Účetní na plný úvazek s možností home office – nabídka práce

Hledá se šikovný/á účetní se znalostí programu POHODA a ochotou pracovat na plný úvazek. Vaším úkolem bude každodenní zpracování účetní agendy (účtování faktur, bankovních výpisů apod.) včetně mezd. Firma nabízí vhodnému uchazeči motivující platové ohodnocení (a podíly na zisku), možnost 100% práce z pohodlí domova (1x za měsíc porada v kancelářích firmy v Ostravě) a mnoho dalších zajímavých benefitů. Vhodné i pro maminky na MD / RD.

Náplň práce:

  • samostatné vedení kompletního účetnictví od A do Z,
  • zpracování DPH, DPFO, DPPO.

Požadují:

  • dodržování firemních hodnot,
  • zkušenosti se zpracováním DPH, DPFO, DPPO,
  • znalost programu POHODA,
  • možnost zúčastnit se na poradě 1x měsíčně,
  • schopnost pracovat s lidmi,
  • možnost pokrýt 3/4 až plný úvazek.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • komunikativnost,
  • ochotu učit se nové věci,
  • aktivní přístup k práci.

Nabízejí:

  • školení a další vzdělávací porady,
  • možnost kariérního postupu,
  • k dispozici junior účetní na administrativu,
  • k dispozici office manager (takže už žádné běhání na poštu nebo úřady),
  • pružnou pracovní dobu a 100% home office (podstatné jsou výsledky. Je jedno jestli pracujete z domu nebo z kanceláře.),
  • možnost seberealizace,
  • motivující platové ohodnocení + podíly na zisku firmy.

Nabídka je platná do 06.05.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.