Účetní na 100% home office – nabídka práce

Nabídka práce.

Personální agentura hledá pro svého klienta – účetní společnost – nového kolegu či kolegyni na pozicí účetní. Náplní práce je účtování převážně menších firem. Nutná je praxe v oboru a zkušenosti z pozice účetní, znalost problematiky DPH a kontrolních hlášení, daně z příjmu a podvojného účetnictví. Práce je na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou a možností pracovat z domova. Plat 45 000 ‍–‍ 60 000 Kč / měsíc.

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova !!!

Další zajímavé nabídky v oblasti účetnictví naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro účetní.

Náplň práce:

  • zpracování účetní agendy pro různé klienty,
  • zadávání účetních dokladů do systému,
  • daň z příjmu, podvojné účetnictví, DPH,
  • účtování menších firem.

Požadují:

  • praxe na pozici účetní,
  • znalost problematiky DPH, daně z příjmu a podvojného účetnictví,
  • ochotu stále se učit,
  • výbornou znalost práce s PC,
  • dobrou komunikaci,
  • dobré vystupování.

Nabízejí:

  • práce na plný úvazek,
  • možnost práce i na IČO,
  • flexibilní pracovní doba,
  • možnost práce z domova,
  • firemní výhody,
  • vzdělávání v oboru.

Nabídka je platná do 20.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.