Správce sociálních sítí (Facebook, Youtube) – nabídka práce

Baví Tě sociální sítě? Facebook a Youtube je tvůj druhý domov? Jsi kreativní a máš hlavu plnou nápadů? Pokud jsi odpověděl třikrát ano, je nejvyšší čas zareagovat na inzerát a stát se profesionálním správcem sociálních sítí pro Orcane Games a Prognet. Díky naprosto flexibilní pracovní době i místa výkonu práce je tato brigáda vhodná pro každého nadšence sociálních sítí. Při oboustranné spokojenosti se můžeš těšit na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí pro firmy:

Orcane Games – tvorba her
Prognet – tvorba webobých stránek

Požadují:

  • výbornou češtinu,
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni,
  • dobrá obsahová a slohová práce s textem,
  • znalost Business Manageru pro Facebook,
  • umět vytvořit propagační materiály v nějakém grafickém programu,
  • umět vytvářet reklamy na facebooku.

Výhodou:

  • schopnost vytvářet videa.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • samostatnost.

  • brigádu z domova – osobní účast by byla potřeba jen občas,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • příjemný kolektiv – v případě, že budete pracovat v kanceláři,
  • plat – 120 až 180 Kč/hod.

Nabídka je platná do 20.09.2020

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro správce sociálních sítí, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.