Jak jsem dopadl s klikačkou Ermail? Vyplatili mě?

Je Ermail seriózní klikačka nebo podvod?

Dnes bych se s vámi chtěl podělit o svou zkušenost s portálem Ermail.cz, díky kterému jsem měl vydělat peníze jen za klikání na jimi poslané reklamní e-maily. Mé současné zkušenosti s klikačkami jsou víc než mizivé. Nevím, čím to je, ale mně se ze žádného z 15 klikacích portálů doposud nepodařilo vybrat ani korunu. Avšak do opěvovaných portálů E-rmail.cz a Neobux.com (o této společnosti napíšu článek někdy příště) jsem vkládal velké naděje. Jak jsem dopadl? Jde o podvod? To se dozvíte na následujících řádcích.

 

Proč jsem se zaregistroval?

Když jsem v minulosti narazil na stránku Ermail.cz, zaujal mě počet aktivních uživatelů, kterých v tom čase bylo něco přes devět milionů. V současnosti počet jejich uživatelů ještě stoupl a pohybuje se okolo dvanáct milionů (může to být výmysl od Ermailu).

Zaujal mě také fakt, že podle jejich údajů jsou na E-rmail zaregistrovaní také mnozí jiní uživatelé z USA a dalších zemí. Proč do toho tedy nejít, když tento ,,zázračný e-mailový portál“ nabízí výdělek i lidem z USA nebo Mexika?

 

Nejdříve jsem si tedy prohlédl jejich web, na kterém mě hned lákali na bonus v podobě 100 korun (stejné je to také u jiných klikacích systémů), které jsem dostal jen za registraci. Navíc za jednu reklamu, kterou od nich na svůj e-mail dostanu, mi slíbili až 5 Kč! To jen posílilo mou touhu tuto formu výdělku vyzkoušet. Vždyť kdo vám dnes dá jen tak stovku, byť jen virtuálně? Registrace je zadarmo, takže mě nic nezastavilo v tom, abych E-rmail vyzkoušel.

 

Úvodní stránka klikacího systému Ermail.cz, která láká na 100 Kč vstupní bonus.

 

Nebudu to natahovat – ptáte se, jak jsem dopadl?

Zpočátku bylo vše tak, jak má být. E-maily chodily, a chodily poměrně často. Naklikaná částka tedy utěšeně narůstala, až jsem se dostal k hranici 900 Kč. No a tam to už bylo stejné jako při předcházejících klikačkách. Najednou z ničeho nic jsem za celý měsíc nedostal žádný e-mail. Když jsem majiteli E-rmail psal, proč mi neposílají žádné e-maily, odpověděl, že počet e-mailů (kolik je jich třeba rozeslat) určuje klient (inzerent).  Ano, reklamní společnost si řekne, rozešlete naši reklamu 10 000 lidem ze svého systému. Ale když je v systému zaregistrovaných 9 milionů lidí, najednou se na vás nedostane, a to tuplem, pokud máte těsně před dosažením výplatního minima 1 000 Kč. 

 

Dovolím si tvrdit, že tyto klikací portály, jako E-rmail a podobné, jsou nastavené tak, že zmiňovaných 10 000 reklamních e-mailů rozešle systém automaticky lidem, kteří mají na svém účtu naklikanou nižší sumu. A ti s vyšší sumou mají smůlu. Postupně jim bude chodit čím dál méně a méně e-mailů, až se jednoho dne příchod úplně zastaví. Nastavit něco takové musí být pro programátora hračka. Nic tím neporušují, protože v obchodních podmínkách mají napsané:

 

Provozovatel není povinný zasílat uživatelům žádný minimální počet reklamních e-mailů nebo dotazníků. 

 

Zvýšení členství vám nepomůže

Ermail.cz píše ve svých obchodních podmínkách, že jakmile dosáhne uživatel částky 600 Kč, může přejít na takzvaný „level 2“. Na vyšším levelu slibují vyšší odměny. Pokud to však uděláte, budete muset klikat další rok, možná dva, protože u levelu 2 je výplatní minimum až 2000 Kč.

Jelikož mi při hranici 950 Kč přestali posílat reklamní emaily, rozhodl jsem se, jen tak ze zvědavosti, přejít na ten level 2. No a hádejte, co se stalo? Zázrakem mi začaly chodit nové emaily, dokonce s vyšší odměnou. Takže vesele mohu klikat do částky 2000 Kč. Samozřejmě při hranici 1600 Kč musím přejít na level 3, kde budu sbírat částku až do hodnoty 4000 Kč, v opačném případě mi při 2000 Kč přestanou posílat reklamy a já své peníze nikdy nedostanu. No ty vlastně nedostanu ani tak, ani tak, protože Ermail.cz je jeden velký podvod.

 

Pár slov na závěr

Ano, Ermail.cz sice na své stránce píše, že nabízí až 5 korun za přečtený e-mail, takových e-mailů ale ve skutečnosti mnoho nezískáte. Pár jich sice od mé registrace bylo, ale časem cena za přečtení e-mailu klesla na 0,5 Kč. Ale vždyť ano, „až 5 Kč“ (klidně mohli napsat až 1 000 Kč) za reklamní e-mail může znamenat také 0,5 Kč, takže v podstatě nijak nelžou. Umíte si nyní představit, kolik e-mailů musíte dostat, abyste vůbec nějaké peníze vydělali?

Také odměna 100 Kč za vyplňování dotazníků je neskutečně přemrštěná. Ve skutečnosti se u seriózních výzkumných společností zabývajících se průzkumem trhu pohybuje odměna od 5 Kč až do 50 Kč. Závisí to samozřejmě na délce dotazníku, resp. počtu otázek. Čím je dotazník delší, tím je i odměna vyšší. S vyšší částkou než jsou 50 Kč jsem se ale dosud nesetkal. A to jsem už vyplňoval i 30 minutové dotazníky.

Více o online průzkumech si můžete přečíst v článku Dotazníky za peníze. Na rozdíl od klikacích a emailingových systémů se jedná o seriózní výdělek. Jsem registrovaný ve více společnostech a dosud jsem neměl problém s tím, že by mi nevyplatily odměnu.

 

Jak jsem již zmiňoval, 100 Kč za vyplnění dotazníku je lež. Stejně jako nedostanete 5 Kč za klikání na reklamy či otevírání reklamních emailů. Ermail.com tedy lže a záměrně zvyšuje odměny, aby se registrovalo co nejvíce lidí.

 

Můžete klikat také celý rok, ale pokud do toho nebudete tahat další lidi, nikdy se k penězům neproklikáte. A pokud náhodou ano a požádáte o výplatu,  nic vám tito podvodníci nevyplatí. Maximálně vyplatí ty nejšikovnější, kteří přivedli do systému stovky až tisíce dalších lidí. Obyčejní klikači nic nedostanou.

 

O klikačkách, resp. společnostech, které mají platit uživatelům za přečtení reklamních e-mailů, jsem v minulosti napsal celkem čtený článek. Ten si můžete přečíst zdeV článku jsem podrobně popsal, jak tento „byznys“ funguje a jestli se dá vůbec něco vydělat.

 

Doporučuji vám vyhýbat se podobným systémům, jakým je eRmail. Pokud hledáte nějaké ověřené způsoby, jak si přivydělat na internetu prováděním nenáročných aktivit, můžete vyzkoušet zahraniční GPT systémy. Jsou to multifunkční stránky, které nabízejí možnost vydělat si hraním her, psaním komentářů a recenzí, sledováním videí, vyplňováním anket a podobně. Více o tomto tématu najdete v článku Ověřené klikačky ze zahraničí.

 

Doporučuji přečíst si také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu. 

Jestli už máte s Ermail nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si vážím.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

46 Responses to “Jak jsem dopadl s klikačkou Ermail? Vyplatili mě?”

 1. Lukáš napsal:

  Dobrý den,
  je to šest let kdy mi došla trpělivost s těmito Šmejdy.
  A jsem úplně překvapen, že vesele fungují i dnes.

 2. Standa napsal:

  Dobrý den,
  všichni tady mají pravdu, je to podvodná firma, která vydělává na reklamách, ale ti co reklamy shlédnou, nikdy žádné peníze nepřijdou. Dnes 9.3.2023 jsem to u nich zabalil a to jsem na ty přiblblé reklamy koukal od roku 2011.

  Mějte se krásně

 3. Pavel Vítek napsal:

  Dobrý den, všem naivním lidem jako jsem já. I já chci přidat svou špetkou do mlýna. Se společností eRmail Company s.r.o. jsem přišel do kontaktu 1. února 2012. Kdy jsem si u nich zřídil svůj účet. Ze začátku eRmaili chodili, jak slíbili a i dodržovali peněžní odměnu. Jakmile jsem se dostal, mám dojem nad 800 korun, eRmaili přestávali chodit a odměny se prudce snížili. To mě donutilo se přesunout do druhého levelu. Opět vše chodilo, jak mělo. Ale jakmile jsem dosáhl částky nad 1900 korun, eRmaili chodili dál, ale odměna spadla na 10 halířů za eRmail. Postupem času to spadlo jen na jeden haléř. Už to tak chodí asi 2 roky. No, a když jsem si důkladně přečetl veškeré diskuze spojené s touto společností. Je mě teď už úplně jasné, že peníze k vyplacení nikdy v životě už neuvidím. Natož, bylo to letos v únoru kulaté výročí a já se rozhodl. Že po deseti letech si dobrovolně smažu a zruším účet. Nu což, musím si hold bohužel přiznat že semnou 10 let někdo solidně vyjebával. Už mě bohužel došla trpělivost a chci aspoň odejít se zbytkem důstojnosti, co ve mně zbyla. Protože než bych dosáhl 2000 korun po jednom haléři. Budu dost možná už po smrti. Nevěřím tomu, že i když bych se toho dožil a té částky dosáhl, nevěřím, že by mi jí někdo vyplatil.

  Prosím všechny, co ještě neztratili poslední špetku důvěry a naivně věří, že se pro klikají k nějakému vyplacení peněz. Prosím vás všechny, vybodněte se nato a běžte dělat užitečnější věci. Než důvěřovat podobným společnostem, že vám někdo dnes za takové věci zaplatí.

  Bohužel jsme lidi a věříme v cokoliv, co zdánlivě vypadá věrohodně. Dokážeme si pro pár korun nechat nalhávat takové bludy, čím nás podobné společnosti krmní. Přeji vám hodně štěstí a zlomte vaz.

  Registrace 1. února 2012

  Celkem 10 let, 10 měsíců a 20 dní.

  K dnešnímu dni mám celkem: 1972,58 Kč
  Z eRmailů: 1102,14 Kč
  Z dotazníků: 20,- Kč
  Z eRvidea: 2,- Kč
  Z doporučených: 0,- Kč
  Z levelu 2: 583,44 Kč
  Ostatní: 265,- Kč

 4. Mahtob napsal:

  Když mi ve druhém levelu při nasbírané částce 1970 Kč došla trpělivost, že tímto tempem částku 2000 Kč nikdy nedosbírám, pořídila jsem si falešné emaily a snažila se částku nasbírat za doporučení. A hádejte, jak to dopadlo. Při částce 1980 Kč mi přestali připisovat odměny a nyní mi dokonce bez upozornění zcela zrušili účet. Napsala jsem jim asi 100 rozhořčených emailů na všechny dostupné emailové adresy a ani se neobtěžují s odpovědí. Kdybych věděla jak, tak je normálně zažaluju – už jen z principu. Teď mám v plánu napsat všem inzerentům, s jakými podvodníky mají tu čest a jestli se tohoto podvodu chtějí účastnit dál.

 5. Michal napsal:

  Lidi neklikejte!!! je to podvod!!! Jsem registrován od 21 února 2013 a klikám úplně na vše co mi přijde, v prvním levelu to bylo Ok, ale pak se cena za klikání zmenšovala, tak jsem přišel do druhého levelu a tam jsem i skonil, ikdyž mi přišla nabídka do třetího levelu, jenže já s blížil k hranici 2000kč, kdy si budu moci peníze vybrat, jenže Omyl…!!!…pak mi místo za jedno kliknutí nějaké Kč dali jen 20 haléřů a dnes mi dali za jeden klik 0,02 haléřů, na účtu mám dnes 1950,46 kč a asi i za 1000let by tomu nikdo nedosáhl, prosím, jsou to Z___I a nedělejte jim — dělají z lidí hlupáky. Vždyť za 8 roků klikání a nic???

 6. Silva napsal:

  Taky jsem klikala. Mám něco kolem 953Kč a emaily takřka skoro nechodí. Schválně jsem si na jiné IP a počítači založila další účet na ermail.cz a hádejte co se stalo? Ermaily chodí jeden za druhým 😀 .. Je to tak jak píše pan Jiří. Pokud si někdo hodlá založit tam účet, v domnění, že si nějakou kačku vyděláte, tak to nedělejte. Dostanete velké prd.

 7. Elisabet napsal:

  Dobrý den všem klikačům, bohužel a to BOHUŽEL!!!!, začala jsem klikat jak zde mnoho z vás, v domnění, že to je poctivá nabídka, no což to tedy nezkusit že, takže 5 let klikám zprvu bylo tak 15 – 20 klikaček denně, a jak jsem se přibližovala k částce 800 ubývaly klikačky až jsem se dostala na 980 u 4 svých emailů zároveň, najednou mi první nešel načíst, pak se dotazovalo na heslo, že je špatné, zkrátka všech 5 emailů v částkách před výplatou mizely záhadně, prý jsem uvedla špatné heslo, a máte smůlu, nešlo to nahodit, tudíž úmysl jasny, aby vás nemuseli vyplatit, takže 5 emailů za 4 roky práce je fuč, další klikačky RU-T, My Options, Lyderi, AT YESTOR registrace zdarma, od listopadu 2020 výplata měla být vždy k 29. v měsíci, klikáte, dolary naskakují a když dojede měsíc, a vyplníte požadavek na vydělanou částku, u každé z uvedených firem vám po dolarech naskočilo krásných 800 až 1000,- najednou na peněženku Pay Pal nic nechodí, i po urgencích na firmu se nikdo neozývá, v překladu z AJ se dozvím, že „krmte zadni“!, to při generaci úkolu vzadu, jdou angličtí klikači, tudíž „ti zadaní“ vy krmíte svou prací, přestala jsem dnes klikat po zjištění,že ani po 2 urgencích žádné peníze nepřišli, tak jsem přestala „generovat“ a ejhle, hned mi byl znemožněn přístup na web té firmy s cedulkou „Vaše připojení není soukromé útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje …“blbost,“ ty údaje zadáváte jiné, než máte svoje, takže jasný matoucí s znemožňující systém podvodníků, kteří se okamžitě ozývají tak, aby vám zamezili cokoliv jim psát, požadovat své vydělané peníze, takže klikačky PODVODY JAKO HROM, VŮBEC TO NEZKOUŠEJTE ŽÁDNÉ PENÍZENEDOSTANETE!!!!!!!!

 8. Ivanacz napsal:

  Mám to léta a chodí stále méně reklamních emailů, a když, tak cena je 0,10 Kč. Je to podvod.

 9. Leksa napsal:

  Jsou to lidská hovna!

 10. Marie napsal:

  Tak jsem po třech létech doklikala !!!!!! před výběrem 2000.- se už nedostanu na účet a nijak se nejde přihlásit !!! PODVODNÍCI – LUMPOVÉ !!!

 11. Erik napsal:

  …a tato upozornění vyskočí bez toho, abych se nalogoval!

 12. Erik napsal:

  Když už jsem se dostal na ppmyslnou hranici 2000 k výběru a chtěl jsem se nalogovat, tak na mne vyskočilo, že mám špatný časový formát nebo se chce někdo nebo, že nemám zabezpečené své osobní údaje.
  Posílám v příloze. Normální podvodnická sebranka!

 13. Filip napsal:

  Proboha, je tak těžké si zjistit, kolik platí firmy za reklamu? Že nikdo nikomu nedá, za odkliknutí emailu, jakože jsi to přečetl, Kč 5.00, ani Kč 0.50? To by musela být reklama na zlatá vejce, co se prodávají jako rohlíky.

  Firma za konvolut takové reklamy zaplatí tak 1/10 částky, než kterou ty klikací firmy připisují „pracovníkům“, tzn. maximálně jednotky haléřů.

  Ono by to šlo dělat fair, bez výplatních limitů, na účet lze poslat i jeden haléř a nic to nestojí. Jenže je otázkou, zda-li vůbec, a kolik, by na tom potom šlo vydělat.

  Ono jde o to, že když je minimální výplatních částkách, tak určité procento lidí přestane dříve, třeba po deseti emailech. Nebo stovce. Jenže, zjevně, je těch, kteří klikají poctivě léta dost, no a vyplatit všem tisícovku by se rovnalo krachu. Tak vyberou pár koňů, těm nechají dojít na tu tisícovku, aby měli reklamu (opravdu, pár!), a zbytek je jasný.

  Když se majitel „chlubí“ tím, že oni rozhodují komu pošlou kolik emailů, a za kolik, tak to je otevřený podvod. Přeci normálně by to muselo být transparentní, nediskriminační, což není ani podle podmínek, ani v reálu.

 14. martin napsal:

  Registrován od 29. července 2011
  Uživatelský level 3
  Dosud přečtených 2958 eRmailů
  Celkem máte na účtu: 3939,95 Kč
  Minimální částka pro výběr je 4000,- Kč
  ermaily mi posílají v hodnotě 0,05 Kč

 15. StSam napsal:

  Registrován 14. července 2011, 3 level, přečteno 2861 ermailů, sto korun pod výběrečnou částkou začaly chodit ermaily za 0,01 – 0,05. A to velmi řídce. Co na to říct?

 16. Martin napsal:

  Ahoj všem, Ermail,cz je hodně velký podvod, až jsem se po 8 letech proklikal na částku 950 kč, tak částka za přečtený ermail klesla na hodnotu 0,01kč. To samé u ZUMAILu jsem po deseti letech došel na částku 982kč, a poté už mě nepřišel ani jeden zumail. Poslední zumail mě přišel v červenci 2017, tak jsem dnes zrušil učet u zumailu, Lidi, zrušte to, zas někdo vydělává na lidské důvěřivosti a blbosti. Stydím se, že jsem naletěl na takovou kravinu. Martin

  • Michal napsal:

   Já jsem od zumailu dostal 2000kč ale trvalo mi to opravdu dlouho no .Ermail mam asi 7let mám tam asi 1930kč a hodnota jednoho ermailu je 0,10 kč je to strašný podvod

 17. Macek napsal:

  od 3.2.2015 mám přečtených 1199 rmailů …. do 900.-Kč bylo za jeden 0.50Kč a nyní mi posílají 0.10 Kč za přečtený rmail a mám na účtě 901.65 Kč…… dělají z lidí blbce,tak ať si je nechají a já s nimi končím

 18. Adam napsal:

  Zdravím,
  ErMail jsem samozřejmě zkusil taky, řekl jsem si, že stejně na e-mail chodim denně a par kliknutí mě nezabije a třeba za rok mi něco pošlou na přilepšenou. Ehm naivita.

  Shrnu to:
  Registrován od 15. února 2013 (!!!)
  Uživatelský level 2
  Dosud přečtených 2134 eRmailů
  Celkem mám na účtu: 1950,94 Kč (30.8.2019) po 6,5 roce 😀

  nejdřív chodily často třeba za 1kč, pak dlouho za 0.50kč a ted když něco přijde je to zázrak a ještě za 0,01kč. Nevěřim, že někdy dosáhnu částky, kterou by mi údajně měli vyplatit. Za mě tedy vůbec NEDOPORUČUJU, radši v praci udělam nějakou tu hodinu přesčasu a mám víc, než tady za 5 let.

 19. Zuzka napsal:

  NEDOPORUČUJI!
  Po deseti letech klikání, kdy jsem měla na účtu 950,55 Kč jsem účet na Ermail smazala. S cenou 0,01 Kč za mail bych klikala ještě dvacet let, než bych se vůbec dostala k částce 1000,- a mohla si „výplatu“ vybrat. Nedoporučuji. Mám ještě Zumail a tam dostávám 1- Kč za mail, takže za rok vyklikám cca 100 Kč, tam to ještě zkouším doklikat 😉

  • Eva napsal:

   také jsem měla oba a stejný scénář. zumail už mi nechodí vůbec, rmail 0,1 a to ještě ho člověk musí kliknout hned jak přijde, jinak nedostanete nic. oba systémy registrované v r. 2011 🙂

  • Martin napsal:

   Ahoj, po dosažení částky 982kč přestaly zumaily chodit
   . Poslední přišel v červenci 2017.

