Návod na Skrill – jak se zaregistrovat a vložit peníze

Logo elektronické peněženky Skrill.

Internetová peněženka. Pokud jste o tomto pojmu ještě neslyšeli, zřejmě byste si měli rozšířit svoje obzory. V dnešním světě plném technologií a internetu je to totiž už v podstatě běžný a zaužívaný termín. Čím dál víc a víc činností se uskutečňuje právě na zmiňovaném internetu. Kromě surfování na sociálních sítích nebo sledování filmů a videí se naší každodenní činností stalo také online nakupování. Ať už jde o různé menší e-shopy nebo o obrovské řetězce jako jsou AliExpress, eBay nebo Amazon, každý z nás už takový způsob nakupování aspoň jednou využil.

 

Myslím, že by nebylo překvapivé, pokud by takový způsob obstarávání zboží nahradil kamenné prodejny úplně, ale zatím nepředbíhejme.

Právě s online nákupy a různými jinými společnostmi, které vyžadují online platby, se do povědomí dostali také takzvané internetové peněženky. Jednou z těch známějších je také peněženka Skrill, které budou věnované následující řádky.

 

Co je vlastně internetová peněženka? K čemu mi bude něco takového dobré? Je to bezpečné? Je to výhodné? Na tyto a ještě mnoho dalších otázek se tento článek pokusí najít odpovědi.

 

I když jsem se elektronickým peněženkám už v krátkosti věnoval, v tomto článku bych se chtěl zaměřit výhradně na online peněženku Skrill. Vytvořit užitečný manuál, resp. návod, jak se zaregistrovat, jak vložit peníze na Skrill účet a jak si poslat peníze ze Skrillu na váš bankovní účet.

 

Co je to Skrill

Skrill je známá, i když v našich končinách méně rozšířená, internetová peněženka, která funguje od roku 2001 a byla „založena“ v Anglii. Pokud vám tento název není známý, je to proto, že Skrill se v minulosti nazýval Moneybookers a sloužil především k hazardním hrám nebo online sázkám. Postupem času však rozšířil své služby a dnes je na úrovni plnohodnotné digitální peněženky, která slouží nejen k hazardním hrám, ale také k online nakupování, k různým aukcím a podobným službám.

Skrill jako internetová peněženka tedy slouží především k vkladu peněz z bankovního účtu a placení různých online služeb, taktéž ale můžete peníze posílat na ostatní Skrill účty nebo nazpět na bankovní účty.

 

V současnosti má Skrill více než 40 miliónů uživatelů, funguje ve více než 200 zemích a umožňuje provádět transakce ve více než 40 měnách. Skrill je nejvíce přirovnávaný k velmi známému PayPalu. Má však několik odlišností a jako každý produkt, má své výhody a nevýhody.

 

Jak funguje Skrill

Tato peněženka funguje skutečně jednoduše, jak také slibuje na úvodní stránce. Velkou výhodou je možnost přepnout si jazyk do češtiny, což anglicky nemluvícím lidem ulehčí práci.

 

Princip Skrillu je velmi podobný PayPalu a ostatním elektronickým peněženkám, proto se tu nebudu velmi rozepisovat. V podstatě si převedete peníze z jiného účtu na svůj Skrill účet, který potom můžete využívat k online zábavě, platbám nebo k dalším transakcím mezi svými známými.

 

Jak a kde se zaregistrovat

Registrace na Skrillu je velmi jednoduchá a hlavně je zdarma, můžete ji najít na tomto linku. Jediné, co budete před registrací potřebovat, je platná e-mailová adresa. Do okének na stránce vepíšete svůj email a  kvalitní heslo, přes které se potom budete přihlašovat. Po kliknutí na tlačítko pokračovat zadáte své osobní údaje a datum narození, které vyplníte pravdivě. Na následujícím obrázku vyberete zemi a jméno (nick). Vybírejte s rozmyslem, protože později se nedá změnit.

 

Jak vypadá úvodní stránka Skrill a kde se dají najít registrační a přihlašovací tlačítka.

 

Dále zadáte svoji adresu, která je potřeba k ověření vaší totožnosti. Nakonec zadáte své telefonní číslo a kliknete na dokončit. Po registraci si můžete vytvořit svůj pin kód.

