Vydělat si hraním pexesa? Aplikace Videoboard to nabízí

Aplikace, která funguje také jako spořič obrazovky.

Videoboard (iBoard) je unikátní internetová aplikace pro Windows a Mac (pro Android a Linux zatím ne, ale i to se do budoucna plánuje), která vám vydělává peníze už jen tím, že je spuštěná. Aplikace funguje také jako spořič. Prostřednictvím tohoto systému můžete také sledovat aktuální zpravodajství z domova i zahraničí, vývoj počasí nebo hrát online zábavné hry – pexeso. Majitelem projektu Videoboard je společnost VIDEOBOARD Bohemia s.r.o. Tento projekt je vhodný pro toho, kdo tráví na počítači hodně času.

 

Jak to funguje?

Musíte si stáhnout aplikaci a následně sbírat World Credity (WCR body). Jakým způsobem je získáváte se dozvíte níže. Po prvním stáhnutí aplikace musíte nejdřív nasbírat prvních 100 WCR bodů, které slouží jako „záloha“ a není možné je vybrat. Všechny další body nad touto hranicí už pak ano. Je možné směnit je na koruny nebo eura (hodnota jednoho WCR je 24,50 Kč) nebo s nimi můžete zaplatit až 90 % hodnoty nákupu na www.booth.cz, případně si můžete zakoupit reklamu v aplikaci Videoboard.net.

 

Jak vypadá úvodní stránka projektu Videoboard.net.

 

Jak získat WCR body?

World Credit je systém věrnostních bodů. Každému aktivnímu uživateli online aplikace iBoard jsou na jeho virtuální účet připisovány tzv. Wolrd Credity. Uživatel má možnost získat tyto WCR body následujícími způsoby:

 • body se načítají už při spuštění aplikace, pokud se na PC děje nějaká aktivita, WCR body se načítají rychleji,
 • hraním hry zvané pexeso. Pokud denně odehrajete 25 her pexesa, připočítá se vám za každý den 1 WCR navíc. Toto platí jenom po hranici 100 WCR, potom můžete body získat za umístění, tzn. pokud se umístíte v TOP 100 nejlepších hráčů,
 • darováním WCR od jiného uživatele,
 • registrováním nových uživatelů, kdy získáváte 50 % z nasbíraných WCR bodů uživatelů se spuštěnou aplikací pod vámi až do 11. linie.

 

Jakou hodnotu má 1 WCR?

Při směně na peníze je kurz 1 WCR = 24,50 Kč, v případě nákupu a využití slev je kurz 1 WCR = 25,00 Kč.

 

Jak můžete zacházet s WCR body?

S World Credity můžete zacházet v rámci systému VideoBoard.net následujícími způsoby:

 • můžete je vyměnit za koruny nebo eura (více níže),
 • můžete je použít k uhrazení reklamy (pokud byste měli o reklamu v iBoardu zájem),
 • můžete s nimi obchodovat s jinými uživateli iBoardu,
 • můžete za ně nakupovat v e-shopech.

 

Ukázka, jak vypadá pexeso hra v iBoarde.

 

Směna WCR na peníze

O směnu bodů na peníze můžete požádat v okamžiku, kdy překročíte hranici 100 WCR bodů. Žádosti přijaté do konce kalendářního měsíce jsou proplacené vždy k 15. dni v následujícím měsíci na bankovní účet člena. Vy, kteří žijete v Praze, si můžete pro peníze přijít osobně do sídla firmy. Aplikaci můžou využívat zatím jen obyvatelé Česka a Slovenska.

 

Mé zkušenosti s Videoboardem

Tuto aplikaci jsem si nainstaloval koncem roku 2015. Zpočátku to fungovalo perfektně. Měsíčně se dalo v pohodě přivydělat i tisíc korun a to i bez doporučování dalším lidem. Jednoduše jste každý den odehráli 25 her pexesa (což trvalo asi 40 minut) a společnost vám na váš účet připsala 1 WCR bod.

Další bodíky naskakovaly i tehdy, když jste měli jen zapnutou aplikaci, případně když jste sledovali reklamy. Ti, kteří přidávali do systému nové lidi, si vydělali ještě víc.

Brzy však společnost změnila podmínky, hlavně co se týče získáváni WCR bodů za pexeso. V současnosti je systém nastavený tak, že 1 WCR bod (24,50 Kč) dostanete každý den po odehrání 25 her pexesa, ale jen do limitu 100 WCR bodů. Hned co na svůj účet nasbíráte 100 WCR bodů, hraní pexesa ztrácí smysl. Tedy smysl to má, jen už nebudete dostávat body za odehraných 25 her. Další body za pexeso získáte jen v případě, že se dostanete do TOP 100 nejlepších hráčů, kteří odehrají hru v co nejkratším čase. Vítěz dostane 387 korun, druhý 258 korun a třetí 129 korun. Ostatní z TOP 100 by měli dostat po 1 WCR bodu (24,50 korun). Tím si ale nejsem jistý.

 

V každém případě, i v současnosti se s Videoboardem dají vydělat nějaké kačky. Jenom při hraní online pexesa musíte být šikovní a rychlí. Pokud nejste, stále je tu možnost doporučení dalším lidem. Registrováním nových uživatelů aplikace získáte 50 % z jejich celkového počtu nasbíraných WCR bodů až do 11. úrovně.

 

Pár slov na závěr

Abyste mohli využívat aplikaci Videoboard, musíte se zaregistrovat (zadarmo) i do projektu Singulis.cz. O Singulise jsem napsal článek teprve nedávno, můžete si ho přečíst kliknutím sem.

 

Videoboard a Singulis jsou sice dvě nezávislé, samostatně fungující společnosti, jsou ale vzájemně propojené tak, že po registrování se do jednoho projektu se vám automaticky vytvoří účet i u druhého projektu. Takže se v podstatě stačí registrovat jen do Singulis.cz a automaticky se vám vytvoří účet i na Videoboard.net. Potom už chybí jen stáhnout si jejich aplikaci. Podotýkám, že nejde o podvod, všechno je zadarmo, ani u jednoho projektu neplatíte žádné vstupní ani měsíční poplatky. Věřím, že vám tato recenze přinesla užitečné informace.

 

Aktualizace 13.07.2018 společnost, která stojí za aplikací přináší zajímavé novinky. Více informací o nich si můžete přečíst v tomto článku.

 

Doporučuji pročíst si i diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud už máte s Videoboardem nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si vážím, může být inspirací či motivací pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

3 Responses to “Vydělat si hraním pexesa? Aplikace Videoboard to nabízí”

 1. Martin Cervenak napsal:

  Dobrý den , vaše stránka Videoboard je fakešna , nechal sem si odeslat výplatu za sledování a už je to 14 dni a stále se nic neděje .

  • Petr napsal:

   Záleží kdy jsi podal žádost. Do konce pracovního měsíce se počítá asi 14 dní. když podáš začátkem měsíce musíš čekat celý měsíc a daších 14 dnů na výplatu.

 2. Karel Minka napsal:

  Podvod. Možná dříve to fungovalo, teď okrádají o nastřádané kredity. Za hraní pexesa se nepřipíše nic, za sledování reklam směšné částky a ještě vám je přes noc sníží. Zkusil jsem to na dva dny. Za prvních 6 hodin naběhlo cca 0,3 WCR, přičemž ale v průběhu noci se konto smrsklo na 0,22 WCR. Druhý den za 10 hodin to narostlo na 0,52 WCR a přes noc se to opět smrsklo, tentokrát na 0,3 CR, přičemž i těch původních 0,22 se přepsalo na 0,07!!!
  Co se taky ale dalo čekat, když nikde na tom webu se ani nedá dohledat, jakým způsobem se body přičítají, ve VOP jsou jen obecné fráze a žádné hodnoty.
  No a pak je tady toto, že ano: https://www.google.com/search?q=videoboard+v+likvidaci&rlz=1C1GCEB_enCZ858CZ858&oq=videoboard+v+likvidaci&aqs=chrome..69i57j33.3742j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  Parník se potápí, kapela dál vybírá do klobouku, ale muzicírovat už se jí nechce… :-/

Leave a Reply