Singulis – obchodní společenství plné výhod, možnosti výdělku

Logo společnosti Singulis.

V této recenzi se podíváme na dva zajímavé projekty, Singulis a Videoboard. Tyto dva navzájem propojené projekty nabízí běžným lidem vydělávání peněz přes internet. Přestože Singulis.czVideoboard.net jsou dvě nezávislé, samostatně fungující společnosti, jsou navzájem propojené tak, že po zaregistrování se do jednoho projektu se vám automaticky vytvoří účet také u druhého projektu. V tomto článku se tedy dozvíte, co to ten Singulis je, jak funguje a jaké možnosti výdělku nabízí svým partnerům.

 

Co je Singulis.cz?

Singulis je sdružení regionálních obchodníků, které vzniklo z myšlenky podpory místních podnikatelů a drobných obchodníků v konkurenci s velkými obchodními řetězci, které často nabízí dovážené a nekvalitní zboží. Tento projekt vznikl v České republice. Provozovatelem stránky je společnost Singulis s.r.o..

 

Jak to funguje?

Podstata Singulisu spočívá v tom, že máte možnost využít slevy, kterou vám stránka nabízí. Na zmíněné stránce můžete nakoupit potraviny, benzín, elektroniku, ale také různé služby, jako například ubytování nebo kadeřnické služby. Výběr je skutečně široký.

Z každého uskutečněného nákupu se vám do vaší peněženky na stránce vrátí určité procento (tomu se říká cashback – peníze zpět). U každého obchodníka je procento vrácení peněz individuální. Pokud chcete vědět, kolik ušetříte, můžete si prohlédnout seznam obchodníků a popis, kde se nachází všechny potřebné informace.

 

Na to, abyste získali určitou finanční částku z nákupu zpět, stačí, když nahlásíte obchodníkovi své ID číslo – číslo, které vám přidělí Singulis.cz. Pokud díky nákupům ušetříte peníze, Singulis vám je vyplatí na váš osobní účet. Peníze se vyplácí každý pátý den v měsíci automaticky na účet už od jednoho haléře.

 

Každý člen Singulis.cz, tedy i vy, má možnost oslovit majitele obchodů ve svém okolí, kam chodí nakupovat a kde chce cashback získat. Pokud se zná s majitelem, který bude nakloněný myšlence Singulis a zapojí se, potom bude mít tento člen cashback nejen ze svých nákupů, ale i z nákupů zákazníků, kteří u známého majitele nakupují. Pokud to bude například pekárna, tak to bude cashback denně.

 

Jak si mohu vydělat?

Tak jako u mnoha podobných stránek,  také u této funguje princip doporučení svým známým (a neznámým přes Facebook, e-mail, diskusní fóra – prioritou je, samozřejmě, osobní doporučení svým přátelům).

Registrace je bezplatná, tak jako také ve vašem případě, a potom, když daná osoba uskuteční nákup, získáte odměnu za reklamu, resp. za doporučení. Navíc, přes své známé (nakupující) máte možnost  doporučit také obchodníka, čili prodejce.

 

V Singulis se tedy cashback získává za nákupy vlastní + za nákupy zdarma registrovaných členů pod vámi až do 11. úrovně. Nákupy nejsou povinné.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Jiné možnosti výdělku

Singulis nabízí i jiné možnosti výdělku – jednou z nich je například doporučení prodávané nemovitosti přes virtuální kancelář. Máte možnost spolupracovat se Singulis v pozici obchodního zástupce.

 

Nákupní společenství regionálních obchodníků Singulis.cz.

 

Další možnost výdělku nabízí VIDEOBOARD. Videoboard je aplikace, která vám vydělává peníze už jen tím, že je spuštěná. Funguje také jako spořič. Navíc pokud denně odehrajete 25 her pexeso, připočítá se vám na účet každý den 1 WCR (24,50 Kč). Abyste ale mohli využívat tuto aplikaci, musíte být registrovaným členem Singulis. V článku jak funguje Videoboard najdete více informací.

 

Jaké jsou výhody Singulis?

Singulis nabízí mnoho nejrůznějších výhod, které vám mohou ušetřit nemalé peníze, a ještě vám nabídnou zajímavé bonusy. Pokud se tedy stanete jejich členem, nemusíte platit žádné poplatky ani nic podobného. Navíc, díky tomuto členství ušetříte nemalé peníze při nákupech u obchodních partnerů a konečně můžete díky Singulis také vydělávat.

 

Nakupováním u těchto živnostníků podporujete rozvoj místního podnikání a také vyšší zaměstnanost. Jíte kvalitní potraviny regionálních výrobců a dodavatelů a ne ,,odpad“ dovážený ze zahraničí.

 

A co Singulis nabízí podnikatelům?

Jste podnikatel a přemýšlíte, jak by se vám mohl Singulis hodit? Prvním významným plusem je výměna novinek na trhu, bez kterých se žádný podnikatel neobejde. Vždyť informace a novinky jsou důležité! Další výhodou je platební terminál zdarma s nízkými odvody od 0,92% z transakce provedené platební kartou. Navíc, jako zákazníci můžete využívat systém Singulis.cz úplně zdarma. Kromě toho, jako podnikatelům vám Singulis může zprostředkovat pokladny pro elektronickou evidenci tržeb za výhodných podmínek, přivést nové zákazníky z řad stávajících členů Singulis (přes dvacet tisíc členů), získáváte jednoduché webové stránky, reklamu na sociálních sítích nebo vytvoření krátkého reklamního spotu s následnou prezentací v systému Videoboard.

 

Mám to zkusit?

Ať už jste zákazníkem nebo podnikatelem, Singulis vám rozhodně pomůže. Jako zákazníci získáte skvělý přístup k novinkám na trhu, k nejrůznějším slevám, soutěžím o hodnotné ceny a peníze zpět získáte za nákupy ve všech obchodech, které jsou členy tohoto obchodního sdružení.

Pro ty z vás, kteří by si chtěli v rámci Singulis přivydělat, je tu možnost vydělat si pomocí affiliate programu, který vám vyplatí peníze z každého nového člena, kterého do tohoto obchodního společenství přivedete, a který uskuteční nákup.

Pro podnikatele je to možnost, jak získat nové zákazníky, jednodušší vstup na trh a snadnější zavedení pokladních systémů. Díky sdílenému marketingu vám odpadá starost s reklamou a samozřejmě dosáhnete také vyšší tržby.

 

Pár slov na závěr

Na závěr ještě dodám, že stránka působí solidně a je přehledná. Takže zájemci o registraci se na ní dokáží rychle zorientovat a najít všechny informace, které hledají. Rozhodně nejde o žádný podvod.

 

Doporučuji si přečíst také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud už máte se Singulisem nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si cením, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply