Virtuální administrativní podpora v Siemense – nabídka práce

Nabídka práce.

Pokud byste si chtěli vyzkoušet práci ve velkém mezinárodním korporátu a hledáte atraktivní výdělek, pak by vás mohla zajímat nabídka společnosti Siemens, s.r.o. Pro své ostravské centrum sdílených služeb hledá Siemens šikovné pracanty na výpomoc s firemní administrativou. Důležitým požadavkem je znalost německého jazyka, abyste rozuměli pracovním dokumentům v němčině. Po krátkém zaškolení si můžete svou práci brát i domů.

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět na dálku !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • administrativní úkoly v nákupním oddělení,
  • kontrola správnosti kopií dokumentů,
  • organizaci a plánování schůzek, komunikaci s organizátory schůzek, přípravě podkladů ke schůzkám
  • kontrola objednávek,
  • zpracovávání dokumentů v němčině.

Požadují:

  • zkušenosti v administrativě či ideálně na obdobné pozici,
  • výbornou znalost němčiny,
  • komunikativní znalost AJ,
  • samostatnost,
  • pečlivost,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • schopnost pracovat na počítači a v MS Office.

  • spolehlivost,
  • organizovanost,
  • smysl pro práci v kolektivu.

Nabízejí:

  • pětiměsíční přivýdělek v nadnárodní firmě,
  • možnost pracovat z domova,
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, e-stravenky v hodnotě 130 Kč/den, MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu a další.

Nabídka je platná do 15.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.