HTML kóder junior na externí spolupráci – nabídka práce

Společnost Poski.com s.r.o., která se zabývá vývojem online systémů (správě webových stránek a tvorbě e-shopů) hledá do svého ostravského týmu samostatného a kreativního kolegu na pozici HTML kodér – junior, jehož náplní práce bude mimo jiné tvorba webů a e-shopů z dodaných grafických podkladů. Hledají ty spolupracovníky, kteří mají zájem osobně vyrůst pod zkušeným vedením seniorského pracovníka. Společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení a také možnost home office (práci z pohodlí domova).

Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Mrkněte na jiné, stále aktuální nabídky práce na dálku.

Náplň práce:

  • tvoření HTML šablon z grafických návrhů,
  • spolupráce se senior front-end developerem,
  • hledání řešení jak udělat práci rychleji a lépe.

Požadují:

  • znalost HTML, CCS na úrovni tvorby webových stránek.

Výhodou:

  • znalost SEO,
  • znalost LESS / SASS.

Osobnostní předpoklady:

  • cit pro detail,
  • samostatnost,
  • tvořivost,
  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • dochvilnost.

Nabízejí:

  • práci na HPP, živnost, dohodu (brigádu),
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost externí spolupráce – práce z domova / z vlastní kanceláře,
  • zajímavé finanční ohodnocení 20 000 Kč – 25 000 Kč + provize ze zisku na projektech,
  • sickdays,
  • počítačové vybavení,
  • firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu,
  • možnost osobního rozvoje,
  • další benefity.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato práce vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na  „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

One Response to “HTML kóder junior na externí spolupráci – nabídka práce”

  1. Tatiana Kudria napsal:

    Dobrý den,

    ráda bych vám nabídla spolupráci na vašem projektu.
    Odkaz na můj profil najdete v tomto e-mailu.
    Poslední projekt, který jsem připravila je:
    Taký posílám link na GitHub:
    Vaše případné otázky ochotně zodpovím a budu se těšit na vaši odpověď.

    S přátelským pozdravem,
    Tatiana Kudria