Jak jsem dopadl s klikačkou Ermail? Vyplatili mě?

Je Ermail seriózní klikačka nebo podvod?

Dnes bych se s vámi chtěl podělit o svou zkušenost s portálem Ermail.cz, díky kterému jsem měl vydělat peníze jen za klikání na jimi poslané reklamní e-maily. Mé současné zkušenosti s klikačkami jsou víc než mizivé. Nevím, čím to je, ale mně se ze žádného z 15 klikacích portálů doposud nepodařilo vybrat ani korunu. Avšak do opěvovaných portálů E-rmail.cz a Neobux.com (o této společnosti napíšu článek někdy příště) jsem vkládal velké naděje. Jak jsem dopadl? Jde o podvod? To se dozvíte na následujících řádcích.

 

Proč jsem se zaregistroval?

Když jsem v minulosti narazil na stránku Ermail.cz, zaujal mě počet aktivních uživatelů, kterých v tom čase bylo něco přes devět milionů. V současnosti počet jejich uživatelů ještě stoupl a pohybuje se okolo dvanáct milionů (může to být výmysl od Ermailu).

Zaujal mě také fakt, že podle jejich údajů jsou na E-rmail zaregistrovaní také mnozí jiní uživatelé z USA a dalších zemí. Proč do toho tedy nejít, když tento ,,zázračný e-mailový portál” nabízí výdělek i lidem z USA nebo Mexika?

 

Nejdříve jsem si tedy prohlédl jejich web, na kterém mě hned lákali na bonus v podobě 100 korun (stejné je to také u jiných klikacích systémů), které jsem dostal jen za registraci. Navíc za jednu reklamu, kterou od nich na svůj e-mail dostanu, mi slíbili až 5 Kč! To jen posílilo mou touhu tuto formu výdělku vyzkoušet. Vždyť kdo vám dnes dá jen tak stovku, byť jen virtuálně? Registrace je zadarmo, takže mě nic nezastavilo v tom, abych E-rmail vyzkoušel.

 

Úvodní stránka klikacího systému Ermail.cz, která láká na 100 Kč vstupní bonus.

 

Nebudu to natahovat – ptáte se, jak jsem dopadl?

Zpočátku bylo vše tak, jak má být. E-maily chodily, a chodily poměrně často. Naklikaná částka tedy utěšeně narůstala, až jsem se dostal k hranici 900 Kč. No a tam to už bylo stejné jako při předcházejících klikačkách. Najednou z ničeho nic jsem za celý měsíc nedostal žádný e-mail. Když jsem majiteli E-rmail psal, proč mi neposílají žádné e-maily, odpověděl, že počet e-mailů (kolik je jich třeba rozeslat) určuje klient (inzerent).  Ano, reklamní společnost si řekne, rozešlete naši reklamu 10 000 lidem ze svého systému. Ale když je v systému zaregistrovaných 9 milionů lidí, najednou se na vás nedostane, a to tuplem, pokud máte těsně před dosažením výplatního minima 1 000 Kč. 

 

Dovolím si tvrdit, že tyto klikací portály, jako E-rmail a podobné, jsou nastavené tak, že zmiňovaných 10 000 reklamních e-mailů rozešle systém automaticky lidem, kteří mají na svém účtu naklikanou nižší sumu. A ti s vyšší sumou mají smůlu. Postupně jim bude chodit čím dál méně a méně e-mailů, až se jednoho dne příchod úplně zastaví. Nastavit něco takové musí být pro programátora hračka. Nic tím neporušují, protože v obchodních podmínkách mají napsané:

 

Provozovatel není povinný zasílat uživatelům žádný minimální počet reklamních e-mailů nebo dotazníků. 

 

Zvýšení členství vám nepomůže

Ermail.cz píše ve svých obchodních podmínkách, že jakmile dosáhne uživatel částky 600 Kč, může přejít na takzvaný „level 2“. Na vyšším levelu slibují vyšší odměny. Pokud to však uděláte, budete muset klikat další rok, možná dva, protože u levelu 2 je výplatní minimum až 2000 Kč.

Jelikož mi při hranici 950 Kč přestali posílat reklamní emaily, rozhodl jsem se, jen tak ze zvědavosti, přejít na ten level 2. No a hádejte, co se stalo? Zázrakem mi začaly chodit nové emaily, dokonce s vyšší odměnou. Takže vesele mohu klikat do částky 2000 Kč. Samozřejmě při hranici 1600 Kč musím přejít na level 3, kde budu sbírat částku až do hodnoty 4000 Kč, v opačném případě mi při 2000 Kč přestanou posílat reklamy a já své peníze nikdy nedostanu. No ty vlastně nedostanu ani tak, ani tak, protože Ermail.cz je jeden velký podvod.

