Pracovník na sociálních sítích – nabídka práce

Nabídka práce.

Možnost úplné práce z domova, finanční ohodnocení podle zásluh a příležitost ke kariérnímu růstu. To čeká na nové kolegy / kolegyně, kteří budou pracovat na sociálních sítích. Nevyžadují se žádné předchozí zkušenosti. Potřebné je mít výborné komunikační schopnosti, aktivní přístup k práci a slušný hlasový projev. Hledají několik lidí, práce je vhodná i pro maminky na MD, absolventy a OZP.

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu !!!

Náplň práce

  • vyhledávání potencionálních nových kontaktů pro modelingovou agenturu,
  • domlouvání prvních schůzek a informování klienta,
  • oslovování kontaktů na sociálních sítích.

Požadují

  • výborné komunikační schopnosti,
  • slušný hlasový projev,
  • dravost,
  • aktivní přístup do práce,
  • spolehlivost.

  • možnost úplné práce z domova, k dispozici je i kancelář v Ostravě,
  • finanční ohodnocení podle zásluh – 190 až 450 Kč/Úkol,
  • příležitost ke kariérnímu růstu,
  • možnost získat cenné zkušenosti v online marketingu.

Nabídka je platná do 15.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.