Aplikace Videoboard, která může vydělat peníze, přináší novinky

Aplikace, která funguje také jako spořič obrazovky.

Pokud trávíte u počítače spoustu času, rozhodně je třeba to ještě dodatečně využít. Právě proto je tu aplikace Videoboard, díky níž vyděláváte už jen skrze to, že je PC zapnuté. Stáhnete si aplikaci, sbíráte body za aktivitu a později je přeměníte na koruny nebo eura, případně s nimi zaplatíte v obchodě. Když si zahrajete online pexeso, body se budou načítat o to rychleji. A protože chce autor projektu vše co nejvíce zjednodušit, a tím pádem zpřístupnit široké veřejnosti, dočkala se aplikace několika zajímavých změn. Jaké že to jsou?

 

Registrace je snadnější, nemusíte se zapojit do projektu Singulis

Doposud platilo, že se při registraci na Videoboard musíte nutně stát součástí projektu Singulis.cz. Ten ve zkratce nabízí cashback u vybraných obchodníků v ČR. Účast se tu pochopitelně vyplatí oběma stranám, zapojit se tedy do značné míry mohou i prodejci. V současnosti má Singulis asi dvacet tisíc stálých členů.

Pokud ale chcete jen Videoboard, možná by bylo zapojení se do tohoto projektu trochu limitující, i když je samozřejmě vše zcela zdarma. Registrace je pak maximálně jednoduchá, vyžadováno je jen jméno (respektive nick podle libosti), emailový kontakt a kraj, v němž žijete. Je možné mít i více účtů pod hlavičkou jednoho emailu. Registrace je tedy vyřízená za okamžik, žádné zdržení, jak tomu bylo v minulosti, už nehrozí.

 

Žádné limity pro manipulaci s WCR body, ušetříte čas

Další zajímavou novinkou je zrušení minimálního limitu pro převod WCR bodů. Těch bylo do nynějška potřeba nasbírat přinejmenším sto a až další WRC body jste si mohli směnit na hotovost. Od poloviny července už ale toto omezení neplatí. Vhod to přijde zejména novým členům, kterým by nasbírání 100 WCR bodů přece jen nějaký ten měsíc zabralo.

 

Co to tedy znamená v praxi? Od 13. 7. 2018 se budou zobrazovat na vašem účtu jen disponibilní WCR body. Fakticky se uživatelům, kteří měli na účtu od 0,00000001 do 99,99999999, přičte potřebný počet věrnostních bodů do první stovky a zobrazí se jim 0,00000000. Na vašem kontu se již nebude zobrazovat mínusový stav u řádku Disponibilní zůstatek.

U uživatelů, kteří mají 100 WCR bodů a více, se zobrazí také jen a pouze disponibilní zůstatek. Tedy ti, co měli na účtu například 105 WCR se bude zobrazovat 5 WCR. Odpadne tím také časté nepochopení, které se týkalo dotazů, proč není možné vybrat těch 100 WCR, které mám na účtu.

 

A aby těch příjemných novinek nebylo zrovna málo, znovu bude také v provozu platební brána na booth.cz.

 

O Videoborade si můžete přečíst více v článku: https://www.prace-z-domu.com/videoboard-net-vydelek-hranim-pexesa/.

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Zkuste se podívat také na diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací na toto téma.

Už jste někdy přišli do kontaktu s Videoboardem? Potěší mě, když do diskuse napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply