Brigáda z domova na Facebooku a Instagramu – nabídka práce

Sprichst du deutsch? Pokud ano, to nejdůležitější pro tuto práci splňujete a můžete získat nový přivýdělek ve firmě najdimazlicka.cz. Společnost, která pomáhá majitelům zvířat při jejich útěku nebo ztrátě plánuje rozšířit své působení i mezi německy mluvící zákazníky z Německa, Rakouska nebo Švýcarska. Vy jim pomůžete s reklamními kampaněmi na sociálních sítích, aby se o firmě dozvědělo co nejvíce lidí. Celý pracovní kolektiv je zvyklí pracovat z domova a být dostupný on-line, stejnou možnost budete mít i vy.

Za měsíc práce si můžete do svého finančního rozpočtu přidat až 14 000 korun.

Náplň práce:

  • tvorba a spouštění reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu,
  • komunikace se zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska,
  • vytváření digitální grafiky.

Požadují:

  • stoprocentní znalost německého jazyka,
  • znalost prostředí FB a IG,
  • ochotu navázat dlouhodobou spolupráci.

Výhodou:

  • zkušenost s tvorbou on-line grafiky,
  • předchozí znalost s reklamními kampaněmi.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • schopnost fungovat v malém a mladém kolektivu,
  • spolehlivost,
  • komunikativnost.

Nabízejí:

  • přivýdělek ke stávající práci nebo ke studiu,
  • práci jenom z domova,
  • zaškolení a naučení všech pracovních postupů,
  • plat 7000 – 14000 Kč.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro správce Instagramu a Facebooku, najdete v této kategorii.