Marketagent – jak si vydělat vyplňováním dotazníků?

Marketagent je společnost, která za rok vykoná více než 800 studií.

Existuje vícero společností, které se věnují průzkumům trhu. Mezi ně patří také Marketagent. Kromě toho, že vykonává průzkum trhu na internetu, poskytuje také možnost drobného výdělku. V této recenzi se na společnost Marketagent podíváme podrobněji, řekneme si něco o podmínkách registrace, kdo se může zapojit do vyplňování online dotazníků a jaké jsou odměny za vyplňování. Na závěr napíšu něco o mých zkušenostech a přidám i pár tipů, jak dostávat více pozvánek na průzkum a dosáhnout tak vyšší výdělek.

 

Článek byl aktualizován v srpnu 2021.

 

Stručná charakteristika

Marketagent je společnost, která uskutečňuje více než 800 studií za rok a dennodenně do její databáze přibývá přibližně 400 nových členů. Na to, aby tyto průzkumy mohla realizovat, potřebuje takzvané anketáře – tedy lidi, kteří budou odpovídat na zadané otázky. A právě to je možnost, jak si můžete vydělat.

Ptáte se, co pro to potřebujete udělat? Stačí se jednoduše zaregistrovat na stránce marketagent.com. Registrovat se můžete i prostřednictvím Facebooku, Apple či Google, což vám zabere jen pár vteřin.

Po registraci vás společnost bude kontaktovat e-mailem, stejně jako pokaždé když bude potřebovat vaše služby. Musím však upozornit, že jde o nepravidelné kontaktování, protože anketový vzorek se vždy mění podle toho, o jakou anketu jde.

Určitě vás bude zajímat, kolik času vám zabere vyplnění dotazníku. Určit přesný časový údaj je však dost náročné, protože každý internetový dotazník má jinou délku. Některé jsou delší, jiné kratší.

 

Výplata – kdy a kde si můžete nechat vyplatit vydělané peníze?

Určitě vás potěší skutečnost, že Marketagent vás nebude zavazovat žádnými vstupními poplatky. Registrace je zdarma. Systém vyplácení je též propracovaný. Za vyplnění, resp. účast v internetové anketě, se na váš účet připíší bonusové body. Tyto body mají samozřejmě finanční hodnotu – 100 bodů představuje 25 Kč. Na začátku dokonce dostanete 100 bonusových bodů jen za registraci. Počet bodů za jeden vyplněný internetový dotazník se určuje podle toho, jak byl časově náročný. Tedy, lidově řečeno, čím více otázek dotazník má, tím víc času u něj strávíte a samozřejmě dostanete také více bodů.

Pokud máte na svém kontě dostatek bodů, můžete si je na výměnné burze vyměnit za peníze, které vám přijdou na bankovní účet, případně na elektronické peněženky Paypal a Skrill. Nebo je jednoduše můžete využít na nákup produktů a služeb z nabídky partnerů Marketagentu. 

Výměna bodů je možná od hodnoty 1000 bodů, což představuje 250 Kč. Peníze vám dorazí na váš PayPal či Skrill účet do 3 dnů.

Pokud si chcete poslat výplatu na bankovní účet, postačí vám pouze 500 bodů tj. 125 Kč. Je však třeba počítat s tím, že při převodu v hodnotě pod 400 Kč vám bude odečtena částka 25 Kč jako poplatek za zpracování transakce. Všechny možnosti, jak můžete využít své vydělané peníze, máte řádně vypsány na výměnné burze.

 

Další zajímavosti

Že se jedná o solidní společnost, která s respondenty jedná narovinu, ukazuje to, že již v e-mailu s nabídkou na vyplnění dotazníku jste vždy zároveň informování také o odměně. Potom je už jen na vašem zvážení, jestli daný dotazník vyplníte nebo ne. Zároveň všechny vaše osobní údaje podléhají ochraně a nejsou poskytovány žádným třetím stranám. Jakmile se ze systému chcete odhlásit, tedy chcete ukončit svou aktivní činnost, můžete tak udělat na hlavní stránce.

Na závěr ještě dodávám, že vaše údaje je potřeba obnovovat pokaždé, kdy nastane nějaká změna. Například po uzavření manželství byste měli aktualizovat pole „stav“ ve vašem profilu, protože po této změně můžete zapadat do jiných cílových skupin.

 

Tipy, jak dostávat více dotazníků a maximalizovat výdělek

 • Poctivě si vyplňte registrační údaje. Za to peníze sice nedostáváte, ale na základě těchto údajů systém určí, zda jste vhodný kandidát na účast v placeném průzkumu.
 • Vyplňte profilové a dodatečné dotazníky. V kategorii „Rozšíření profilu“ máte možnost rozšířit svůj profil o dodatečné dotazníky, čímž získáte větší šanci, že pozvánku na připravovaný průzkum pošlou právě vám. Některé takové dotazníky jsou neplacené a slouží pouze k rozšíření profilu, jiné jsou placené.
 • Kolotoč – průzkumu. Pokud jste nespokojeni s počtem online dotazníků, které vám chodí na email, doporučuji sledovat sekci „Průzkum – karusel„. Najdete v ní další průzkumy. Ty se střídají poměrně rychle, proto byste měli navštěvovat tuto kategorii pravidelně, ideálně každý den.
 • Aktivujte si zprávy v prohlížeči. V kategorii „Notifikace“ můžete aktivovat možnost „Oznámení prohlížeče„, aby vám pozvánky k účasti na ankety chodily formou push zpráv. Tyto zprávy bude zobrazovat váš prohlížeč. Nemusíte mít dokonce ani puštěnou stránku Marketagent.com, stačí, když budete mít otevřený prohlížeč a aplikace vás upozorní na nový průzkum. Je to výborná pomůcka.
 • Používejte aplikace od Marketagent. S touto aplikací vás bude společnost, kromě běžných průzkumů, zvát i na malé mikroúkoly. Ty budete moci vyřídit samozřejmě pohodlně ze svého smartphonu. Vše potřebné najdete v sekci „Notifikace„.
 • Aktualizujte své údaje. Při každé i sebemenší změně ve vašem životě vám doporučuji aktualizovat si svůj profil. Může to být další příležitost, jak dostávat více pozvánek.

 

Jako člen komunity Marketagent můžete projít několika úrovněmi kariérního žebříčku. Od „Rookie-agenta“, přes „Special-agenta“ nebo „Super-agenta“ až po „Market-agenta“. Čím aktivnější jste na platformě Marketagent, tím vyšší je vaše pozice v komunitě.

Na cestě k nejvyšší úrovni najdete ve svém účtu pod položkou „Uživatelský účet – Moje úspěchy“ užitečné tipy, které vám pomohou postoupit výše.

Čím vyšší pozice dosáhnete, tím více a lépe ohodnocených dotazníků budete dostávat.

 

Moje zkušenosti

Moje zkušenosti s touto společností jsou více než pozitivní, už přes 3 roky s ní spolupracuji a vždy mi spolehlivě vyplácí za vyplněné dotazníky. Doposud jsem s nimi nemusel řešit ani jeden problém, na rozdíl od jiných společností, které se také věnují průzkumu trhu vyplňováním anket a dotazníků. Jediná věc, která mi dělá vrásky na čele, je nižší počet dotazníků a anket než v minulosti. Snad se to ale v budoucnosti zlepší.

 

Jak jsem již zmiňoval výše, po registraci si nezapomeňte vyplnit svůj profil a také profilové dotazníky (v sekci „Rozšíření profilu“ by vám měly postupně přibývat mini-dotazníky. Za ty dostáváte peníze jen ve výjimečných případech). Mně tu ale momentálně svítí 3 dotazníky na vyplnění, o kterých jsem ani nevěděl a z toho 2 jsou placené. Na základě nich vás budou zvát do průzkumů. Pokud je nevyplníte, může se stát, že vás do žádného průzkumu nepozvou.

Také vám doporučuji aktivovat si oznámení prohlížeče. Ten vás vždy upozorní na nový průzkum. Nemusíte tedy ani nějak často sledovat e-mailovou adresu, stačí mít otevřený prohlížeč a budete dostávat upozornění na nové příležitosti.

Určitě neprohloupíte ani aktivací aplikace od Marketagent ve svém smartphonu.

 

Jen těmito 3 výše zmíněnými „vylepšeními“ mi narostl počet pozvánek na průzkum o 100 %.

 

Pár slov na závěr

Určitě nejde o podvod. Nemusíte mít obavy z toho, že by vám někdo domů posílal nějaké nežádoucí produkty nebo že by vám volali nějací prodejci. Za tu dobu, co jsem u společnosti Marketagent zaregistrovaný, jsem nic takového nezpozoroval.

Co dodat? Marketagent považuji za jednu z nejserióznějších společností, které působí v oblasti výdělku na internetu. Registrovaným tazatelům vyplatí každý rok přes  50 milionů korun. Proč si z tohoto „koláče“ neukrojit kousek pro sebe?

 

Registrační link do společnosti Marketagent.

 

Podobných společností jako marketagent.com  je na trhu více, v článku seznam společností věnujících se internetovému průzkumu trhu najdete pár dalšíchRegistrace do více společností = více dotazníků na vyplňování = vyšší výdělek.

 

V tomto článku najdete návod, jak se zaregistrovat na PayPalu a jak si přeposílat vydělané peníze na bankovní účet.

 

Pokud hledáte návod, jak si založit Skrill účet, překlikněte se zde.

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete nějaké zajímavé informace k tématu.

Už jste se někdy setkali se zmiňovanou společností? Pokud ano, budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

7 Responses to “Marketagent – jak si vydělat vyplňováním dotazníků?”

 1. Jana napsal:

  Informace v tomto článku už nejsou aktuální – dnes vám dají už jen 100 bodů za registraci. Volbu výplaty na účet jsem nenašla, pouze do elektronické peněženky peněženky Paypal a Skrill.

 2. Michal napsal:

  Dobry den. Kolik se da timto dotaznikem mesicne zhruba vydelat? Jsou to radove desetikoruny a nebo se da dostat treba na castku pres 500kc? Dekuji

 3. Adam napsal:

  Uz dlouho mi neprisel dotaznik…

 4. Honzik01 napsal:

  Dobrý den
  Chtěl bych se zeptat, od kolika let je možná registrace do marketagent? Je mi 16 a nikde jsem nenašel tuto informaci. Děkuji.

  Honza

Leave a Reply