Neagresivní telefonista na práci z domova – nabídka práce

Český internetový portál, který lidem pomáhá rychleji a příjemněji řešit aktuální potřebu pomocí online služby, hledá na dlouhodobou spolupráci komunikativního a spolehlivého telefonistu/ telefonistku, jehož náplní práce bude tvorba šablon argumentů a námitek, které bude používat při každém telefonátu se zákazníky společnosti. Pracovat můžete odkudkoliv a kdykoliv, podstatný bude hlavně váš výkon. Nabídka je vhodná také pro absolventy, pro zdravotně postižené či maminky na mateřské dovolené.

Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky na práci z domova.

Náplň práce:

  • naučit se callscript, vhodný pro telefonické kontaktování zákazníků,
  • vytvoření šablon argumentů a námitek, které budete používat při každém telefonátu se zákazníky.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání bez maturity,
  • komunikativnost, schopnost mluvit s lidmi po telefonu,
  • spolehlivost,
  • pracovitost,
  • zkušenosti s podobnou prací výhodou.

Nabízejí:

  • práce z domova/ z vlastní kanceláře (home office),
  • můžete si určit pracovní dobu dle sebe,
  • plat 80 – 150,– Kč/hod. Po krátkém zaučení (do hodiny) a splnění pracovních požadavků vám dají plat dle toho kolik toho uděláte,
  • práci na dohodu, smlouvu nebo živnost.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.