Specialista zákaznického servisu – nabídka práce

Nabídka práce.

Firma se sídlem v Praze s kanceláří na I.P. Pavlova hledá pro svůj mladý tým dalšího kolegu či kolegyni na pozici specialisty zákaznického servisu pro nový projekt. Náplní práce je kontakt se zákazníky a prezentace služeb. Jedná se o plný úvazek a po zaučení je možnost pracovat z domova. Očekávají výborné komunikační dovednosti, zkušenosti ze zákaznické linky, nadšení a profesionální projev. Těšit se můžete na atraktivní finanční ohodnocení.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně na zákaznickou péči, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky,
  • prezentace služeb,
  • podpora prodeje,
  • zadávání informací do interního systému.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • zkušenosti z call centra,
  • odpovědnost, pečlivost,
  • energičnost a nadšení,
  • profesionální projev.

Nabízejí:

  • homeoffice pozice po zaškolení,
  • práci na plný úvazek, živnost,
  • kompletní zaškolení,
  • nadstandartní ohodnocení fix. cca 40-45.000 Kč a k tomu bonusy, můžete si vydělávat klidně i 70.000 Kč měsíčně,
  • kancelář v Praze 2.

Nabídka je platná do 03.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.