Redaktor(ka) do online magazínu – nabídka práce

Nabídka práce.

Online magazín ansu.cz hledá šikovné redaktory (redaktorky), kteří se budou zaměřovat na psaní o celebritách. Je důležité, aby redaktor uměl tvořit kvalitní obsah a chytlavé titulky. Odměna je formou provizí, výše výdělku je neomezená. Jednalo by se o psaní primárně o českých a zahraničních celebritách, proto by se mělo jednat o člověka, kterému jsou zajímavosti o celebritách a bulvár blízké.

Náplň práce:

  • psaní článků o celebritách,
  • tvorba obsahu.

Požadují:

  • zkušenost s tvorbou obsahu (zkušenost s psaním článků o celebritách výhodou),
  • znalost redakčního systému WordPress,
  • mít živnostenský list,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • základní znalost anglického jazyka,
  • cílevědomost,
  • trpělivost.

Nabízejí:

  • možnost pracovat odkudkoliv a kdykoliv,
  • pomoc od šéfredaktorky,
  • možnost získat praxi v médiích,
  • plat 2000 až 30 000 Kč/měsíc – ohodnocení na základě provizí.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 28.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.