Editor článků z českého internetu pro Seznam – nabídka práce

Zajímáte se o aktuální dění a svět kolem sebe a vaším snem je pracovat pro českou internetovou jedničku? Máte výborný český jazyk a oceníte přátelskou firemní atmosféru a spoustu zaměstnaneckých benefitů k tomu? Pokud máte navíc novinářskou praxi, pak jste dokonalý kandidát. Seznam.cz hledá do svého týmu feed editora článků z českého internetu s flexibilní pracovní dobou, kterou je možné částečně vykonávat z domova – pár dní v týdnu.

Náplň práce:

  • prohlížení internetu a výběr toho nejzajímavějšího obsahu, který se bude zobrazovat na úvodní stránce Seznamu,
  • editace a kategorizace článků.

Požadují:

  • přehled o aktuálním dění v ČR a ve světě,
  • perfektní znalost českého jazyka po gramatické a stylistické stránce.

Osobnostní předpoklady:

  • časová flexibilita,
  • spolehlivost,
  • aktivní přístup k práci,
  • ochota učit se nové věci.

Nabízejí:

  • možnost home office práce,
  • možnost vzdělávat se – účast na různých školeních,
  • možnost ziskat zkušenosti a praxe u české internetové jedničky,
  • mnoho benefitů nefinančního charakteru – sport, kultura, cestování..

Nabídka je platná do 31.07.2020

Více informací o nabídce a kontakt naleznete na:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro editory, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.