Redaktor/redaktorka na externí spolupráci

Nabídka práce.

Previo s.r.o. Jsme špička na trhu pro vývoj hotelových systémů a aplikací. Propojujeme Booking.com, Airbnb, Hotel.cz, Spa.cz a další velké hráče na trhu s hotelovými a ubytovacími zařízeními. Aktuálně hledáme samostatného redaktora/redaktorku na psaní článků. Články by se věnovaly problematice hotelnictví a cestovního ruchu, tedy tomu, co zajímá hoteliéry a provozovatele ubytování – od servisních textů přes zpravodajství až po rozhovory.

 

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Mrkněte na jiné, stále aktuální nabídky !!!

 

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

 

Náplň práce:

  • psaní článků – potřebujeme připravovat přibližně jeden článek týdně. Články by se připravovaly na základě zadání, případně na základě návrhu tématu ze strany redaktora. Co se týká rozsahu textů, tak předpokládáme standardní délku pro online magazín v rozsahu nejčastěji 2-3 normostrany v závislosti na tématu.

 

Požadujeme:

  • zkušenosti s psaním článků na podobné témata,
  • samostatnost.

 

Nabízíme:

  • flexibilní spolupráci,
  • práci na dohodu nebo živnost,
  • práci z domova.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply