Mikropráce na doma – jak si vydělat na stránce stovkomat.cz

Jak si vydělat na internetu mikroprácou s portálem Stovkomat.

V této nejisté době hledá čím dál tím více lidí možnost, jak přivydělat nějakou korunu navíc. Mnozí už určitě slyšeli o různých možnostech výdělku a práce přes internet, jako je skládání per, lepení obálek a podobně (na toto téma jsem napsal článek manuální práce na doma – jak zjistit, že jde o podvodnou nabídku?). Jak si však vydělat něčím jiným než jen zmíněnými pracemi? Dnešní doba naštěstí nabízí mnoho alternativ a jedním z řešení, které může zlepšit vaši finanční situaci, může být např. takzvaná mikropráce nebo brigáda na doma.

 

Nenechte se zmást, mikro práce neznamená mikro výdělek. Právě naopak, pokud jste kreativní a šikovní, vydělat si můžete klidně i deset tisíc korun za měsíc. Věřte, že je to ideální možnost pro ty, kteří chtějí dělat to, co je baví, a přitom si vydělat také nějaké peníze.

 

Co je to stovkomat.cz?

Portál stovkomat.cz nabízí možnost právě takovéto mikropráce, online brigády pro všechny, kteří by si chtěli legálně a bezpečně vydělat nějaké peníze navíc. K práci vám bude stačit počítač s připojením k internetu a pak už jen vaše vlastní schopnosti a troška štěstí, abyste se trefili zrovna do toho, po čem je poptávka.

 

Možnosti jsou neomezené a často platí, že čím kreativnější služby nabízíte, tím lépe pro vás a potažmo i pro vaši peněženku. Nabídnout můžete cokoliv, co vás napadne, a co umíte. Snadno si takto můžete vydělat pokud máte například grafické znalosti. Můžete nabídnout návrh jednoduchého loga nebo třeba svatebního oznámení. Pokud vládnete slovem, pár kliky můžete nabídnout své služby v copywritingu a PR nebo si přilepšit nějakou korunu napsáním recenze nebo tiskové zprávy. Přivydělat si ale můžete i v prozaičtějších případech. Můžete nabídnout své domácí koláčky, sestavit hubnoucí jídelníček nebo prodat znalosti v péči o domácí mazlíčky či bydlení podle zásad feng-šuej. Zkrátka zpeněžit můžete úplně cokoliv. Pokud najdete pro své znalosti a schopnosti poptávku, máte vyhráno. Tedy – vyděláno.

 

Stovkomat je jednoznačně nejznámější, nejoblíbenější a lze říci i nejúspěšnější portál v ČR, který nabízí zprostředkování mikropráce a mikroslužeb.

 

Na své si mohou přijít i ti z vás, kdo si na nic praktického netroufají nebo se se svými znalostmi dělit nechtějí. Stovkomat dává prostor i takovým věcem jako je výklad z karet, diagnostika čaker nebo poskytnutí vlastního těla pro reklamu a vzkazy. Jak říkám – zpeněžit se dá skoro vše.

 

Jak to celé funguje?

Hned první návštěva na stovkomat.cz vám ukáže, co všechno můžete nabídnout, za co všechno si můžete říct o peníze. Na hlavní stránce najdete poměrně jednoduše rozdělené kategorie, ve kterých se pak soustředí všechny podobně zaměřené nabídky. Na prvních místech se ukazují tzv. premium joby. Pokud si za svou prací skutečně stojíte a víte, že ji odvádíte opravdu dobře, můžete si vy sami své inzeráty nominovat na získání prémiového ocenění. Pro začátek ale musíte vůbec vytvořit svou nabídku, čím víc kategorií obsáhnete, tím víc budete vidět. Zadávání nabídky je snadné, web vás intuitivně provádí celým zadávacím kolečkem.

 

Online brigáda na doma s portálem Stovkomat.cz. Na obrázku jsou ukázky některých mikroslužeb.

 

Buďte vidět!

Pokud budete mít na svou práci kladné ohlasy a vaši zákazníci vám udělí dostatečně vysoké hodnocení, můžete se dostat na hlavní stránce i do výběru Doporučovaných nebo Nejlépe hodnocených jobů. Díky tomu budou vaše nabídky vidět daleko více než v mase dalších podobných zadání a potenciální zákazníci se k vám dostanou pohodlněji a rychleji.  Vše už záleží na vaší vlastní píli a na tom, kolik času a energie jste ochotní investovat do budování své značky a dobrého jména.

Pokud za sebou budete mít i dostatek úspěšných zakázek, začnou vám z webu chodit i tzv. poptávky na míru. To se stane v případě, kdy zákazník nenajde to, co hledá a prostřednictvím samotného webu poptá někoho, kdo by to zvládl. A to můžete být třeba vy.

 

Kdy a jak dostanu své peníze?

Stovkomat funguje na trhu už více než pět let, měsíčně vyplácí odměny v řádech statisíců, takže se o své peníze nemusíte bát. Spolehlivá výplata peněz je navíc ošetřena i tím, že zákazník, který si kupuje vaše služby, nejdřív zaplatí webu a ten pak samotnou odměnu vyplatí přímo vám.

Od dodání vaší práce k výplatě uběhne minimálně 8 dní. První 3 dny má zákazník na hodnocení práce, další pětidenní lhůta pak běží k případným dodatečným výtkám a připomínkám. Pokud je vše v pořádku, dostáváte své peníze.

Výplata probíhá na váš účet, nejnižší hranice pro odeslání peněz je 300 Kč. Vyplácení si určujete sami, jakmile máte vydělány ony 3 stovky, je už jen na vás, zda si počkáte na větší sumu nebo se budete odměňovat postupně.

 

Stovkomat si samozřejmě za své zprostředkovatelské služby bere provizi. Zpravidla se jedná o jednu třetinu z celé částky, což je podle mě vcelku dost ve srovnání s jinými podobnými portály. Přesnou tabulku najdete na webu stovkomatu, stejně jako všechny další důležité podmínky.

 

Jaké jsou další výhody této brigády na doma?

  • přináší nejen možnosti, jak si obohatit peněženku o pár drobných, ale dokonce také možnost založit si podnikání na internetu,
  • nemáte žádný pevně stanovený pracovní čas, pracujete, když uznáte za vhodné,
  • nemusíte se učit nic nového, protože nabízíte to, co umíte nejlépe,
  • netřeba docházet do práce, pracujete z pohodlí svého domova,
  • stačí vám počítač s připojením k internetu,
  • poskytuje možnost podnikat bez toho, aniž byste si založili vlastní firmu, 
  • když nabídnete něco originálního a lidem se to bude líbit, může vám tato práce vydělávat i několik tisíc měsíčně,
  • nemáte žádné náklady.

 

Stránka stovkomat.cz nabízí optimální řešení pro všechny – nejen pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou finanční situaci, ale také pro kupující, kteří hledají nižší ceny, a tedy možnost ušetřit nějaké peníze.

 

Pár slov na závěr

Je úplně jedno, jestli jste učitel, programátor, důchodce, nezaměstnaný nebo maminka na mateřské dovolené, jestli si chcete přivydělat jen pár stovek na přilepšení nebo si chcete vydělat na dovolenou, popřípadě byste se možná chtěli tímto způsobem také živit, určitě bude tato online brigáda pro vás vhodná. Pokud máte dostatek volného času, který byste chtěli využít lepším způsobem než třeba sledováním televize, a chuť vydělat si, vřele vám to doporučuji.

 

Je to jednoduché, zaregistrujte se na portálu www.stovkomat.cz, podejte si zadarmo inzerát a nabídněte něco, co umíte nejlépe. Vaše služby můžete nabídnout až stovkám firem.

 

Přečtěte si také následující dva články. V prvním najdete seznam portálů působících v Česku, v druhém si můžete přečíst seznam všech portálů fungujících na Slovensku.

 

Že jste nenašli informace, které jste hledali? V tom případě si přečtěte diskusní fórum, možná je najdete právě tam. 

Pokud máte nějaké otázky, postřehy nebo připomínky, neváhejte napsat do diskuse. Taktéž se nebojte podělit o své zkušenosti, můžete tím inspirovat nebo motivovat ostatní čtenáře.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply