Obchodník v online marketingu – nabídka práce

Internetová agentura ANTEE s. r. o. ráda naváže spolupráci s moderním obchodníkem, který se nebojí práce a ideálně vládne obchodními zkušenostmi. Živnostenský list je předpokladem klidně i dlouhodobé spolupráce, nadstandardní platové ohodnocení záleží hlavně na vašem úspěchu.  Možnost pracovat z domu je jistá, stejně tak jako dlouhodobé zaučení a podpora od nejlepších. Nikdo vás v tom nenechá! Maturita je naprosto dostačující, důležitá je pracovitost a ochota učit se novým věcem.

Náplň práce:

  • práce v online marketingu – SEO, PPC a další,
  • komunikace s klienty.

Požadují:

  • výborné komunikační dovednosti,
  • pokud již máte obchodní zkušenosti a víte, co je to např. SEO a PPC, máte výhodu.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • vášeň pro moderní obchod,
  • ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova nebo vlastní kanceláře,
  • práci na živnostenský list,
  • možnost učit se od těch nejlepších,
  • používání moderních nástrojů a aplikací,
  • nadstandardní finanční ohodnocení (fixní mzda + provize).

Nabídka je platná do 30.07.2020

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti online marketingu, pak se překlikněte zde. Najdete tam další nabídky práce.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.