Webeditor/redaktor – nabídka práce

Nabídka práce.

Druhé největší české vydavatelství Vltava Labe Media hledá do svého týmu webeditora/redaktora, který se bude starat o webové stránky časopisu Vlasta. Jedná se o časově náročnou práci s možností flexibilní pracovní doby a občasnou prací z domova. Očekávají výborné komunikační dovednosti, chuť se realizovat ve světě médií, umět psát články a být kreativní při výběru nových zajímavých témat.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky. Více info zde !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • editace webových stránek Vlasta,
  • hledání zajímavých námětů,
  • příprava článků,
  • zajištění gramatické správnosti textu,
  • tvorba a psaní článků.

Požadují:

  • baví vás svět médií,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • znalost práce s redakčními systémy,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • učení vás baví,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • min. SŠ vzdělání.

Výhodou

  • novinářská zkušenost.

Nabízejí:

  • možnost občas pracovat z domova,
  • flexibilní pracovní doba,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • firemní výhody,
  • tvůrčí práce,
  • notebook, mobilní telefon.

Nabídka je platná do 10.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.