Správa FB profilu pro podnikatelský spolek – nabídka práce

Unie podnikatelských a živnostenských spolků hájí práva podnikatelů a živnostníků a hledají k sobě někoho, kdo by jejich činnost dobře prezentoval na Facebooku. Pokud víte, jak to na Facebooku chodí, máte zkušenost s administrováním stránky, dokážete sami vytvořit kvalitní obsah a publikovat jej pro fanoušky Unie, můžete rovnou nastoupit. Pracovat budete samozřejmě z pohodlí domova, za hodinu práce si můžete vydělat 120 – 140 Kč.

Náplň práce:

  • správa stránky na Facebooku,
  • vytváření a publikování obsahu,
  • komunikace s fanoušky a sledujícími.

Požadují:

  • znalost prostředí Facebooku,
  • zkušenost s vedením firemní stránky,
  • schopnost upravovat audiovizuální obsah.

Výhodou:

  • orientace ve světě podnikatelů a živnostníků.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • komunikativní osobnost,
  • cílevědomost.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • možnost okamžitého nástupu,
  • místo vhodné pro všechny bez nároků na vzdělání nebo pracovní zkušenosti,
  • plat až 140 Kč za hodinu práce.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!