Webet4you – podvod nebo seriózní byznys?

Co je Webet4you / Backoffice4you a jakým způsobem funguje tento projekt.

V poslední době mi na mou emailovou adresu neustále chodí otázky ohledně internetového byznysu Webet4you / Backoffice4you. Nejčastěji se mě ptáte, jestli jde o seriózní projekt, jak dlouho může fungovat a jestli má vůbec smysl do něj investovat. Já sázím už snad dvacet roků a znám vícero strategií sázení. Jednu z nich, na které jsem v minulosti aktivně vydělával, používá také Webet4you. Právě toto je hlavní důvod, proč mě tento online byznys zaujal a proč jsem se rozhodl podívat se na něj trošku detailněji a napsat tuto recenzi.

 

Co je to Webet4you a kdo za ním stojí

Webet4you / Backoffice4you je projekt, za kterým stojí německá společnost eVision fungující už více než osmnáct let. Samotný projekt společnosti funguje od roku 2015.

 

Princip projektu společnosti eVision je postavený na profitování ze sázek. Nejde však o lecjaké sázení, resp. tipování na náhodu, jak byste si mohli myslet. Webet4you údajně vytvořil vlastní platformu, díky které budou všichni vydělávat. Je to ale skutečně tak?

 

Poznámka: o žádný unikát nejde. Takových platforem, jakou údajně používá Webet4you, existuje na internetu hned několik.

 

Jak to má fungovat?

Princip fungování tohoto byznysu je úplně jednoduchý. Podílník, čili vy, si po registraci musí zakoupit minimálně jeden podíl společnosti. Cena jednoho podílu je 50 eur. Webet4you tyto vaše peníze údajně použije na sázení. Jak jsem už zmiňoval, údajně vymysleli vlastní platformu na tipování, díky které budou generovat ohromné zisky. Následně se vaše peníze investované do podílů společnosti budou zhodnocovat a po devadesáti osmi dnech vám Webet4you vyplatí 12 až 48 % ze zisku.

Ptáte se, co to vlastně vymysleli za platformu, která má generovat zisky? Vždyť já jsem v minulosti tipoval několikrát a spíš by mě trefil blesk do hlavy, než abych v sázkové společnosti vyhrál nějaké peníze. Jak je potom možné, že Webet4you stále vyhrává?

Webet4you totiž údajně používá jednu poměrně známou strategii tipování, která skutečně dokáže generovat zisky. Té strategii se říká sportovní arbitráž nebo sure bets (jistá výhra).

 

Klíčem k tomu, abychom zjistili, jestli je Webet4you seriózní projekt nebo jen další nesmyslný podvod, je právě zmíněná sportovní arbitráž.

 

Co je sportovní arbitráž

Sportovní arbitráž, někdy se setkáte také s názvy „sure bets“, „sure betting“, „sázky bez rizika“, „arbitrážní sázení“, „sázky na jistotu“ a podobně (v překladu to znamená, že jde o jistou výhru), je mezi tipéry poměrně známou strategií tipování. Podstata sportovní arbitráže spočívá v tom, že uzavíráte sázky na všechny možné výsledky zápasu. Často totiž dochází k situaci, že dvě sázkové kanceláře (společnosti, které zajišťují sázky na výsledky zápasu nebo události) zveřejní diametrálně odlišné kurzy na stejný zápas a tento rozdíl generuje zisk.

 

Jinak psáno, pokud je rozdíl v kurzech dostatečně velký, nastane situace, kde při správném poměru vkladů na všechny možné výsledky dosáhneme zisku bez ohledu na výsledek zápasu.

 

Příklad pro lepší pochopení:

Všiml jsem si, že dvě sázkové kanceláře zveřejnily na tenisové utkání Trump vs. Putin výrazně odlišné kurzy (kurzy, jako i jména tenistů, jsou vymyšlené, jde jen o příklad).

 

Sázková společnost A vypsala na výhru Trumpa kurz 1,80,

Sázková společnost B vypsala na výhru Putina kurz 2,50.

 

Co dál? Je to velmi jednoduché. V sázkové kanceláři A vsadíme na výhru Trumpa dvacet pět tisíc korun, v sázkové kanceláři B vsadíme na Putina osmnáct tisíc korun.

 

Celkově jsme tedy vsadili čtyřicet tři tisíc. Kouzelné na této strategii tipování je to, že je nyní úplně jedno, kdo vyhraje, budete v zisku tak či tak. Pokud vyhraje Trump, vyděláte 25 000 x 1,80 = 45 000 Kč. Pokud vyhraje Putin, vyděláte 18 000 x 2,50 = 45 000 korun.

Zápas tedy může dopadnout jakkoliv, vždy budete v zisku dva tisíce korun (záleží samozřejmě na odlišnosti kurzů, při jiných zápasech mohou být menší rozdíly, tedy také menší výhra). Už rozumíte, proč se tomu říká sure bet (sázka bez rizika)?

 

Ilustrační obrázek sportovců.

 

Nyní pojďme na to, o čem většina lidí, a to ani zkušení tipéři, moc nemluví – možná rizika. Prezentují tuto sportovní  arbitráž jako strategii sázení, se kterou nikdy neprohrajete. Je to však nesmysl. Kdyby to bylo tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, dělal by to každý. Já jsem to v minulosti také vyzkoušel a věřte mi, není to až tak snadné. Podělím se s vámi o několik postřehů ze svých osobních zkušeností.

 

Rizika, která mohou nastat při arbitrážním sázení:

 • Sázkové kanceláře nemají příliš v oblibě tipéry vyhledávající arbitrážní sázky. Některé z nich tuto strategii tipování dokonce považují za nekalou, resp. neférovou. Pokud vás odhalí, můžete dostat limit na sázky (na zápas budete moci sázet jen sto dvacet pět korun a při takové sumě se moc vydělávat nedá), v horším případě vám zablokují účty. Jsou ale také sázkové kanceláře, které sure betting povolují.
 • Při tipování musíte být extrémně rychlí. Pokud najdete vhodnou arbitrážní sázku, musíte konat rychle. Kurzy se hýbou neustále, každou minutu. Může nastat situace, kdy v sázkové kanceláři B podáte na výhru Putina osmnáct tisíc korun a následně, ještě před podáním sázky v kanceláři A, se změní kurz na výhru Trumpa tak, že už to pro vás nebude výhodné a bude vám hrozit mírná ztráta.
 • Některé kanceláře mají limit na sázky, ten je potřeba si zjistit předem. Může se stát, že v kanceláři A podáte dvacet pět tisíc korun na Trumpa a v sázkové kanceláři B budete chtít podat osmnáct tisíc korun na Putina, avšak maximální možná sázka bude patnáct tisíc korun.
 • Nejhorší možný scénář může nastat tehdy, když sázková kancelář nečekaně zruší sázku, např. při špatně vypsaném kurzu (příliš nadhodnocený kurz, špatně nastavený bookmaker; sázková společnost má tehdy právo zrušit vaši sázku). Vysvětlím na příkladu. Vezměte si, že v sázkové společnosti A jste vsadili dvacet pět tisíc korun na Trumpa a v sázkové společnosti B osmnáct tisíc korun na Putina tak, jak je vysvětleno na příkladu výše. Sázková společnost A zničehonic zruší sázku a upraví kurz na 1,7, který už nebude tak výhodný. Vklad dvacet pět tisíc korun vám sice vrátí zpět, ale máte velký problém. Co dělat, když nastane taková situace? Máte 3 možnosti:
  1. Rychle vsadíte na výhru Trumpa dvacet pět tisíc korun, i když bude kurz nevýhodný. Pokud vyhraje Putin, nic se nemění, získáte čtyřicet pět tisíc korun (váš zisk dva tisíce korun), pokud vyhraje Trump, získáte 25 000*1,7 = 42 500 Kč, což je o pětistovku méně, než jste vsadili na oba zápasy. Jste ve ztrátě pět set korun.
  2. Pokusíte se zrušit tip v sázkové kanceláři B. Některé sázkové kanceláře nabízí možnost stáhnout sázku ještě před začátkem zápasu. Počítejte s mírnou ztrátou.
  3. Nejvíc riskujete, pokud neuděláte nic. Když vám v sázkové kanceláři A zrušili tip na Trumpa a on nakonec vyhraje, v sázkové kanceláři B přijdete o váš vklad osmnáct tisíc korun. Nejhorší možný scénář. Pro pár stovek riskujete ztrátu tisíců korun.
  4. Pokud ke zrušení sázky dojde těsně před zápasem, během něj nebo dokonce po zápase, máte smůlu. Otázka je, jaká bude vaše ztráta.
 • Samozřejmě existují i další rizika, v tomto článku jsem zmínil jen ta nejdůležitější.

