Marketagent – průzkum trhu na internetu

Marketagent je společnost, která za rok vykoná více než 800 studií.

Na trhu existuje vícero společností, které se věnují průzkumům trhu. Mezi ně patří také Marketagent. Kromě toho, že vykonává průzkum trhu na internetu, poskytuje také možnost drobného výdělku. Stejně jako u společnosti Český národní panel, také s Marketagentem mám velmi dobré zkušenosti. V této recenzi se na společnost Marketagent podíváme podrobněji, řekneme si něco o podmínkách registrace, kdo se může zapojit do vyplňování dotazníků, jaké jsou odměny za vyplňování, no a na závěr napíšu i něco o mých zkušenostech.

 

Stručná charakteristika

Marketagent je společnost, která uskutečňuje více než 800 studií za rok a dennodenně do její databáze přibývá přibližně 400 nových členů. Na to, aby tyto průzkumy mohla realizovat, potřebuje takzvané anketáře – tedy lidi, kteří budou odpovídat na zadané otázky. A právě to je možnost, jak si můžete vydělat. Ptáte se, co pro to potřebujete udělat? Stačí se jednoduše zaregistrovat na stránce marketagent.com. Po registraci vás společnost bude kontaktovat e-mailem, stejně jako pokaždé když bude potřebovat vaše služby. Musím však upozornit, že jde o nepravidelné kontaktování, protože anketový vzorek se vždy mění podle toho, o jakou anketu jde. Určitě vás bude zajímat, kolik času vám zabere vyplnění dotazníku. Určit přesný časový údaj je však dost náročné, protože každý internetový dotazník má jinou délku. Některé jsou delší, jiné kratší.

 

Registrace a vyplácení

Určitě vás potěší skutečnost, že Marketagent vás nebude zavazovat žádnými vstupními poplatky. Registrace je zdarma. Systém vyplácení je též propracovaný. Za vyplnění, resp. účast v internetové anketě, se na váš účet připíší bonusové body. Tyto body mají samozřejmě finanční hodnotu – 100 bodů představuje 27 Kč. Na začátku dokonce dostanete 150 bonusových bodů jen za registraci. Počet bodů za jeden vyplněný internetový dotazník se určuje podle toho, jak byl časově náročný. Tedy, lidově řečeno, čím více otázek dotazník má, tím víc času u něj strávíte a samozřejmě dostanete také více bodů. Pokud máte na svém kontě dostatek bodů, můžete si je na výměnné burze vyměnit za peníze, které vám přijdou na účet. Nebo je jednoduše můžete využít na nákup produktů a služeb z nabídky partnerů Marketagentu. Výměna bodů je možná kdykoliv. Pokud však půjde o hodnotu menší než 400 Kč a svoji odměnu budete chtít poslat na bankovní účet, bude vám účtován poplatek ve výši 27 Kč. Všechny možnosti, jak můžete využít své vydělané peníze, máte řádně vypsané na výměnné burze.

 

Že se jedná o solidní společnost, která s respondenty jedná narovinu, ukazuje to, že již v e-mailu s nabídkou na vyplnění dotazníku jste vždy zároveň informování také o odměně. Potom je už jen na vašem zvážení, jestli daný dotazník vyplníte nebo ne. Zároveň všechny vaše osobní údaje podléhají ochraně a nejsou poskytovány žádným třetím stranám. Jakmile se ze systému chcete odhlásit, tedy chcete ukončit svou aktivní činnost, můžete tak udělat na hlavní stránce. Na závěr ještě dodávám, že vaše údaje je potřeba obnovovat pokaždé, kdy nastane nějaká změna. Například po uzavření manželství byste měli aktualizovat pole „stav“ ve vašem profilu, protože po této změně můžete zapadat do jiných cílových skupin.

 

Moje zkušenosti

Moje zkušenosti s touto společností jsou více než pozitivní, už přes rok s ní spolupracuji a vždy mi spolehlivě vyplácí za vyplněné dotazníky. Doposud jsem s nimi nemusel řešit ani jeden problém, na rozdíl od jiných společností, které se také věnují průzkumu trhu vyplňováním anket a dotazníků. Jediná věc, která mi dělá vrásky na čele, je nižší počet dotazníků a anket než v minulosti. Snad se to ale v budoucnosti zlepší.

 

Po registraci si nezapomeňte vyplnit svůj profil a také profilové dotazníky (v sekci “Typifikation” by vám měly postupně přibývat mini dotazníky. Za ty peníze nedostáváte, možná ve výjimečných případech). Na jejich základě budete zváni do průzkumů. Pokud je nevyplníte, může se stát, že vám nepřijde ani jedna nabídka.

 

Určitě nejde o podvod. Nemusíte mít obavy z toho, že by vám někdo domů posílal nějaké nežádoucí produkty nebo že by vám volali nějací prodejci. Za tu dobu, co jsem u společnosti Marketagent zaregistrovaný, jsem nic takového nezpozoroval. Co dodat? Marketagent považuji za jednu z nejserióznějších společností, které působí v oblasti výdělku na internetu. Registrovaným tazatelům vyplatí každý rok přes  50 milionů korun. Proč si z tohoto “koláče” neukrojit kousek pro sebe?

 

Registrační link do společnosti Marketagent.

 

Podobných společností jako marketagent.com  je na trhu více, v článku seznam společností věnujících se internetovému průzkumu trhu najdete pár dalších.

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete nějaké zajímavé informace k tématu.

Už jste se někdy setkali se zmiňovanou společností? Pokud ano, budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MichalAdamAdminHonzik01 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Dobry den. Kolik se da timto dotaznikem mesicne zhruba vydelat? Jsou to radove desetikoruny a nebo se da dostat treba na castku pres 500kc? Dekuji

Adam
Host
Adam

Uz dlouho mi neprisel dotaznik…

Honzik01
Host
Honzik01

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat, od kolika let je možná registrace do marketagent? Je mi 16 a nikde jsem nenašel tuto informaci. Děkuji.

Honza