Copywriter na správu fitness e-shopu – nabídka práce

Nabízí se zajímavá příležitost pro šikovné lidi, kteří již mají nějaké zkušenosti s copywritingem. Máte ambice pracovat s top fitnesovými značkami jako Nike, Adidas, Puma, Under Armour a dalšími? Zajímáte se o fitness a sledujete novinky na trhu s fitnesovým vybavením. Pak se staňte novým členem společnosti, na starosti budete mít hlavně věci kolem správy e-shopu – nahazování produktů, kontrola cen a podobně.

Náplň práce:

  • kontrolu produktů e-shopu Top4Fitness,
  • dodržování launch date produktu,
  • spolupráce s product managerem,
  • kompletní zalistování produktu a jeho detailní popis,
  • kontrola správnosti cen,
  • práce s produktovými fotografiemi,
  • dobré rozřazení do kategorií,
  • hlášení případných systémových chyb.

Požadují:

  • na vzdělání nezáleží,
  • pokročilou znalost českého jazyka,
  • pokročilou znalost anglického jazyka,
  • výbornou znalost práce na PC,
  • komunikační schopnosti,
  • proaktivní přístup k dalšímu vzdělávání a osobnímu rozvoji.

Výhodou:

  • znalost trhu s fitnesovým vybavením,
  • orientace v fitnesovém prostředí,
  • předešlé zkušenosti v oboru.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • umět prioritizovat,
  • analytické schopnosti,
  • samostatnost,
  • zvládat termíny,
  • spolehlivost.

  • pohyblivou pracovní dobu – pracujete kdy chcete, důležité bude plnit dohodnuté termíny,
  • práci z domova,
  • slevy v e-shopech společnosti,
  • firemní akce a teambuildingy,
  • vstupenky na sportovní akce a další benefity.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.10.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.