Přivýdělek na pozici obchodního zástupce – nabídka práce

Nabídka práce.

Máte zkušenosti z oblasti obchodu a víte jak oslovit a potenciálního zákazníka? Je komunikativnost vaši silnou stránkou? Nedělá vám problém práce na PC? Pokud jste se v předchozích řádcích našli, tak čtěte dále. Ve firmě PROSPECTORS s.r.o. právě hledají spolehlivého a pečlivého obchodníka, který už má nějaké zkušenosti s podobnou prací. Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. a důchodce. Možnost dlouhodobé spolupráce z pohodlí domova.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky na práci z domu !!!

Náplň práce:

  • mapování trhu a vyhledávání kontaktů
  • telefonická, emailová a osobní komunikace s potenciálními klienty
  • péče o stávající i nové klienty a analýza jejich potřeb
  • komunikace a spolupráce s dalšími členy týmu
  • práce s interními systémy

Požadují:

  • zkušenosti z oblasti obchodu,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • aktivní přístup k práci
  • pečlivost,
  • tah na branku – zaměření na zákazníka,
  • flexibilnost,
  • uživatelská znalost práce na PC.

Nabízejí:

  • možnost pracovat z pohodlí domova,
  • práci na dohodu nebo živnost,
  • plat 150 Kč/hod + provize z dokončených obchodů,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • dlouhodobou spolupráci.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Nabídka je platná do 18.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.