Slibují nenáročnou práci a snadné výdělky přepisováním čísel

Společnost Wusmoney.club nabízí výdělek vypisováním kódů.

Sedím u počítače, jako každý den, a hledám na internetu nějaké zajímavé a hlavně seriózní nabídky práce z domu, které bych zveřejnil na svém webu. V poslední době jsem si všiml mírného nárůstu záhadných inzerátů, v kterých majitelé slibují jednoduchou práci, a co je asi nejlákavější – lukrativní výdělky. A to všechno jen za opisování nějakých čísel. Přesto, že výdělky, které v inzerátech propagují, vypadají nereálně, rozhodl jsem se na tento online byznys podívat detailněji a zjistit, o co vlastně jde. 

 

 Ty inzeráty vypadají zhruba takto:

„Je to velmi jednoduchá práce. Budete jen přepisovat čtyřmístné kódy. Za každý přepsaný kód máte 0,1 USD. Můžete si tak velmi rychle vydělat, za hodinu i 100 USD, které si můžete potom poslat na svůj bankovní účet. Stačí jít na tuto stránku xeredrpjgu.trade/3235617329474/. Nemusíte mě kontaktovat, ale pokud máte nějaké otázky, budu se snažit Vám na ně odpovědět. Začít „pracovat“ můžete hned teď. Jste závislý/á sám/sama na sobě, takže mě k výkonu své „práce“ nepotřebujete.“

 

Nebo

 

 „Pokud hledáte jednoduchou, časově nenáročnou práci, tak tato je přímo pro Vás! Jde jen o opisování čísel, za jedno dostanete 0,1$. Za hodinu jsem si sám vydělal kolem 150$, což je více než 3000 Kč. Tady je link pro registraci: faredrky.trade/7113856108351/.“

 

Vydělat si za hodinu více než tři tisíce? To není vůbec špatné. Stačí opisovat čísla deset hodin a vyděláte to, co za dva měsíce ve fabrice. Když budete přepisovat kódy každý den, za měsíc si vyděláte téměř milion. Politici v parlamentě by určitě bledli závistí.

 

Pojďme si stránku proklepnout trochu víc

Když si kliknete na link uvedený v některém z inzerátů, dostanete se na webovou stránku www.wusmoney.club. Pozor, není to jen o této stránce, jsou i další – BerMoney.club, CusMoney.club, DabMoney.club apod. Níže najdete dalších cca padesát scam stránek.

 

Na úvodní stránce píše WusMoney.club, že ti, kteří se zaregistrují do jejich systému, budou vydělávat peníze sledováním komerčních reklam. Když pro ně budete „pracovat“ v průměru 3 – 5 hodin denně, můžete dostat výplatu až šest a půl tisíce a víc. Taktéž se tam píše, že všechny vydělané prostředky posílají do hodiny na bankovní účet nebo kreditní kartu.

Na stránce se nachází i jakási tabulka, ve které je zaznačených top 50 vyplacených lidí za den 17.10. 2017.

 

Před registrací do WusMoney, ale i do jakéhokoliv jiného internetového byznysu, si zadám do vyhledávače vždy klíčové slovo WusMoney.club scam, což znamená v překladu podvod. Mělo by se mi ukázat několik recenzí. Když se tak nestane, zkusím to s klíčovým slovem WusMoney experiences (zkušenosti), případně discussion (diskuze).

 

Další věc, kterou často používám při ověřování internetových projektů, je stránka scamadviser.com. Do vyhledávacího pole zadám název projektu a čekám na výsledky.

https://www.scamadviser.com/check-website/wusmoney.club

 

Na výše uvedeném linku se dají zjistit zajímavé věci. WusMoney.club má u scamadvisor důvěru jen nějakých 48 %. Vlastník webové stránky a též země jeho původu je utajená. Web běží na americkém serveru. Doména byla zaregistrovaná údajně 17. 10., což je datum vzniku tohoto článku. Je ale zvláštní, že na webu WusMoney najdeme příspěvky dokonce ze 7. 4. 2017.

 

Rychle k registraci

Ani výše uvedené zjištění mě neodradí od registrace do tohoto „revolučního” byznysu. Zadám tedy jméno, email, heslo a jsem v systému WusMoney.club. Na úvod se trošku porozhlédnu a vidím inzerenty, mezi kterými jsou například světoznámé firmy Nike nebo Adidas. Jako první mě však práskne do očí panel s modrým nápisem START WATCHING PAYED ADS“, což v překladu znamená Začněte sledovat placené reklamy. Kliknu na panel a zobrazí se mi reklamy i s políčkem, do kterého mám vpisovat čtyřmístný kód. Ten slouží pravděpodobně ke kontrole.

 

Reklamy i s panelem, kde je třeba vypisovat ty čtyřmístné kódy - čísla.

 

Pojďme si tedy vydělat

Za jeden opsaný kód dostávám dvě a půl koruny. Takto jsem si během 10 minut vyklikal 20 USD. To už je slušná suma na otestování funkčnosti tohoto byznysu. Zkouším si je tedy vybrat. Výhodou je, že nabízejí možnost zaslání na internetovou peněženku PayPal. Po vypsání jména a PayPal emailové adresy vyskočí tabulka s upozorněním, že nově registrovaní uživatelé si můžou vybrat výplatu až od 150 USD. Prý je to nutné, aby zjistili, zda to s jejich spolupráci myslím vážně. No, co se dá dělat, musím klikat až do hodnoty 150 USD. Nevadí, během hodiny bych to měl zvládnout.

 

Při pokusu o vyplacení mi vypsalo error, nově registrovaní musí nasbírat 150 USD.

 

Druhý pokus o výběr peněz

Tak mám konečně odklikáno a pokouším se opět vybrat své peníze, tentokrát sumu 152 USD. Po zadání PayPal emailové adresy a jména mi znovu vyskočí tabulka, viz obrázek níže.

 

Druhý pokus o výběr peněz, tentokrát se pokouším vybrat 152 USD. Marně, musím přivést 40 refferalů.

 

Tentokrát mám podmínku doporučit toto dalším lidem. Jednoduše musím dohodit do jejich systému 40 refferalů. Jinak mi moje těžko nasbírané peníze nevyplatí. Tady samozřejmě končím, nemíním tento podvod doporučovat dalším lidem.

 

O co jde?

Možná se ptáte, jaký smysl má dělat takové podvodné webové stránky, z čeho vlastně vydělávají? No, z toho, že sledujete reklamu na jejich stránkách a vypisujete ty čtyřmístné kódy, asi těžko. To je jenom takový chytáček. Oni vydělávají z vašich peněz. Kousek výše jsem zmiňoval, že k tomu, aby mi mohli vyplatit těch 152 USD, musím dodat do jejich systému 40 lidí. Pro ty, kteří to nechtějí doporučovat dalším lidem, je i druhá možnost, a sice že si ty lidi nakoupí v systému. Čtete dobře. Nemusíte shánět reálné lidi, můžete si je koupit, samozřejmě za opravdové peníze na stránce WusMoney.club, viz obrázek níže. Balíček refferalů stojí 9 až 14 USD.

 

Tabulka, kde si můžete zakoupit refferaly. Stojí od 9 až do 14 USD.

 

Musíte tedy přilákat buď 40 lidí, nebo zaplatit za balíček 9 až 14 USD a následně vám údajně vyplatí naklikaných 152 USD. Samozřejmě pokud uděláte to či ono, nic z toho mít nebudete. Jen se vám vysmějí, jací jste hloupí.

 

Bohužel, obávám se, že se najdou i takoví lidé, kteří to zaplatí. Ta suma 9 až 14 USD není až tak vysoká a někteří to budou chtít risknout. Vždyť zaplatí 14 USD a získají možná 150 USD.

 

Další podobné stránky

Všechny níže uvedené weby na odklikávání čtyřmístných kódů mají stejný design, stejné texty a také stejného (utajeného) majitele. A to jsem ještě zapomněl zmínit, že jde o nezajištěné stránky. Pokud tam zadáte nějaké vlastní údaje (heslo, číslo kreditní karty, Paypal), může je kdokoliv ukrást.

