Telefonní operátor pro vinařskou společnost – nabídka práce

Flexibilní pracovní doba, 100% práce z domova, zaškolení, plná podpora při práci a odpovídající finanční ohodnocení. To vše nabízí svému novému kolegovi společnost DELUXE Wine, s.r.o., která se zaměřuje na prodej vína. Firma hledá posilu na pozici Telefonní operátor. Pokud jste spolehlivá a komunikativní osoba s ochotou odpracovat alespoň 40 hodin měsíčně, pak se ucházejte o tuto příležitost. Práce je vhodná i pro absolventy, studenty, OZP, důchodce, ale také pro maminky na MD.

Náplň práce:

  • telefonní komunikace se zákazníky,
  • vyřizování a zapisování objednávek,
  • odpovídání na dotazy ohledně členství v Klubu milovníků vína.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • kultivovaný projev,
  • věk 18 let a více,
  • ochotu odpracovat alespoň 40 hodin měsíčně.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • flexibilita,
  • pracovitost,
  • samostatnost,
  • pružnost,
  • komunikativnost.

Nabízejí:

  • plný home office,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost plánovat si směny,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • zaškolení a plná podpora při práci,
  • mzdu 150 – 200 Kč za hodinu + další benefity.

Preferují zájemce, kteří již mají zkušenost s aktivním voláním a mají zájem o dlouhodobou spolupráci. Prosím připojit životopis na email XXXXXX. Vybrané uchazeče budou kontaktovat telefonicky.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Pokud hledáte práci z domova výhradně pro telefonní operátory, pak se překlikněte zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

2 Responses to “Telefonní operátor pro vinařskou společnost – nabídka práce”

  1. Chci být anonymní napsal:

    Pozor je to podvod!!! Je to již jejich druhá firma, jen okrádají lidi. Nedodávají zaplacené zboží. Pracovala jsem u nich jako operátorka přes tento inzerát (naštěstí jen 14 dní), dokud jsem si o nich nepřečetla nějaké informace. Koukněte se na DELUXE WINE, to jsou oni, vyjede vám plno stížností + reportáž v černých ovcích. Mimochodem, já dodnes nemám výplatu!