Národní banka varuje před Questra Holdings

Logo společnosti Questra Holdings nebo Questra World.

Tento krátký, ale velmi aktuální článek, popisuje červencové události. Jak napovídá samotný název článku, jde o společnost Questra World, kterou mnohým z vás určitě není potřeba představovat. Questra nebo Questra World, někdy se setkáte také s názvem Questra Holdings, je podvodné Ponziho schéma (finanční hra), které spouští regulační poplachové zvonky po celé Evropě. Nejnovější zjištění pochází dokonce ze Slovenska, kde před touto podezřelou investiční společností varuje i Národní banka Slovenska.

 

24. července 2017 Národní banka Slovenska veřejně oznámila, že Questra World a Atlantic Global Asset Management nabízí investiční produkty bez splnění právních závazků Slovenské republiky a nemají licenci na provoz.

Není žádnou novinkou, že Questra World je Ponziho schéma, které bylo uvedeno do oběhu koncem minulého roku. Přesto, že společnost sídlí ve Španělsku, prostřednictvím Atlantic Global Asset Management je propojená s ruskými podvodníky a africkými bankovními subjekty.

 

Národní banka Slovenska tvrdí, že ani společnost Questra World ani Atlantic Global Asset Management nejsou oprávněné podnikat na území Slovenské republiky. Národní banka Slovenska zároveň neeviduje zmiňovanou společnost jako poskytovatele investičních služeb na základě žádného evropského povolení.

 

Podnikání společnosti Atlantic Global Asset Management nepodléhá dohledu Národní banky Slovenska a finanční prostředky investované do Atlantic Global Asset Management nejsou kryté Investičním garančním fondem podle zákona o cenných papírech a investičních službách. To, co regulátor v podstatě uvádí, je, že jakmile se společnost Questra World zhroutí, investoři na Slovensku nebudou chráněni zákony o ochraně místních investic.

systém

Vyšetřovatelé uvádí také země, ve kterých je zájem o zmíněnou společnost největší. Jsou to Německo (13%), Rusko (11%), Kazachstán (6%), Itálie (6%) a Španělsko (6%).

 

Tato podvodná společnost je diskutovaná ve více státech od listopadu 2016, kdy země jako Rakousko, Belgie, Polsko, Itálie a mnohé další zahájily vyšetřování Questra Holdings nebo proti společnosti vydaly varování.

 

Článek byl založený na tomto zdroji informací: http://behindmlm.com/companies/questra-world/questra-world-warning-issued-by-national-bank-of-slovakia/.

 

Právě koukám, že podobné varování vydala 2. srpna i Česká národní banka. Více informací naleznete v článku – http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochrana_spotrebitele/upozorneni.html.

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Zkuste se podívat také na diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací na toto téma.

Už jste někdy přišli do kontaktu se zmíněnými firmami? Potěší mě, když do diskuse napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na  „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

6 Responses to “Národní banka varuje před Questra Holdings”

  1. kaja napsal:

    Danylo, investicím nerozumíš a nechal ses zblbnout. Nebo jsi taky zástupce této podvodné firmy Questra holdings a snažíš se nalákat ještě co nejvíce investorů, než to celé spadne a investoři přijdou o většinu svých vkladů.

  2. Danylo napsal:

    Ano . Jsem v kontaktu s takou společností. A funguje skvěle!!! To , že ukazuje lidem jak realně investovat a získat i realný urok mi nepřipadá podvodné! Naopak si myslim , že banky nás leta tahají za nos a místo aby své investice , které provádi z peněz klientu ,aby vratili mezi lidi , tak sinechávají. A možná proto je bankovnictví tam kde je a lidé hledají alternativu . Čím se může stát i Questra na zhodnocení peněz!

Leave a Reply