Jak jsem dopadl s klikačkou Ermail? Vyplatili mě?

Je Ermail seriózní klikačka nebo podvod?

Dnes bych se s vámi chtěl podělit o svou zkušenost s portálem Ermail.cz, díky kterému jsem měl vydělat peníze jen za klikání na jimi poslané reklamní e-maily. Mé současné zkušenosti s klikačkami jsou víc než mizivé. Nevím, čím to je, ale mně se ze žádného z 15 klikacích portálů doposud nepodařilo vybrat ani korunu. Avšak do opěvovaných portálů E-rmail.cz a Neobux.com (o této společnosti napíšu článek někdy příště) jsem vkládal velké naděje. Jak jsem dopadl? Jde o podvod? To se dozvíte na následujících řádcích.

 

Proč jsem se zaregistroval?

Když jsem v minulosti narazil na stránku Ermail.cz, zaujal mě počet aktivních uživatelů, kterých v tom čase bylo něco přes devět milionů. V současnosti počet jejich uživatelů ještě stoupl a pohybuje se okolo dvanáct milionů (může to být výmysl od Ermailu).

Zaujal mě také fakt, že podle jejich údajů jsou na E-rmail zaregistrovaní také mnozí jiní uživatelé z USA a dalších zemí. Proč do toho tedy nejít, když tento ,,zázračný e-mailový portál” nabízí výdělek i lidem z USA nebo Mexika?

 

Nejdříve jsem si tedy prohlédl jejich web, na kterém mě hned lákali na bonus v podobě 100 korun (stejné je to také u jiných klikacích systémů), které jsem dostal jen za registraci. Navíc za jednu reklamu, kterou od nich na svůj e-mail dostanu, mi slíbili až 5 Kč! To jen posílilo mou touhu tuto formu výdělku vyzkoušet. Vždyť kdo vám dnes dá jen tak stovku, byť jen virtuálně? Registrace je zadarmo, takže mě nic nezastavilo v tom, abych E-rmail vyzkoušel.

 

Úvodní stránka klikacího systému Ermail.cz, která láká na 100 Kč vstupní bonus.

 

Nebudu to natahovat – ptáte se, jak jsem dopadl?

Zpočátku bylo vše tak, jak má být. E-maily chodily, a chodily poměrně často. Naklikaná částka tedy utěšeně narůstala, až jsem se dostal k hranici 900 Kč. No a tam to už bylo stejné jako při předcházejících klikačkách. Najednou z ničeho nic jsem za celý měsíc nedostal žádný e-mail. Když jsem majiteli E-rmail psal, proč mi neposílají žádné e-maily, odpověděl, že počet e-mailů (kolik je jich třeba rozeslat) určuje klient (inzerent).  Ano, reklamní společnost si řekne, rozešlete naši reklamu 10 000 lidem ze svého systému. Ale když je v systému zaregistrovaných 9 milionů lidí, najednou se na vás nedostane, a to tuplem, pokud máte těsně před dosažením výplatního minima 1 000 Kč. 

 

Dovolím si tvrdit, že tyto klikací portály, jako E-rmail a podobné, jsou nastavené tak, že zmiňovaných 10 000 reklamních e-mailů rozešle systém automaticky lidem, kteří mají na svém účtu naklikanou nižší sumu. A ti s vyšší sumou mají smůlu. Postupně jim bude chodit čím dál méně a méně e-mailů, až se jednoho dne příchod úplně zastaví. Nastavit něco takové musí být pro programátora hračka. Nic tím neporušují, protože v obchodních podmínkách mají napsané:

 

Provozovatel není povinný zasílat uživatelům žádný minimální počet reklamních e-mailů nebo dotazníků. 

 

Pár slov na závěr

Ano, Ermail.cz sice na své stránce píše, že nabízí až 5 korun za přečtený e-mail, takových e-mailů ale ve skutečnosti mnoho nezískáte. Pár jich sice od mé registrace bylo, ale časem cena za přečtení e-mailu klesla na 0,5 Kč. Ale vždyť ano, „až 5 Kč“ (klidně mohli napsat až 1 000 Kč) za reklamní e-mail může znamenat také 0,5 Kč, takže v podstatě nijak nelžou. Umíte si nyní představit, kolik e-mailů musíte dostat, abyste vůbec nějaké peníze vydělali?

 

Můžete klikat také celý rok, ale pokud do toho nebudete tahat další lidi, nikdy se k penězům neproklikáte. A pokud náhodou ano a požádáte o výplatu,  nic vám tito podvodníci nevyplatí. Maximálně vyplatí ty nejšikovnější, kteří přivedli do systému stovky až tisíce dalších lidí. Obyčejní klikači nic nedostanou.

 

O klikačkách, resp. společnostech, které mají platit uživatelům za přečtení reklamních e-mailů, jsem v minulosti napsal celkem čtený článek. Ten si můžete přečíst zdeV článku jsem podrobně popsal, jak tento „byznys“ funguje a jestli se dá vůbec něco vydělat.

 

Zůstává už jen napsat zkušenosti s poslední klikačkou, a tou je Neobux. Tím bych kapitolu klikačky uzavřel.

 

Doporučuji přečíst si také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu. 

Jestli už máte s Ermail nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si vážím.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TerkasaaEva Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na
Terkasaa
Host
Terkasaa

Jak píše paní Eva, bohužel jsem se dostala do levelu 2, za nabízený bonus, ale.. sumu na vybrání zvedly na 2 000 Kč. Mám naspořeno přes 1900 od roku 2012 (!!) – klikám dále pouze z důvodu, že nevím, jak odebrat tyto ermaily a tak se mi stále budou objevovat v poště. Ermaily mi stále chodí, co je ale nejhorší, “výplata” klesla na 0,05 haléřů!! Na žádný můj e-mail mi neodepsali a já jsem opravdu naštvaná a nevím, jak se s nimi zkontakovat, či jak jim tohle vrátit.

Eva
Host
Eva

Ano,také jsem na “klikačkách”,bytˇ jsou některé seriozní a vyplácejí,zdá se,že ermail mezi ně nepatří.
Už jsem si naklikala cca 1800korun,pak se to zaseklo,neposílali dlouho nic,po mých asi 5mejlech-proč?začali znovu posílat.
Bohužel-1klikˇje jeden haléř!! Kdybych tam neměla už tuhle sumu,asi se na ně vykašlu.Takže uvidím