Brigáda pro dva překladatele (CZ/PL a CZ/HU) – nabídka práce

Logo práce z domu.

Dvě pracovní nabídky v jednom inzerátu. Společnost TORIS, s.r.o. hledá pro své internetové obchody dva spolehlivé překladatele. V prvním případě jde o překlady z českého jazyka do maďarštiny, takže je nutná výborná znalost maďarského jazyka. V druhém případě jde o překlady z češtiny do polštiny. Zde je nutná znalost polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Jde o jednoduchou a zajímavou práci. Po dohodě možnost home office (práce z pohodlí domova). Firma nabízí plat – 100-150 Kč/hod.

Náplň práce (pro první pracovní nabídku):

  • překlad textů a popisů produktů e-shopu z češtiny do polštiny.

Náplň práce (pro druhou pracovní nabídku):

  • překlad textů a popisů produktů e-shopu z češtiny do maďarštiny.

Požadují (pro první pracovní nabídku):

  • znalost polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího,
  • najít si čas na minimálně 30 hodin týdně.

Požadují (pro druhou pracovní nabídku):

  • znalost maďarského jazyka na úrovni rodilého mluvčího,

Osobnostní předpoklady (pro obě nabídky stejné):

  • ovládání PC na uživatelské úrovni,
  • spolehlivost,
  • pečlivost.

Nabízejí (pro obě nabídky stejné):

  • jednoduchou a zajímavou práci z pohodlí domova,
  • flexibilní pracovní čas,
  • výplatu každý týden,
  • zajímavé mzdové ohodnocení – 100-150 Kč/hod.

Kontakt na společnost naleznete v níže uvedených inzerátech:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato práce vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další aktuální nabídky práce z domu.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Komentujte

avatar
  Subscribe
Upozornit na