Grafik a microsite typograf – nabídka práce

Vyznáš se v grafice pro web, jsi zvyklí dávkovat si množství práce sám a uvítáš přivýdělek z domova? Pokud jsi ještě k tomu komunikativní a spolehlivý, česká rodinná firma Pilulka.cz, Tě ráda přivítá do svého týmu. Estetické cítění, kreativní myšlení a znalost typografických pravidel jsou podmínky, zbytek už je jen na Tobě! Nenech si ujít jedinečnou příležitost stát se součástí týmu, který táhne za jeden provaz. Ze začátku brigádě, postupem času klidně i na plný úvazek.

Náplň práce:

  • tvorba grafiky pro webové stránky,
  • vkládání grafiky do šablon microsites, vybírání ikon, fotek atd.,
  • upravování produktových textů, případně textů od copywritera.

Požadují:

  • zkušenosti s tvorbou grafiky pro web,
  • ochotu najít si na práci čas alespoň 12 hodin týdně,
  • znalost typografických pravidel.

Osobnostní předpoklady:

  • estetické cítění,
  • kreativní myšlení,
  • časovou flexibilitu,
  • spolehlivost,
  • komunikativnost.

Nabízejí:

  • volnou pracovní dobu a možnost práce z domu,
  • zaměstnanecké slevy,
  • možnost výběru pracovního poměru,
  • možnost učit se od zkušenějších grafiků.

Nabídka je platná do 10.05.2021

Více informací a kontakt na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro grafiky, najdete v této kategorii.