 

Jak se přihlásit na svůj účet

Po registraci je přihlášení velmi jednoduché. Poté, co se dostanete na úvodní stránku Skrillu, klikněte vpravo nahoře na „přihlásit se„. Potom už jen zadáte svůj e-mail a heslo.

 

Jako ověřit (verifikovat) svůj účet

Abyste mohli ověřit svůj účet a později na něj posílat finanční prostředky, je potřeba přidat do systému kreditní kartu. V horním menu klikněte na „karty a bankovní účty“ a následně „přidat kreditní nebo debetní kartu„. Vepište číslo karty, dobu expirace, CVC kód z druhé strany karty a uložte. V systému se objeví karta, kterou jste přidali. Klikněte na „ověřit“ a znovu vypište CVC kód z druhé strany karty.

K dokončení verifikace karty chybí už jen krůček. Zobrazí se vám upozornění, že vám z bankovního účtu strhnou náhodnou sumu ve výši mezi 1,01 – 2,99 € (nebojte se, po úspěšném ověření se vám tato suma připíše na váš Skrill účet). Zvolte si, jakým způsobem připsanou částku později využijete, jestli na hazardní nebo nehazardní hry a klikněte na „zapsat částku na vrub a ověřit„.

Počkejte jeden až tři dny a přihlaste se na svůj bankovní účet. Měli byste tam najít přesnou částku, která vám byla stržena. Tuto sumu potom zadejte při dokončení ověřování. Hotovo!

 

Jak vložit peníze na svůj Skrill účet

Důležitým krokem k tomu, abyste svůj Skrill účet začali plnohodnotně využívat, je vložit tam peníze. Udělat tak můžete vícero způsoby, jedním z nich je například bankovní převod. Tento způsob je velmi jednoduchý a je k dispozici ve všech zemích. Bankovní převody však musí přijít z bankovního účtu, který je psaný na vaše jméno, a většinou trvají 2-5 pracovních dní. Bankovní převod je bez poplatků.

Další způsob, jak převést peníze na váš Skrill účet je prostřednictvím kreditní karty. Takto je váš vklad okamžitý, ale zpoplatněný 1,9 % z vkládané částky.

 

Návod, jak vložit peníze na váš účet. Na obrázku je několik metod.

 

Další možností jak svůj Skrill dobít, je převod prostředků z jiného Skrill účtu. Ať už za služby nebo například od kamaráda, kterému potom peníze vrátíte „na ruku“. Jak na to? Pokud byste chtěli někomu dobít účet, vpravo uprostřed klikněte na „poslat peníze“ a do zobrazené tabulky vložte e-mailovou adresu příjemce platby a sumu, kterou mu chcete poslat. Nic složitého.

 

Názorná ukázka, jak vybrat peníze ze Skrill a poslat je na bankovní účet.

 

Jak poslat peníze ze Skrillu na bankovní účet

V první řadě je potřeba přidat na Skrill svůj bankovní účet. Opět nic složitého, postup je stejný jako při přidávání kreditní karty. V horním menu klikněte na „karty a bankovní účty“ a následně „přidat bankovní účet„. Zvolte si zemi a vepište IBAN a SWIFT kód. IBAN je 24místný kód, který má každá banka a každý účet charakteristický. Díky tomu Skrill pozná, kam bude platba doručena. Pokud vám IBAN a SWIFT kód nic neříkají, vygooglete si :-).

 

Bankovní účet je přidaný, nyní si na něj už můžete poslat svoje finanční prostředky. Na úvodní stránce vpravo, kde je váš peněžní zůstatek, najdete tlačítko „vybrat„. Klikněte na něj a následně si zvolte metodu. Potom chybí už jen pár formalit a máte hotovo!

 

Poplatky na Skrill účtu

Registrace je bezplatná, ale některé z dalších transakcí budou vyžadovat určité poplatky. Jejich seznam je zveřejněný na úvodní stránce, když po registraci kliknete na tlačítko vpravo nahoře. Nyní vám uvedu krátký seznam základních poplatků (příp. věcí, které jsou zdarma), které Skrill ukládá.

 • Registrace – zdarma,
 • používání peněženky online u společností, které akceptují Skrill – zdarma,
 • vkládání peněz na Skrill účet – zdarma, výjimečně malé poplatky (Bitcoin: 1 %, Fast Bank Transfer: 1,50 %, Neteller: 3 % atd.),
 • příjem peněz na Skrill – zdarma,
 • za výběr peněz z bank z primárních bankovních účtů – 5,50 €,
 • výběry kartou Skrill z bankomatu – 1,75 %,
 • posílání peněz na jinou Skrill peněženku – 1,9 % z odeslané částky, max. 20 eur,
 • přepočet měny – pokud transakce zahrnují jinou měnu, Skrill si účtuje poplatek ve výši 3,99 %,
 • používání Skrill účtu – zdarma, pokud jste posledních 12 měsíců aktivní, jinak je poplatek 3 € měsíčně.

 

Jak platit Skrill účtem

Aby byl tento návod kompletní, zaměříme se také na to, jak přes Skrill platit. Při placení na online stránkách nebo u hazardních her je potřeba si všímat, zda poskytovatel akceptuje platbu přes Skrill. U sázkových kanceláří by to neměl být problém, horší je to s online obchody (e-shopy). Tyto málokdy povolují platbu Skrillem. Jak to zjistíte? Při objednávání zboží přes internet, resp. při způsobu platby (osobní odběr, dobírka, bankovní účet atd.), byste měli natrefit na ikonu Skrill peněženky (pokud to tak není, dotyčný obchodník zřejmě takovou možnost platby neakceptuje). Klikněte na ikonu a automaticky vás to přesměruje na úvodní stránku Skrillu. Pomocí e-mailu a hesla se přihlásíte na svůj účet a zaplatíte. Pokud by se stalo, že by na vašem Skrill účtu nebyl dostatek financí, zbytek se automaticky převede z vaší kreditní karty.

 

Druhou možností je zaplatit převodem z jednoho Skrill účtu na druhý. Tyto peníze budou převedeny okamžitě, bez čekání. Stačí jen zadat e-mailovou adresu Skrill účtu příjemce, vyplnit požadovanou sumu a máte hotovo! Příjemce na druhé straně svoji platbu hned uvidí.

 

Pár slov na závěr 

Jak jsem již zmiňoval, každá peněženka má svoje výhody a nevýhody a na internetu najdete mnoho různých recenzí. Pokud váháte, zda si Skrill účet založit, je to jen na vás. Nejvíc se vám to asi vyplatí, když plánujete hrát hazardní hry, obchodovat na burze nebo sázet online, ale možná se vám Skrill osvědčí také při nakupování a ostatních činnostech. Já osobně využívám při nakupování v online obchodech jinou peněženku – PayPal.

 

V každém případě, internetová peněženka je velký a hlavně bezpečný pomocník, u kterého neriskujete žádný únik bankovních údajů, a jednoznačně byste jí měli dát šanci. Ulehčí vám to váš online život.

 

Navštívit web Skrill.com.

 

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Potom se zkuste podívat také na diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací na toto téma.

Přišli jste už někdy do kontaktu s Skillem? Budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete svoje vlastní zkušenosti.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

5 Responses to “Návod na Skrill – jak se zaregistrovat a vložit peníze”

 1. Marie Danielova napsal:

  Dobrý den, vložila jsem z paysafecard na muj skrill ucet penize a chtela bych je ted ze skrill uctu poslat na ucet ktery neni muj.jak to mam udelat

 2. Pavel napsal:

  Zdravím, chci se zeptat když mě kamarád pošle bitcoin že skrillu naemail s tím že si k němu později vytvořím skrill, jak postupovat dál po ověření, op, atd. Nemám provést nějakou volbu či aktivitu?

 3. skrill si za neaktivní učet učtuje 5e tedy 128kc cca zajímá mě když jsem deaktivoval učet tedy přišel mi email že je uzavřen a je tam 100kč na tom učtě tak mě zajímá zda mě muže skrill dostat do dluhu do – za tyto poplatky ?

 4. Dominik napsal:

  Zajímá mě, zda jsem skrill učet deaktivoval přišel mi email že je muj učet uzavřen a mám tam 100 kč které nejdou vybrat a nechci to nijak řešit ten výběr jedná se mi o to zda mi po pul roce nebo po roce muže skrill posílat poplatky že bych se dostal do – a potom platil nějaké uroky za poplatky ?

  Neaktivita účtu:

  • Pokud jste se nepřihlásili více než 6 měsíců, tak poplatek 5 €.

Leave a Reply