 

AweMoney.club, BavMoney.club, BerMoney.club, CusMoney.club, DabMoney.club, DasMoney.club, DimMoney.club, FigMoney.club, GusMoney.club, LotMoney.club, LesMoney.club, MocMoney.club, NapMoney.club, NupMoney.club, PehMoney.club, RupMoney.club, SobMoney.club, WokMoney.club, WusMoney.club, WuzMoney.club, ZorMoney.club, ZotMoney.club, 

Pár slov na závěr

Mně bylo, samozřejmě, už od prvního momentu jasné, že jde o podvod. Nikdo nerozdává peníze zadarmo a už vůbec ne 150 USD za hodinu sledování reklam a vypisování nějakých kódů. Chtěl jsem ale zjistit, jak funguje jejich system a zda se podvodníci náhodou nezlepšili a nevymysleli nějaký nový způsob okrádání lidí. Jsem ale zklamaný, podobných internetových systému, kde se kupují refferaly, je nepočítaně. Nejčastěji to vidím u klikaček.  

 

Pokud hledáte reálnou práci, která by se dala vykonávat doma, případně brigádu na pár hodin denně, mrkněte na tuto kategorii. Najdete tam spoustu nabídek na práci z domu od reálných firem. Bez poplatků!

 

Pokud hledáte jen drobný přivýdělek bez nutnosti podpisu smluv nebo dohody o výkonu práce, podívejte se na kategorii vyplňování placených online anket a dotazníků.

 

PS: Nemusíte mi děkovat, že jsem vám ušetřil téměř dvě hodiny zbytečného klikání 😉.

 

Rozhodně si přečtěte také diskusní fórum, je pravděpodobné, že tam najdete další zajímavé informace na toto téma.

Pokud máte nějaké otázky nebo se chcete také podělit se svými zkušenostmi a poznatky, neváhejte a napište do diskuse.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

2 Responses to “Slibují nenáročnou práci a snadné výdělky přepisováním čísel”

 1. Alzak napsal:

  S podobnými stránkami jsem se setkal, děkuji za upozornění.

 2. Admin napsal:

  Seznam dalších stránek.

  HudMoney.club
  CodMoney.club,
  FebMoney.club,
  GarMoney.club
  HatMoney.club,
  HeyMoney.club,
  JobMoney.club
  KurMoney.club,
  MakMoney.club,
  MasMoney.club
  MevMoney.club,
  NusMoney.club,
  PaxMoney.club
  PryMoney.club,
  SerMoney.club,
  SobMoney.club
  TazMoney.club,
  TonMoney.club,
  MasMoney.club
  VadMoney.club,
  VamMoney.club,
  VegMoney.club
  WevMoney.club,
  WhoMoney.club,
  ZekMoney.club
  AxMoney.club,
  YvMoney.win,
  Apmoney.win,
  VxMoney.club
  Runmoney.xyz
  RunMoney.site
  IncoMoney.xyz
  IncoMoney.site
  GainMoney.site
  EarnMoney.fun
  BeMoney.xyz
  StMoney.xyz
  RestMoney.site
  MeMoney.site
  MyMoney.fun
  MeMoney.xyz
  Setmoney.site
  MakMoney.site
  AbcMoney.site
  AdvMoney.xyz
  LiveMoney.site
  SpgMoney.site
  ViewMoney.site
  TegMoney.site
  Getmoney.fun
  Zjredrzo.win
  Wemoney.club
  WitMoney.club
  VipMoney.site
  VinMoney.club
  WenMoney.club
  Canmoney.site
  WetMoney.club
  MayMoney.site
  MayMoney.club
  CanMoney.club
  TrueMoney.site
  SkillMoney.club
  SureMoney.site
  FindMoney.site
  SureMoney.club
  OverMoney.site
  TakeMoney.site
  FindMoney.club
  WellMoney.club
  OverMoney.club

Leave a Reply