Telemarketing na home office – nabídka práce

Hledáte job, kde záleží pouze na vaší šikovnosti? Job, kde budete pánem svého času a dostanete zaplaceno přesně podle toho, jak dobře pracujete? Pokud jste komunikativní, rádi pomáháte a máte příjemný hlas, pak tu je pro vás bezva brigáda. Pokud se vám zalíbí, může se z brigády stát i práce na plný úvazek. Softwarová firma FLORES Software s.r.o. přijme do svých řad kolegy telefonisty, kteří pomohou firmě růst pomocí telemarketingu. Zaměstnavatel slibuje možnost pracovat výhradně na home office.

Náplň práce:

  • oslovování a komunikace s potenciálními zákazníky,
  • zapisování získaných informací do systému.

Požadují:

  • výborná čeština,
  • uživatelská znalost práce na počítači,
  • výborné komunikační schopnosti.

Výhodou:

  • zkušenosti s prací v call centru/telemarketingem,
  • orientace ve světě IT,
  • znalosti z oblasti ERP systémů.

Osobnostní předpoklady:

  • ochotu učit se nové věci,
  • příjemné vystupování,
  • pozitivní přístup k práci,
  • komunikativnost.

Nabízejí:

  • 100% home office (pracujete výhradně z domova),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na DPP, časem možnost přejít na HPP,
  • ohodnocení dle výkonu.

Nabídka je platná do 30.07.2020

Více info a kontakt na společnost:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené na oblast telemarketingu, najdete v této kategorii.