Specialista zákaznického servisu – nabídka práce

Nabídka práce.

Firma se sídlem v Praze s kanceláří na I.P. Pavlova hledá pro svůj mladý tým dalšího kolegu či kolegyni na pozici specialisty zákaznického servisu pro nový projekt. Náplní práce je kontakt se zákazníky a prezentace služeb. Jedná se o plný úvazek a po zaučení je možnost pracovat z domova. Očekávají výborné komunikační dovednosti, zkušenosti ze zákaznické linky, nadšení a profesionální projev. Těšit se můžete na atraktivní finanční ohodnocení.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky,
  • prezentace služeb,
  • podpora prodeje,
  • zadávání informací do interního systému.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • zkušenosti z call centra,
  • odpovědnost, pečlivost,
  • energičnost a nadšení,
  • profesionální projev.

Nabízejí:

  • homeoffice pozice po zaškolení,
  • práci na plný úvazek, živnost,
  • kompletní zaškolení,
  • nadstandartní ohodnocení fix. cca 40-45.000 Kč a k tomu bonusy, můžete si vydělávat klidně i 70.000 Kč měsíčně,
  • kancelář v Praze 2.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 03.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně na zákaznickou péči, najdete v této kategorii.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.