 

Pár slov na závěr

Ano, Ermail.cz sice na své stránce píše, že nabízí až 5 korun za přečtený e-mail, takových e-mailů ale ve skutečnosti mnoho nezískáte. Pár jich sice od mé registrace bylo, ale časem cena za přečtení e-mailu klesla na 0,5 Kč. Ale vždyť ano, „až 5 Kč“ (klidně mohli napsat až 1 000 Kč) za reklamní e-mail může znamenat také 0,5 Kč, takže v podstatě nijak nelžou. Umíte si nyní představit, kolik e-mailů musíte dostat, abyste vůbec nějaké peníze vydělali?

Také odměna 100 Kč za vyplňování dotazníků je neskutečně přemrštěná. Ve skutečnosti se u seriózních výzkumných společností zabývajících se průzkumem trhu pohybuje odměna od 5 Kč až do 50 Kč. Závisí to samozřejmě na délce dotazníku, resp. počtu otázek. Čím je dotazník delší, tím je i odměna vyšší. S vyšší částkou než jsou 50 Kč jsem se ale dosud nesetkal. A to jsem už vyplňoval i 30 minutové dotazníky.

Více o online průzkumech si můžete přečíst v článku Dotazníky za peníze. Na rozdíl od klikacích a emailingových systémů se jedná o seriózní výdělek. Jsem registrovaný ve více společnostech a dosud jsem neměl problém s tím, že by mi nevyplatily odměnu.

 

Jak jsem již zmiňoval, 100 Kč za vyplnění dotazníku je lež. Stejně jako nedostanete 5 Kč za klikání na reklamy či otevírání reklamních emailů. Ermail.com tedy lže a záměrně zvyšuje odměny, aby se registrovalo co nejvíce lidí.

 

Můžete klikat také celý rok, ale pokud do toho nebudete tahat další lidi, nikdy se k penězům neproklikáte. A pokud náhodou ano a požádáte o výplatu,  nic vám tito podvodníci nevyplatí. Maximálně vyplatí ty nejšikovnější, kteří přivedli do systému stovky až tisíce dalších lidí. Obyčejní klikači nic nedostanou.

 

O klikačkách, resp. společnostech, které mají platit uživatelům za přečtení reklamních e-mailů, jsem v minulosti napsal celkem čtený článek. Ten si můžete přečíst zdeV článku jsem podrobně popsal, jak tento „byznys“ funguje a jestli se dá vůbec něco vydělat.

 

Zůstává už jen napsat zkušenosti s poslední klikačkou, a tou je Neobux. Tím bych kapitolu klikačky uzavřel.

 

Doporučuji přečíst si také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu. 

Jestli už máte s Ermail nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si vážím.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

23
Komentujte

avatar
20 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
MacekAdamZuzkaPetrJiřina Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Macek
Host
Macek

od 3.2.2015 mám přečtených 1199 rmailů …. do 900.-Kč bylo za jeden 0.50Kč a nyní mi posílají 0.10 Kč za přečtený rmail a mám na účtě 901.65 Kč…… dělají z lidí blbce,tak ať si je nechají a já s nimi končím

Macek
Host
Macek

ode dne kdy jsem napsala tuto recenzi ….. mi už nepřišel ani jeden mail 🙂

Adam
Host
Adam

Zdravím,
ErMail jsem samozřejmě zkusil taky, řekl jsem si, že stejně na e-mail chodim denně a par kliknutí mě nezabije a třeba za rok mi něco pošlou na přilepšenou. Ehm naivita.

Shrnu to:
Registrován od 15. února 2013 (!!!)
Uživatelský level 2
Dosud přečtených 2134 eRmailů
Celkem mám na účtu: 1950,94 Kč (30.8.2019) po 6,5 roce 😀

nejdřív chodily často třeba za 1kč, pak dlouho za 0.50kč a ted když něco přijde je to zázrak a ještě za 0,01kč. Nevěřim, že někdy dosáhnu částky, kterou by mi údajně měli vyplatit. Za mě tedy vůbec NEDOPORUČUJU, radši v praci udělam nějakou tu hodinu přesčasu a mám víc, než tady za 5 let.

Zuzka
Host
Zuzka

NEDOPORUČUJI!
Po deseti letech klikání, kdy jsem měla na účtu 950,55 Kč jsem účet na Ermail smazala. S cenou 0,01 Kč za mail bych klikala ještě dvacet let, než bych se vůbec dostala k částce 1000,- a mohla si “výplatu” vybrat. Nedoporučuji. Mám ještě Zumail a tam dostávám 1- Kč za mail, takže za rok vyklikám cca 100 Kč, tam to ještě zkouším doklikat 😉

Petr
Host
Petr

Jen bych se opakoval PODVOD JAK VRATA.

Jiřina
Host
Jiřina

Jsem též jedna z nachytaných, beru to jako hloupou hru, za 5 let jsem se neproklikala ke 2000,- Kč, a pokud mi budou posílat za přečtení 0,01 Kč, tak ještě dalších 5 let mám o legrácku postaráno. Nedá se říci, že to beru jako podvod, ale seriozní forma výdělku vypadá samozřejmě jinak. UKONČIT JEŠTĚ NEHODLÁM, hlavně ze zvědavosti …Jiřina Moringlová

sonia
Host

Je to jedna velká sprosťárna…nyní chodí emaily za 0,01kč a abych dosáhla výplaty musela bych jich přečíst ještě: 4916ks za 0,01kč tedy pokud by se to nezměnilo na 0,00001kč nebo tak podobně, a pokud by vůbec ještě nějaké chodily… Ale jak říkali naši předkové: “na každú sviňu se už vaří voda…” a manžel říká: “nu což, však karma (a nemá na mysli plynový kotel) je zadarmo” 🙂 🙂 🙂

Jana
Host
Jana

Dobrý den ,taky jsem se nechala nachytat ,chodí mi klikačky za 0,01 ,takže k smíchu ,podvod jak hrom

Pavel
Host
Pavel

Jestli vás málo štvou reklamy v rádiu a televizi, tak směle do klikaček. Nic jiného než zhovadilé reklamy z toho mít nebudete, po přiblížení se výplatní částce začnou chodit reklamní emaily čím dál méně a výsměch všemu je cena za email 0,01- Což znamená, že i kdyby vám chybělo do výplaty třeba 70,- a posílali vám 1 mail denně, bude vám trvat 19 let našetřit těch 70,- a to se vyplatí 😀

OHAJ
Host

Registracia: 2012
Prečitanych eRmailov: 1425
Level: 1
Účet: 921,75 Kč
Od r. 2016 už nechodia žiadne eRmaily, neodosle ani Doporuc znamemu, bloknu Vas, ak sa priblizite vyplatnej sume 1000 !

Kookos
Host
Kookos

Bohužel musím souhlasit s lidmi, kteří zde píšou kritiku na tento systém. Byl jsem v něm několik let a došel na 922,- ale aby chodily emaily na 0,01 Kč tak to teda ne. Proto jsem se dneska odhlásil. Je to prostě a jednoduše podvod.

Milan S
Host
Milan S

Jsem registrovany od roku 2011 a stále jsem na 925kč je to podvod, zezačátku chodily emaily za dobre prachy, pak se to zmenšilo na 0,5kč a ted dostavam 0,05kč za mejla a to jich prijde 1 za mesic 😀 to i ta elektrina je drazsi nez co vydelam 😀

marcela
Host
marcela

Mé zkušenosti s ERmailem jsou bohužel stejné, jsem zaregistrována od roku 2012 s částkou 950Kč, klesla suma za přečtení mailu na 0,01Kč, což je absolutní výsměch. Neskutečný podvod, hajzli jedni!!!

jnatura
Host
jnatura

Podvod, nevěřte tomu, asi 3 roky jsem poctivě klikala a když jsem konečně na ceně 950,- tak maily přestaly chodit. Chtěla jsem tedy někoho přidat pod mým kódem a taky to nešlo, takže za mě zklamání a moje blbost že jsem naletěla.

Jirka
Host
Jirka

Naprosto souhlasím s Karlem. JSOU TO PODVODNÍCI. Také mi snížili cenu na 0,01Kč při 950Kč. To už je výsměch samo osobě. Než být u nich se více vyplatí chodit po ulici a hledat peníze na chodníku

Karel
Host
Karel

BACHA NA TO
JE TO PODVOD
NIKDY VÁS NEVYPLATÍ !!!
Potom co se přiblížíte k částce k vyplacení vám začnou snižovat cenu za přečtený ermail až na 0.01czk a nakonec vám přestanou posílat ermaily vůbec !!!
NEPŘIHLAŠOVAT SE !!!
Pokud jste se již nechali nachytat a přihlásili jste se k odběru:
IHNED ZRUŠIT !!!

Mirek
Host
Mirek

Ermail je podvod. Po dosažení určité částky přestanou přičítat výdělky. A konkurenční Zumail je úplně stejný podvod. Po dosažení 980,-Kč přestanou Zumaily chodit.

Marek
Host

Zdravím, bohužel eRmail mě také velice zklamal, jelikož jsem u této společnosti registrován celých 6 let! Ano, čtete správně celých 6 let klikám, abych se proklikal k nějakým prachům. Už jsem se dostal za ty roky do levelu 2, sehnal spoustu referů, aby se mi zvýšily zisky. Ale teď po 6-ti letech když už jsem se přiblížil k dosahu 2000 Kč což je výběrečná částka v levelu 2, tak ejhle najednou emaily které mi chodí jak na můj email a na emaily mých přátel/referů se mi přestaly započítávat. A to bez ohledu na hodnotu ermailu, mě to jednoduše nepřipisuje žádné peníze a to trvá už 2 týdny! A proto jsem se obrátil na provozovatele eRmailu, aby mi na to nějak adekvátně odpověděl a hádejte co se stalo – bez odpovědi už 2 týdny! A nejenom, že dělají mrtvé brouky, ale hodnota každých dalších ermailů co mi chodí má stále nižší a nižší hodnotu, abych se na tu částku 2000 Kč nikdy nedostal a to ani s refery. Abych to tedy shrnul. Ermail je velký podvod, tak jako další klikačky a proto s nimi končím a nechci mít s nimi už nic společného. Nebudu to hrotit, jelikož kromě času a popraskaného nehtu na ukazováčku, mě to nestálo nic. Takže ať si ty prachy strčí do zadele a tímto u nich končím. A tohle berte jako varování pro další potenciální klikery, vykašlete se na klikačky je to podvod, nikdy vám nikdo nic nedá a akorát ztratíte čas. Ode mě to je vše. Mějte se dobře.

Helena
Host
Helena

přesně můj případ, mám nastřádáno 1926 Kč, nějaké ty refery a když už mi přijde ermail, tak za 0,05 Kč – jak vidno v jiných komentech, můžu za tu částku být ještě ráda 😀 😀 😀 No a samo mi taky nikdo neodpověděl již nějaký ten čas na žádný z mých dotazů…

Igor
Host
Igor

ahoj. momentalne jsem ve spatne financni situaci a tak jsem doufal, ze se trochu zahojim tady, ale chyba. jsem v levelu 2, ale za jeden email dostavam 0,2Kc a to budu jeste hodne dlouho cekat. na me otazky jsem zadnou odpoved nedostal, takze jako uz nekolik let, klikam dal

Terkasaa
Host
Terkasaa

Jak píše paní Eva, bohužel jsem se dostala do levelu 2, za nabízený bonus, ale.. sumu na vybrání zvedly na 2 000 Kč. Mám naspořeno přes 1900 od roku 2012 (!!) – klikám dále pouze z důvodu, že nevím, jak odebrat tyto ermaily a tak se mi stále budou objevovat v poště. Ermaily mi stále chodí, co je ale nejhorší, “výplata” klesla na 0,05 haléřů!! Na žádný můj e-mail mi neodepsali a já jsem opravdu naštvaná a nevím, jak se s nimi zkontakovat, či jak jim tohle vrátit.

Eva
Host
Eva

Ano,také jsem na “klikačkách”,bytˇ jsou některé seriozní a vyplácejí,zdá se,že ermail mezi ně nepatří.
Už jsem si naklikala cca 1800korun,pak se to zaseklo,neposílali dlouho nic,po mých asi 5mejlech-proč?začali znovu posílat.
Bohužel-1klikˇje jeden haléř!! Kdybych tam neměla už tuhle sumu,asi se na ně vykašlu.Takže uvidím

Vladimír
Host
Vladimír

ja mam 1300Kčs a 0,05 haliera mi pripisuje a som v tom od roku 2011 ani vdea ani nič take nechodi je to ojeb …..neviem kam by som napisal aby to niekto skontroloval čo to je za stranka či to je vobec pravda…začal som na 5kčs a už je to len 0,05