 

Proč je Webet4you podle mě jen další hybridní pyramidová hra

Tolik ke sportovní arbitráži. Pojďme se nyní podívat blíže na společnost Webet4you, která nabízí zhodnocování investic právě prostřednictvím těchto „jistých sázek“. Když se nad výše zmíněnými riziky pořádně zamyslíte, měly by se vám v hlavě (pokud uvažujete aspoň trochu kriticky) vynořit tři následující otázky.

 

1. Jak je možné, že firma Webet4you nabízí garantovaný zisk?

Garantovaný zisk je něco, co normálnímu investorovi spustí v hlavě alarm. Když k tomu přidáme fakt, že společnost Webet4you má vaše vklady zhodnocovat tipovaním, čili hazardem, kde nikdy nemáte jistotu, začnete pochybovat. Jak jsem vysvětlil v sekci o rizicích při sportovní arbitráži, bod č. 4 – ani tipování tímto způsobem není stoprocentní, což přiznává také samotný Webet4you, viz obrázek níže.

 

Jak si Webet4you / Backoffice4you protiřečí - nejdříve garantuje zisk a následně tvrdí, že může dojít ke ztrátě.

 

Všimněte si, že si trošku protiřečí. V bodě 4 zaručují garantovaný týdenní zisk 1 až 4 % a následně v bodě 5 píši o teoretické možné ztrátě. Já na základě svých zkušeností mohu potvrdit, že nejde jen o teoretickou možnost ztráty, ale také praktickou.

Klidně může nastat případ, kdy sázková kancelář zruší některý zápas a Webet4you půjde do ztráty. Jak chtějí potom garantovat zisk, když klidně mohou přijít o vaše peníze? Odkud vám po devadesáti osmi dnech vyplatí slibovanou sumu?

 

2. Je tento projekt dlouhodobě udržitelný?

Další věc, kterou jsem již zmiňoval, je, že sázkové kanceláře nemají příliš v lásce lidí, kteří tipují takovým způsobem. Většina to považuje za nekalou praktiku a jen co vás odhalí, zruší vám buďto účet nebo v lepším případě vám dají limit na sázky. To znamená, že budete moci sázet maximálně 250 korun.

Ptáte se, co tím sleduji? Nyní si vezměte, že ve společnosti Webet4you je registrovaných sto tisíc lidí a každý z nich si zakoupí aspoň jeden podíl za 50 eur. Tyto peníze společnost investuje právě do sportovních arbitráží a následně po devadesáti osmi dnech musí každému vyplatit 12 – 48 %, což je při investici 50 eur nějakých 56 až 74 eur. Když to vynásobíme počtem registrovaných partnerů, vyjde nám číslo 5,6 až 7,4 miliónu eur. Nyní mi vysvětlete, které sázkové kanceláře se nechají okrást o takto vysoké sumy?

 

Já jsem si takovýmto způsobem přivydělával pár set korun a odhalili mě. Myslíte si, že jim na to nepřijdou a nezablokují je?

 

3. Na co společnost potřebuje registrované partnery/podílníky?

Pokud by sázení na sportovních arbitrážích bylo skutečně stoprocentně výnosné, co by bránilo majitelům společnosti půjčovat si od banky miliony korun a následně tyto peníze zhodnotit výše uvedenou strategií? Nepotřebují na to žádné podílníky, resp. investory. Celý zisk by byl jejich.

 

Můj názor na projekt Webet4you

Na základě výše uvedených faktů, podložených mými několikaletými zkušenostmi s tipovaním arbitrážních sázek, se domnívám, že Webet4you nemůže a ani nebude dlouho generovat zisky ze sázek.  Něco na sázení možná skutečně vydělají, ale bude to maximálně 5 až 10 % z celkového zisku. Odkud Webet4you získá dalších 90 až 95 % prostředků na výplaty, vám snad ani nemusím říkat. Ano, tipujete správně, z vašich peněz, za které si kupujete jejich bezcenné podíly.

 

Na sure betting můžete vydělávat i sami, bez Webet4you

Na to, abyste si začali přivydělávat touto strategií, nepotřebujete žádného prostředníka, resp. žádnou investiční společnost jako je Webet4you a podobně. Vystačit si můžete také sami. Potřebné bude zaregistrovat se do pár sázkových kanceláří, vložit do nich nějaké finanční prostředky a potom už jen vyhledávat sázky vhodné pro arbitráž.

Pokud si myslíte, že při každém zápasu budete muset počítat kurzy, tak se mýlíte. Existují různé webové stránky, které automaticky vyhledávají sázky vhodné pro arbitráž.

 

Velkou výhodou je, že své peníze máte stále pod kontrolou, můžete si je ze sázkových kanceláří kdykoliv stáhnout a vykašlat se na to. Naopak pokud se zaregistrujete do společnosti Webet4you a investujete, riskujete, že své peníze už nikdy neuvidíte.

 

Pár rad, jak na to:

 • V první řadě počítejte s tím, že budete potřebovat velkou sumu peněz (několik desítek tisíc korun) a budete se muset zaregistrovat v desítkách sázkových kanceláří.
 • Netřeba být chamtivý jako jsem byl já. Spokojte se i s nižším ziskem. Čím víc budete chtít, tím spíš vám na to mohou přijít a zablokovat účty, případně vás omezí.
 • Berte to jako normální práci, které byste měli věnovat dostatek času a hlavně trpělivosti.
 • Budete muset neustále sledovat kurzy, dělat analýzy arbitrážních sázek.
 • Počítejte s neustálým přeléváním peněz z jedné sázkové kanceláře do druhé.
 • Kurzy se neustále mění, při podávání sázek je musíte sledovat, abyste neprošvihli příležitost. Vyhráno nemáte ani po podání sázek. Jak jsem už zmiňoval, může se stát, že některá kancelář zruší vaši sázku a vy budete muset okamžitě reagovat, jinak vám hrozí ztráta vašich peněz.

 

Mohlo by vás zajímat:

7 metod, jak rozeznat legitimní investiční firmu od finanční hry/letadla v článku si můžete přečíst 7 základních rozdílů mezi seriózní investiční příležitostí a finanční hrou.

 

Pár slov na závěr

Sportovní arbitráž je seriózní metoda vydělávání na internetu. Má své výhody i nevýhody. Určitě bych to ale neoznačoval sázkami na jistotu. Těch rizik je tam mnoho a pro pár stovek často riskujete celý svůj kapitál. Existují však hráči, kteří tuto tipovací strategii využívají ve velkém. Jsou to hráči s bohatými zkušenostmi, přičemž využívají také další identity z důvodu limitování hráčských účtů. Sám znám jednoho takového, který na tom vydělává několik desítek tisíců korun měsíčně. Už několikrát mu zablokovali účty, ale vždy si nějakým šikovným způsobem poradil.

 

Já osobně jsem arbitrážně sázení zkoušel nějakou dobu, ale nepřineslo mi to požadovaný výsledek. Časem jsem s tím skončil, kromě jiného také z důvodu blokace sázkovými kancelářemi. A vytvářet neustále nové účty s novými identitami se mi věru nechtělo.

 

Co se týká Webet4you (Backoffice4you), nepředpokládám, že tento projekt má nějakou budoucnost. Na základě v článku zmiňovaných faktů si dovolím tvrdit, že jde jen o další hybridní nelegální hru (Ponziho schéma s prvkami pyramidového schéma) a jejich produkt – sportovní arbitráž – díky kterému mají generovat zisky, je ve skutečnosti jen kamufláž na zakrytí podvodu a vaše vydělané peníze pocházejí z investic nových registrovaných členů, kteří si zakoupili podíly.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak funguje finanční hra, nebo jinak „letadlo“ – článek je o charakteristice a principu pyramidové hry a Ponziho schématu. Díky informacím uvedeným v článku byste se v budoucnu měli umět podobným projektům vyhnout.

 

V tomto článku jsem se chtěl zaměřit hlavně na technickou stránku projektu, tedy jestli má Webet4you perspektivní budoucnost a jestli to vůbec může fungovat tak, jak to propagují. Další věci, týkající se hlavně majitelů projektu (jestli už v minulosti neprovozoval nějaký podvod – pyramidovou hru nebo Ponziho schéma), společnosti a jestli fungují v souladu se zákonem, přenechám vám. Budu rád, když se ke mně přidáte a do diskuse napíšete další zjištění, která jste v tomto článku nenašli.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

39 Responses to “Webet4you – podvod nebo seriózní byznys?”

 1. Neprezradim napsal:

  Projekt niekoľko mesiacov už NEVYPLACA. Pozastavili výplaty. Kto vie, či aj začne… FB stránka komunity cz/sk kde som bol aj ja členom je pravdepodobne vymazaná. Ani o ničom neinformuje firma – posledný bulettin vyšiel 15.5. Pre mňa PONZIHO SCHEMA.

 2. janča napsal:

  já jsem zde šla letos za začátku roku a první a druhé peníze mi bez problému přišly a nikoho dalšího jsem nepřivedla a nevím o nikom kdo by na tom prodělal.

 3. Ludvík napsal:

  Ano vše je rizikové, nikdy nevíte co se může stát, ale to platí ve všech investicích s velkým zhodnocením. Jinak se přidávám s pozitivním výsledkem, včera mi skončila investice v projektu webet4you se 48% ziskem za 3 měsíce, kdy jsem do zmíněného projektu investoval. Sám jsem byl před investicí v rozpacích, ale po zkušenostech kamaráda, který mi seznámil s ostatními co do projektu investují (statisíce korun) a všem to stále vynáší nemalé peníze, jsem do tohoto projektu též investoval.
  Nebál bych se znovu investice, ale investujte jen tolik kolik můžete ztratit, aby to neohrozilo vaší finanční situaci.
  Sám budu do projektu dál reinvestovat svůj zisk a také diverzifikuji svoje našetřené peníze do více společností, co mi zhodnotí vklad (tím eliminuji riziko na minimum). Pokud by chtěl někdo s investicí poradit či investovat, můžete se na mě obrátit. ja.ludvik@seznam.cz

  • Admin napsal:

   1.) Toto je podvod, ne investice.
   2.) Jsem zmatený. Já myslel, že tento podvod už nefunguje, respektive už nevyplácí. Alespoň tak říkali někteří registrovaní lidé.

   • Martin napsal:

    Zdravím, u projektu se pouze naplnila kapacita, a byl úspěšně ukončen.
    Rozjeli se nové projekty, např. Time Machine, G4 atd.
    Žádný podvod! Sám jsem zainvestoval nemalé peníze a krásně se mi zhodnotili.
    Rád pomohu

    • Admin napsal:

     „pouze naplnila kapacita, a byl úspěšně ukončen“

     To snad nemyslíte vážně…

    • Pavel napsal:

     ja viem o kamarátovom otcovi ktorý investoval 2 roky a teraz investoval 70 000€ a tiež mu ich nevyplatili .. len ich ma furt na tom učte ale ked si ich chce poslať tak nevyplácajú čiže niečo sa tam stalo bud je to dočasné pokiaľ sa veci urovnajú alebo je to koniec .., no každopádne by som bol rád keby je to len dočasne 🙂 takýto pasívny príjem nenájdete len tak .. ale podvod to určite nieje no len nevieme čo bude dalej kedže nevyplacajú peniaze na teraz …

    • Admin napsal:

     Proč myslíte, že to není podvod? Protože v minulosti vyplácely? Není to dočasné, podvod skončil.

    • Honza napsal:

     Napsali neco ve smyslu, ze prechází na nový system, ze budou vyplácet, ale podle mě je to blbost a podvod. Jen dalsi letadlo, co nas stalo hodne penez 🙁

 4. Bezpečař napsal:

  K vyplacení investice je zapotřebí ověření OP, který musí být naskenovaný (vyfocený) a ověřený u nich na portálu. Jak se stavíte k tomuto ? Chápu, že je to klasický postup, co se týče sázkařských kanceláří je nutno ověřit věk a majitele účtu. I zde to beru asi jako potřebnou věc k ověření, jen nejsem úplně obeznámen s riziky, kdy se dostane scan vašeho OP do rukou neznámého člověka. Pravdou zase je, že pokud někdo v dnešní době bude chtít vytvořit falešný OP, tak to nebude až tak těžké. Co si o tom myslíte ? Poskytnout OP či nikoliv?

  • Admin napsal:

   Já bych do toho nešel. Pochybuji, že vám v této fázi ještě něco vyplatí. Co se týče zneužití OP, to riziko je vždy a všude. O jakou částku má jít?

   • Bezpečař napsal:

    No co se týče vyplacení, toho se nebojím. Několik dost dobrých přátel na první verzi projektu fungovalo poměrně dlouhou dobu, vždy jim byl vyplacen odpovídající zisk. Ačkoliv všichni si uvědomujeme rizika pádu projektu, až podezřele vydržela první verze s tím, že když ohlásili konec, nechali dojet veškeré aktivní podíly. Za mně velmi pozitivní reakce. Já osobně funguji s touto srandou zhruba 3/4 roku. Zatím jsem vždy reinvestoval a tak neřešil otázku ověření OP. Vždyť nikdo kromě státního orgánu ČR nemá nárok na předložení OP. Momentálně tam mám zisk v řádu desítek tisíc, to mi však za případné exekuce z půjček nestojí. Přesto se mi nechce tam nechat peníze na pospas. Takže řeším otázku zda si nevyhádat nějaký méně zranitelný doklad jako je ŘP nebo zneužitelnost OP. Váš názor ?

    • Admin napsal:

     Je to na vás. Já vám radit nebudu.

    • Miki napsal:

     Alibisto… radíš tam nechodit, ale jiné rady nedáváš… umíš i něco jiného vůbec?

    • Admin napsal:

     Nejsem poradce, já nikomu neradím. Kdo chce ať se klidně zaregistruje. Já jsem jen napsal recenzi a svůj názor na tento PODVOD.

 5. Neprezradim napsal:

  Projekt webet4you končí! Avšak pripravuje EvisionTeam ďalšie projekty vrátene webet4you 2.0! A taktiež sa dá investovať do iných projektoch (viď. moj predošlý komentár) No ponziho schéma by to mohla byť pretože znovu Robert Schmalohr je znovu zadržaný a vyšetrovaný.
  http://www.phnompenhpost.com/national/german-investor-deported-suspected-pyramid-scheme

 6. Neprezradim napsal:

  Evision ponúka investície nielen na tieto „isté“ stávky čo je podla mna úplna kravina (robil som v kancelárii vo stávkovej kancelárii, viem ako to tam majú ošetrené) ale aj iné napríklad do ich banky alebo do zvukového štúdia (Sound Factory) alebo na tvorbu filmov, alebo do ich firmy. Sú projekty do ktorých sa nedá už investovať (kde už vyzbierali koľko chceli) napríklad nočný klub Valentino’s alebo na „GameStation social lounge“. Neviem, nemám moc už dobrý pocit z celej firmy aj z dôvodu tej správy čo pridal Martin Švehla a taktiež z toho lebo viem, že ako to má zabezpečená stávková kancelária (pochybujem že v Ázii alebo v Afrike nemajú ani nejaké drobné opatrenie) a nehovoriac o tom že teraz zaviedli maximálny výber, čo nemusí byť iba problémom iba že sú preťažené bitcoin platby ale aj preto aby mali z čoho vyplácať drobných investorov…

 7. Martin Švehla napsal:

  Jo a jinak kolega z Německa pode mnou sem postnul článek z roku 2016, který se objevil v německých médiích a týkal se právě projektu Webet4you a jeho vyšetřování policií právě z důvodu podezření pyraidové hry. Jsou to téměř už dva roky a projekt vesele pracuje dál. Policie žádný podvod neodhalila.

 8. Martin Švehla napsal:

  Já si tedy nemyslím, že by to tohle měla být nějaká pyramida či ponziho schéma. Přece jen ta společnost E-Vision už funguje téměř dvacet let a zatím neměla žádný problém. To mi přijde jako dostatečně dlouhá doba pro důvěryhodnost nějaké společnosti. Zároveň je tato firma dohledatelná na internetu stejně jako její hlavní představitel. Je to reálná osoba s pravým jménem a to už cosi znamená 🙂 Většina podvodných projektů slibující vysoké zúročení se buď vykazuje absolutní anonymitu, nebo vystupuje pod falešnými jmény a končí tak během roku. Tento projekt však už funguje tři roky a to je na potenciální letadlo už docela dost. Pokud to je podvod, tak by se měl zhroutit v nejbližší době.
  Dále je třeba připomenout, že všechny ostatní projekty společnosti fungují už řadu let. Pokud by se projekt Webet4you ukázal jako podvodný, zkrachovaly by tím všechny ostatní projekty této firmy. To si snad nemůžou dovolit.
  A ještě jedna věc na obhajobu této společnosti- na internetu jsou dohledatelné vyjádření bývalých zaměstanců této firmy, kteří se dělí o své zkušenosti s prací pro ni. Jsou vesměs celkem pozitivní. Otázka je, nakolik jsou ta vyjádření autentická.
  Ale současně přiznávám, že to procento úroku mi přijde podezřele vysoké 😉 Moc se v sázkách neorientuju, takže si nedokážu dost dobře představit, kolik sázek by museli podstoupit, aby dosáhli takových zisků, aby zaplatili investorům jejich úrokya bonusy a aby si ještě nechali něco sami pro sebe. Prostě muselo by to být opravdu hodně, jedna sázka za druhou. Neříkám, že je to nemožné, ale museli by na to mít nějaký opravdu vymakaný software a systém. Ale budiž.
  No a taky ten affiliate systém, který má tuším více než 10 úrovní, to je taky na pováženou.
  Ale já bych do toho projektu klidně šel, jen tak na vyzkoušení. Hodit tam nějakou rozumnou částku, dostatečně vysokou na zájimavé zúročení a zároveň takovou, která by mě nepoložila v případě ztráty. Tři měsíce na uzamčení vkladu není zas tak dlouhá doba. A pak už jen každé tři měsíce reinvestovat čistý zisk.

