat mi do toho nijak nepasuje.

Na stránce zmíněné online agentury je napsáno, že pomáhá klientům již od roku 2000, ale pokud vezmeme v úvahu 19 letou historii firmy, najdeme o nich pramálo informací. Adresa tam dokonce není vůbec.

 

Úvodní stránka chat-z-domu.com, která nabízí online práci na zákaznické podpoře.

 

Při zadání názvu agentury do Google vyhledávače mě zaujala ještě jedna věc. Očekával bych, že mi při vyhledávání nalezne několik dalších stránek podobných chat-z-domu.com, jen v jiných jazycích. Přece jen, jedná se údajně o britskou společnost a na stránce píší, že se k nim hlásí operátoři chatu z celého světa. Zdá se však, že nabírají personál pouze z České republiky.

 

Poznámka: Je možné, že mají i další stránky v jiných jazycích, ale pod jinými názvy firem. Při zadání Xcellence Digital Marketing Ltd do Google najdeme jen chat-z-domu.com.

 

Pojďme vyplnit formulář

Navzdory výše uvedeným skutečnostem jsem se rozhodl vyplnit registrační formulář a požádat o více informací. Na stránce píší, že nejsou potřeba žádné zkušenosti, vše mě naučí. Údajně zcela postačí, pokud mám spolehlivé připojení k internetu, je mi alespoň 18 let a mluvím plynně česky.

Nejvíce mě zajímá to, o jakou formu chatování se jedná. Co bude náplní mé práce? Na oficiální stránce chat-z-domu.com na tyto otázky mnoho odpovědí nenajdeme. Je tam jen několik obecných výrazů, například, že pracovat můžete z domu nebo z jakéhokoliv jiného místa. Můžete si určit, jak dlouho a kdy budete pracovat. Výplatu údajně posílá firma každý týden.

 

Co mi odepsali?

V emailu mě jakási paní Jana Veselá upozornila na to, že chatování bude probíhat pouze v českém jazyce a že pro práci moderátora online chatu potřebuji vlastní počítač, stabilní připojení na internet, kreativitu a 18+ let.

Kromě toho mi poslala i FAQ přílohu – nejčastější otázky a odpovědi a odkaz na další stránku, na níž jsem měl uskutečnit registraci.

 

Po prostudování materiálů jsem mnohem chytřejší. Dozvěděl jsem se i to, co mě zajímalo nejvíce – o jakou formu chatu se bude jednat.

Paní Veselá mi v emailu vysvětlila, že se moje aktivita jako moderátora/ operátora chatu bude týkat zpráv v oblasti flirtování, zábavy a erotiky. Budu muset komunikovat se zákazníky, odpovídat na běžné, ale hlavně erotické zprávy na jejich online platformě (předpokládám nějaký erotický / porno portál). Často mi budou, podle požadavků zákazníků, přiděleny různé role, které budu muset zahrát.

 

Má se jednat údajně o chat bez webkamery (tedy spíše sms chat, ne live chat), takže firma garantuje 100% anonymitu.

 

Online školení má probíhat prostřednictvím Skype a zabere 2-3 hodiny. Během školení vás údajně seznámí se systémem a naučí, jak reagovat v některých situacích.

 

Stránka nabízí možnost vydělávání peněz live chatováním.

 

Další důležitou informací je, že se jedná o podnikání, takže budete potřebovat živnost.

Pracovat můžete kdykoliv, kdekoliv a tak dlouho, jak jen chcete. Klidně i 24 hodin denně. Jednoduše budete sami sobě šéfem a rozhodovat o všem.

 

Jak je to s výplatou?

Při mé otázce, kolik si mohu takovou prací vydělat, mi dotyčná osoba odpověděla, že platí 0,08 až 0,12 centů za zprávu. Zkušený operátor prý dokáže odpovědět na 100 zpráv za hodinu a vydělat si tak 12 eur + další bonusy. Což není vůbec špatné.

Pro vyplacení peněz musíte vydělat alespoň 50 eur (1 250 Kč). Následně vám pošlou peníze na bankovní účet nebo elektronickou peněženku Payoneer. Případně si můžete koupit Payoneer Mastercard a peníze vybírat přímo z bankomatu, nakupovat online a podobně.

Další podmínkou pro vyplacení peněz je být aktivní a napsat za týden alespoň 100 zpráv.

