Administrativa s němčinou – nabídka práce ní

Nabídka práce.

Stabilní společnost hledá do svého týmu nové kolegy s denním využitím německého jazyka pro různé administrativní činnosti v rámci přiděleného týmu. Úkoly v rámci prodejních služeb, fakturace, nákupy či jiné doplňující úkoly. Práce je možná z domova na plný úvazek. Požadují dobrou znalost německého jazyka, výborné komunikační dovednosti a zkušenosti z podobné pozice, výhodou je znalost anglického jazyka.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova !!!

Náplň práce:

  • různé úkoly v rámci týmu (oblast nákupu/ fakturace/ po-prodejní služby, administrativa),
  • využívání němčiny na denní bázi (e-maily, telefonicky),
  • práce v interním systému,
  • porady týmu.

Požadují:

  • znalost němčiny min. B2 (každodenní využití),
  • praxe v administrativě, zákaznickém servisu,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • anglický jazyk výhodou.

Nabízejí:

  • práce z domova,
  • flexibilní pracovní doba,
  • práce na plný úvazek,
  • firemní benefity,
  • roční bonus ke mzdě,
  • firemní mateřská školka.

Nabídka je platná do 28.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.