Recenze na Swagbucks.com – zahraniční portál, kde můžete vydělat

PTC systém Swagbucks nabízí zajímavý přivýdělek.

Má svou vlastní aplikaci na Google Play, je v provozu od roku 2008 a má řadu spokojených uživatelů. Řeč je tentokrát o portálu Swagbucks.com, věrnostním programu založeném v kalifornském El Segundo. Jak vám může prospět, co si na něm můžete najít? Výdělek různými cestami, to především! Aktuální čísla snad hovoří za vše, registrovaných uživatelů jsou zde totiž už miliony a jejich výdělek již přesáhl astronomickou částku 500 milionů dolarů. Odměny za to, že se budete vlastně bavit. Pojďme si tento portál trochu blíže představit.

 

Článek byl aktualizován v srpnu 2021.

 

Vyplnit dotazník nebo si zahrát hru

Možnosti výdělku skrze swagbucks.com jsou velmi široké a platí, že se snad nikdy nebudete nudit. Začít můžete třeba s dotazníky na různá témata, která mají za úkol zjišťovat vaše zkušenosti s určitým produktem nebo názor na nějakou záležitost – zkrátka a dobře – klasické internetové dotazníky, co mohou trvat pár minut nebo i déle a získáte za ně odměnu hned po vyplnění.

 

Více než dvacet milionů aktivních členů je hodně širokou komunitou a nové dotazníky přibývají každý den.

 

Zadavateli jsou obvykle velké firmy, které chtějí zjistit či ověřit názory široké veřejnosti a jednat v tomto duchu při své každodenní práci. Bez limitů, bez mantinelů, vyplnit můžete tolik dotazníků, kolik budete chtít, respektive na kolik si najdete čas. Služby, výrobky, hodnocení, záleží na tématu, obvykle je vše zcela jasné už na začátku.

 

Swagbucks rozdal svým členům na odměnách již přes 500 milionů USD.

 

Většinou získáte za svou práci 40 až 200 SB bodů, které pak můžete vyměnit za poukázky do různých obchodů, případně i hotovost zaslanou klasicky na PayPal. V přepočtu pak každý bod představuje cent amerického dolaru, tedy 100 bodů rovná se jeden dolar.

 

K dispozici je také testování produktů

Díky Swagbucks.com si můžete v praxi vyzkoušet produkty, které budete následně hodnotit (vhodné spíše pro komunitu žijící v USA, ale v systému jsou určitě i globální firmy, které působí i v Česku). Dnes už klasická věc, firma vám dá k užívání svůj výrobek nebo nabídne rovnou vzorky zdarma a bude chtít za to váš názor. Samozřejmě svými slovy – ale rozhodně by mělo jít o zevrubnou recenzi, kde popíšete své zkušenosti s konkrétní značkou. Nad nejdelšími dotazníky strávíte minimálně 40 minut, takže si připravte dostatek času, nicméně dostanete za ně i dobře zaplaceno. Průměrná doba, kterou budete muset věnovat konkrétním dotazníkům, je asi dvacet minut, o odměně se dozvíte předem.

Některé průzkumy mají ale určité požadavky, například znalost cizího jazyka (ještě kromě angličtiny, kterou pro Swagbucks potřebujete zcela bezpodmínečně). Po krátkém úvodu možná budete překvapeni, že nesplňujete konkrétní kritéria a budete tedy bohužel odmítnuti. To ale určitě nevadí, vždyť budou i další dotazníky! Za jeden můžete dostat v průměru 50 až 100 SB, tedy cca půl dolaru až dolar.

Platba za dotazníky je někdy okamžitá, jindy čekáte jeden až dva týdny, obvykle než se celý projekt dokončí a zaplatí. Rozhodně se však neobávejte, protože se peněz určitě dočkáte – Swagbucks není nijaký scam – podvod, jenž by vás zbytečně připravil o čas. Právě naopak, kladně jej hodnotí miliony uživatelů a spokojeně si díky němu přivydělávají. Nejen v USA, ale po celém světě. Registrace je podmíněna v zásadě jen tím, že uživateli je minimálně 13 let – neplnoletí ale budou muset získat souhlas rodičů. Teenageři v USA si díky Swagbucks obvykle přijdou na pár pěkných poukázek do různých obchodů. Které jsou k mání?

 

Několik tisíc možností výběru pro každého

Gift Card do Amazonu, kterou můžete mít už od hodnoty 500 bodů, respektive pěti amerických dolarů. A jak jistě víte, Amazon nabízí vše, nač si jen vzpomenete. Doplnit šatník můžete skrze poukázku na Zalando.

Nebo si chcete nechat nastřádané body převést na reálné peníze? Výplatu si můžete poslat na váš PayPal účet již od 1 000 bodů, tedy deseti dolarů.

Jaké další možnosti vydělávání nabízí Swagbucks?

 

 • Cashback. Populární záležitost, kterou znáte třeba i díky českým bankám. Nakoupíte v určitém obchodu přes proklik, vše uděláte stejným způsobem, jako jste už léta zvyklí. Snad jen s tím rozdílem, že dostanete zpět malou část peněz z vašeho z nákupu – obvykle jde o 1-5 % ze zaplacené částky.
 • Hraní her. Tady je hodně široký výběr, můžete si zkrátit dlouhou chvíli prostě tím, že si budete hrát a něco málo si přivyděláte. Proč ztrácet čas nicneděláním? Karty nebo skákací hry, logické hádanky či oblíbená hra s prvky středověku Rise Kingdoms.
 • Sledování videí. Další činnost, která je pro mnohé zábavná, ale může znamenat i určitý drobný přivýdělek. Sportovní či hudební videa, něco o celebritách a módě, záleží na vkusu.

 

Cashback nakupování je zajímavým zpestřením, jak si na této stránce přilepšit.

 

Oblíbené obchody pro Cashback jsou například WorldRemit nebo UberEats, nabídka bývá různá, ale jistě si vyberete „to svoje“. Mluvit se dá i o Amazonu, Safeway, Groupon nebo CVS Pharmacy, je to skutečně pestrý svět. Stačí naskenovat pokladní doklad a odměna je vaše, kupony budou plně k dispozici.

 

Swagbucks má velmi dobré hodnocení

Ohlasy ze serveru Trustpilot.com určitě mluví za vše. 65 % uživatelů dalo portálu nejvyšší hodnocení, jen pět procent zadalo nejnižší známku – ohlasů je celkem 21 tisíc, takže jde určitě o hodně reprezentativní údaj.

Nezapomeňte, že pro dobrou orientaci na Swagbucks, musíte zvládnout angličtinu na komunikativní úrovni (nebo umět velmi dobře používat Google překladač). Ověřte si nakonec sami v praxi, že s češtinou si vůbec nevystačíte. Bohužel jde v tomto směru o příliš malý trh, aby se Swagbucks snažil o jazykovou mutaci, ale to je už pochopitelně trochu jiný příběh. Jde o web určený hlavně pro americké publikum, což však neznamená, že nemáte volnou cestu.

 

Využijte portál jako vyhledávač

Asi nejjednodušší cestou pro výdělek skrze Swagbucks je nastavit si portál jako vyhledávač, kterému dáte přednost před Bing či Google. A děláte vše, jako jste dělali vždycky – protože vyhledávač běží na Yahoo!, rozhodně se nebojte, že byste něco nenašli. Každé hledání je oceněno v průměru jedním SB bodem, takže po pár měsících už může jít o slušnou sumičku, i když za jeden den surfování půjde relativně o malé drobné.

 

Velký počet SB bodů můžete získat v takzvaném "offer wall".

 

Můžete si také stáhnout aplikaci, kterou pak budete aktivně využívat, i za to lze dostat body na své Swagbucks konto.

Další varianta se pak přímo nabízí – řekněte o portálu svým přátelům a získejte odměnu v podobě dalších bodů, sbírat pak navíc můžete v případě aktivity vašich blízkých i po registraci. Hrát na PC nebo v mobilu, vyplňovat dotazníky, sledovat videa, za která dostanete pár dalších bodů. Postupujte však klasicky, jak se říká, korunka ke korunce.

 

Pár slov na závěr

Swagbucks konto nemusíte řídit jen z PC, existují i mobilní aplikace dostupné na Google Play nebo App Store. Jde o poměrně velkou stránku, na které si každý najde to své – pokud umí dobře anglicky, protože tento jazyk je pro pochopení mnoha okolností nutností.

Nečekejte, že na tomto portálu budete mít zvláště závratné výdělky, výplatní minimum pro PayPal je na pěti dolarech, v případě, že tomu budete věnovat určitý čas, nabízí se odměny i ve vyšší úrovni. O velkých penězích si ale nechte jen zdát. Zkusit si proto tento způsob v praxi a pak postupovat dál, to se zdá být rozumným řešením. Začít můžete zde.

 

Navštívit portál Swagbucks.com.

 

Další podobné GPT stránky, které nabízejí výdělek hraním her, vyplňováním dotazníků, cashback nakupováním, surfováním na internetu či sledováním videí najdete v tomto článku.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti se stránkou Swagbucks.com? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

2 Responses to “Recenze na Swagbucks.com – zahraniční portál, kde můžete vydělat”

 1. Aneta napsal:

  Dobrý den, ráda bych se Vás prosím zeptala zda je registrace na swagbucks zdarma a co se myslí testovanim produktu. Jestli bych musela rozdávat produkty i známým.
  dekuji

  • Jiří H. napsal:

   Dobrý den. Ano, všechno je zdarma.
   Testování produktů = zaregistrovat se v nějaké aplikaci, případně v nějakém systému a udělat recenzi.
   Ne, nic nerozdáváte přátelům.

Leave a Reply