 

Můj názor na web chat-z-domu.com

Na můj vkus to vypadá až příliš dobře, aby to všechno byla pravda. Ale můžu se samozřejmě mýlit. Registrovat se nechystám, odrazují mě od toho dvě věcineznámá firma (také Jana Veselá, která mi odpověděla v emailu, může být vymyšlené jméno. Neexistuje žádná její spojitost s názvem stránky či firmou) a oblast chatování – flirt, erotika. Jsem muž a představa, že mi píše nějaký úchyl a já se musím přetvařovat a hrát vymyšlenou roli, mě příliš neláká. A celkově mi na tom něco nesedí. Dostat 0,12 centů za napsání zprávy? Z čeho ta firma vydělává?

Jelikož s tímto online výdělkem nemám žádné zkušenosti, nemohu potvrdit, ale ani vyvrátit, zda firma plní své závazky a skutečně vyplácí.

 

Pár slov na závěr

Já vám tento výdělek nedoporučuji. Pokud jste ale v těžké finanční situaci, můžete to zkusit.

Mějte se však na pozoru, abyste se nedostali do problémů. Smlouvu předpokládám nedostanete žádnou, jak jsem již zmiňoval, jedná se o práci na živnost.

 

Aktualizace 09.12.2019:

Poslali jste mi pár varováni, že dotyčná stránka žádnou práci formou online chatu nenabízí. Údajně je to jen zástěrka a touto formou se z vás snaží vylákat naskenované ID, aby si mohli na vaše jméno sjednat online půjčky. Tuto informaci neumím potvrdit ani vyvrátit. Každopádně, jak jsem už psal, jde o neznámou firmu, o které na netu nic nenajdete. Proto bych jim žádné údaje, ani naskenované dokumenty, neposílal!

 

Pokud si hledáte reálnou práci z domu, na dohodu či nějakou formu smlouvy, sledujte tuto kategorii. Čas od času se tam objeví i nabídky z oblasti zákaznické péče, moderátor chatu, operátor zákaznického centra a podobně.

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti s portálem chat-z-domu.com? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na netu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

82 Responses to “Recenze na web chat-z-domu.com – operátor / moderátor chatu”

 1. Jarek napsal:

  Pracvuju tam rok, kde chce info pravdive na piste na
  hrdinajarek@gmail.com

 2. Martina napsal:

  Zdravím, také bych vás ráda poprosila o informace na marahlousova@gmail.com

 3. Bdz napsal:

  Ahoj, pracujete tam nekdo aktualne ? Pokud ano tak bych poprosil o nejake blizsi info 🫶 vojtadenissvoboda@gmail.com

 4. napsal:

  Ja tam pracují a týdne si vydělám 7000 takže za měsíc mám něco kolem 30 000. Nestěžuju si výplata je každou středu na účtu. Aspoň nemusím vstávat ráno do práce kde dostanu 20 000 hrubého 😆 já jsem spokojená

 5. Thomas napsal:

  Ahoj, já nějakou dobu pracuji u CloudWorkers a jediné co mě štve je, že mi nejsou schopni narovinu napsat jak je to s daněním a zda na to potřebuji mít živnost. Ano, je to v anglické smlouvě, nicméně bych to rád slyše i od nich. Uvažuji i o této práci a zajímá mě finanční ohodnocení. Jestli tam někdo dělá, prosím napiště mi na Whesley@seznam.cz

 6. Lucka napsal:

  Ja jsem u nich skoncila a bohužel jsem se ani posledni vyplaty nedockala i kdyz mi psali, ze mi ji vyplati at mam chvili strpení, neposlali, uz je to 5 měsíců. Posledni mail, ze to odmitaji řešit, tot moje zkušenost.

 7. Jitu napsal:

  Tak já u nich jsem také, nikdo si půjčku nezval, je to opravdu práce jako každá jiná, s tím rozdílem, že se dá dělat plně z domu. Zaškolení online z domu, komunikace s trenéry online – všichni v anonymitě, takže i kdyby to dělal váš soused, nevíte to dokud to sám neřekne. Vydělat se dá, když tomu člověk věnuje čas. Nemůže nikdo čekat zázračné výdělky, když nebude psát. Ale to je všude.

 8. Lucy napsal:

  Pracuji u nich a výplata každý týden na účet, vždy zvládnu to minimum do výplaty a i něco navíc, půjčku si na mě nikdo nezval. Chtělo by to od těch lidé důkazy, takhle je to jen osočování, může jít o lidi se kterými byla rozvázaná spolupráce a takhle se mstí 😉

 9. Milan napsal:

  musíte tu na sebe nechat email. abych vám mohl napsat,jinak vám informace nemám jak doručit

 10. Milan napsal:

  Kdyby měl někdo zájem mám aktualní info , pracuji tam

 11. luisa napsal:

  prosím o ty, kteří na chatu pracují, aby se podělili o reálné výdělky, jak moc je šance si na chatu vydělat? prosím pište na email:

  xselen995@gmail.com

 12. Zuzana napsal:

  Ahoj. Je tu někdo, kdo se téhle práci aktuálně věnuje, a mohl by mi poslat víc info do e-mailu ?

  Děkuji moc.

  hvezdicka550@seznam.cz

 13. jinej madrid napsal:

  Dělám pro chat z domu už od unora.. a jakoby.. 100 zprav za hodinu nemas sanci 😀 ani omylem. totak 100 zprav za 6 hodin 😀 s tim jejich systemem. a musis brat v potaz ze v patek vecer se pise vic nez ve stredu.

  Jestli kradou obcanky a berou pujcky tak at. já jim poslal 4 roky proslou obcanku. protoze oni po vas prece chteji jen věk. Takze jsem zacernil expiraci a proslo to.

  penize posilaji jak maji. jen sem si zatim nevydelal vic jak tech 60 euro. chtel bych tomu obetovat fakt tyden a zkusit napsat 2K zprav za 6,500 ale to nevim jestli je realne…

  Zatim z tehle stranky mam smiseny pocity… ale je jedina ktera z tech pochybnych stranek fakt poslala penize na ucet…

  • Lucka napsal:

   Moje zkušenost je takova, ze kdyz jsem mela uz hodne a mela bych vysokou sazbu za zpravu tak prisel ban za naprostou blbost a tim padem jsem se na to nedostala a takhle to bylo pokazde. Nejvic jsem si tam vydelala 16tisic za mesic, prvni tri mesice a pak to vubec neslo a zpravy prestaly chodit.

 14. Dick napsal:

  Ahoj lidi, pracuji už nějaký čas u Chat-Z-Domu a vše je super, jen si pořád lámu hlavu s tím, jak platit daně, nebo spíše jestli vůbec platit, nebo neplatit. Ono totiž ty daně ukousnou asi třetinu příjmu, což mě štve. A tak si říkám, jak to asi dělají operátoři v praxi. Prosím pokud máte nějaké tipy, tak tu prosím zanechte na sebe kontakt a když mi pomůžete, tak vám pošlu nějakou tu kačku za pomoc. Je to opravdu velký oříšek.

 15. franta napsal:

  Informace zde na stránce jsou zkreslené(zlehčené nepodložené,málo ověření),nedoporučuji práci,ani kontaktní adresa ani webová chat z domu nejsou relevantní, už jen otázka kdo registruje doménu na rok? one.com v názvu registrátora i tato stránka jako poskytovatel tvorby webu nemá dobrou pověst.Smrdí to jak chcíplá ryba na 100 honů 🙂

 16. Hustler napsal:

  Zdar, chtěl bych se zeptat jestli musím odvádět daně a mít živnostňák, když jsem student, v těhlech věcech ještě nejsem úplně zběhlej, týdně mi to hodí 4-7k budu rád za inteligentní odpovědi, každopádně kdo o týdle práci přemýšlí tak řeknu jen jediné, jděte do toho není se čeho bát

 17. šmoula napsal:

  Ahojky, pracuji tu asi od listopadu, někdy od konce 2019, zatím si přístup a peníze nemůžu vynachválit. Teď proběhlo pár změn i v podmínkách, co musíš dělat, to zapisování deníku a tak a jde to od ruky. Jen na to člověk musí mít žaludek no, musí si to dát od sebe, mezitím třeba pauzu sem tam udělat. Každopádně mám pár dotazů ohledně těch daní a tak podobně, samozřejmě nechci průser, ale tam mi nikdo neporadil, jak se to dělá a co vše potřebuji, zda živnosťák tedy? Je tu někdo, kdo by mi mohl napsat soukromě na mejla smoula.prace@seznam.cz a poradit? Byla bych opravdu moc vděčná. 🙂 Doteď jsem to neřešila nějak, začínala jsem na částkách 1200-2500Kč týdně, ale dá se tam vydělat opravdu dost a už si myslím, že mám nejvyšší čas to řešit, protože asi si někdo všimne, když mi přijde 9000 a více týdně 😀 Anonymně kvůli mlčenlivosti. Moc děkuji 🙂

