Švadlena s vlastním šicím strojem – nabídka práce

Nabídka práce.

Eshop s látkovými panely na šití panenek nabízí příležitost pro šikovnou švadlenu, která má vlastní šicí stroj a živnost. Preferují uchazeče z Brna a okolí z důvodu plynulého předávání materiálu, hotových výrobků apod. Není to práce, která by suplovala HPP, jedná se spíše o dlouhodobý přivýdělek. Práce je vhodná pro absolventy, maminky na mateřské, OZP, OSVČ či důchodce. Odměnu budete dostávat za ušitý kus – dle velikosti a složitosti.

 

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu !!!

 

Náplň práce:

  • šití panenek z plátna.

 

Požadují:

  • bydliště pouze Brno a okolí,
  • mít vlastní šicí stroj, nejlépe průmyslový,
  • vlastnit živnostenský list.

 

Nabízejí:

  • možnost pracovat z domova,
  • odměnu: 100 – 200 Kč/úkol, za ušitý kus – dle velikosti a složitosti.

 

Nabídka je platná do 25.08.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

 

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply