Správce/-kyně webu – nabídka práce

Nabídka práce.

Canatura je největší specializovaný prodejce konopných produktů pro zdraví v České republice a provozuje e-shop a kamenný obchod. Hledá nového kolegu či kolegyni na pozici správce webu. Práce je na plný úvazek z domova s pravidelnými schůzkami v Příbrami (možná je i práce na živnost). Očekávají výbornou organizaci práce, schopnost vést lidi, znalost angličtiny či němčiny a dobrou znalost práce na počítači. A jaká bude náplň vaší práce?

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí homeoffice !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro správce e-shopů, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • organizovat různé činnosti,
  • vést členy týmu,
  • kopírování textů produktů a článků,
  • překládání produktů díky online nástrojům,
  • vkládání nových produktů na web.

Požadují:

  • výbornou organizaci a efektivitu,
  • přirozená autorita,
  • výbornou znalost angličtiny či němčiny (nebo jiného evropského jazyka),
  • dokáže pracovat na webu s jazykovými verzemi,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • bydliště v Příbrami či okolí (pravidelné schůzky).

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • práci na plný úvazek,
  • realizaci vlastních nápadů,
  • přátelské prostředí rodinné firmy,
  • možnost vzdělávání a růstu.

Nabídka je platná do 15.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.