Brigáda pro dva překladatele (CZ/PL a CZ/HU) – nabídka práce

Dvě pracovní nabídky v jednom inzerátu. Společnost TORIS, s.r.o. hledá pro své internetové obchody dva spolehlivé překladatele. V prvním případě jde o překlady z českého jazyka do maďarštiny, takže je nutná výborná znalost maďarského jazyka. V druhém případě jde o překlady z češtiny do polštiny. Zde je nutná znalost polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Jde o jednoduchou a zajímavou práci. Po dohodě možnost home office (práce z pohodlí domova). Firma nabízí plat – 100-150 Kč/hod.

Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodné kandidáty. Mrkněte na jiné, stále aktuální nabídky.

Náplň práce (pro první pracovní nabídku):

  • překlad textů a popisů produktů e-shopu z češtiny do polštiny.

Náplň práce (pro druhou pracovní nabídku):

  • překlad textů a popisů produktů e-shopu z češtiny do maďarštiny.

Požadují (pro první pracovní nabídku):

  • znalost polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího,
  • najít si čas na minimálně 30 hodin týdně.

Požadují (pro druhou pracovní nabídku):

  • znalost maďarského jazyka na úrovni rodilého mluvčího,

Osobnostní předpoklady (pro obě nabídky stejné):

  • ovládání PC na uživatelské úrovni,
  • spolehlivost,
  • pečlivost.

Nabízejí (pro obě nabídky stejné):

  • jednoduchou a zajímavou práci z pohodlí domova,
  • flexibilní pracovní čas,
  • výplatu každý týden,
  • zajímavé mzdové ohodnocení – 100-150 Kč/hod.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato práce vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.