 20. Petr napsal:

  Jen bych se opakoval PODVOD JAK VRATA.

 21. Jiřina napsal:

  Jsem též jedna z nachytaných, beru to jako hloupou hru, za 5 let jsem se neproklikala ke 2000,- Kč, a pokud mi budou posílat za přečtení 0,01 Kč, tak ještě dalších 5 let mám o legrácku postaráno. Nedá se říci, že to beru jako podvod, ale seriozní forma výdělku vypadá samozřejmě jinak. UKONČIT JEŠTĚ NEHODLÁM, hlavně ze zvědavosti …Jiřina Moringlová

 22. sonia napsal:

  Je to jedna velká sprosťárna…nyní chodí emaily za 0,01kč a abych dosáhla výplaty musela bych jich přečíst ještě: 4916ks za 0,01kč tedy pokud by se to nezměnilo na 0,00001kč nebo tak podobně, a pokud by vůbec ještě nějaké chodily… Ale jak říkali naši předkové: „na každú sviňu se už vaří voda…“ a manžel říká: „nu což, však karma (a nemá na mysli plynový kotel) je zadarmo“ 🙂 🙂 🙂

 23. Jana napsal:

  Dobrý den ,taky jsem se nechala nachytat ,chodí mi klikačky za 0,01 ,takže k smíchu ,podvod jak hrom

 24. Pavel napsal:

  Jestli vás málo štvou reklamy v rádiu a televizi, tak směle do klikaček. Nic jiného než zhovadilé reklamy z toho mít nebudete, po přiblížení se výplatní částce začnou chodit reklamní emaily čím dál méně a výsměch všemu je cena za email 0,01- Což znamená, že i kdyby vám chybělo do výplaty třeba 70,- a posílali vám 1 mail denně, bude vám trvat 19 let našetřit těch 70,- a to se vyplatí 😀

 25. OHAJ napsal:

  Registracia: 2012
  Prečitanych eRmailov: 1425
  Level: 1
  Účet: 921,75 Kč
  Od r. 2016 už nechodia žiadne eRmaily, neodosle ani Doporuc znamemu, bloknu Vas, ak sa priblizite vyplatnej sume 1000 !

 26. Kookos napsal:

  Bohužel musím souhlasit s lidmi, kteří zde píšou kritiku na tento systém. Byl jsem v něm několik let a došel na 922,- ale aby chodily emaily na 0,01 Kč tak to teda ne. Proto jsem se dneska odhlásil. Je to prostě a jednoduše podvod.

 27. Milan S napsal:

  Jsem registrovany od roku 2011 a stále jsem na 925kč je to podvod, zezačátku chodily emaily za dobre prachy, pak se to zmenšilo na 0,5kč a ted dostavam 0,05kč za mejla a to jich prijde 1 za mesic 😀 to i ta elektrina je drazsi nez co vydelam 😀

 28. marcela napsal:

  Mé zkušenosti s ERmailem jsou bohužel stejné, jsem zaregistrována od roku 2012 s částkou 950Kč, klesla suma za přečtení mailu na 0,01Kč, což je absolutní výsměch. Neskutečný podvod, hajzli jedni!!!

 29. jnatura napsal:

  Podvod, nevěřte tomu, asi 3 roky jsem poctivě klikala a když jsem konečně na ceně 950,- tak maily přestaly chodit. Chtěla jsem tedy někoho přidat pod mým kódem a taky to nešlo, takže za mě zklamání a moje blbost že jsem naletěla.

 30. Jirka napsal:

  Naprosto souhlasím s Karlem. JSOU TO PODVODNÍCI. Také mi snížili cenu na 0,01Kč při 950Kč. To už je výsměch samo osobě. Než být u nich se více vyplatí chodit po ulici a hledat peníze na chodníku

 31. Karel napsal:

  BACHA NA TO
  JE TO PODVOD
  NIKDY VÁS NEVYPLATÍ !!!
  Potom co se přiblížíte k částce k vyplacení vám začnou snižovat cenu za přečtený ermail až na 0.01czk a nakonec vám přestanou posílat ermaily vůbec !!!
  NEPŘIHLAŠOVAT SE !!!
  Pokud jste se již nechali nachytat a přihlásili jste se k odběru:
  IHNED ZRUŠIT !!!

