Redaktor online zpravodajství – nabídka práce

Hledá se komunikativní redaktor/redaktorka online zpravodajství! Máte už nějaké zkušenosti s prací v médiích? Ovládáte český jazyk (gramatiku a stylistiku) na bezchybné úrovni? Pokud se k tomu zajímáte o společenské dění u nás a v zahraničí, máte téměř vyhráno. Jedná se o práci na částečný úvazek (4 hodiny denně), kterou můžete provádět z domu. Nabídka je vhodná také pro OZP a OZZ uchazeče. Na co všechno se můžete těšit?

Náplň práce:

  • editování textu z veřejných zdrojů, analýza a zpracování rešerší archivních témat a jejich aktualizace,
  • rozvoj webových aktivit (facebookové stránky),
  • sledování dlouhodobých kauz z regionu,
  • zodpovědnost za věcnou, faktickou a formální správnost publikovaných materiálů,
  • spolupráce s regionálními redaktory.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • praxi v oboru média, žurnalistika,
  • slušné vystupování,
  • perfektní znalost české gramatiky a stylistiky,
  • uživatelskou znalost práce na PC – Internet, Facebook, WordPress, Word, Google,
  • zájem a přehled o společenském dění v ČR a v zahraničí.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • komunikativnost.

Nabízejí:

  • home office – práci z pohodlí domova,
  • volnou pracovní dobu,
  • pohodový kolektiv,
  • zaučení,
  • možnost nastoupit ihned.

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Nabídka je platná do 05.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.