Webeditor/redaktor – nabídka práce

Nabídka práce.

Druhé největší české vydavatelství Vltava Labe Media hledá do svého týmu webeditora/redaktora, který se bude starat o webové stránky časopisu Vlasta. Jedná se o časově náročnou práci s možností flexibilní pracovní doby a občasnou prací z domova. Očekávají výborné komunikační dovednosti, chuť se realizovat ve světě médií, umět psát články a být kreativní při výběru nových zajímavých témat.

Náplň práce:

  • editace webových stránek Vlasta,
  • hledání zajímavých námětů,
  • příprava článků,
  • zajištění gramatické správnosti textu,
  • tvorba a psaní článků.

Požadují:

  • baví vás svět médií,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • znalost práce s redakčními systémy,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • učení vás baví,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • min. SŠ vzdělání.

Výhodou

  • novinářská zkušenost.

Nabízejí:

  • možnost občas pracovat z domova,
  • flexibilní pracovní doba,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • firemní výhody,
  • tvůrčí práce,
  • notebook, mobilní telefon.

Kontakt a více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.