Virtuální asistentka na práci z domova – nabídka práce

Bavilo by vás to na místě asistentky ve firmě, ale preferujete pracovat z pohodlí domova? Můžete se stát virtuální asistentkou ve firmě 3N Studio a čerpat všechny výhody, které z takové práce pramení. Vaším hlavním úkolem bude firemní administrativa, práce na počítači či kontakt s médii. Jako digitální asistentka všechnu pracovní komunikaci zastanete přes telefon nebo e-mailem, důležité jsou tak kromě samostatnosti a pečlivosti také výborné komunikační schopnosti. Za hodinu práce můžete dostat až 160 Kč.

Pokud si práci pro 3N Studio zamilujete, firma slibuje i možnost dalšího kariérního růstu. Místo je ideální pro středoškolské nebo vysokoškolské studentky.

Náplň práce:

  • zajišťování administrativní agendy,
  • práce na počítači,
  • textové úpravy,
  • komunikace s médii.

Požadují:

  • zkušenost s prací na PC,
  • orientaci na internetu a v technologiích,
  • schopnost dorozumět se anglicky.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • kreativní mysl,
  • nadšení pro práci.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • místo vhodné pro studentky,
  • mzdu 80 – 160 Kč za hodinu práce a výplatu po odevzdané práci,
  • možnost kariérního růstu.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce https://www.hitprace.cz/prace-detail/digitalni-asistentka-cela-cr-fb3519579/

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky pro virtuální asistentky naleznete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.