 9. James napsal:

  Webet4you is ran my notorious criminal Robert Schmalohr who is wanted by police in Germany and Thailand. If you invest your money you will lose it all

  https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&tl=en&u=https%3A%2F%2Fwww.presseportal.de%2Fblaulicht%2Fpm%2F4971%2F3373899

 10. K5K5 napsal:

  Dobrý den, mám dotaz, pro registraci ve webet4you, je nutné ofotit občanský průkaz a ještě potvrdit adresu jedním z dokladů: faktura za elektřinu,za mobil nebo bankovní výpis, co si o tom myslíte? Nemůžou údaje zneužít? A vzít si na vás online půjčky??? Mají o vás prakticky všechny informace: telefon, adresu, email, občanku, a ještě od někoho, kdo zvolí jako potvrzení adresy i výpis z účtu…Děkuji za odpověď

  • Admin napsal:

   Nejsem si jistý, ale řekl bych, že můžou.

   • K5K5 napsal:

    Vy máte zkušenosti s investováním přes internet, je to standartní postup registrace?? Chtějí tyto doklady i jinde? Proč tyto informace chtějí??

    • Admin napsal:

     Ano, mám zkušenosti s podobnými projekty. I ty vyžadovaly kopii občanského a další věci.
     Na internetu je to zcela běžný postup, dokonce i sázkové kanceláře vyžadují od vás tyto věci. Hlavně když vyhrajete a požádáte o výplatu – převod peněz.
     Jde jen o to, zda je společnost, jejíž svěřujete své údaje, seriózní, nebo podezřelá. U Webet4you je podezřelé už jen to, že nemá od ČNB licenci k poskytování investičních služeb, a tedy nikdo nemá nad nimi dohled. A bůh ví, jak zacházejí s údaji svých partnerů/investorů.

 11. Lucazz napsal:

  Dobrý den , v tomto článku chybí dost základní informace a to že fungují na asijském trhu. A rozdíl to je obrovský . My jsme tu zvyklý na limity sázek v Evropě po pár výhrách , ale Asie a Afrika takto nefungují . Jsou úplně jiné limity , nedochází k blokacím účtu atd. Na jednom tipu Sure bets uděláte zhruba 10% výnosu. Kolik za 98dní? Obrovské množství % a proto není problém vyplácet pokaždé 48% . Kdyby se jednalo o ponzi tak vyplácí různě a klidně jen 12garantovaných. Ale od začátku nebyl jediný podíl co by byl zhodnocený za méně než 48% .Zároveň u každého ponzi musíte vodit lidi aby jste měli zhodnocení,zde to tak vůbec není. Vše frčí skvěle a vyhlídky jsou ještě lepší .
  Dále autor článku píše že Sure bets si může dělat každý sám a nepotřebuje prostředníka. Ale kdo má čas vyhledávat si sám sure bety nebo si platit programy a hlavně má velký kapitál aby sure bets mělo smysl ? Tady stačí 50e. a s tím na sázkovce nic nezmůžete.

  EDIT ADMINA: mrzí mě to, ale reklamu mažu.

  • admin napsal:

   Dobrý den,

   díky za váš názor, ale nepřesvědčili jste mě o opaku. Žádné sázkové kanceláře či už v Evropě, v Asii nebo Africe se nenechají okrádat o miliony eur. A když bude ve Webet4you registrovaných milion lidí, budou muset vydělat stamiliony. Nemožné. Z mého pohledu to je Ponziho schéma a velká část peněz pochází od dalších investorů.

   Mýlíte se, vodit lidi musíte při pyramidě/ MLM, při Ponziho schématu to není nutné. Brzy zveřejním článek, jaký je rozdíl mezi Ponziho schématem, pyramidou a MLM.

   Souhlasím akorát s tím posledním úsekem, sure bet se bez pořádného kapitálu dělat nedají. V tomto má Webet4you výhodu.

   Mimochodem, máte nějaké důkazy, že vůbec zhodnocují peníze sázkami? Nebo jen věříte jejich slovům. Víte potvrdit, že 100% jejich zisků pochází ze sázek?

   • Lucazz napsal:

    Dobrý den , zkuste mi tedy logicky vysvětlit jak sázkovka pozná že je okrádána ? V typu sure bet na té dané sázkovce jednou vyhrajete , jednou prohrajete , protože protiklad byl vsazený zase jinde . Když to děláte chytře k blokaci nikdy nedojde a vypadáte jako obyčejný tipér . 😉

    • admin napsal:

     Nejsem bookmaker, takže nevím. Říkám jen z vlastní zkušenosti. Musí mít na to nějaký algoritmus. Pokud to dělá člověk šikovně, možná na to nepřijdou. Nicméně, kdo ví, jak to dělá Webet4you a zda vůbec zhodnocuje peníze na sure bets.

    • Zbynek napsal:

     Ja jsen tam 8 měsiců a vydělalo mi to 500tis a už ted jen točim zisk a jsme spokojen. Strach byl velky ale když vim že to co investuji o to přijdu nevadi mi to svoji investici už mam doma a vydělěk take takže jsem spokojen mam každy měsic cca 3000euro přivydělek ke sve praci a zatím to funguje.

    • Miki napsal:

     Na toto už se vám Admin neozve… on umí jen kritizovat. Ale jak mu řeknete, že jste tam a že to funguje… vzali jste mu vítr z plachet… toto on slyšet nechce. 🙂 Díky tomu je tu za hlupáka… kerým beztak je.

    • Admin napsal:

     Píšu snad někde v článku, že se na tomto podvodu nedá vydělat? Ti co přišli mezi prvními, a dotáhnou do tohoto podvodu mnoho lidí, určitě něco vydělají.

    • Hhh napsal:

     Zadna sazkovka vas nenecha vsadit miliony eur. Osobne jsem sazel a casto byval problem vsadit 10tis kc. Je to 100% letadlo, otazka je jak dlouho poleti

    • Marek napsal:

     K tomu drobná poznámka…sice je pravda, že valná většina sázkových kanceláří má nastaveny limity na sázení, ale jen tak na zamyšlenou…pročpak si asi WeBet4You bere od všech investorů kopie průkazů totožnosti apod.? Neříkám, že by to bylo zcela „košér“ jednání, ale registrovat tolik lidí do sázkových kanceláří a sázet skrze ně by řešilo nemálo zmíněných problémů.

    • marek napsal:

     tiez si myslim to iste 🙂 existuju algoritmy na rozdiel medzi stavkami zahrana to cca 50 stavkovych kancelarii a ak maju tim ludi,ktory sa o to stara tak sa da aj na live zapase vyhrat 10-15 percent a to za par minut. Takze ak maju tim ludi,ktory sa im o to stara tak je to sposob neobmedzeho zisku pokial maju nato cas a peniaze a to asi maju. zatial som snimi zarobil len par tisic,ale potesilo 🙂 som tu kratko

   • Deo napsal:

    Zdravím kluci.

    Velice mne toto téma zajímá, kolega šel do téhle srandy za 160tis. Kč s tím, že je to tutovka a že má osobní kontakt s prvními lidmi co do tohohle projektu v rámci naší republiky šli jako první. Už peníze otáčí potřetí a doufá.

    Já vím o letadle své a nevěřím tomuhle projektu, přesto jsem začal tuhle hru hrát se vkladem 30tis. Kč a i když se nejedná o významnou investici, tak i přesto to mohou být vyhozené peníze a to já dělám nerad.

    • Pepe napsal:

     Ano presne jak popisujete. Pokud si clovek po 3 mesicich vezme vklad zpet a dale reinvestuje jen zisky muze byt v pohode. Osobne jsem v projektu rok a vse funguje a generuje krasne finance.

    • Pája napsal:

     Dobrý den, jak Vám investice dopadly? Kolega to otáčí potřetí ve virtuálním účtě, nebo už peníze reálně vybíral a směnil na jinou reálnou měnu? – tedy dokončení investice
     Děkuji

   • Vilma napsal:

    Mám peniaze v peňaženke webetu a čakám na nich rok. Pred týždňom sa mu odrazu zjavili v inej peňaženke so statusom vyplatené. Nik mi neodpisuje, ti ktorí mi Weber zriadili neodpovedaju, myslím že som prišla o peniaze

  • Jirka napsal:

   Proč by to měla být reklama…. 🙂 pán jen píše jak to funguje… Většina lidí nikoho dál nevodí, a výplaty podílů jim chodí pravidelně… Takže proč mluvíte o reklamě, když vy tu podáváte nesprávné informace, navíc majitel firmy je dohledatelný, neschovává se a firma jako taková, nedělá jen sure bets sázení… a mají i nadační fond…

Leave a Reply