  • Klárka napsal:

   Ahoj, to musíš ale napsat tak 500 zpráv denně, ne? Abys měla těch 9.000,- Kč/týden. Jak to dáváš? To tedy doopravdy nechápu, protože jsou v nich doopravdy teď prodlevy a nechodí tak často a člověk na zprávu dost čeká. Kolik napíšeš za hodinu zpráv? Denně na tom musíš být podle mě tak 10 hodin, abys udělala těch 500 zpráv. Jsem zvědavá na tvou odpověď. Já totiž dám max. 250 zpráv denně a to u toho sedím doopravdy celý den.

  • Ivo Domkář napsal:

   Zdravím, mám takový problém při registraci. Po udání data mého narození to po mě chce nějaké číslo a já nevím kde ho mám vzít. Prosím pomozte mi děkuji

  • Ivana napsal:

   Ahoj a na kterém chatu jsi?

 18. SunnySongs napsal:

  Ahoj, já pracuju cca týden a musím říct, že mám zatím samé pozitivní zkušenosti. Školení cca 2 hodiny, proběhlo úplně v pohodě. Co se týče toho, že po Vás chtějí OP. Tak opravdu stačí, aby byl vidět jen věk, jméno a platnost OP, vše ostatní nemusí být vidět. Pokud někdo chce informace, klidně mě kontaktujte. Opravdu se není čeho bát.
   
  Creatores@email.cz

 19. Pavla napsal:

  Ahoj, když jsem se do práce pouštěla bylo to ze zoufalství, že potřebuji nějakou práci ale nemohu nic kvůli zdravotnímu omezení sehnat. Když jsem koukala na jejich stránky, představovala jsem si něco, jako důvěrnou stránku, chat pomoci, nebo něco na způsob linky bezpečí. Později až u školení na mě vybalili, že jde o erotickou stránku. Trochu mi neseděli otázky v uvítacím formuláři, ale nijak jsem to neřešila a spíš jsem si myslela, že chtěli vypíchnout nejhorší otázky od klientů, které nejsou reálně uskutečnitelné.

  Je to něco na způsob domácích prací, takže živnostenský list nepotřebuješ. Nepodepisuješ sice žádnou smlouvu, ale jakmile se registruješ a projdeš jejich kurzem, jsi pro ně jejich zaměstnancem. Chce to nějaký čas, než přijdeš na takové ty fráze co věčně odepisuješ. Ale jakmile na to přijdeš, tak pak je jen na tobě, jak budeš mít rychlí prsty, kolik zpráv každý den napíšeš a kolik tomu věnuješ času. Já bych nedokázala tohle mít jako samotnou práci a dělat to každý den 8 hodin denně, ale kdyby jo, tak mám prachy, jak Babiš. Je to dost na psychiku, musíš se donutit k tomu si za ten pc sednout a není to doví jaká zábava. Tedy alespoň ne pro mě. Takže mě stačí denně 2-3 hod 100-150 zpráv.

  Jakmile posíláte fotografii své občanky, tak můžete vše krom jména, foto a datum narození zaškrtat ve foto editoru, nebo zamalovat v malování. Takže rodné číslo, bydliště, národnost, nebo číslo dokumentu můžete zaškrtat,
  nebo oříznout.

  Já jsem začínala psát od úterý a první týden jsem napsala cca 800 zpráv, takže jsme si vydělala něco kolem 2 500,- což bylo na začátek opravdu pěkný. Sice jsem se cítila vyčerpaně, ale spíše psychicky. Bylo to dost náročné rychle odpovědět a vše zapsat do deníku. Dala jsem do toho dost času, ale další týden mi to šlo líp. Začátky jsou nejhorší. Jakmile píšete delší dobu tak se vám už zdá, že neustále vše omíláte dokola, jen to pokaždé napíšete trochu jinak. Já si napsala pár bodů a ty se snažila dodržovat. (1. zeptat se a odpovědět si na svou otázku sám a pak to vyvrátit a otočit otázku na zákazníka, 2. když nevím co psát, vždy kouknout do deníků a zeptat se ho když tak na záliby, sex, nebo vztah, a za 3. Neustále se ho ptát a zacházet do podrobností, aby se prodloužila konverzace.)
  Další týden jsem se rozhodla více využít bonusy, které dávají a snažila se psát co nejrychleji, abych bonusy časově stíhala a netrávila tolik času na pc. Průměrně jsem napsala 40 zpráv /hod a když jsem se opravdu snažila, tak klidně i 50 zpráv. což máte cca za 1 min vydělaný 2 Kč. Nejvíce mi pomáhalo koukat neustále na čas a snažit se co minuta, to zpráva. Tím, že jsem psala rychleji a trávila nad tím čas jsem měla i větší tarif za týden a tím se mi i zvedla výplata.Za ten týden jsem dostala 4000,- což už je pěkný a je to, jako běžná výplata někde ve fabrice. Rozhodně to ale není na nějaké dlouhé psaní. Já osobně bych nedokázala každý týden dosáhnout na 1186 zpráv. Ono už těch 300 zpráv za ten den je celkem dost. Pro mě ten týden, když jsem dosáhla 1200 zpráv byl ubývající. A dost jsem zjistila, co to je za svinstvo a že muž pošle zprávu za 30,- a operátor z toho dostane jen 2,- Těch zpráv za měsíc je dohromady klidně i 70 000 a i když poplatí všechno okolo musí to být asi dost dobrý business.

  Pokud umíte pracovat s Excelem, doporučuji si udělat takovou týdenní tabulku, jako mám já a dát si tam veškeré podmínky a součty a každý den si zapsat, kolik jste udělali zpráv. Na jejich webu vám to sice bude ukazovat počet zpráv v liště Statistic, ale jakmile začnete druhý týden, bude Vám to dělat neplechu s předchozím týdnem a tudíž nebudete vědět, kolik máte za ten týden celkově zpráv. Bude-li by jste si to pokaždé počítat.
  Je to jen na vás, ale já napíšu každý týden 451 zpráv, které mi dají tarif 0,09 a snažím se, abych nepřesáhla výplatu 50€, aby se mi odečetl poplatek 5€ pouze jednou za 14 dní, takže 10€/měsíc. Pozor na bonusy, které to rychle navýší a je dobré si to spočítat dopředu, než člověk začne psát. Snažím se taky hodně psát Pá, So, Ne. V pátky jsou často bonusy a So a Ne se tarif navyšuje o 0,01, takže z 0,09 mám 0,10. Přeji hodně štěstí

  Pokud se budete chtít registrovat, tak si myslím, že když se registrujete přes tento odkaz: http://chat-z-domu.com/signup-form/?ref=CZ0620 dostanete taky navíc nějaký bonus. Cca 5 až 10€. Ale nejsem si jistá. Já se registrovala díky kamarádce a jelikož jsem byla úspěšná, tak jsem měla v prvním týdnu větší zisk, než mi vycházela klasická výplata. Ceny, které uvádí za zprávy jsou už zdaněné, takže se vám jen odečte poplatek za převod.

  Tato částka je aktuální cena za převod

  Poplatek
  50 – 250 zpráv 5,00 €
  251 – 500 7,50 €
  501 – 600 10,00 €
  601 – 1000 12,50 €
  1000 + 15,00 €

  A tady je cena za zprávy podle množství, které napíšete za týden.

  Sazba za týden
  1 – 450 zpráv 0,08 €
  451 – 900 0,09 €
  901 – 1450 0,10 €
  1451 – 1999 0,11 €
  2000 + 0,12 €

  Plus mají víkendy + 0,01 k týdenní sazbě.
  Klasické bonusy na večery npř: od 0.00 do 9.00 za 150 zpráv 3€, za 200 zpráv 4€, atd… (někdy i odpolední, nebo ranní bonusy)
  A nakonec bonusové bonusy jako jsou velikonoce, vánoce, valentýn, věrnostní, atd.

  Ještě Vám sem pošlu odkaz, kdyby jste do toho šla. Dávejte si jen pozor, ať vás zbytečně nebloknou. To opravdu naštve a mě se to stalo neprávem, když mi to psalo nějaké divné znaky místo písmen. Asi byla chyba na jejich straně, ale mě to narušilo plány na bonus a tak jsem ho nestihla udělat.

  Tento týden jsme měla i věrnostní bonus 10€ za to že jsem každý den napsala 100 zpráv v týdnu. Napsala jsem kolem 1000 zpráv. Za ten týden mi to vyšlo cca na 5000,-
  Je to jen na Vás, držím palce. Pokud by jste měla ještě nějaké otázky, tak se ptejte.

  Jen teď byla malá změna od dubna a za flirt a favorites neboli: * (jako je to v tabulce) se sazba snížila asi na 0,05€.

  Pavla

 20. Marta napsal:

  Ahoj, tiež som hľadala prácu cez internet, hoci aj chat. A prvé, čo ma zaujalo, bola téma chatu. Ďalšia vec, ktorá mi nesedela, tak je to nič nehovoriaca adresa firmy, ktorá tento chat sprostredkuje. Bolo treba poslať foto, ale len také, ktoré je na občianskom preukaze, aby si mohli overiť vek. Na občianskom preukaze sú aj iné informácie, ktoré len tak cez internet zverovať firme, ktorá o sebe neposkytuje informácie? A z čoho tá firma žije? No asi z pokút. Tie sú príliš vysoké, aby som len tak zverovala informácie občianskeho preukazu. Podmienky práce sa budú meniť, myslím tým témy chatu a tam sa ľahko može stať, že pochybím a pokuta je vysoká. Preto som hľadala recenzie na internete a zistila som, že zistenia sú rovnaké. Nedoporučujem nikomu začínať s takouto firmou. Je síce na každom z vás ako sa rozhodnete. Prajem pekný deň Marta

 21. Lucie napsal:

  Ahoj, právě jsem hledala práci s chatem z domova, co by se netýkala sexu. A hele… Narazila jsem na tento článek a hned mi došlo o co jde. Na erotickém chatu jsem vydržela 14 dní. Opravdu vyplácí a to každý týden. Každá zpráva, co pošle zákazník stojí cca 30Kč, takže z té zprávy dostanete svůj výdělek, podle toho, kolik napíšete za ten týden zpráv. Rozhodně není možné stihnout 100 zpráv/hod. Ve psaní na PC jsem dost zkušená a nejvíce jsem napsala 50 zpráv. Když jsem první týden chat zkoušela dosáhla jsem cca 600 zpráv s tarifem 0,09€ v dalším týdnu jsem měla už 1500 zpráv, protože jsem tomu věnovala víc času a měla tarif 0,11€. Krom psaní můžete být vyzváni i k tvorbě falešných profilů. Což taky není moc sranda. Moc jsem ještě nezjistila, kde berou ty fotky nahých žen a dívek. Ale i kdyby všem zúčastněným na tomto podvodu zaplatili jednou tolik co mě, tak je to nejvíce 0,60€ = 15Kč. Když tedy zbytek nejméně 18Kč, tak stránka má fakt super výdělek jen za to, že existuje. Nelíbí se mi tento podvod na lidi a tak jsem skončila. Ráda bych aby se lidi lépe rozhodovali do čeho dávají peníze a jestli je tak moc důležitá zpráva za 30 Kč na W.c.e.s.k.y.f.l.i.r.t…cz Někteří to mají jako drogu a nechají tam většinu své výplaty. A za co? Za nic! Hledám něco podobného jen zaměřené např, jako linka důvěry, sis chat atd… Chci lidém pomáhat a ne tvořit lži a erotické příběhy. Díky

  A jelikož jsem vázána mlčenlivostí zadaný email, jméno…. je falešný… Pokud máte ale nějaké otázky, můžete mě kontaktovat na : stidliva.rozinka@gmail.com

 22. Aneta Matyášová napsal:

  Tak já s firmou mám velmi dobré zkušenosti a co jsem doporučila kamarády, tak ti také. Vyplácí pravidelně každý týden, jsem zde od října 2019. Jde sice především o erotický chat, ale skutečně není třeba webkamera, práce probíhá pouze formou odpovědí na zprávy. A odpovědi na erotické zprávy jsou z mé zkušenosti tak 50 – 60 %. Jsou tam i osamělí chlapi, kteří jsou rádi, že s někým mohou komunikovat. Odpovědí na Vaši otázku, z čeho firma žije a vyplácí – placené členství uživatelů.
  Jsou zde poměrně pěkné bonusy za napsání určitého počtu zpráv, týdně si vydělám od 1.500 do 3.000 Kč podle toho, jak moc se tomu věnuji.
  A pokud někdo informoval, že se firma snaží získat jen naskenované ID – není to pravda. Chtěli po mně OP pro ověření, ale stačilo, aby byla vidět fotografie, datum narození kvůli ověření plnoletosti, datum platnosti OP a to bylo vše, ostatní údaje jsem zamazala a bez problémů.
  Takže já mohu spolupráci jedině doporučit, z pohodlí domova si pěkně přivydělám do rodinného rozpočtu.

Leave a Reply