Švadlena pro značku dámského oblečení

Zajímavá příležitost pro zručnou a spolehlivou švadlenu / krejčího, která má doma vlastní vybavení na práci. Vzdělání není důležité, firma požaduje nějaké zkušenosti a praxi v stříhání a šití dámského oblečení, konkrétně, v šití košil, košilových límců, lég. Spolupráce bude probíhat formou živnosti /s.r.o., potřebné je mít vlastní dílnu. Odměna závisí na výkonu, bude stanovena na kus ušitého oděvu. Pokud máte zálibu v šití a máte už i nějakou praxi, ozvěte se jim.

Náplň práce:

  • šití dámských oděvů.

  • vzdělání není nutné, důležitá je zkušenost a praxe se šitím dámských oděvů,
  • zálibu v šití,

Osobnostní předpoklady:

  • zručnost,
  • spolehlivost,
  • plnění dohodnutých termínů.

Výhodou:

  • nějaká zkušenost se spoluprací s e-shopem.

Nabízejí:

  • spolupráci na živnost nebo s.r.o.,
  • možnost pracovat doma, resp. ve své krejčovské dílně – je třeba průmyslové strojní vybavení a technologie,
  • plat – podle výkonu stanovena za jeden kus.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.10.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.