 32. Mirek napsal:

  Ermail je podvod. Po dosažení určité částky přestanou přičítat výdělky. A konkurenční Zumail je úplně stejný podvod. Po dosažení 980,-Kč přestanou Zumaily chodit.

 33. Marek napsal:

  Zdravím, bohužel eRmail mě také velice zklamal, jelikož jsem u této společnosti registrován celých 6 let! Ano, čtete správně celých 6 let klikám, abych se proklikal k nějakým prachům. Už jsem se dostal za ty roky do levelu 2, sehnal spoustu referů, aby se mi zvýšily zisky. Ale teď po 6-ti letech když už jsem se přiblížil k dosahu 2000 Kč což je výběrečná částka v levelu 2, tak ejhle najednou emaily které mi chodí jak na můj email a na emaily mých přátel/referů se mi přestaly započítávat. A to bez ohledu na hodnotu ermailu, mě to jednoduše nepřipisuje žádné peníze a to trvá už 2 týdny! A proto jsem se obrátil na provozovatele eRmailu, aby mi na to nějak adekvátně odpověděl a hádejte co se stalo – bez odpovědi už 2 týdny! A nejenom, že dělají mrtvé brouky, ale hodnota každých dalších ermailů co mi chodí má stále nižší a nižší hodnotu, abych se na tu částku 2000 Kč nikdy nedostal a to ani s refery. Abych to tedy shrnul. Ermail je velký podvod, tak jako další klikačky a proto s nimi končím a nechci mít s nimi už nic společného. Nebudu to hrotit, jelikož kromě času a popraskaného nehtu na ukazováčku, mě to nestálo nic. Takže ať si ty prachy strčí do zadele a tímto u nich končím. A tohle berte jako varování pro další potenciální klikery, vykašlete se na klikačky je to podvod, nikdy vám nikdo nic nedá a akorát ztratíte čas. Ode mě to je vše. Mějte se dobře.

  • Helena napsal:

   přesně můj případ, mám nastřádáno 1926 Kč, nějaké ty refery a když už mi přijde ermail, tak za 0,05 Kč – jak vidno v jiných komentech, můžu za tu částku být ještě ráda 😀 😀 😀 No a samo mi taky nikdo neodpověděl již nějaký ten čas na žádný z mých dotazů…

  • michal napsal:

   Já jsem u nich od roku 2011 a mám sotva 850 korun.

 34. Igor napsal:

  ahoj. momentalne jsem ve spatne financni situaci a tak jsem doufal, ze se trochu zahojim tady, ale chyba. jsem v levelu 2, ale za jeden email dostavam 0,2Kc a to budu jeste hodne dlouho cekat. na me otazky jsem zadnou odpoved nedostal, takze jako uz nekolik let, klikam dal

 35. Terkasaa napsal:

  Jak píše paní Eva, bohužel jsem se dostala do levelu 2, za nabízený bonus, ale.. sumu na vybrání zvedly na 2 000 Kč. Mám naspořeno přes 1900 od roku 2012 (!!) – klikám dále pouze z důvodu, že nevím, jak odebrat tyto ermaily a tak se mi stále budou objevovat v poště. Ermaily mi stále chodí, co je ale nejhorší, „výplata“ klesla na 0,05 haléřů!! Na žádný můj e-mail mi neodepsali a já jsem opravdu naštvaná a nevím, jak se s nimi zkontakovat, či jak jim tohle vrátit.

 36. Eva napsal:

  Ano,také jsem na „klikačkách“,bytˇ jsou některé seriozní a vyplácejí,zdá se,že ermail mezi ně nepatří.
  Už jsem si naklikala cca 1800korun,pak se to zaseklo,neposílali dlouho nic,po mých asi 5mejlech-proč?začali znovu posílat.
  Bohužel-1klikˇje jeden haléř!! Kdybych tam neměla už tuhle sumu,asi se na ně vykašlu.Takže uvidím

  • Vladimír napsal:

   ja mam 1300Kčs a 0,05 haliera mi pripisuje a som v tom od roku 2011 ani vdea ani nič take nechodi je to ojeb …..neviem kam by som napisal aby to niekto skontroloval čo to je za stranka či to je vobec pravda…začal som na 5kčs a už je to len 0,05

Leave a Reply